Portugalia - Meksyk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia
Meksyk
2 : 1

Rui Patricio - Semedo, Pepe, Neto, Eliseu - Pizzi
(90+1' William), Moutinho (81' Adrien Silva), Danilo (81' Andre Gomes), G. Martins - Nani (70' Quaresma), Andre Silva
Ochoa - Luis Reyes, Márquez (106' Fabian), Moreno - Araujo, Guardado (80' Dos Santos), Herrera, Layún - Vela, Hernandez (84' Jimenez), Peralta (60' Lozano)

Mecze na żywo: Portugalia - Meksyk

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. W imieniu redakcji zachęcam do śledzenia relacji z finałowego starcia: Chile - Niemcy.

Brązowe medale Pucharu Konfederacji 2017 zawisną na szyjach Portugalczyków! Dzisiaj zobaczyliśmy bardzo dobre widowisko.

KONIEC!

121'
Rzut wolny nie przyniósł zagrożenia.

120'
Rzut wolny dla gości. Chyba ostatnia szansa dla nich.

119'
Selekcjoner reprezentacji Meksyku został wyrzucony z ławki szkoleniowej!

119'
Nerwy w sztabie szkoleniowym Meksyku.

118'
Przed chwilą próbował Herrera.

117'
Rui Patricio idealnie zachował się na linii! Na jego bramkę poleciał bardzo kąśliwy, płaski strzał z dystansu! Futbolówka zmierzała w lewy dolny róg bramki.

116'
Spalony. Lozano nie wytrzymał.

115'
Dobre wyjście z bramki zaliczył Rui Patricio. Bardzo ważna interwencja, w bardzo ważnym momencie meczu.

114'

113'
czerwona kartka 10 na 10! Druga żółta kartka dla Jimeneza.

112'
Ricardo Quaresma oddał konkretny strzał zza pola karnego. Ochoa nie musiał popełniać interwencji, ponieważ jeden z defensorów ofiarnie wszedł na linię uderzenia.

111'
Gospodarze próbują kraść rywalom cenne sekundy. Jak na razie w pełni realizują swój plan.

110'
Cała ekipa Portugalii jest w pobliżu swojego pola karnego.

109'
Rzut rożny w wykonaniu Portugalii został skutecznie zneutralizowany przez obronę Meksyku.

108'
Meksyk powinien spróbować jak najszybciej wykorzystać przewagę liczebną.

107'
czerwona kartka W osłabieniu mecz zakończy Portugalia. Semedo otrzymał drugą żółtą kartkę.

106'
Rafael Marquez został zmieniony przez Fabiana.

106'
Druga odsłona dogrywki!

Koniec I części dogrywki!

105+1'
1 minuta doliczona do czasu gry w I części dogrywki.

104'
Tym razem już bez pomyłki! 2:1! Adrien Silva pewnie przymierzył w prawy sektor bramki.

103'
Portugalia otrzymała rzut karny! Layoun zagrał piłkę ręką!

102'

100'
Faul. Coraz nerwowo robi się na płycie boiska.

99'
Eliseu postawił na siłę, podczas egzekucji rzutu wolnego. Odległość od bramki była naprawdę znaczna. Strzał poleciał wysoko nad poprzeczką.

98'
żółta kartka Moreno wyraźnie zatrzymał przeciwnika. Było trzymanie za koszulkę.

97'
Żadna z ekip nie chce konkursu rzutów karnych.

96'

94'
żółta kartka Niesportowego zachowania dopuścił się Lozano. W pełni zasłużona żółta kartka.

94'
W wielkim stylu strzał z bliska w wykonaniu Lozano, zatrzymał Rui Patricio.

93'
Jimenez zablokowany. Meksyk przeprowadził bardzo groźną akcję na lewej flance boiska.

91'
William Carvalho dał zmianę za Pizziego.

90'
Zaczęliśmy dogrywkę!

Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, zatem będziemy mieć dogrywkę.

90+4'
W ofensywie faulował Vela.

90+3'
Portugalia chce iść za ciosem.

90+1'
Portugalia doprowadziła do remisu! Pepe świetnie sfinalizował podanie od Quaresmy.

90'
Sędzia główny doliczył cztery minuty.

89'
Meksyk desperacko się wybronił. Portugalia musi postawić wszystko na jedną kartę.

89'
Długi cross w kierunku Moreno. Ten, w momencie podania, znajdował się na pozycji spalonej.

88'
Ekipa Meksyku bardzo mądrze operuje futbolówką.

86'
Piłkarz z Portugalii został uchwycony na pozycji spalonej.

86'
Quaresma nie zdołał dokładnie zagrać od rzutu wolnego.

84'
Javier Hernandez zaliczył udane zawody. Na ostatnie minuty został wpuszczony Jimenez.

83'
Rui Patricio zachował się wzorowo, skracając kąt napastnikowi z Meksyku! Snajper gości mógł dobić Portugalię.

81'
Zmiany u Portugalii. Adrien Silva za Moutinho, oraz Andre Gomes za Danilo.

80'
Zmiana. Dos Santos w miejsce Guardado.

78'
Pozycja spalona. Piłkarz z Meksyku nie dopilnował ustawienia bloku defensywnego Portugalii.

76'

75'
Zanosi się na kolejne roszady w obu składach.

73'
Meksykanie wyszli bez szwanku z zagrożenia, jakim było dośrodkowanie Portugalii, od rzutu rożnego.

71'
Bliżsi zdobycia gola są Meksykanie. Czas nie działa na korzyść triumfatorów EURO 2016.

70'
Uznany skrzydłowy - Ricardo Quaresma, pojawił się na murawie. Nani już wylądował na ławce.

69'
Pepe najlepszy w powietrzu. Doświadczony stoper wybił piłkę głową, a wcześniej powędrowało dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

68'
Rzut rożny dla Meksyku. Semedo skutecznie wybił piłkę głową za plac gry.

66'
Javier Hernandez ostro gra o piłkę. Jeśli nie wygra z nerwami, to być może za chwilę obejrzy żółtą kartkę.

65'
Sztab szkoleniowy Meksyku zakrył ręce! Carlos Vela zaprezentował solidny strzał z woleja! Była nadzieja na gola, ale futbolówka ostatecznie powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

63'
Nani, podczas walki o górną piłkę, faulował. Napastnik walczył o futbolówkę zagraną z rzutu rożnego.

62'
Klasowa interwencja Ochoa! Bramkarz gości przepięknie sparował niebezpieczny strzał głową Martinsa. To musiał być gol!

61'
Trener Meksyku zaoferował pierwszą zmianę. Lozano zastąpił Peraltę.

60'
Pizzi pomylił się w kapitalnej sytuacji na doprowadzenie do wyrównania. Pomocnik otrzymał piłkę na ósmy metr od meksykańskiej bramki, jemu zostało dokładnie przymierzyć, ale tego nie zrobił. Futbolówka poleciała daleko od prawego słupka.

58'
Peralta trafił w stopę Pepe. Wszystko wyglądało naprawdę groźnie.

57'
Rui Patricio pewnie wyłapał zbyt głęboką centrę w wykonaniu Javiera Hernandeza.

56'
Rui Patricio jest na szczęście zdolny do gry. Kibice z Portugalii mogli odetchnąć z wielką ulgą.

55'
Rui Patricio bardzo odważnie interweniował na przedpolu. Może nadpłacić to nawet kontuzją.

54'
GOL! Chwila nieuwagi Portugalii. Carlos Vela umiejętnie zakończył świetne podanie z lewego skrzydła boiska. Kąśliwy strzał w lewy, dolny róg bramki zaskoczył Patricio.

52'
Martins mógł świetnie zakończyć kapitalne, prostopadłe podanie. Silny strzał z naprawdę ostrego kąta powędrowało tuż obok prawego słupka bramki Meksyku.

51'
O tym, że Moutinho ma dobre uderzenie z dystansu, wie chyba każdy. Doświadczony pomocnik podjął duże ryzyko, ale jego solidne kropnięcie z dystansu, poleciało nad bramką.

49'
Danilo nie pozwolił rywalowi odwrócić się z futbolówką. Sędzia główny przerwał akcję.

48'
W przerwie obyło się bez zmian w składach.

47'
Ofsajd. Javier Hernandez został złapany na pozycji spalonej.

46'
II połowa spotkania!

Pierwsza odsłona meczu dobiegła końca!

45+2'
Danilo przegrał rywalizację powietrzną. Rzut rożny wykonany przez Moutinho nie zagroził meksykańskiej bramce.

45+1'
Andre Silva został ofiarą faulu taktycznego. Arbiter główny nie pokusił się o pokazanie faulującemu żółtej kartki.

45'
Pierwsza połowa gry została przedłużona o jedną minutę.

44'
Selekcjoner reprezentacji Portugalii może mieć zastrzeżenia do swoich piłkarzy.

42'
Peralta mógł zostać autorem gola samobójczego. Jego efektowne zagranie głową było bliskie pokonania swojego bramkarza. Na jego szczęście, futbolówka powędrowała w boczną siatkę.

41'
Z ostrością przesadził zawodnik ofensywny Meksyku. Javier Hernandez mógł trochę delikatniej próbować atakować futbolówkę.

39'
Po raz kolejny dobrze w murze ustawił się Herrera. Pizzi próbował dokładnie kopnąć futbolówkę od rzutu wolnego.

38'
W stylu bramkarza piłki ręcznej zainterweniował Ochoa. On został wystawiony na ciężką próbę przez Semedo. Naprawdę silny strzał z dystansu.

37'
Wiele dośrodkowań w wykonaniu Meksyku. Portugalia się nie myli.

36'
Martins, mimo dużej presji ze strony rywali, doszedł do strzału, będąc pod polem karnym. Silne uderzenie jednak nie znalazło zwolenników wśród kibiców. Piłka poleciała na trybuny.

34'
Ofiarna interwencja Layun'a. Wziął na siebie bardzo silny strzał z bliskiej interwencji.

33'
Reyes wygrał bardzo ważny, indywidualny pojedynek z Martinsem. Portugalski zawodnik chciał zbliżyć się pod bramkę Ochoa.

31'
Rui Patricio pokazał, że jest naprawdę klasowym bramkarzem! Wyśmienicie wyciągnął strzał w lewe okno bramki, którego autorem był Javier Hernandez.

30'
Kolejna wrzutka na portugalskie pole karne. Vela.

29'
Faul. Neto przewinił w ofensywie.

27'
Rui Patrcio zgasił pożar, jaki pojawił się pod jego bramką. Z rzutu wolnego pofrunęło wielce niebezpieczne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

26'
żółta kartka Nelson Semedo próbował negocjować z arbitrem, jeśli chodzi o karę za atak na Hernandeza. Sędzia postawił na żółtą kartkę.

25'
Pepe skutecznie głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Kąśliwą wrzutkę na jego pole karne posłał Marquez.

24'
Z pobliża pola karnego Meksyku szczęścia próbował Pizzi. Futbolówka mu koszmarnie zeszła z nogi, podczas oddawania strzału. Ochoa bez interwencji.

23'
Pizzi prostopadłym podaniem szukał Naniego. Świetne zagranie zostało jednak w ostatniej chwili zatrzymane przez stopera.

21'
Javier Hernandez robił wszystko, aby dojść do niezłej centry futbolówki w wykonaniu Veli. Temu pierwszemu do realizacji celu zabrakło kilku centymetrów.

20'

18'
Rzut wolny dla Portugalczyków. Sędzia główny dostrzegł złamanie przepisów w pobliżu centrum boiska.

17'
Ochoa uratował Meksyk! Goalkeeper wyśmienicie wyczuł intencje strzelającego, który kopnął piłkę w lewy, dolny róg bramki.

16'
Jest decyzja! Arbiter główny wskazał na jedenasty metr. Marquez został jeszcze ukarany żółtą kartką.

15'
Za chwilę się dowiemy, co zadecydowało gremium,

14'
VAR będzie potrzebny arbitrowi. Rafael Marquez wykonał bardzo groźny wślizg w swoim polu karnym.

13'
Efektowny szczupak Danilo. Portugalski pomocnik świetnie przeciął zagranie z prawego skrzydła boiska.

12'
Reyes popełnił doskonały wślizg. Martins nie zdołał przejść prawą stroną boiska.

10'
Hernandez silnie próbował skutecznie zagrać głową. Stawką było niezłe dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Niestety, jego uderzenie pofrunęło wysoko nad poprzeczką.

8'
Za krótkie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska powędrowało na szesnastkę Portugalii. Rui Patricio mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ jego obrońca dobrze zatrzymał futbolówkę.

6'
Nani mógł trochę lepiej zachować się na szóstym metrze od bramki Meksyku. Portugalski skrzydłowy sprytnie urwał się obronie, ale jego strzał bez przyjęcia powędrował obok bramki.

5'
Portugalia jest coraz bliżej bramki Meksyku. Wcześniej wykonany rzut rożny nie przyniósł krzywdy rywalom.

4'
Herrera nieźle zatrzymał piłkę zagraną od rzutu wolnego. Portugalia zacznie od rzutu rożnego.

3'
Sędzia główny przyznał Portugalii rzut wolny. Będzie okazja do posłania ciekawego dośrodkowania.

2'
Meksyk stawia na wysoki pressing. Rui Patrico ma problemy z wyprowadzeniem akcji.

1'
Faul taktyczny w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Meksyku.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego już za nami!

*'
Gracze obu zespołów wyszli na murawę. Za chwilę zostaną odegrane dwa hymny.

*'
O stosowne zachowanie piłkarzy na boisku dzisiaj odpowiedzialny będzie Pan Fahad Al Mirdasi.

*'
Obie ekipy spotkały się ze sobą już w fazie grupowej aktualnie rozgrywanego turnieju. 18 czerwca 2017 r. padł wynik 2:2.

*'
Stawką dzisiejszej batalii będzie brązowy medal Pucharu Konfederacji 2017.

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Jako pierwszy punkt dzisiejszej, naszej oferty znalazła się relacja z meczu: Portugalia - Meksyk. Start o 14:00

'
Lech Poznań bliski II rundy el. Ligi Europy. Nenad Bjelica ocenia mecz:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia - Meksyk, to zapraszamy do śledzenia meczu online