Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dinamo Batumi
4 : 0

Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Guilherme - Góralski (81' Szymański), Romanczuk - Cernych, Novikovas (73' Mystkowski), Chomczenowski - Sheridan (84' Sekulski)
Timofiejew – Tvildiani, Mgeladze, Macharadze, Kvirkvelia, Suchiaszwili – Kavtaradze (64' Martsvaladze), Szonia, Tarkniszwili, Grigalaszwili (78' Partenadze) – Kwasow

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi

Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za uwagę.

Jagiellonia Białystok wywalczyła w pełni zasłużoną promocję do następnej rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
Gospodarze dobili gości z Gruzji! Jacek Sekulski wykazał się chirurgiczną precyzją, posyłając piłkę w lewe okienko bramki!

90+2'
Jagiellonia już jest pewna tego, że dzisiaj nic złego jej się stać nie może.

90'
Timofiejew skutecznie zatrzymał strzał z powietrza. Kolejny rzut rożny przyniósł wiele zamieszania.

89'
O trzy minuty przedłużono grę w Białymstoku.

88'
Zmiana na tablicy wyniku! Znów rzut rożny. Gola głową zdobył Runje. Świetny strzał w lewy, dolny róg bramki.

87'
Timofiejew asekuracyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Groźne wgranie zaliczył Burliga.

85'
Cernych, będąc tuż przy polu karnym rywala, koszmarnie przestrzelił. Za dużo siły, a zbyt mało precyzji, podczas realizacji uderzenia.

84'
Jacek Sekulski wpuszczony na murawę, na ostatnie minuty. Bez zdobyczy bramkowej mecz zakończył Sheridan.

83'

81'
ZMIANA: Jacek Góralski zastąpiony przez Damiana Szymańskiego.

80'
GOL! 2:0! Cernych wygrał walkę siłową z ostatnim obrońcą przeciwnika, a potem będąc na jedenastym metrze, kopnął futbolówkę nad interweniującym bramkarzem.

78'
Partenadze jest kolejnym graczem, który z ławki rezerwowej trafił na płytę boiska.

77'
Nieudolna próba na koncie Cernycha. Widać było, że snajper zupełnie nieudanie złożył się do strzału.

75'
czerwona kartka Z boiskiem musi się pożegnać Tarkniszwili. Ten zawodnik złapał swoją, drugą żółtą kartkę. Faulowany był niedawno wpuszczony Mystkowski.

73'
Trener Mamrot dał szansę Mystkowskiemu. Poza placem gry znalazł się Novikovas.

70'
Chomczenowski szukał Cernycha, w szesnastce przeciwnika. Warto docenić altruizm, ale w mojej opinii, powinien próbować uderzać, bo miał wiele miejsca.

68'
Chomczenowski spróbował wykorzystać fakt, że bramkarz przeciwnika stał dalej od linii bramkowej. Niestety, próba lobu okazała się zbyt słaba.

67'
Jagiellonia dobrze przerwała nieźle obiecujący się atak wyprowadzony przez rywala. Piłka została przechwycona tuż pod swoim polem karnym.

66'

64'
Martsvaladze już na placu gry. Na ławce zasiada teraz Kavtaradze.

63'
Trochę za krótko wrzucał Novikovas. Jeden z obrońców Dinama prosto wybił futbolówkę głową.

62'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Tarkniszwili.

61'
Batumi próbowało zagrozić, wybijając piłkę od rzutu rożnego. Dwukrotnie zwycięsko wyszli piłkarze Jagiellonii.

60'
Kwasow znacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Napastnik, swoich sił próbował z naprawdę ostrego kąta.

59'
Bramkową piłkę, z rzutu rożnego, wrzucił Novikovas.

58'
Jagiellonia zdobyła gola! Guti wzorowo wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Soczysty strzał głową, tuż pod poprzeczkę, był nie do obrony.

57'
Novikovas nie zdołał ominąć muru. Jego strzał od rzutu wolnego nie zrobił wielkiej krzywdy przeciwnikom.

55'
Cernych pracuje na kartkę. Litwin musi bardziej spokojnie atakować piłkę.

53'
Novikovas był ogromnie bliski przejęcia fenomenalnej centry Guilherme. Brazylijczyk popisuje się naprawdę groźnymi dośrodkowaniami.

52'

50'
Chaotyczny blok obronny drużyny z Gruzji. Jagiellonia powinna wykorzystać dużą niefrasobliwość rywala.

49'
Odważnie w ofensywie atakuje popularna "Jaga".

48'
W niezmienionych składach drugą połowę rozpoczęły obie ekipy.

47'
Novikovas mógł być dumny ze swojej silnej próby z dystansu. Jego kąśliwe uderzenie, z problemami sparował bramkarz Dinama.

46'
Jagiellonia wznowiła grę!

Koniec I połowy meczu! Jagiellonia jest bliżej awansu do II rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

45+1'
Nad uderzeniami zza pola karnego muszą popracować gospodarze. Wielce nieudolnym strzałem popisał się Novikovas.

45'
Do podstawowego wymiaru czasu gry I połowy meczu doliczono jedną minutę.

44'
Cernych niecelnie głową. Szkoda, ponieważ Litwin kapitalnie urwał się spod krycia rywala, w momencie centry z rzutu wolnego.

43'
żółta kartka Żółta kartka dla gracza przyjezdnych. Tvildiani wykazał się dużą nieroztropnością piłkarską, faulując blisko swojego pola karnego.

42'
Będzie do siebie miał żal Cernych! Litwin otrzymał kapitalną szansę na zmianę wyniku. Pozostało mu celnie uderzyć z kilkunastu metrów, ale zamiast tego, to obejrzeliśmy strzał na jedną z trybun.

40'
Polska ekipa z ogromnym szczęściem! Sędzia główny przerwał grę, bo Kwasow był na pozycji spalonej. Tym większa fortuna, ponieważ snajper, swoim strzałem głową, pokonał Kelemena.

39'
Timofiejew pewnie zatrzymał lecącą futbolówkę. Zbyt głęboka centra w kierunku napastników Jagiellonii Białystok.

37'
Gościom brakuje technicznych możliwości. Dinamo zalicza zbyt wiele prostych strat futbolówki.

35'
Leżący przed chwilą piłkarz Dinama już powrócił do kontynuowania swojego występu.

34'
Łukasz Burliga, będąc przy linii bocznej, otrzymał taktyczne wskazówki od trenera Mamrota.

33'
Leży gracz gości. Jagiellonia zmuszona do przerwania swojej akcji.

32'
Wysoko nad bramkę futbolówkę posłał Novikovas. Zdecydowanie zbyt wiele sił włożonych w niedawną próbę.

30'
Wysoki pressing w realizacji gospodarzy daje efekt. Dinamo ma problemy z wyjściem ze swojej połowy boiska.

29'
Timofiejew błysnął dużym refleksem! Goalkeeper bardzo dobrze wypiąstkował piłkę, po strzale głową Runje. Obrońca Jagiellonii próbował skutecznie sfinalizować zagranie od rzutu rożnego.

27'
Gracze Jagiellonii mieli pretensje do arbitra. Chodziło o rzekome zagranie piłki ręką przez jednego z obrońców przyjezdnych.

26'
Groźnie się zrobiło w okolicach szesnastki Kelemena. Gruzini w bardzo niebezpieczny sposób wykonali rzut rożny.

25'
Wicemistrzowie Polski są coraz bliżsi bramki Dinama.

23'
Cernych pokusił się o strzał z woleja, z okolic jedenastego metra. Litwinowi zabrakło lepszego złożenia się do próby. Piłka powędrowała bardzo daleko od prawego słupka.

21'
Cernychowi nic groźnego się jednak nie stało. Napastnik szybko wrócił do gry.

20'
Sheridan nieskutecznie zakończył akcję od lewego kornera.

19'
Novikovas zaliczył udaną wrzutkę od rzutu wolnego. Jagiellonia będzie miała kolejny rzut rożny, ponieważ obrońca gości wygrał pojedynek główkowy.

17'
Z problemami zdrowotnymi teraz zmaga się Cernych. Litewski snajper nadział się na niebezpieczny wślizg.

16'
Suchiaszwili posłał piłkę z lewego skrzydła. Gospodarzom nic groźnego się nie stało, ponieważ Guti dobrze przypilnował nadbiegającego napastnika Dinamo.

14'
Gruzini wykorzystali chwilę nieuwagę Jagiellonii. Kwasow był bliski przejęcia bezpańskiej futbolówki, znajdując się pod bramką gospodarzy. Kelemen miał szczęście, że nie udało się napastnikowi dojść do piłki.

13'

11'
Groźnie piłkę zacentrował Cernych. Dużym refleksem popisał się środkowy obrońca gości, który udanie głową zażegnał niebezpieczeństwo.

10'
Ekipa Ireneusza Mamrota szanuje piłkę. Widać duży spokój w budowaniu zagrożenia pod bramką przeciwnika.

8'
Przyjezdni szukają swoich szans, budując akcje ofensywne na obu skrzydłach boiskach.

7'
Od rzutu rożnego zaczną goście. Guilherme wybił piłkę głową.

6'
Dość zaskakująca próba z ogromnej odległości od bramki gości w wykonaniu Chomczenowskiego. Strzał okazał się mocno chybiony.

4'
Za krótko wybity korner.

3'
Klub z Białegostoku ma rzut rożny. Cernych nie zdołał liczyć dośrodkowania.

1'
Cernych dopuścił się niesportowego zachowania. Sędzia główny zdecydował się na odgwizdanie przewinienia.

1'
Jako pierwsi futbolówkę kopnęli przyjezdni.

*'

*'
Na ławce rezerwowej gości zasiedli: Takidze, Partenadze, Goreliszwili, Tevdoradze, Koridze, Varszanidze, Marcwaladze

*'
Pan Yuriy Mozharovskyy został wyznaczony do pełnienia roli arbitra głównego.

*'
Z racji kontuzji, z kadry Jagiellonii Białystok, na dzisiejsze starcie, wypadł Piotr Tomasik.

*'
Na takie zestawienie taktyczne zdecydował się Pan Ireneusz Mamrot, szkoleniowiec "Jagi".

*'
Stawką tego dwumeczu jest gra w II rundzie el. Ligi Europy sezonu 2017/18.

*'
Jagiellonia Białystok, w pierwszym meczu, rozegranym tydzień temu, wygrała 1:0. Gola na wagę zwycięstwa w tamtym spotkaniu zdobył Sheridan.

*'
Dobry Wieczór! Zapraszamy serdecznie Państwa do śledzenia relacji z meczu: Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi, to zapraszamy do śledzenia meczu online