Niemcy U-21 - Hiszpania U-21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy U-21
Hiszpania U-21
1 : 0

Pollersbeck - Toljan, Stark, Kempf, Gerhardt - Haberer (83' Kohr) - Weiser, Meyer, Arnold, Gnabry (80' Amiri) - Philipp (87' Oztunali)
Kepa - Bellerín, Meré, Vallejo, Jonny (52' Gaya) - Saúl, Llorente (83' Mayoral), Ceballos - Asensio, Sandro (71' Williams), Deulofeu

Mecze na żywo: Niemcy U-21 - Hiszpania U-21

Dziękuję Państwu za obecność podczas naszej relacji.

Niemcy triumfatorem Mistrzostw Europy U-21. Niemiecka drużyna zaprezentowała dzisiaj naprawdę dojrzały i konsekwentny futbol.

KONIEC!

90+3'
Nie ma czasu na finezyjne granie. Mają o tym świadomość goście, którzy często posyłają długie dośrodkowania na pole karne przeciwnika.

90+2'
Pollersbeck pewnie złapał zbyt głęboką centrę z dalszej odległości. Cenne sekundy zarobione dla jego kadry.

90+1'
Cały zespół z Hiszpanii jest w pobliżu pola karnego Niemców. Oczywiście oprócz bramkarza, Kepy.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
żółta kartka Ostry, zdecydowany wślizg autorstwa Vallejo. Nikogo nie mogła zdziwić reakcja sędziego, bo faul był naprawdę niebezpieczny dla zdrowia jednego z niemieckich graczy.

88'
Hiszpania próbuje wyprowadzić jak najszybszy atak na bramkę rywala. Kadra niemiecka robi wszystko, co może, aby nic z tego nie wyszło.

87'
Ostatnia korekta w składzie gospodarzy. Oztunali dał zmianę za Philipp'a.

86'
Niemcy starają się grać na czas.

84'
Cała jedenastka naszych sąsiadów jest skupiona na swojej połowie boiska.

83'
Zmiana u Niemców: Haberer zastąpiony przez Kohra.
Zmiana u Hiszpanów: Mayoral za Llorente.

82'
Inicjatywę wyraźnie przejęła Hiszpania.

80'
Bardzo dobre zawody zaliczył dziś Gnabry. W jego miejsce na boisku pojawił się Amiri.

79'
N techniczny strzał z rzutu wolnego pokusił się Asensio. Piłka nie przebiła się jednak przez dobrze ustawiony mur niemiecki.

78'
żółta kartka Do notesiku arbitra głównego trafił Meyer.

77'
Williams bardzo kąśliwie dograł z prawego skrzydła. Jego podanie próbował sfinalizować kolega z ofensywy, ale mu się to nie udało, ponieważ skutecznie zainterweniował Arnold.

75'
Efektownie wyglądała próba akcji na jeden kontakt w wykonaniu gości. Niemców uratował świetnie interweniujący stoper.

74'
Na ofsajdzie został schwytany napastnik kadry Hiszpanii.

73'
Żywa reakcja kibiców Hiszpanii. Ceballos błysnął świetną, indywidualną akcję pod szesnastką Niemców. Ta akcja została jednak zakończona minimalnie nieczystym uderzeniem.

71'
Sandro zakończył swój udział w dzisiejszym starciu. Na kilkanaście minut na plac gry został wpuszczony Williams.

70'
Wkraczamy w decydującą fazę widowiska. Za chwilę powinniśmy zobaczyć zmiany w obu ekipach.

68'
Arnold był trzymany za koszulkę. Arbiter został zobligowany do przerwania akcji, w środku pola.

67'
Niemcy reklamowali zagranie piłki ręką, w polu karnym Hiszpanii. Sędzia puścił grę, co wykorzystał Gnabry, lecz mocny strzał powędrował na jedną z trybun.

66'

64'
Saul nie zdołał skutecznie przechwycić wrzutki z rzutu wolnego, której autorem był Asensio. Niemiecki bramkarz wznowi grę.

63'
Mocno nieudany strzał zaprezentował Gnabry. Gwieździe młodzieżowej kadry futbolówka koszmarnie zeszła z nogi.

61'
Kepa wyratował beznadziejną sytuację! Goalkeeper wyśmienicie skrócił kąt Gnabry'emu, który otrzymał kapitalne, prostopadłe podanie.

60'
Ofiarny wślizg jednego z hiszpańskich obrońców uratował jego kadrę. Meyer mocno uderzył z blisko piętnastego metra od bramki Hiszpanów. To musiało być 2:0!

59'
Pollersbeck zainterweniował bardzo dobrze! Saul soczyście przymierzył zza pola karnego. Gdyby nie dobra interwencja pierwszego z wymienionych, to futbolówka wleciałaby w lewy, dolny róg bramki.

57'
Oba skrzydłami atakują przyjezdni. Niemcy starają się bardzo, aby dośrodkowania nie trafiały do hiszpańskich napastników.

56'
Lepszy fragment gry w wykonaniu Hiszpanów.

54'
żółta kartka Wiele żółtych kartek na boisku. Za niesportowe zachowanie - dyskusje z arbitrem, żółty kartonik dostał Llorente.

53'
żółta kartka Kolejna kartka dla niemieckiego piłkarza. Nerwy puściły Starkowi.

52'
Doszło do pierwszej zmiany u Hiszpanów. Gaya wszedł na plac gry. Jonny już na ławce.

51'
żółta kartka Bardzo ostry wślizg na nogi przeciwnika pokazał Nam Haberer. Pomocnik miał szczęście, że sędzia nie zdecydował się pokazanie czerwonego kartonika.

49'
Niemiecka drużyna otrzymała rzut wolny. Do agresywnego zachowania pod polem karnym Niemców dopuścił się Sandro.

48'
żółta kartka Żółtą kartkę musiał obejrzeć Arnold. Pomocnik Niemców bez pardonu zaatakował łydkę przeciwnika.

47'
Obie reprezentacje drugą odsłonę spotkania zaczęły bez zmian w składach.

46'
Czas na grę po przerwie!

Koniec I połowy meczu!

42'
żółta kartka Sędzia główny nie mógł przeoczyć wyraźnego faulu autorstwa Saula. Pomocnik pociągał rywala za koszulkę.

41'
Rzut wolny dla Hiszpanii. Arbiter główny dostrzegł przewinienie w środkowej strefie boiska.

39'
1:0! Weiser otworzył wynik tego meczu! Zawodnik reprezentacji Niemiec przepięknie przelobował bramkarza, posyłając efektowny strzał z głębi pola karnego.

38'
Haberer przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Zupełnie nieprzygotowany strzał nie miał większych okazji na zaskoczenie bramkarza Hiszpanii.

36'
Arnold zdecydowanie za nisko dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego. Hiszpańska defensywa nie miała najmniejszego problemu z wyjściem z zagrożenia.

35'
Faul. Arnold, w opinii sędziego, został nieprzepisowo zatrzymany.

33'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Gerhardt nie dopuścił do tego, aby centra z prawego skrzydła dotarła do hiszpańskiego napastnika.

31'
Saul najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Wygranie powietrznej rywalizacji jednak nie wystarczyło, ponieważ Hiszpan oddał bardzo nieczysty strzał głową. Piłka poleciała nad poprzeczką.

29'
Niemcy coraz więcej tracą piłkę, w okolicach środka pola.

27'
Jestem Państwu winny informację, że arbitrem dzisiejszego meczu jest Benoit Bastien.

25'
Hiszpanie próbują wyprowadzać kontrataki, ale ich rywale skutecznie pracują w środku pola.

24'

22'
Jeden z graczy Hiszpanii, poza linią boczną, korzysta z pomocy medyków.

21'
Gnabry znalazł się dobrze w polu karnym rywala. Rzut wolny dla Niemców mógł im dać gola, ale płaski strzał Gnabry'ego, z kilkunastu metrów, został wyłapany przez bramkarza.

19'
Kempf błysnął mocno nieudolnym crossem na prawe skrzydło boisko.

18'

16'
Kolejna okazja na gola! Znów po stronie Niemców! Gnabry idealnie opanował nieprzyjemne podanie, a potem solidnie przymierzył z ostrego kąta. Futbolówka poleciała w boczną siatkę bramki Kepy.

15'
Nie udało się Niemcom skutecznie sfinalizować rzutu wolnego.

13'
Groźnie zrobiło się pod bramką Niemców. Bellerin wygrał ważny pojedynek powietrzny ze skaczącym obrońcą, i oddał niezłe uderzenie głową. Wyniku jednak nie udało mu się otworzyć, ponieważ strzał poleciał daleko od światła bramki.

11'
Coraz więcej ofensywnej jakości widać po stronie gospodarzy tego meczu.

10'
Na bardzo soczystą próbę z blisko czterdziestu metrów od bramki Hiszpanów pokusił się Arnold. Zawodnik Schalke wykazał się dużym zaufaniem do swoich możliwości, jednak jego strzał poleciał obok lewego słupka.

8'
Pierwsza, świetna okazja bramkowa dla Niemiec! Lewy słupek uratował Kepę, po znakomitym strzale głową w wykonaniu Meyera. Hiszpania otrzymała pierwsze ostrzeżenie.

7'
Hiszpania na medal zareagowała w swoim polu karnym, powstrzymując groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

6'
Kepa został zmuszony do zbicia mocno lecącej futbolówki. Meyer bardzo efektownie uderzył z głębi pola karnego.

4'
Goście groźnie atakują na lewym skrzydle boiska. Gra na jeden kontakt jest kłopotliwa dla ekipy niemieckiej.

3'
Krótko wykonany korner nie przyniósł większego efektu ofensywnego pod bramką Niemców.

2'
Premierowy rzut rożny dla Hiszpanii.

1'
Wysoko na boisku są ustawieni Hiszpanie. Niemcom nie jest łatwo grać na swojej połowie.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra już za nami!

*'
Za chwilę będzie Nam dane wysłuchać oba hymny narodowe.

*'
Marek Koźmiński, ambasador turnieju, w tej chwili wzniósł w górę puchar.

*'

*'

*'
Organizator Mistrzostw uznał, że najlepszym miejscem rozgrywania finału będzie Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie.

*'
Kadra Hiszpanii po swojej drodze napotkała taki zestaw rywali: Macedonia (faza grupowa), Portugalia (faza grupowa), Serbia (faza grupowa) oraz Włochy (półfinał).

*'
Reprezentacja Niemiec w drodze do wielkiego finału tegorocznej imprezy musiała wyeliminować takich graczy, jak: Czechy (faza grupowa), Dania (faza grupowa), Włochy (faza grupowa) oraz Anglia (półfinał).

*'
Dobry wieczór! Przed nami czas rozstrzygnięć na Mistrzostwach Europy U-21! W finale Niemcy zagrają z Hiszpanią.
Mecz rozpocznie się o godz.20:45

'
Lech Poznań bliski II rundy el. Ligi Europy. Nenad Bjelica ocenia mecz:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy U-21 - Hiszpania U-21, to zapraszamy do śledzenia meczu online