Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dinamo Batumi
0 : 1

Tymofeev - Sukhiashvili, Kvirkvelia, Makharadze, Partenadze - Tevdoradze (65' Tvildiani) , Shonia, Grigalashvili (77' Gorelishvili) , Tarkhnishvili, Kavtaradze - Kvasov
Kelemen - Burliga, Guti, Runje, Tomasik (51' Guilherme) - Góralski, Romanczuk - Chomczenowski, Novikovas (74' Sekulski), Cernych (84' Mystkowski - Sheridan

Mecze na żywo: Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Mecz rewanżowy odbędzie się za tydzień w Białymstoku, o godz.20:30

Koniec tego meczu! Jagiellonia Białystok odniosła bardzo ważne zwycięstwo.

90+3'
żółta kartka Za dużo negatywnej energii u Sekulskiego. Belgijski sędzia od razu wyciągnął żółty kartonik.

90+2'
Sekulskiemu udało się dojść do okazji bramkowej. Niestety, ale zbyt wielka presja ze strony przeciwnika, uniemożliwiła mu oddanie dobrego strzału.

90+1'
Jedna z czterech doliczonych minut już przeszła do historii.

90'
żółta kartkaTvildiani nie mógł liczyć na taryfę ulgową od arbitra. W jego kierunku powędrowała żółta kartka, za dosyć agresywny blok.

89'
Przemysław Mystkowski nie skorzystał z prezentu, jakim był błąd obrońców Dinamo. Świeżo wprowadzony gracz miał sytuację strzelecką z bliskiej odległości od bramki, ale jego słabe zagranie z łatwością zatrzymał Tymofeev.

87'
żółta kartka Dużo kartek w dzisiejszym spotkaniu. W opinii składu sędziowskiego przepisy gry rażąco naruszył Sheridan.

85'
Kvasov nie ma dzisiaj szczęścia, jeśli chodzi o decyzje arbitrów liniowych. Napastnik klubu z Gruzji został przyłapany na pozycji spalonej.

84'
Przemysław Mystkowski otrzymał kilka minut od trenera Mamrota. Z żalem boisko opuścił Cernych.

82'
Szkoleniowiec gospodarzy postawił wszystko na jedną kartę. Marcwaladze wszedł na boisko.

81'

79'
Gospodarze podejmują śmiałe próby doprowadzenia do remisu.

77'
Remis w ilości zmian. Gorelishvili zastąpił Grigalashviliego.

75'
Pozycja spalona. Na niej został uchwycony napastnik Dinamo Batumi.

74'
Ireneusz Mamrot przygotował drugą zmianę w składzie Jagiellonii. Sekulski za Novikovasa.

72'
Jacek Góralski z faulem. Dokładnie przyglądając się sytuacji, można mieć wątpliwości, jeśli chodzi o słuszność decyzji.

71'
Za dużo chaosu jest w działaniach ofensywnych Gruzinów. Kvasov zepsuł dobrze obiecującą się akcję.

70'
Przed nami już tylko dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry.

68'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Romanchuk. Defensywny pomocnik z nadmierną agresją atakował futbolówkę.

67'
Drużyna gospodarzy nie porzuciła marzeń o dobrym wyniku w dzisiejszym meczu. Polska ekipa dzielnie pracuje w bloku defensywnym.

65'
Tevdoradze otrzymał podziękowania od swojego trenera. Tvildiani ma kilkadziesiąt minut na pokazanie swoich umiejętności.

64'
Guilherme popisał się kapitalnym strzałem z woleja! Brazylijczyk mógł zaliczyć fenomenalny debiut w ekipie Jagiellonii, lecz niestety, przepiękne uderzenie poleciał tuż obok światła bramki.

62'
Szkoleniowiec gospodarzy wciąż czeka z realizacją zmiany w składzie.

60'
Z rzutu wolnego wynik spróbował zmienić Tevdoradze. Kibice gospodarzy, po wykonaniu stałego fragmentu mocno się rozczarowali. Tevdoradze uderzył wysoko nad poprzeczką.

59'
Jagiellonia kontroluje wydarzenia na placu gry.

57'
Cernych zawiódł kibiców z Białegostoku! Snajper przyjezdnych miał idealną szansę na pokonanie bramkarza rywala, jednak w kulminacyjnym momencie akcji ofensywnej, uderzył tuż obok bramki!

55'
Jagiellonia spróbowała podwyższyć. A konkretnie próbę podjął Romanchuk, ale jego dosyć słaby strzał pewnie zatrzymał Tymofeev.

54'
Kelemen, bramkarz gości, skutecznie zainterweniował na linii. Słowacki goalkeeper fachowo wyłapał groźnie lecącą futbolówkę.

52'
Na boisku zameldował się Guilherme, poza murawą jest Tomasik.

50'
Jagiellonia na prowadzeniu! Sheridan najprzytomniej zachował się pod bramką gospodarzy!

48'
Tomasik dośrodkował z prawego skrzydła. Do jego zagrania nikt w koszulce "Jagi" nie zdołał dotrzeć.

47'
Jagiellonia zaczęła drugą odsłonę spotkania w niezmienionym składzie.

46'
Druga połowa meczu!

45+1'
Koniec I części gry!

45'
Do podstawowego czasu gry I połowy została doliczona jedna minuta.

44'
Z szybkiej pomocy medycznej skorzystał Jacek Góralski. Piłkarz jest zdolny do kontynuowania zawodów.

44'
Tarkhnishvili bardzo nieudolnie atakował piłkę. Niestety, kontuzji doznał gracz Jagiellonii Białystok.

43'
żółta kartkaGrigalashvili jest kolejnym zawodnikiem w tym meczu, który naraził się sędziemu głównemu.

42'
Tymofeev po raz kolejny stanął na wysokości zadania! Będąc w koszmarnym położeniu wybronił silny strzał Novikovasa.

41'
Kolejny korner dla Dinamo. Jagiellonia Białystok dzielnie broni się przed atakami.

40'
Ivan Runje nie dopuścił do tego, aby futbolówka powędrowała pod jego bramkę. Gospodarze zaczną od rzutu rożnego.

39'
Jacek Góralski nie potrzebował pomocy ze strony medyków. Obie drużyny w pełnych składach.

38'
Urazu doznał Jacek Góralski. Wysoce niesportowym zachowaniem błysnął Kvasov.

36'
Sheridan zdobył gola. Niestety... Napastnik Jagiellonii, w momencie zgrania od Runje, był na pozycji spalonej.
Gol nieuznany.

35'
Rzut rożny dla gości. Jagiellonia ponownie nie zrobiła większej krzywdy przeciwnikowi, wykonując przed chwilą rzut wolny.

34'

32'
Belgijski skład sędziowski doskonale wychwytują ofsajdy. Gruzińska ekipa znów nie mogła liczyć na przychylność arbitrów, jeśli chodzi o spalone.

30'
żółta kartka Faul taktyczny zrealizował Jacek Góralski. Belgijski arbiter nie pozwala na dosyć twardą grę. Defensywny pomocnik ujrzał kartkę.

29'
Obrońcy wicemistrza Polski skutecznie jak na razie z gry eliminują Kvasova.

27'
Jagiellonia próbuje się bronić. Kolejny spalony, na którym wychwycono piłkarza gospodarzy.

27'
Tomasik nie dał rady uchronić futbolówki przed opuszczeniem jej z boiska. Gospodarze będą mieli rzut rożny.

25'
Romanchuk dopadł do futbolówki, która była zagrywana z lewego narożnika boiska. Pomocnik świetnie urwał się obronie rywala, ale będąc w pobliżu bramki, koszmarnie przestrzelił.

24'
Jest coraz agresywniej na placu gry. Coraz więcej fauli taktycznych.

22'
żółta kartka Chomczenowski sprowokował rywala do popełnienia przewinienia taktycznego. Tevdoradze otrzymał w pełni zasłużony kartonik.

21'
Cernych dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Gospodarzom nie udało się zagrozić od rzutu rożnego.

19'
Tevdoradze niewłaściwie ocenił ustawienie bloku obronnego Jagiellonii. Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę.

18'

17'
Tymofeev otrzymał ogromne brawa od swojej publiczności! Goalkeeper nie dał się zaskoczyć Sheridanowi, który uderzał w lewy, dolny róg bramki!

16'
Jacek Góralski powalony na murawę w polu karnym Dinama! Sędzia przyznał rzut karny!

15'
W dziesiątkę bronią się gospodarze.

13'
Partenadze próbował groźnie atakować. Sędzia główny przyznał rzut wolny Jagiellonii, ponieważ jeden z graczy gospodarzy zbyt wysoko uniósł nogę.

12'
Dużo lepsze wrażenie na placu gry robi drużyna Ireneusza Mamrota.

11'

9'
Kolejna akcja ofensywna po stronie Jagiellonii. Trochę miejsca na oddanie strzału otrzymał Cernych. Litwin miał dużo optymizmu, ale uderzenie powędrowało nad bramką.

8'
Ambitna próba lobu w realizacji Chomczenowskiego. Pomocnik polskiego klubu dostrzegł nieudolne ustawienie bramkarza Dinamo, jednak kopnięcie nie poleciało w ten sposób, jak chciał Chomczenowski.

7'
Chomczenowski nie mógł się ucieszyć ze swojego wykonania rzutu wolnego. Jego zagranie zostało dobrze przecięte przez dobrze ustawionego przeciwnika.

5'
Sheridan został nieczysto powstrzymany. Jagiellonia zyskała cenny stały fragment gry.

4'
Jest reakcja sędziego liniowego. Gracz gospodarzy nie zdołał uniknąć pozycji spalonej.

3'
Gruzińska ekipa już od początku stawia na wysoki pressing. Jak na razie Jagiellonia daje sobie radę z agresywnym odbiorem.

2'
Atak gospodarzy na prawej flance boiska. Sędzia jednak musiał przerwać akcję, bo zawodnik Dinamo przekroczył wraz z piłką linią boczną.

*'
Gra rozpoczęta!

*'
Piłkarze obu ekip pojawili się na murawie.

*'
Start już za 5 minut!

*'
Pan Ireneusz Mamrot na ławce rezerwowej gości pozostawił taki zestaw piłkarzy: Węglarz, Gordon, Guilherme, Mystkowski, Szymański, Sekulski oraz Szymonowicz

*'
Na placu gry werdykty sędziowskie będzie ogłaszać Pan Erik Lambrechts.

*'
Obie drużyny o dobry wynik będą walczyć na Givi Kiladze Stadium .

*'
Wicemistrz Polski z poprzedniego sezonu ligowego ma świadomość, że nie można w żaden sposób zlekceważyć dzisiejszego rywala.

*'
Nadchodzący mecz zostanie rozegrane w ramach 1. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej.

*'
Na ławce szkoleniowej Jagiellonii Białystok w oficjalnym meczu dziś zadebiutuje Ireneusz Mamrot.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Pierwszym punktem naszej, dzisiejszej oferty będzie relacja z meczu: Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok
Pierwszy gwizdek o 18:00

'

Źródło: x-news.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online