PBN - Adamek - Haumono online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PBN
Adamek - Haumono
0 : 0

SKŁADY
Mecze na żywo: PBN - Adamek - Haumono

Zamów super niespodziankę dla dzieci. Personalizowany film lub list od Mikołaja dziś 15% taniej
'
Zobacz również: Widowiskowe zawody w chodzeniu po linie:

Źródło: x-news.

23:48'
To już koniec gali Polsat Boxing Night. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live.

23:44'
Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki został Tomasz Adamek

23:42'
Koniec. Pod koniec doszło do ostrej wymiany ciosów. Adamek był dziś bardzo dobry, wytrzymał tą walkę fizycznie. Czekamy na werdykt sędziów, ale może być on tylko jeden. Zwycięzcą będzie Tomasz Adamek.

23:38'
Dobrze prezentuje się dziś Tomasz Adamek. Widać, że dobrze przygotował się do walki. Imponuje szybkością. Do końca walki pozostała już tylko jedna runda.

23:34'
Osiem rund za nami. Adamek zadaje więcej ciosów, jest lepszy, choć trzeba przyznać, że na rywalu nie robi to większego wrażenia. Na punkty to jednak Polak prowadzi.

23:26'
Runda szósta za nami. Zdecydowanie najlepsza w wykonaniu Adamka, który popisał się kilkoma dobrymi atakami.

23:22'
Adamek jest szybszy od rywala, co sprawia, że więcej ciosów trafia do celu.

23:18'
Cztery rundy za nami. Jak na razie nie jest to wielkie widowisko, ale Adamek jest lepszy i zadaje więcej ciosów. Z pewnością na ten moment prowadzi na punkty.

23:09'
Druga runda za nami. Jak na razie wyrównany pojedynek. Haumono na pewno nie będzie łatwym rywalem dla Adamka.

23:07'
"Adamek, Adamek" - skandują kibice w Ergo Arenie.

23:06'
Pierwsza runda za nami. Bez większych historii. Nieco więcej ciosów zadał Adamek.

23:01'
Początek walki.

23:00'
Przed walką minutą ciszy upamiętniony śmierć Józefa Grudnia.

22:56'
Solomon Haumono jest już na ringu. Teraz zmierza do niego Tomasz Adamek.

22:50'
Przed nami już tylko walka wieczoru - Adamek vs Haumono.

22:45'
Dobra walka Krzysztofa Głowackiego. Altunkayę w szóstej rundzie uratował gong, ale i tak został poddany. Brawo dla Polaka.

22:25'
Trwa walka Głowacki vs Altunkaya.

22:19'
Do końca gali pozostały dwie walki:
Krzysztof Głowacki vs Hizni Altunkaya oraz Tomasz Adamek vs Solomon Haumono

22:07'
Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Mateusz Masternak.

22Ł04'
Koniec walki. Początek był kiepski w wykonaniu Masternaka, ale z czasem Polak prezentował się coraz lepiej. Kto wygrał? Czekamy na decyzję sędziów.

21:25'
Czas na walkę Ismaiła Siłłacha z Mateuszem Masternakiem.

'
Walka Macieja Sulęckiego z Damianem Ezequielem Bonellim zakończyła się w trzeciej rundzie po kapitalnym lewym sierpowym Polaka. Argentyńczyk był zamroczony, po chwili wstał, ale z jego narożnika został rzucony ręcznik.

'
Czwarta walka Łukasz Janik vs Adam Balski dostarczyła kontrowersji. Zakończyła się w czwartej rundzie, gdy sędzia wyliczył Janika do dziesięciu. "W jaja mnie jebnął" - krzyczał Janik. Na jego oczach pojawiły się łzy i prosił promotora o możliwość rewanżu. Powtórki pokazały jednak, że Janik nie miał racji i był to teatr z jego strony.

'
Trzecia walka na Polsat Boxing Night to starcie Ewa Brodnicka vs Viviane Obenauf. Polka miała momentami problemy, ale ostatecznie wygrała po dziesięciu rundach przez decyzję sędziów, którzy punktowali 95:94, 94:95, 96:93 na korzyść Polki.

'
Drugim pojedynkiem było starcie Łukasz Wierzbicki vs Robert Tlatlik. Walka również trwała osiem rund, a sędziowie byli jednogłośni i zwyciężył Wierzbicki.

'
W pierwszej walce na gali zmierzyli się Norbert Dąbrowski i Robert Talarek. Było to bardzo ciekawe osiem rund. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów (79:72, 77:74, 79:73) wygrał Talarek.

'
W serwisie soccerlive.com.pl na żywo śledzić będzie można jedynie walkę Adamek - Haumono. Pojedynek powinien rozpocząć się koło 23.

'
Polsat Boxing Night odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV. Zapraszamy do śledzenia walki Adamek - Haumono za darmo w naszym serwisie.


Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PBN - Adamek - Haumono, to zapraszamy do śledzenia meczu onlineDesign: D314.pl.Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.