Polska U21 - Anglia U21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska U21
Anglia U21
0 : 3

Wrąbel - Kędziora, Bednarek, Jach, Jaroszyński - Murawski, Linetty - Frankowski, Kownacki (72' Stępiński), Moneta (46' Lipski) - Piątek (63' Niezgoda)
Pickford - Holgate, Chambers, Mawson, Chilwell - Chalobah (39' Hughes) , Baker - Ward-Prowse (73' Abraham), Swift, Redmond (46' Murphy) - Gray

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Dzisiejsze spotkanie było ostatnim polskiej reprezentacji na tym turnieju. Z naszej grupy wyszły ekipy: Anglii oraz Słowacji.

90+2'
Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy.

90'
BONUSOWY CZAS: 2 minuty.

89'
Baker bliski wykończenia akcji efektownym wślizgiem. Zawodnik nadbiegał na mocne wgranie, ale mu trochę zabrakło szybkości.

88'
Za chwilę powinniśmy wiedzieć, o ile przedłużono grę w meczu, w Kielcach.

86'
Anglia ma chęć do podwyższenia jakże dla nich korzystnego wyniku.

85'

83'
Już 0:3 dla Anglii! Pewny, płaski strzał w lewy, dolny róg bramki Wrąbla. Ten ruszył w dobrym kierunku, ale uderzenie okazało się do maksimum precyzyjne.

82'
Anglia ma rzut karny! Abrahamm został wyraźnie podcięty przez Bednarka! Stoper otrzymał drugą żółtą kartkę!

80'
Jakub Wrąbel wykonał bardzo sprawną interwencję, przy bardzo dobrym i groźnym strzale Bakera. Piłka zmierzała w kierunku lewego, dolnego roku bramki.

79'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie - dyskusja z arbitrem, żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek.

78'
Faul. Doszło do poważnego pojedynku powietrznego. Z bardzo dobrej odległości rzut wolny otrzymali Anglicy.

76'
Mariusz Stępiński przegrał bardzo ważną rywalizację siłową z obrońcą Anglii. Wszystko się działo na wysokości pola karnego przyjezdnych.

75'
Na boisku parę chwil temu zameldował się Abraham. Na ławce rezerwowej Anglii widzimy już Ward'a - Prowse'a.

74'
Przemysław Frankowski spróbował zagrozić Anglikom! Na groźbach jednak się tylko skończyło, ponieważ silny, płaski strzał powędrował tuż obok lewego słupka bramki.

72'
Dawid Kownacki już poza placem gry. Kontuzjowanego snajpera na murawie zastąpił Mariusz Stępiński.

71'
Karol Linetty wykorzystał trochę miejsca do realizacji próby z dystansu. Pickford efektownie się rzucił w kierunku futbolówki, ale ta bezpiecznie przeleciała światło jego bramki.

70'
W drugim meczu tej grupy Słowacja wygrywa już 3:0!

68'
0:2! Zmiana na tablicy wyników! Genialnie wyprowadzona kontra przez Anglię. Murphy, będąc pod bramką Polski, z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

67'
Dawid Kownacki jest obsługiwany przez medyków.

66'
Zbyt długo z decyzją o oddaniu strzału zwlekał Radosław Murawski. Jedyną pociechą jego akcji będzie rzut wolny, który udało się wywalczyć.

64'
żółta kartka Mawson wykazał się zbyt dużą agresją, podczas walki o górną piłkę. Można uznać decyzję sędziego za słuszną.

63'
Wymiana na linii polskiego napadu. Jarosław Niezgoda za Krzysztofa Piątka.

62'
Zbyt wysoko z lewego skrzydła boiska zagrał Holgate. Anglia ma bardzo dużo swobody w pobliżu naszego pola karnego.

60'
Rzut wolny. Radosław Murawski wykonał mocno spóźniony wślizg na nogi przeciwnika.

58'
Mimo mocno niekorzystnego rezultatu polscy kibice mocno dopingują.

57'
Udało się zatrzymać dwa soczyste strzały Anglików. W tej chwili to oni są bliżsi zdobycia gola.

54'
Mawson próbował skutecznie sfinalizować akcję od rzutu wolnego. Mogło być 0:2, ale obrońca Anglii niewłaściwie nakrył futbolówkę stopą.

53'
Od rzutu wolnego zaczną przyjezdni. Powinniśmy się dobrze ustawić wobec dośrodkowania.

51'
Sędzia główny odgwizdał faul. Któryś z piłkarzy angielskich zbyt agresywnie walczył o futbolówkę zagraną z kornera.

50'
Będzie rzut rożny dla Anglii. Cudem udało się zablokować uderzenie w wykonaniu Prowse'a.

49'
Polska stara się przybliżyć pod pole karne przyjezdnych.

47'
Prowse bardzo niebezpiecznie zacentrował futbolówkę od rzutu wolnego. Mogliśmy mówić o wielkim szczęściu, że żaden z Anglików nie zdołał dojść do wrzutki.

46'
Doszło do zmian w obu składach.
Polska: Lipski za Monetę
Anglia: Murphy w miejsce Redmonda.

46'
Druga połowa meczu!

Gwizdek sędziego! Koniec I części gry!

45+1'
Polacy nie potrafią śmielej podejść do rywala.

45'
Do podstawowego czasu I połowy sędzia dorzucił dwie minuty.

44'
Anglicy bawią się piłką. Nasi rywale bardzo spokojnie operują futbolówką.

43'

41'
Mało brakowało, aby Swift doszedł do piłki zagranej od rzutu wolnego. Efektowny wślizg jednak okazał się niewystarczający do realizacji celu.

39'
Selekcjoner młodzieżowej kadry Anglii został zmuszony do przeprowadzenia korekty. Hughes za Chalobaha.

38'
Sędzia liniowy zareagował najszybciej, jak mógł. Przemysław Frankowski został przyłapany na pozycji spalonej.

37'
Ależ refleks Wrąbla! Bramkarz popisał się ogromnymi możliwościami, zatrzymując silny strzał z dystansu, w prawe okno!

35'
Odnowił się uraz Chalobahowi. Być może dojdzie do wymuszonej zmiany w składzie Anglii.

33'

32'
Jakub Wrąbel zdał egzamin! Nasz bramkarz wyśmienicie sparował bardzo kąśliwy strzał, który oddał angielski zawodnik głową!

31'
Brawa od kibiców otrzymał Jach. Jego wślizg powstrzymał Redmonda, który bardzo niebezpiecznie prowadził futbolówkę pod bramką Wrąbla.

30'
Nie udało się zagrozić bramce Pickforda. Wrzutka ze stałego fragmentu gry okazała się bardzo łatwa do zneutralizowania dla angielskich obrońców.

29'
Rzut wolny dla polskiej reprezentacji. Będzie możliwość do stworzenia zagrożenia, ponieważ odległość od pola karnego rywala jest bardzo obiecująca.

28'
Dośrodkowanie Gray'a. Najlepiej tuż pod swoją bramką ustawił się Jarosław Jach.

26'
Jakub Wrąbel dobrze wyszedł z bramki, i wypiąstkował piłkę. Jednak, tuż przed interwencją usłyszeliśmy gwizdek sędziego głównego. Rzut wolny dla Polski.

25'
Na placu gry pojawił się sztab medyczny Anglii. Chalobah ma uraz.

24'
Twardą grę pokazał Tomasz Kędziora. Pewny wślizg na nogi przeciwnika. Sędzia główny okazał się dobrotliwy dla obrońcy Lecha Poznań, nie pokazując mu żółtej kartki.

23'
Słowacja podwyższyła wynik. Już w tej chwili prowadzi 2:0 ze Szwecją.

22'
Podopiecznym Marcina Dorny brakuje jak na razie koncepcji na akcje ofensywne.

20'
Grey ładnie urwał się na prawym skrzydle. Jego płaskie dogranie futbolówki mogło sprawić Nam wiele problemów, jednak Jach odpowiednio przyblokował Redmonda.

19'

17'
Dobra interwencja na koncie Jacha. Defensor nie pozwolił rywalowi dograć z lewej flanki boiska.

16'
Polska próbuje atakować prawym skrzydłem boiska. Tomasz Kędziora już często udowadniał, że potrafi nieźle dograć z tego obszaru boiska.

14'
Radosław Murawski, pomocnik Piasta Gliwice, nadepnął na stopę przeciwnika.

13'
Kownacki został zdecydowanie potraktowany przez Holgate'a. Sędzia przyznał Polakom rzut wolny.

12'
Chaotycznie bronimy się przed atakami gości.

10'
W równolegle rozgrywanym meczu w tej grupie Słowacja prowadzi 1:0 ze Szwecją.

9'
Akcja dla Polski! Krzysztof Piątek znakomicie urwał się obrońcom z Anglii, i oddał soczysty strzał głową. Pickford nie miał jednak wiele do roboty, bo futbolówka przeleciała światło bramki.

7'
GOL dla Anglii! Zdecydowanie za dużo miejsca polscy obrońcy dali Chilwellowi. Ten pomocnik popisał się kapitalnym uderzeniem z dalszej odległości.

6'
Kolejne zagrożenie pod bramką Polaków. Mawson wygrał bardzo ważny pojedynek w powietrzu ze skaczącym przeciwnikiem. Na nasze szczęście, futbolówka po strzale głową, powędrowała obok prawego słupka.

5'
Jakub Wrąbel nie dał się przelobować. Nasz goalkeeper został zmuszony do sparowania futbolówki ponad poprzeczkę bramki. Kolejny rzut rożny dla Anglii.

4'
Niezła akcja Anglików! Nasi rywale doskonale rozgrywali futbolówkę na prawym skrzydle boiska. Na nasze szczęście Anglikom zabrakło dokładności.

2'
Gra przerwana. Mawson bardzo zdecydowanie walczył w powietrzu. Arbiter został zobligowany do przerwania akcji.

1'
Nieudane podanie w wykonaniu Piątka. Piłkę przejął dobrze ustawiony obrońca.

*'
Piłka już w grze!

*'
Za chwilę oba hymny narodowe!

*'

*'
Za odpowiedni przebieg boiskowych wydarzeń dzisiaj odpowiedzialność weźmie Pan Harald Lechner.

*'
Nadchodzące widowisko piłkarskie będzie rozgrywane w Kielcach.

*'
Podopieczni Marcina Dorny dzisiaj potrzebują zwycięstwa, aby marzyć o awansie do następnej rundy.

*'
Polska zmierzy się dziś z Anglią w ramach 3. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy U-21.

*'
Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na śledzenie relacji tekstowej z meczu: Polska - Anglia.
Początek spotkania o godz. 20:45

'
Dawid Kownacki po meczu ze Słowacją i szansach w meczach z Anglią:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska U21 - Anglia U21, to zapraszamy do śledzenia meczu online