Wisła Płock - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 2

Kiełpin - Pirvulescu, Byrtek, Szymiński, Stefańczyk - Rasak, Furman, Wlazło (71' Varela), Reca (81' Łukowski), Merebashvili - Piątkowski (68' Biliński)
Kuciak - Stolarski, Maloca, Nalepa, Wawrzyniak - Haraslin, Matras, Łukasik (59' Kovacević), Krasić (82' Kuświk), F. Paixao (80' Lewandowski) - M.Paixao

M.Paixao (23.)
Matras (37.)

Furman (39.) żółta kartka
Furman (57.) żółta kartkaczerwona kartka
Łukasik (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Dziękuję uprzejmie wszystkim odbiorcom tej relacji.

90+2'
Arbiter główny dopatrzył się przewinienia w polu karnym przyjezdnych. Rzut wolny dla gości.

90+1'
Asystę mógł zaliczyć Merebashvili. Sędzia główny dodał dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1'
Kamil Biliński miał stuprocentową okazję! W idealnym położeniu mocno przestrzelił. Strzał z jedenastego metra, z pierwszej piłki, poleciał tuż obok prawego słupka.

90'
Merebashvili znacznie przestrzelił. Zbyt wysoko posłana futbolówka. Odległość była dobra, aby podjąć techniczną próbę.

89'
Varela wywalczył rzut wolny. Odległość jest naprawdę dobra na zagrożenie bramki Kuciaka.

88'
Marco Paixao wykonał faul taktyczny. Gra przerwana.

87'
Kiełpin zgrabnie zatrzymał zdecydowanie za głęboką centrę. Z lewego skrzydła boiska wrzucił Mateusz Lewandowski.

85'
We wcześniejszej akcji do Kuświka podawał Mateusz Lewandowski.

84'
Zanosi się na podwyższenie wyniku. Grzegorz Kuświk nieczysto trafił w piłkę, będąc w pobliżu strefy bramkarskiej. Futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

82'
Trzecią, a zarazem ostatnią roszadę przygotował Piotr Nowak. Milosa Krasicia zmienił Grzegorz Kuświk.

81'
Jakub Łukowski dostał swoją okazję. Murawę opuścił Arkadiusz Reca.

80'
W barwach Lechii zadebiutuje Mateusz Lewandowski. Flavio Paixao otrzymał czas na odpoczynek.

78'
Seweryn Kiełpin wykonał idealną robinsonadą! Kovacević, będąc na piątym metrze od bramki, mocno kopnął w interweniującego goalkeepera!

77'
Seweryn Kiełpin dobrze na posterunku! Postraszyć bramkarz postanowił Marco Paixao, posyłając soczysty strzał z kilkunastu metrów.

75'
6.889 widzów pojawiło się na stadionie w Płocku.

74'
Krasić optymistycznie podszedł do strzału ze znacznej odległości. Optymistycznie jednak się nie zakończyło, ponieważ futbolówka pofrunęła wysoko nad bramką.

72'
Dusan Kuciak zmuszony do popełnienia interwencji. Pirvulescu wykorzystał chwilę nieuwagi ze strony obrony Lechii, i mocno kopnął piłkę. Słowacki bramkarz umiejętnie wyłapał futbolówkę.

71'
Nieudolnie zrealizowany stały fragment gry był ostatnim akcentem, związanym z Wlazło. Na boisko wszedł Varela.

70'
Piotr Wlazło nieudanie wybił piłkę od rzutu rożnego. Jego dośrodkowanie poleciało za linię boczną boiska.

69'
Kompletnie nieudolna próba z dalszej odległości na koncie Kovacevicia. Kiełpin mógł obserwować piłkę, która zmierzała w jedną z trybun.

68'
Zmiana na szpicy Wisły Płock. Kamil Biliński w miejsce Mateusza Piątkowskiego.

67'
Seweryn Kiełpin zgrabnie wybił silne uderzenie na jego bramkę. Efektowną próbę z głębi pola karnego posłał Flavio Paixao.

65'
Lechia oddała 9 uderzeń na bramkę, z kolei rywale z Płocka - 4 strzały.

64'
Zdecydowanie wejście Wawrzyniaka. Sędzia nie zaryzykował pokazania mu żółtej kartki.

62'
Zawód na twarzach kibiców Wisły! Stefańczyk świetnie dograł do Recy, a ten będąc na dziesiątym metrze od bramki, kopnął tuż obok prawego słupka!

61'
Napastnik Wisły Płock, bez potrzeby medyków, wrócił już do gry.

61'
Reca zwija się z ogromnego bólu.

59'
Zmiana w składzie Lechii Gdańsk. Daniel Łukasik został zastąpiony przez Aleksandra Kovacevicia.

58'
Jerzy Brzęczek ma teraz problem. W najbliższych minutach powinniśmy zobaczyć korekty w składach.

57'
żółta kartka Drugi kartonik dla Dominika Furmana! Sędzia nie miał dla niego litości!

56'
Flavio Paixao został uderzony łokciem przez rywala.

54'
Nieznacznie się pomylił Michał Nalepa. Piłka, po efektownym szczupaku, powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki Wisły.

53'
Dobrze na lewej flance boiska, z piłką pociągnął Arkadiusz Reca. Jego strzał z dosyć ostrego kąta zatrzymał Dusan Kuciak.

51'
Nieudanie w piłkę trafił Haraslin. Słowacki pomocnik otrzymał dość miejsca tuż pod szesnastką gospodarzy.

50'
Ostra gra w środkowej strefie boiska.

49'
Uraz zawodnika Lechii. Matras.

47'
Groźnie rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Bliski przejęcia podania przez Recy był Piątkowski. Niestety, zabrakło kilku centymetrów.

46'
Piłkarze już rozpoczęli II część gry!

45'
Bez dodatkowych minut. Koniec I połowy meczu!

44'
Jedna z nielicznych prób z dystansu. Jej autorem został Matras. Strzał wylądował obok lewego słupka bramki.

43'
Szymiński uratował Kiełpina. Bardzo groźne zagranie z lewego sektora boiska posłał Haraslin.

41'
Goście bardzo swobodnie operują piłką. W tej chwili czas działa na ich korzyść.

40'
Obrona Lechii świetnie sobie radzi z zagrożeniem, jakim są centry z obu skrzydeł boiska.

39'
żółta kartka Sędzia główny wrócił do sytuacji, gdzie Łukasik zderzył się z Furmanem. Obaj otrzymali żółte kartki.

37'
Klub z Gdańska podwyższył wynik!0:2! Ogromny błąd na linii Kiełpina. Mateusz Matras, z najbliższej odległości, wpakował piłkę do bramki. Akcja z rzutu rożnego.

36'
Wślizg jednego z obrońców Wisły zatrzymał wyśmienitą indywidualną akcję w wykonaniu Haraslina.

34'
Zatrzymany został Haraslin, a raczej jego prostopadłe zagranie. Damian Rasak kapitalnie przeciął podanie w kierunku Marco Paixao.

33'

31'
Haraslin sprytnie uwolnił się spod opieki dwóch przeciwników. Pomocnikowi udało się dojść do dośrodkowania z prawego skrzydła, ale już sam strzał głową okazał się tragiczny. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

30'
Merebashvili był faulującym. Wyraźnie było widać, że Gruzin łapał rywala za koszulkę.

28'
Stolarski był faulowany na swojej szesnastce. Od rzutu wolnego nową akcję wznowi gdańska Lechia.

27'
Nakładka. Byrtek nadział się na niewłaściwe zagranie Krasicia.

26'
Flavio umiejętnie w swoim polu karnym. Udana interwencja głową.

25'
Myślę, że gol zdobyty przez Lechię, powinien nadać spotkaniu większej dynamiki.

23'
Lechia Gdańsk z golem! Pierwsze trafienie w tym sezonie zaliczył M.Paixao! Portugalski napastnik znakomicie wyszedł do podania z prawej flanki boiska. Na jego głowę wrzucił Stolarski.

22'
Damian Byrtek ofiarnie zblokował strzał, którego autorem był Flavio Paixao. Lechia Gdańsk przeszła do śmielszych ataków.

20'
Dusan Kuciak znowu niefrasobliwie poradził sobie z dośrodkowaniem z prawego skrzydła. Słowak ma jak na razie mnóstwo szczęścia.

19'
Furman postanowił posłać dosyć długiego podania ze środka pola. Adresatem był napastnik Wisły, lecz zagranie kompletnie nie wyszło. Futbolówkę przejął Kuciak.

17'
Głośny doping ze strony kibiców z Płocka.

16'
Atakuje Wisła. Przed chwilą, Kuciak bardzo niepewnie interweniował na przedpolu.

15'

13'
Merebashvili szukał kontaktu z Nalepą. Sędzia główny zadecydował, że faulu w wykonaniu tego drugiego, nie było. Stykowa sytuacja miała miejsce tuż pod polem karnym Lechii.

12'
Bardzo dobre dośrodkowanie posłał Jakub Wawrzyniak. Wysoko do futbolówki wyskoczył Marco, ale niestety dla niego, zwycięsko ze starcia powietrznego wyszedł Byrtek.

10'
Reca prostopadle do Piątkowskiego. Ten był kompletnie bez szans, bo jego kolega posłał piłkę zdecydowanie za mocno.

9'
Efektowny cross w wykonaniu Furmana. Mało brakowało, aby Reca przejął podanie, a potem mógł spróbować zagrozić bramce Kuciaka.

7'
Kiełpin efektownie musiał wypiąstkować piłkę. Milos Krasić tak zagrał futbolówkę z rzutu wolnego, że o mało nie przelobował goalkeepera.

6'
Prawą flanką atakuje ekipa z Gdańska.

5'
Seweryn Kiełpin dobrze wyłapał piłkę. Z prawego skrzydła powędrowało zbyt głębokie dośrodkowanie.

4'
Flavio Paixao wrzucił futbolówkę na pole karne. Wcześniej jednak rozległ się gwizdek, ponieważ Portugalczyk przekroczył wraz z piłką linię boczną.

3'
Merebashvili próbował prostopadle zagrać do Piątkowskiego. Pomysł świetny, ale skutecznie zainterweniował obrońca Lechii, który przerwał lot piłki.

1'
Pierwsze przewinienie w tym meczu. Mateusz Matras, za sprawą nieudolnego wślizgu ze strony rywala, upadł na murawę.

*'
Gramy!

*'
Za chwilę na boisku zobaczymy oba zespoły.

*'
Na ławce rezerwowej popularnych "Nafciarzy" znaleźli się: Kryczka, Sielewski, Łasicki, Stępiński, Łukowski, Varela, Biliński

*'
Pan Piotr Nowak, trener gości, nie znalazł miejsca w podstawowej jedenastce dla takiego zestawu graczy: Zelenika, Kovacević, Mila, Kuświk, Lewandowski, Fila, Schikowski

*'
Na ławce szkoleniowej Wisły Płock dzisiaj zadebiutuje Pan Jerzy Brzęczek. Srebrny medalista Igrzysk 92' niegdyś prowadził również Lechię Gdańsk (2014-15).

*'
Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 18:00. Przypomnę, że arbitrem nadchodzącego meczu piłkarskiego będzie Pan Jarosław Przybył.

*'
Witam Państwa serdecznie na naszej stronie! Kolejny sezon polskiej Ekstraklasy przed nami! W inauguracyjnym meczu Wisła Płock zmierzy się z Lechią Gdańsk.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online