Lech Poznań - FK Pelister online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FK Pelister
4 : 0

Putnocky - Gumny, Dilaver, L.Nielsen, Kostevych - Tetteh, Majewski - Makuszewski (72' Barkroth), Jevtić (75' Gajos), Situm - Nielsen (79' Robak)
Petrovski - Tosevski, Todorovski, Bojović (46' Petrov), Kovachev, Ljamcevski - Lucas, Iliev, Markoski (63' Silva Dos Santos), Peev - Ilijoski.

N. B. Nielsen (28., karny)
Situm (30.)
Majewski (38.)
Situm (58.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - FK Pelister

'
Zobacz co do powiedzenia po meczu miał Darko Jevtić.

90+2'
Koniec meczu. Lech pokonał Pelister 4:0. Dziękujemy za śledzenie relacji live.

90+1'
Fatalne wykończenie akcji przez Petrova. Z kilku metrów uderzył wiele metrów obok bramki.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

89'
Petrovski obronił mocny strzał Robaka z pola karnego.

89'
Zablokowany strzał Cvetanovskiego.

80'
Lech atakuje, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

75'
Gajos zastąpił Jevticia.

72'
Barkroth zastąpił Makuszewskiego.

69'
Robak zastąpił Nielsena i... został wygwizdany.

67'
Tempo meczu spadło.

63'
Fernando Silva Dos Santos zastąpił Markoskiego.

57'
4:0! Situm zdobył swoją druga bramkę dla Lecha. Znów strzałem głową, ale tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

54'
Kostewycz mocno dośrodkował do Nielsena, ale ten nie zdołał oddać strzału.

52'
Niecelnie z rzutu wolnego uderzył jeden z zawodników Pelister.

49'
Mogło być 3:1. Z rzutu wolnego groźnie uderzał Todorovski, dobijał Ilijoski. Dwukrotnie świetnie interweniował Putnocky.

46'

46'
Petrov zastąpił Bojovic.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi 3:0.

41'
Mogło być 4:0, ale Majewski trafił w słupek, a dobitkę Gumnego odbił nogami bramkarz.

38'
3:0! Radosław Majewski kapitalnym strzałem z rzutu wolnego totalnie zaskoczył bramkarza!

32'
Situm stanął przed kolejną szansa. Tym razem z pola karnego uderzył obok bramki.

30'
2:0! Po dośrodkowaniu Jevticia ładnym strzałem głową gola zdobył Situm. Piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki.

28'
1:0 dla Lecha! Nicki Bille Nielsen zamienił rzut karny na bramkę.

27'
Karny dla Lecha! Faulowany Nielsen.

24'
Nielsen dryblował w polu karnym, ale stracił piłkę.

21'
Kostewycz niecelnie uderzył z narożnika pola karnego.

19'
Znów Nielsen dał o sobie znać. Tym razem niecelnie uderzył głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego.

15'
Petrovski bez problemów obronił płaski strzał N.B. Nielsena sprzed pola karnego.

11'
Groźna sytuacja Pelister. Po świetnie rozegranym rzucie rożnym sprzed pola karnego uderzył Todorovski, ale Putnocky zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

10'
Pelister przedostał się pod pole karne Lecha. Będzie rzut rożny.

9'
Jevtić zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Petrovski.

6'
Piłka w bramce Pelister, ale sędzia dopatrzył się faulu Nielsena na bramkarzu.

3'
Lech od początku wysoko atakuje rywala.

1'

'
Rezerwowi Lecha: Burić, Trałka, Gajos, Barkroth, Wasielewski, Jóźwiak, Robak.

'
Pół godziny do rozpoczęcia meczu, a w Poznaniu oberwanie chmury.

'
Początek meczu Lech Poznań - FK Pelister o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - FK Pelister, to zapraszamy do śledzenia meczu online