Pogoń Szczecin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Załuska - Rapa, Rudol, Fojut, Nunes - Drygas (75' Kowalczyk), Listkowski (44' Kort), Murawski, Hołota, Gyurcso - Zwoliński
Cuesta - Sadlok, Głowacki, Gonzalez, Cywka - Fran Velez (85' Arsenić), Brlek, Małecki, Boguski (79' Bartosz) - Ondrasek, Lopez (74' Wojtkowski)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Ze swojej strony, jak i całej redakcji życzę spokojnego wieczoru.

Nieudany debiut zaliczył Maciej Skorża. Jego podopieczni byli dzisiaj zdecydowanie gorsi od zawodników z Krakowa.

Paweł Raczkowski zakończył spotkanie w Szczecinie! Wisła Kraków wygrała!

90+2'
Łukasz Załuska wybitnie zatrzymał kontrę rywala. Bramkarz instynktownie nogami wybronił strzał Bartosza. Goście wyprowadzili świetny kontratak.

90+1'
Arkadiusz Głowacki dał się powalić na murawę. Mądre zachowanie obrońcy.

90'
Paweł Raczkowski wydał decyzję! 3 minuty doliczone.

89'
Hołota spróbował z dystansu. Niestety dla niego, obrońcy fenomenalnie zaatakowali piłkę. Futbolówka wylądowała w rękawicach bramkarza Wisły.

88'
Małecki trochę nie przemyślał swojego zagrania. Faul popełniony w pobliżu swojego pola karnego.

87'
Goście zmuszeni do gry w głębokiej defensywie. Pogoń atakuje na obu skrzydłach boiska.

85'
Arsenić za Veleza. Kolejny debiut w Wiśle Kraków.

84'
Fojut najwyżej wyskoczył do piłki, która była posłana z rzutu rożnego. Wisła Kraków nie zagroziła.

82'
Widać nerwy na twarzach piłkarzy Pogoni. Gyurcso dotknął piłkę ręką.

81'
Desperackie ataki wyprowadza ekipa gospodarzy.

79'
Kiko Ramirez uznał, że Rafał Boguski nic dzisiaj nie wniesie do gry gości. Na kilkanaście minut gry na plac gry został wpuszczony Jakub Bartosz.

78'
Ręką w przyjęciu futbolówki pomagał sobie zawodnik Pogoni Szczecin.

76'
Adam Gyurcso bajecznie ograł dwóch obrońców Wisły Kraków! Do zdobycia gola zabrakło mu jednak dużo więcej precyzji, bo jego strzał był kompletnie chybiony.

75'
Zmianę przygotował trener Skorża: Kowalczyk za Drygasa.

74'
Bardzo dobry debiut w barwach Wisły Kraków zaliczył Lopez. W miejsce Hiszpana na boisko wszedł Wojtkowski.

72'
Pewne wyjście Cuesty. Bramkarz Wisły, podczas interwencji, był nękany przez rywali.

71'
Zafrasowana mina Macieja Skorży.

69'
Rafał Murawski przewinił. Doświadczony pomocnik nie wytrzymał ciśnienia, będąc obok pola karnego przyjezdnych.

67'
Ondrasek dotarł do centry z rzutu wolnego, której autorem był Lopez. Czeskiemu snajperowi zabrakło dokładniejszego przyłożenia głowy.

66'
Patryk Małecki ma pretensje do arbitra. W mojej opinii, Rudol był zawodnikiem, który w bardziej agresywny sposób walczył o piłkę. Rzut wolny dla gospodarzy.

65'
Łukasz Załuska bez problemu złapał piłkę, którą skutecznie zblokował Nunes. Swojego szczęścia w polu karnym przeciwnika szukał Ondrasek.

63'
Zbliżamy się w fragment czasowy meczu, gdzie trenerzy często dokonują zmiany.

61'
Pozycja spalona. Dobrze ustawiła się cała linia obronna krakowskiego klubu.

60'
Wiśle udało się wyjść cało z próby, jaką okazało się dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jarosław Fojut jest graczem, na którego szczególnie trzeba uważać.

59'
Arkadiusz Głowacki, wbrew przepisom walczył o piłkę, z dośrodkowania z rzutu rożnego. Błyskawiczna reakcja sędziego.

58'
Brlek stanął przed możliwością zdobycia kolejnego gola! Chorwat, uderzając piłkę głową, nieznacznie się pomylił. Genialnym rajdem na lewej flance błysnął Lopez.

56'
Tomasz Cywka zachował się niczym profesor! Zawodnik Wisły kapitalnie przerwał podanie od Murawskiego w stronę Gyurcso.

54'
Blok obronny "Białej Gwiazdy" dobrze się ustawia. Pogoni trudno znaleźć lukę.

53'
Do ofensywy ruszyła ekipa dowodzona przez Macieja Skorżę.

51'
Ondrasek zaatakował bezpośrednio. Czeski napastnik uniknął kary, w postaci żółtej kartki.

50'
Patryk Małecki nie wrzucał piłki, a bezpośrednio próbował z rzutu wolnego. Uderzenie okazało się mocno niecelne, pika poleciała nad poprzeczką.

49'
Jarosław Fojut przegrał walkę o pozycję. Pogoń będzie się broniła.

48'
Wielką klasę bramkarską pokazał Cuesta! Goalkeeper doskonale wyciągnął piłkę, po technicznej próbie Gyurcso. Uderzenie skierowane w lewy, dolny róg.

47'
Patryk Małecki nie zbyt dobrze wykonał rzut rożny. Obrona Pogoni Szczecin udanie się ustawiła pod swoją bramką.

46'
II część gry!

45+2'
Koniec I połowy meczu w Szczecinie!

45+1'
Rafał Boguski nie kalkulował. Napastnik Wisły Kraków przerwał kontrę rywala.

45'
Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty. Przed momentem, oglądaliśmy ciekawą akcję Wisły na lewej flance.

44'
Listkowski nie wytrzymał. Dawid Kort wydelegowany przez Macieja Skorżę.

43'
Dawid Kort już przygotowuje się do wejścia na murawę. Listkowski chyba dokończy pierwszą połowę meczu.

42'
Na placu gry zjawił się sztab medyczny Pogoni Szczecin.

41'
Na uraz skarży się piłkarz gospodarzy. Chodzi o Listkowskiego.

39'
Wisła Kraków uspokoiła grę. W tej chwili skupiona jest na wyłapywaniu błędów rywala.

37'
żółta kartka Marcin Listkowski popełnił błąd techniczny, który okazał się dla niego negatywnie, bo zmusił go do wejścia agresywnym wślizgiem.

36'
Zawody się nam zaostrzyły.

34'
Jarosław Fojut zdołał urwać się spod krycia defensywy, podczas stałego fragmentu gry. Uderzenie piłki głową powędrowało tuż obok lewego słupka bramki.

33'
Pogoń złapała kontakt! Gyurcso pewnie wykorzystał jedenastkę. Futbolówka posłana w prawy sektor bramki.

31'
Rzut karny dla Pogoni!Arbiter dopatrzył się zagrania piłki ręką!

30'
Pierwsze pół godziny gry zdecydowanie dla Wisły Kraków.

29'
Z mocą dośrodkowania przesadził Ricardo Nunes. Żaden z jego klubowych partnerów nie doszedł z podania, które poleciało z lewego skrzydła.

27'
Piłkarze Wisły Kraków często dokonują przewinienia taktyczne.

25'
Sadlok dobrze się ustawił pod swoim polem karnym. Rzut rożny nie zrobił większego wrażenia na obronie Wisły Kraków.

24'
Brlek, w opinii sędziego, przesadził, jeśli chodzi o odbiór wślizgiem. Rzut wolny dla "Portowców".

23'
Płaski, sygnalizowany zrealizował Marcin Listkowski. Próbę posłaną z dystansu pewnie wyłapał Cuesta.

21'
Arkadiusz Głowacki ponownie twardo walczył o futbolówkę. Sędzia musiał słownie upomnieć obrońcę.

20'
Wisła Kraków ma kolejnego gola! Z najbliższej odległości, po składnej akcji całego zespołu, piłkę do bramki wpakował Brlek.

18'
"Biała Gwiazda" szuka kombinacyjnej gry.

17'
Wisła Kraków zdobyła gola! LOPEZ! Napastnik przyjezdnych przepięknie uderzył z rzutu wolnego. Piłka poleciała w lewy, dolny róg bramki.

15'
Rapa bardzo nieroztropnie. Obrońca przewrócił Brleka.

14'
Rafał Murawski dotknął piłkę ręką. Sędzia Raczkowski poprawnie wychwycił całą sytuację.

13'
Bardzo zagęszczony środek pola.

11'
Rafał Murawski zaliczył bardzo udany powrót do obrony. Lopez już składał się do oddania strzału z pobliża pola karnego przeciwnika.

10'
Patryk Małecki został zablokowany, w momencie centry. Chwilę wcześniej, do efektownej przewrotki złożył się Lopez.

8'
Arkadiusz Głowacki zrobił wszystko, aby dotrzeć do dośrodkowania od rzutu rożnego. Doświadczonemu stoperowi do realizacji celu zabrakło paru centymetrów.

7'
Zdenek Ondrasek został sprowokowany do faulu. Udana interwencja w swojej szesnastce Rapy.

6'
Łukasz Zwoliński dał się złapać na pozycji spalonej.

4'
Listkowski, po starciu z Głowackim, korzysta teraz z pomocy medyków.

3'
Arkadiusz Głowacki zdecydowanie przeszkodził rywalowi, w wyprowadzeniu akcji. Obyło się bez kartki.

2'
Kamil Drygas był niepocieszony decyzją sędziego, który przerwał grę, po faulu zawodnika Pogoni.

1'
Mecz prowadzi Pan Paweł Raczkowski.

*'
Rozległ się pierwszy gwizdek!

*'
Chwilę wcześniej odegrano oficjalny hymn Pogoni Szczecin.

*'
Pogoń Szczecin rozegra dzisiaj pierwsze, oficjalne spotkanie pod wodzą Macieja Skorży.

*'

*'
Ławka rezerwowa Pogoni Szczecin: Henger, Tsintsadze, Walukiewicz, Piotrowski, Kowalczyk, Kort, Matynia

*'
Ławka rezerwowa Wisły Kraków: Buchalik, Arsenić, Bartosz, Halilović, Wojtkowski, Štilić, Brożek

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia z meczu: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online