Borussia Dortmund - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Arsenal Londyn
2 : 0

Weidenfeller – Durm, Subotić, Papastathópoulos, Schmelzer – Kehl (46' Günter), Bender, Großkreutz, Mchitarjan, Aubameyang – Immobile.
Szczęsny – Bellerín, Mertesacker, Koscielny, Gibbs – Arteta, Ramsey (63' Cazorla) – Wilshere, Özil (63' Oxlade-Chamberlain), Alexis Sánchez – Welbeck.

Immobile (45.)
Aubameyang (48.)

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Arsenal Londyn

90+3'
Koniec meczu. Po bardzo dobrym meczu Borussia pokonała Arsenal 2:0. Dziękujemy za uwagę.

90'
Podolski znalazł się w dobryej sytuacji, ale nieco się pogubił i piłka wyszła poza boisko.

86'
Ramos za Immobile.

84'
Mchitarjan wpadł w pole karne, ale w ostatniej powstrzymał go jeden z obrońców.

79'
Jojić za Schmelzera.

77'
Podolski za Arttetę.

76'
Niecelnu strzał Welbecka.

73'
Fatalnie zagrała teraz obrona Arsenalu. Mchitarjan wpadł w pole karne, mógł zagrywać do dwóch partnerów, ale zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała nad poprzeczką. To powinien być gol.

72'
Ależ szczęście miał teraz Szczęsny. Po podaniu od swojego partnera źle przyjął piłkę, potem próbował dryblować, ale napastnik Borusii odbił tylko piłkę, która wyszła poza boisko.

70'
Okres spokojniejszej gry.

65'
Arsenal wyszedł trochę wyżej, ale niewiele z tego wynika.

63'
Dwie zmianyw Arsenalu: Alex Oxlade-Chamberlain za Oezila i Santi Cazorla za Ramseya.

58'
Niecelny strzał Aubameyanga.

57'
Aubameyang uderzył z linii pola karnego i piłka trafiła w zewnętrzną część poprzeczki.

56'
Sokratis uderzył zza pola karnego, ale ponownie dobrze interweniował Szczęsny.

54'
Żółta kartka dla Özila, który gra dziś bardzo słabo.

51'
Immobile uderzył z pola karnego, ale Szczęsny zdołał przenieść ją nad poprzeczką.

48'
Gool. 2:0. Świetna dwójkowa akcja Aubameyanga z Großkreutzem. Ten pierwszy przyjęciem minął bramkarza, potem dość szczęśliwie utrzymał się przy piłce i umieścił ją w pustej bramce.

46'
Günter zastąpił Kehla.

46'

45'

45'
Goool. Immobile! Cóż za kontra Borusii. Immobile przejął piłkę na włąsnej połowie, popędził z nią kilkadziesiąt metrów, minął dwóch obrońców i strzałem z pola karnego pokonał Szczęsnego.

41'
Ależ kapitalną sytuację miał Welbeck. W sytuacji sam na sam z bramkarze posłał piłkę obok bramki!

34'
Tym razem Szczęsny musiał interweniować po mocnym strzale Immobile.

34'
Aubameyang groźnie strzelał z pola karnego, ale dobrze interweniował Szczęsny.

32'
Mchitarjan mocno uderzył z lewej nogi, ale niecelnie.

31'
Tym razem groźnie pod bramką Borusii. Gibbs miękko dośrodkował w pole karne, Weindenfeller tylko lekko musnął piłkę, ale Welbeck nie zdołał skierować jej do bramki.

29'
Kolejna świetna okazja dla Borusii. Immobile zagrywał w pole karne, Szczęsny zdołał interweniować, a nadbiegającemu Mchitarjanowi w oddaniu celnego strzału przeszkodził Wilshere.

27'
Powinno być 1:0 dla Borussii. Großkreutz świetnie zagrał do Aubameyanga, a ten z bliska uderzył w dobrze interweniującego Szczęsnego.

26'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

22'
Immobile z dystansu wysoko nad bramką.

20'
Sanchez wpakował na raty piłkę do bramki Borussii, ale dużo wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

16'
Immobile zza pola karnego uderzył obok bramki.

14'
Sokratis uderzył po przyjęciu z pola karnego, ale obok bramki.

9'
Arsenal nieco się otrząsnął.

5'
Mchitarjan padł w polu karnym, ale sędzia słusznie nie podyktował jedenastki i ukarał zawodnika Borussii żółtą kartką za symulowanie.

3'
Od początku do ataku rzuciła się Borussia.

1'

'
Rezerwowi Borussii: Langerak – Günter, Kagawa, Jojic, Ramos, Bandowski, Amini.

Rezerwowi Arsenalu: Ospina – Chambers, Rosický, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Podolski, Campbell.

'
Mecz Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Arsenal Londyn rozpocznie się o godzinie 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online