Cracovia - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Wilk - Pestka, Malarczyk, Helik, Deleu - Dimun (57' Drewniak), Covilo, Zenjov, Mihalik (73' Sowah), Wdowiak (58' Szczepaniak) - Piątek
Szmatuła - Konczkowski, Sedlar, Herbert, Pietrowski - Murawski, Badia (25' Bukata), Dziczek, Vassiljev, Zivec - Jankowski (88' Papadopulos)

Mecze na żywo: Cracovia - Piast Gliwice

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

Sędzia dał sygnał - koniec spotkania!

90+5'
Słabe dośrodkowanie w wykonaniu Vassiljeva. Estoński zawodnik nieczysto trafił w piłkę, gdy wykonywał rzut wolny.

90+4'
żółta kartka Faul taktyczny. Pestka nie wytrzymał próby nerwów.

90+3'
żółta kartkaChaotycznie pod bramką Piasta. Żółtą kartkę otrzymał Zenjov. Chodziło o niesportowe zachowanie.

90+2'
Hebert okazał się najlepszy w powietrzu. Cracovia próbuje dalej zagrozić.

90+1'
Vassiljev faulował tuż przed swoim polem karnym. Mocno nieroztropne zachowanie Estończyka.

90'
Pan Kwiatkowski do podstawowego czasu gry dorzucił cztery minuty.

89'
Konczkowski mógł mieć sytuację strzelecką! Niestety, Pestka świetnym wślizgiem zablokował strzelającego.

88'
Papadopulos za Jankowskiego. Na taki ruch taktyczny zdecydował się zespół trenerski Piasta.

87'
Lepszy fragment gry dla Cracovii. Zenjov usiłował skutecznie zakończyć akcję płaskim strzałem. Futbolówka spokojnie minęła prawy słupek bramki.

85'
Sędzia główny dostrzegł negatywny incydent. Zivec dotknął piłkę ręką.

84'
Bukata został genialnie obsłużony crossem przez Dziczka! Pomocnik świetnie przejął futbolówkę, ale będąc pod presją wychodzącego bramkarz, kopnął w boczną siatkę.

82'
Vassiljev spróbował się zrehabilitować za nieudolnie wykonany rzut karny. Niestety, futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki.

81'
Mateusz Szczepaniak przestrzelił będąc w pobliżu pola karnego przeciwnika. Jakub Szmatuła spokojnie obserwował tor lotu piłki.

80'
Michał Probierz, trener gospodarzy, już wykorzystał limit zmian do realizacji.

79'
Problem z urazem ma zawodnik krakowskiej ekipy.

79'
Zivec efektownie przedarł się obok atakujących przeciwników, i pokusił się o techniczne uderzenie! Futbolówka minimalnie minęła lewy słupek.

78'
Cracovia dzielnie się broni.

76'
Wciąż na tablicy wyników remis! Vassiljev uderzył wysoko nad poprzeczką! Estończyk postawił na siłę.

75'
Rzut karny dla Piasta! Deleu złamał regulamin gry, dotykając piłkę ręką! Jankowski został niesportowo zablokowany.

73'
Sowah dostał kilkanaście minut na pokazanie swoich umiejętności. Michał Probierz podziękował Mihalikowi.

72'
Piotr Malarczyk zasygnalizował, że nie potrzebuje zmiany.

70'
Malarczyk odczuł dawną kontuzję. Jest przerwa w grze. Sztab szkoleniowy gospodarzy już szykuje zmiennika.

69'
Piotr Malarczyk fantastycznie zatrzymał Konczkowskiego. Były gracz Ruchu Chorzów próbował wypracować sobie miejsce do oddania strzału.

68'
Dariusz Wdowczyk czeka z dokonaniem kolejnych roszad w składzie swojego zespołu.

66'
Bez większych problemów Jakub Szmatuła wyłapał futbolówkę, która była posyłana z lewego skrzydła boiska.

65'
Gościom brakuje dynamiki. Dużo krótkich podań.

63'
Jest walka na boisku. Jest dużo podań po obu stronach boiska. Ale nie ma sytuacji bramkowych.

61'
Mateusz Szczepaniak nieudolnie zacentrował piłkę. Jego dogranie z lewego narożnika boiska powędrowało wprost na głowę przeciwnika.

60'
Rzut rożny dla Cracovii. Pewnym zagraniem głową Sedlar oddalił zagrożenie od swojej bramki.

59'
Szymon Drewniak pewnie zszedł z prawego skrzydła do środka, a następnie podjął się uderzenia z dystansu. Strzał poleciał w trybuny...

58'
Na murawie pojawił się również Mateusz Szczepaniak.

57'
Zmiana w składzie Cracovii. Drewniak zastąpił Dimuna.

56'
Maciej Jankowski szuka swoich szans. Przed chwilą, były napastnik Wisły Kraków uderzał głową. Niestety, piłka powędrowała za światłem bramki.

55'
Helik doskonale się ustawił. Obrońca gospodarzy skutecznie przerwał podanie, które zaliczył Murawski.

54'
Piast jest coraz bliżej szesnastki gospodarzy. Cracovia dobrze oddala zagrożenie.

52'
Sędzia Kwiatkowski przerwał grę. Bukata ucierpiał w starciu powietrznym.

51'
Atak pozycyjny stosują podopieczni Dariusza Wdowczyka.

50'
W przerwie nie doszło do korekt w obu składach. Przypomnę, że Badia, w 25.minucie meczu opuścił plac gry.

48'
Piątek starał się zaskoczyć bramkarza przewrotką. Szmatułę, przed opresją, uratował Sedlar.

47'
Jankowski podjął próbę prostopadłego podania. Niestety, zawodnik zbyt mocno kopnął futbolówkę.

46'
Kontynuujemy grę! II część meczu!

Pierwsza połowa dobiegła końca! Świetne widowisko w Krakowie!

45+2'
Mateusz Wdowiak pojawił się na pozycji spalonej. Dobra reakcja sędziego liniowego.

45+1'
Helik zatrzymał będącego w pełnym gazie Vassiljeva. Estończyk wykazał się niezłą szarżą.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona. Zivec próbował z dosyć ostrego kąta. Piłka poleciała na jedną z trybun.

44'
Maciej Jankowski często występuje w roli dogrywającego. Napastnik schodzi do lewej flanki boiska, a potem stara się podaniem obsłużyć klubowych partnerów.

42'
Kąśliwy, płaski strzał autorstwa Konczkowskiego. Zagranie z głębi pola karnego, pewnie wyłapał Wilk. Piłka leciała w punkt, gdzie się znajdował.

41'
9:7 - statystyka ilości popełnionych fauli.

39'
Maciej Jankowski, z trudnej pozycji, oddawał strzał głową. Piłka powędrowała bardzo daleko od prawego słupka bramki. Na jego głowę wrzucał Vassiljev.

38'
Bardzo agresywnie jest pod polem karnym gospodarzy.

36'
żółta kartka Bukata solidnie pracował na żółty kartonik. Sędzia główny nie miał żadnych wątpliwości, gdy zobaczył agresywny atak.

35'
Futbolówka krąży przy nogach piłkarzy Piasta. Jednak brakuje wciąż większej dokładności.

34'
Wysoko nad poprzeczką bramki poleciała piłka, którą od rzutu wolnego kopnął Vassiljev. Próba raczej tylko do poprawy statystyk.

32'
Rzut wolny dla Piasta. Niefortunnie zainterweniował Pestka. Pretensje do sędziego miał Michał Probierz.

31'
Piątek nie ma łatwego życia z blokiem obronnym Piasta. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, sygnalizując ofsajd.

30'
Covilo wzorowo wykonuje swoją pracę. Defensywny pomocnik Cracovii jest trudny do przejścia przez zawodników rywala.

28'
Bukata wzięty w kleszcze przez trzech przeciwników. Arbiter główny uznał, że "Piastunkom" należy się stały fragment gry.

27'
Kibice Cracovii wstali z krzeseł! Covilo minimalnie pomylił się uderzając głową! Futbolówka poleciała tuż nad poprzeczką!

26'
żółta kartka Sędzia główny pokazał Murawskiemu żółtą kartkę. Defensywny pomocnik przerwał bardzo dobrze obiecujący się kontratak.

25'
Szybka reakcja sztabu szkoleniowego gości. Bukata za Badię.

24'
Jest duża możliwość, że Badia zostanie za chwilę zmieniony. Na kogo postawi Dariusz Wdowczyk?

24'
Badia korzysta z pomocy medyków.

23'
Zamieszanie, po rzucie wolnym dla Piasta. Bardzo bliski dojścia do kapitalnej centry był Maciej Jankowski. W porę zareagowała obrona.

22'
Covilo odepchnął przeciwnika. Sędzia szybko przerwał zawody.

21'
Bardzo nieudana próba crossowego zagrania w wykonaniu Dziczka. Cracovia zacznie od autu.

19'
Vassiljev znalazł sobie trochę miejsca do oddania solidnego kropnięcie. Uderzenie pofrunęło w miejsce, gdzie ustawiony był Wilk.

17'
Dużo chaotycznej gry w środkowej strefie boiska. Trochę więcej odbiorów zaliczają gracze trenera Probierza.

16'
Na placu gry nie ma żadnej kalkulacji.

14'
1:1! Piast wyrównał! Maciej Janowski wyłożył futbolówkę Badii, a ten będąc na trzynastym metrze od bramki, pokonał bramkarza.

13'
1:0! Cracovia na prowadzeniu! Nieudolne wyjście z bramki zaliczył Jakub Szmatuła! Z jego błędu skorzystał Zenjov, pakując piłkę do niemal pustej bramki.

12'
Sedlar ładnie wybił się w powietrzu, aby dojść do wrzutki z rzutu wolnego. Efektowny strzał głową powędrował tuż obok lewego słupka.

10'
Piątek uratował Wilka. Konstantin Vassiljev groźnie wybił stały fragment gry.

9'
Maciej Jankowski mógł żałować, że nie dotarł do świetnego podania od Ziveca. Doświadczonego napastnika, w polu karnym Cracovii, jeden ze stoperów.

8'
Trzeci rzut wolny, z którego nie będzie zadowolony Mihalik. Dobrze ustawiony mur nie dał się zaskoczyć.

7'
żółta kartka Żółta kartka dla Vassiljeva. Estończyk dotknął piłkę ręką, w czasie próby blokowania strzału z rzutu wolnego.

6'
Niska centra od rzutu wolnego. Mihalik zawiódł swoich kolegów, którzy liczyli na lepszą wrzutkę.

5'
Wdowiak wgrał futbolówkę, będąc na lewej flance boiska. Jego długie zagranie zostało skutecznie przecięte.

3'
Chaotyczne przebitki pod polem karnym Piasta Gliwice.

2'
Piast Gliwice spokojnie wymienia krótkie podania.

*'
Piłka już w grze!

*'

*'
Jako pierwszy raz w oficjalnym meczu ligowym na ławce trenerskiej Cracovii zaprezentuje się Michał Probierz.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego rozlegnie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu 1.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Cracovia - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online