Fk Haugesund - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Fk Haugesund
3 : 2

Bratveit – Haraldseid, Knudsen, Skjerve, Stolas – Tronstad, Kiss, Leite, Abdi (72' Andreassen) – Hajradinovič (79' Gytkjaer), Ibrahim (82' Huseklepp)
Putnocky – Kostevych, Nielsen, Trałka, Gumny, Tetteh, Majewski, Gajos (83' Radut), Jevtić, Gytkjaer, (79. Rakels) Makuszewski (79. Barkroth)

Mecze na żywo: Fk Haugesund - Lech Poznań

90+3'

90+2'
Gool! Jevtić pewnym strzałem pokonał bramkarza. Już "tylko" 2:3!

90+1'
Radut zdecydował się na indywidualną akcję i został sfaulowany w polu karnym. Będzie jedenastka dla Lecha!

90'
Kostewycz oddał strzał rozpaczy z dystansu. Bardzo niecelnie.

88'
Rakels ładnie obrócił się z piłką przed polem karnym, ale uderzył nad bramką.

86'
Po dośrodkowaniu Jevticia niecelnie głową uderzał Rakels.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Tetteha.

83'
Radut zastąpił słabo grającego Gajosa.

82'
Huseklepp zastąpił Ibrahima.

79'
Zmiana również w Haugesund. Co ciekawe na boisko wszedł Filip Gytkjaera, brat napastnika Lecha. Zastąpił Hajradinovicia.

79'
Gytkjaera nagrodzony brawami. Napastnik Lecha spędził w norweskim klubie trzy lata.

79'
Dwie zmiany w Lechu. Barkroth zastąpił Makuszewskiego, a Rakels Gytkjaera.

74'
Gool! Tym razem dla Lecha. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska gola głową zdobył Majewski.

73'
Gol, 3:0! Coś nieprawdopodobnego. Kolejny błąd obrony, niepotrzebnie z bramki wyszedł Putnocky i Ibrahim zdobył bramkę

70'
Gol, 2:0! Kontra gospodarzy. Abdi zagrał do Hajradinovicia,
który strzałem z pola karnego pokonał Putnocky'ego. Błąd popełniła obrona Lecha, ponieważ Norwegowie wyszli w dwóch na jednego
.

69'
Powinien być remis! Jevtić zagrał do Majewskiego, ten świetnie uwolnił się spod opieki obrońcy, ale z pola karnego uderzył prosto w bramkarza, który zdołał złapał piłkę.

69'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Ibrahim. Pewnie interweniował bramkarz Lecha Poznań.

68'
żółta kartka Majewski ukarany żółtą kartką.

67'
Ładna, szybka i kombinacyjna akcja Lecha zakończona dośrodkowaniem Makuszewskiego i spalonym Gytkjaera.

64'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Lecha. Na szczęście nikt nie przejął piłki.

63'
Jevtić był bliski wkręcenia piłki do bramki bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

63'
Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego na krótki słupek... będzie rzut rożny.

59'
Makuszewski mocno i po ziemi wstrzelił piłkę w pole karne. Znów dobrze ustawiony był jednak jeden z obrońców.

57'
Jevtić odebrał piłkę rywalowi przed polem karnym, ale jego strzał został zablokowany.

54'
Świetna akcja Lecha! Majewski zagrał prostopadle do Gytkjaera, ale ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem!

52'
Lekki strzał głową jednego z zawodników gospodarzy. Piłka ledwo doleciała do Putnocky'ego.

50'
Gumny zagrał płasko do Gytkjaera, ten spod linii końcowej szukał Nielsena, ale bramkarz zdołał odbić piłkę.

47'
Majewski głową uderzył obok bramki po dośrodkowaniu Kostewycza.

46'

45+1'

45+1'
Jevtić dośrodkował z pola karnego, bramkarz niepewnie piąstkował piłkę, ale dobitka głową Tetteha była niecelna.

45'
żółta kartka Kiss ukarany żółtą kartką.

44'
Tetteh oddał strzał z pola karnego. Niecelnie. Nieco lepszy okres gry Lecha.

42'
Wreszcie ładna akcja Lecha. Kostewycz dośrodkował w pole karne, Gytkjaer minął się z piłką, a Gajos w dobrej sytuacji... nie wiadomo co zrobił. Przewrócił się i nie zdołał oddać składu.

40'
Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Lecha. Pewnie interweniował Putnocky.

37'
Lech ma problem z uspokojeniem gry i złapaniem swojego stylu gry.

34'
Kolejne dośrodkowanie Makuszewskiego. Znów piłka trafiła do obrońcy.

33'
Dobre dośrodkowanie Makuszewskiego, ale ani Gytkjaer, ani Majewski nie sięgnęli piłki.

31'
żółta kartka Żółta kartka dla Hajradinovicia.

30'
Lech jak na razie gra słabo. Widać brak zgrania.

27'
żółta kartka Nerwowo na boisku. Gumny brzydko sfaulował rywala i obejrzał żółtą kartkę. Gracze obu drużyn wdali się w przepychanki, ale sytuacja szybko się uspokoiła.

26'
Mogło być 2:0. Kapitalny strzał z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

24'
Gool! Haugesund prowadzi! Abdi otrzymał piłkę w polu karnym,
ładnie zwiódł obrońców i strzałem z ostrego kąta zaskoczył Putnocky'ego
.

23'
W drugim meczu el. LE z udziałem polskiej drużyny Jagiellonia prowadzi z Qabala FC. Ten mecz również możecie śledzić na naszym serwisie. KLIKNIJ TUTAJ

22'
Makuszewski zagrał do Majewskiego, ten chciał uderzyć z dystansu, ale fatalnie skiksował.

21'

20'
Groźna akcja Haugesund. Piłka spadła na głowę Ibrahima, który głową z pięciu metrów uderzył niecelnie.

17'
Tym razem znakomicie przedarł się Makuszewski, ale znów zabrakło celnego ostatniego podania.

13'
Haugesund znów groźnie. To nie będzie łatwy mecz dla Lecha.

10'
Kostewycz znakomicie przedarł się prawą stroną boiska mijając kilku rywali, ale ostatecznie podał prosto do obrońcy. Po chwili dośrodkowywał jeszcze Makuszewski, ale piłkę złapał bramkarz.

7'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Bez problemów piłkę złapał Putnocky.

5'
Szybka odpowiedź Lecha. Poznaniacy wymienili kilka podań w okolicy pola karnego gospodarzy, ale ostatecznie strzał Majewskiego sprzed pola karnego przeleciał tuż nad poprzeczką.

5'
Groźna akcja Haugesund. Strzał z szesnastu metrów jednego z zawodników dobrze obronił Putnocky.

2'
Kontra Lecha, ale obrońcy gospodarzy zdołali przejąć piłkę i od razu ruszyli z akcją ofensywną. Dośrodkowanie było jednak niecelne. Żywy początek spotkania.

1'

'
Zawodnicy są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Hausegund: Sandvik, Andreassen, Bjorkkjaer, Buduson, Gytkjaer, Huseklepp, Ikedi

'
Rezerwowi Lecha: Burić, Vujadinović, Wasielewski, Jóźwiak, Radut, Barkroth, Rakels.

'
Skład Lecha: Putnocky - Gumny, Trałka, L.Nielsen, Kostevych - Tetteh, Gajos - Makuszewski, Majewski, Jevtić - Gytkjaer.

'
Początek meczu Fk Haugesund - Lech Poznań o godzinie 19:00.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Fk Haugesund - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online