Polska U21 - Szwecja U21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska U21
Szwecja U21
2 : 2

Wrąbel - Kędziora, Bednarek, Jach, Jaroszyński - Frankowski, Dawidowicz (88' Piątek), Linetty, Moneta (73' Lipski) - Kownacki, Stępiński (57' Niezgoda)
Cajtoft - Wahlqvist, Larsson, Dagerstal, Lundqvist - Tibbling (60' Tanković), Hallberg, Fransson - Olsson - Strandberg (68' Engval), Cibicki

Mecze na żywo: Polska U21 - Szwecja U21

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Polska stanęła przed trudną sytuacją, jeśli chodzi o awans z grupy. Podopieczni Marcina Dorny mają w tej chwili naprawdę matematyczne szanse.
Dzisiaj było zbyt wiele chaosu w szeregu defensywnym.

90+5'
Dawid Kownacki posłał bombę z dystansu. Niestety, dobrze ustawiony obrońca gości zatrzymał bardzo silną próbę.

90+4'
żółta kartkaWahlqvist zobaczył kartkę, za realizację faulu taktycznego. Sędzia nie miał innego wyboru.

90+4'
Rzut rożny nie przyniósł Szwedom gola.

90+3'
Krzysztof Piątek był bliski uszczęśliwienia polskich kibiców! Jego soczysta próba z głębi szesnastki powędrowała w boczną siatkę szwedzkiej bramki.

90+2'
Tanković mocno chybił. Wrąbel spokojnie oglądał futbolówkę, która zmierzała nad jego poprzeczką jego bramki.

90+1'
Sędzia główny dorzucił cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
2:2! Dawid Kownacki genialnie wykonał rzut karny! Płaski strzał w lewy, dolny róg bramki. Pełny profesjonalizm!

89'
Polska ma rzut karny! Stoper szwedzkiej ekipy wyraźnie trzymał przeciwnika za koszulkę. Jedenastka ewidentna.

89'
żółta kartka Hallberg ujrzał żółty kartonik. Szwedzki zawodnik zbyt bardzo kłócił się z arbitrem.

88'
Snajper Cracovii, Krzysztof Piątek, już na płycie murawy. Z boiska zszedł Paweł Dawidowicz.

86'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Karol Linetty. Defensywny pomocnik usiłował wywalczyć rzut karny. Arbiter główny uznał, że nie doszło do przewinienia.

85'
Cibicki, na nasze szczęście, przestrzelił tuż zza pola karnego. Futbolówka, po jego kopnięciu pofrunęła na trybunę.

84'
Polacy się starają atakować. Przed momentem, ujrzeliśmy słabą centrę z prawego skrzydła boiska.

83'
Paweł Dawidowicz popełnił przewinienie.

82'
Bardzo dobry okres gry w wykonaniu podopiecznych Dorny.

81'
Cajtoft robi cuda w bramce! Najpierw wyciągnął fantastyczny strzał głową w wykonaniu Kownackiego, a potem wybronił bardzo mocne uderzenie Linettiego!
Dwie przegenialne interwencje!

80'
Przemysław Frankowski zrealizował dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Niestety, pomocnik Jagiellonii Białystok, kopnął wprost do rękawic Cajtofta.

79'
Szwecja usiłuje oddalić zagrożenie od swojej bramki. Piłkarzom z Polski przydarzają się jednak zbyt proste straty.

78'
Polska musi zaryzykować.

76'
Jakub Wrąbel skutecznie zainterweniował na przedpolu. Zbyt łatwą stratę futbolówki na swojej połowie zaliczyli Polacy. Ich błąd próbował wykorzystać Engval, lecz strzał doskonale wyłapał bramkarz.

74'
Patryk Lipski bardzo niebezpiecznie zagrał futbolówkę ze stałego fragmentu gry. Kilku jego kolegów z drużyny ruszyło do podania, ale futbolówkę ostatecznie złapał Cajtoft.

73'
Zmiana. Łukasz Moneta był przed chwilą faulowany, a w tym momencie w jego miejsce na boisko wszedł Patryk Lipski.

71'
Marcin Dorna, szkoleniowiec reprezentacji Polski U-21, ma jeszcze dwie zmiany do dyspozycji.

69'
żółta kartka Jan Bednarek został ukarany żółtą kartką. Sędzia główny jest bardzo w tej chwili wyczulony na agresywne zachowania.

68'
Już druga zmiana w składzie gości. Strandberg został na placu gry zastąpiony przez Engvala.

66'
Na bardzo silne uderzenie z dalszej odległości pokusił się Hallberg. Jakub Wrąbel mógł mówić o dużym szczęściu, bo piłka minimalnie przeleciała lewy słupek jego bramki.

64'
żółta kartka Sędzia główny zauważył agresywną grę Jarosława Niezgody. Żółta kartka w pełni zasłużona.

63'
Frankowski padł w polu karnym Szwecji. Był przekonany, że arbiter wskaże na "wapno", ale niestety mocno się rozczarował...

62'
Paweł Dawidowicz został ofiarą zbyt późno wykonanego wślizgu.

60'
Tanković zmienił kontuzjowanego Tibblinga. Uraz drugiego z wymienionych okazał się dużo poważniejszy, niż przypuszczano.

59'
Utyka Tibbling. W tej chwili jest mu udzielana pomoc medyczna.

58'
Jest reakcja sędziego liniowego. Na pozycji spalonej został uchwycony zawodnik polskiej reprezentacji.

57'
Jarosław Niezgoda już na murawie, Mariusz Stępiński trafił na ławkę rezerwową.

56'
Polska wyprowadziła świetny kontratak! Cajtoft instynktownie wybronił strzał z najbliższej odległości, który oddał Linetty.
Wielkie brawa należą się bramkarzowi gości.

55'
Wyszliśmy zwycięsko z próby, jaką był korner.

53'
Bardzo soczysty strzał zza szesnastki pokazał publiczności Stępiński. Kapitalne zagranie jednak efektownie zatrzymał świetnie ustawiony Cajtoft.

53'
Na placu gry za chwilę pojawi się napastnik - Jarosław Niezgoda.

51'
Paweł Dawidowicz crossowym zagraniem próbował obsłużyć Dawida Kownackiego. Zagranie w jego realizacji było dalekie od perfekcji. Futbolówkę przejął szwedzki goalkeeper.

50'
Dawid Kownacki błysnął kolejnym zbyt ostrym zagraniem. Napastnik Lecha Poznań musi uważać, bo na swoim koncie już ma żółtą kartkę.

49'
Lundqvist zagrał troszeczkę za mocno od stałego fragmentu gry. Jakub Wrąbel pewnie przechwycił futbolówkę.

48'
Obie ekipy do gry po przerwie przystąpiły w niezmienionych składach.

47'
żółta kartka Na pokazanie żółtej kartki zdecydował się sędzia. Dawid Kownacki przesadził z agresją, podczas walki o górną piłkę.

46'
Czas na II połowę spotkania!

Arbiter główny zasygnalizował koniec pierwszej połowy meczu!

45+1'
Bardzo pewne wyjście szwedzkiego goalkeepera. Sędzia główny uznał, że skaczący Stępiński faulował bramkarza. Na pole karne Szwecji powędrowało długie dośrodkowanie.

45+1'
Polska ma rzut wolny.

45'
Do czasu gry pierwszej połowy doliczono jedną minutę.

43'
Kownacki dobrze oddalił zagrożenie. Pewna interwencja głową tuż pod bramką Wrąbla.

42'
Goście przejęli inicjatywę na placu gry. Szwecja zacznie za chwilę od nowego rzutu rożnego.

41'
1:2! Szwecja już prowadzi! Larsson genialnie nadbiegł na piłkę posłaną z lewego narożnika boiska. Świetny strzał głową w prawy, dolny róg.

40'
Cofnęliśmy się mocno do obrony. Cibicki popisał się błyskotliwym uderzeniem zza pola karnego. Szwecja będzie miała rzut rożny, bo piłkę odbił polski zawodnik.

39'
Groźnie zrobiło się pod naszą bramką. Hallberg wygrał rywalizację powietrzną z polskim defensorem, jednak już nie doszedł na nasze szczęście do strzału.

38'
Paweł Dawidowicz posłał bardzo nieudolny cross w kierunku Pawła Jaroszyńskiego. Naprawdę nieprzemyślana strata piłki.

37'
Szwecja doprowadziła do wyrównania! Zbyt wiele bierności pokazała nasza ekipa. Jakub Wrąbel świetnie wybronił strzał z bliska od jego bramki, ale już przy dobitce głową Strandberga był bezradny.

35'
Bardzo wysoko ustawiła się drużyna Szwecji

33'
Ładną akcję ofensywną zaprezentowali goście. Udało im się wypracować lokalizację do oddania strzału z pobliża pola karnego. Próbę podjął Cibicki, lecz jego zagranie powędrowało obok lewego słupka.

31'
Bardzo kąśliwe dośrodkowanie w realizacji Łukasza Monety. Mariusz Stępiński był o krok od zamknięcia centry. Zabrakło paru centymetrów.

30'
Cały sztab szkoleniowy reprezentacji Szwecji bardzo nerwowo przyjął werdykt arbitra głównego.

29'
żółta kartka Szwedzi po raz kolejny próbowali wymusić jedenastkę. Do notesu arbitra trafił Cibicki. Można mieć wątpliwości...

28'
Miejsce na oddanie próby znalazł sobie Mariusz Stępiński. Młody napastnik próbował zaskoczyć siłą, jednak zabrakło wiele precyzji. Piłka poszybowała obok prawego słupka bramki.

27'
Strandberg oddał celny strzał na bramkę. Zbyt wiele chaosu było w naszym polu karnym. Jakub Wrąbel był ustawiony tam, gdzie poleciała futbolówka.

25'
Przemysław Frankowski usiłował efektownym wślizgiem zakończyć akcję ofensywną. Niestety, zabrakło centymetrów, aby dokładnie nakryć futbolówkę.
Na uwagę w tej akcji zasłużyła ciekawa centra w wykonaniu Kędziory.

24'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Strandberg. Napastnik reprezentacji Szwecji próbował wymusić rzut karny. Oglądając powtórki, to mam wrażenie, że sędzia się nie pomylił.

22'
Jakub Wrąbel ma piłkę w rękawicach. Goalkeeper świetnie wyłapał długo lecącą futbolówkę. Przed chwilą, Szwecja miała rzut rożny.

21'
Przemysław Frankowski dobrze przeciął wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

20'
Tomasz Kędziora przeciągnął centrę z dalszej odległości. Piłka dla Szwecji.

19'
żółta kartka Klasyczny faul taktyczny. Olsson, z pełną premedytacją przerwał szybko biegnącego Linettiego.

18'
Lundqvist faulowany. Piłkarz gospodarzy, w opinii arbitra, zbyt wysoko podniósł nogę.

17'
Coraz bardziej nerwowo w polskim bloku obronnym. Marcin Dorna musi przesłać wskazówki taktyczne.

16'
Polska kadra może się w tej chwili poszczycić 53% posiadania piłki.

14'
Mariusz Stępiński po raz kolejny nie zaznał litości, podczas boju powietrznego. Arbiter przyznał polskiej reprezentacji rzut wolny.

13'
Minimalnie za mocne okazało się dośrodkowanie z lewego skrzydła boisko. Mimo to, Stępiński podziękował za podanie.

12'
Coraz groźniej atakują goście.

11'
Jeden ze Szwedów upadł w polu karnym Polski, po starciu z Jaroszyńskim. Sędzia szybko zdecydował, że faulu nie było.

9'
Mariusz Stępiński ucierpiał w powietrznym boju.

8'
Polska spróbowała pójść za ciosem! Stępiński otrzymał genialne, prostopadłe podanie. Napastnik próbował minąć ostatniego obrońcę, ale zamiast tego, to obejrzeliśmy strzał, który nogami zatrzymał Cajtoft.

7'
1:0! Goool dla Polski! Łukasz Moneta kapitalnie sfinalizował bardzo dobre podanie od Kownackiego. Silny strzał z kilku metrów od bramki był nie do wyciągnięcia dla Cajtofta.

5'
Polscy obrońcy bardzo dobrze powstrzymali Cibickiego. Snajper ze Szwecji, będąc w pobliżu pola karnego próbował oddać strzał.

4'
Tomasz Kędziora dalekim podaniem szukał partnerów z reprezentacji. Niestety, ale jego cross okazał się zdecydowanie za mocny.

2'
Jach asekuracyjnie wybił piłkę poza linię boczną. Od rzutu z autu zaczną Szwedzi. Na wysokości naszego pola karnego.

1'
Bardzo groźne dośrodkowanie w wykonaniu Monety. Na piłkę nadbiegł Stępiński, ale minimalnie przegrał rywalizację z dobrze interweniującym bramkarzem.

*'
START!

*'
Piłkarze wyszli już z tunelów. Za chwilę zapoznamy się z oboma hymnami narodowymi.

*'
Do pierwszego gwizdka arbitra pozostało Nam już tylko pół godziny.

*'
Takie wyniki padały podczas 1. kolejki faz grupowych

*'
Spotkanie Polski ze Szwedami odbędzie się w Lublinie.

*'
Rolę arbitra głównego w nadchodzącym meczu na wypełnić Pan Slavko Vinčić.

*'
Reprezentacja Szwecji zremisowała bezbramkowo z Anglią.

*'
W pierwszej kolejce fazy grupowej "A" Polska przegrała 1:2 ze Słowacją.

*'
Dobry wieczór! Przed nami drugi mecz reprezentacji Polski do lat 21 na Mistrzostwach Europy. O godz. 20:45 podopieczni Marcina Dorny zmierzą się z kadrą Szwecji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska U21 - Szwecja U21, to zapraszamy do śledzenia meczu online