Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
0 : 0

Burić - Gumny, Dilaver, L.Nielsen, Kostevych - Tetteh, Gajos - Makuszewski, Majewski (64' Radut), Situm (83' Gytkjaer) - Nielsen (70' Rakels)
Gliwa - Kuban, Szufryn, Piter-Bućko, Brzyski - Baran, Trochim - Dudzic (65' Piszczek), Cetnarski, Danek (80' Straus) - Kolev (55' Korzym)

Dilaver (37.) żółta kartka
Kolev (29.) żółta kartka
Brzyski (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz

Chciałbym wszystkim odbiorcom tej relacji podziękować za wspólnie spędzony czas.

Wynik bezbramkowy trzeba uznać za bardzo dobry wynik dla Sandecji. Beniaminek tego sezonu Ekstraklasy był przez ekspertów skazywany na porażkę w batalii z Lechem.
W mojej opinii, zawodnikiem meczu był Michał Gliwa. Doświadczony goalkeeper w kilku sytuacjach pokazał duży kunszt bramkarski.

Koniec spotkania! Wynik bezbramkowy utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego!

90+3'
Gracze Sandecji robią wszystko, aby tylko oddalić zagrożenie od swojej bramki.

90+2'
Druga z trzech doliczonych minut przeszła już do historii.

90'
Do regulaminowego czasu gry doliczono 3 minuty.

89'
Bucko nieudolnie uderzył piłkę głową. Stoper gości dopadł do centry z rzutu rożnego. Na jego głowę dograł Mateusz Cetnarski.

87'
Filip Piszczek ambitnie próbował dotrzeć do całkiem niezłego dośrodkowania. Kuban posłał groźnie futbolówkę, z prawego sektora boiska. Niestety, napastnikowi zabrakło kilku centymetrów.

86'
Grzegorz Baran został konkretnie zahaczony wślizgiem. Rzut wolny dla drużyny gości.

85'
Kuban bardzo niefortunnie upadł na murawę, po pojedynku powietrznym.

84'
Efektownym szczupakiem błysnął Szufryn. Na dośrodkowanie z lewego skrzydła już czyhał Gytkjaer.

83'
Gytkjaer dzisiaj zadebiutuje w polskiej Ekstraklasie. Poza grą jest już Situm.

82'
Nenad Bjelica przywołał któregoś ze zmienników.

80'
Straus już jest na murawie. Danek został wysłany na ławkę rezerwową.

79'
Lasse Nielsen, w ocenie sędziego, był autorem faulu w ofensywie. Rzut wolny dla beniaminka aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

78'
U gości jest mobilizacja. Bronią się dzielnie przed akcjami na skrzydłach.

77'
Szykuje się ostatnia zmiana w szeregach przyjezdnych.

76'
Dawid Szufryn bardzo zdecydowanie w starciu powietrznym. Rakels został powalony na murawę. Rzut wolny dla piłkarzy Nenada Bjelicy.

75'
18667 widzów jest na stadionie w Poznaniu.

74'
Dominacja Lecha Poznań na boisku trwa. Za chwilę gospodarze zaczną grę od rzutu rożnego.

72'
Robert Gumny umiejętnie sprowokował przeciwnika do popełnienia faulu. Przewinienie miało miejsce w środkowej strefie boiska.

70'
Rakels znowu w Ekstraklasie! Napastnik znany z gry w Cracovii zastąpił Nielsena.

69'
Radut trochę za mocno, a za mało precyzyjnie. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką. Kibice nie mogli być zadowoleni z tej próby.

68'
Prosty błąd techniczny zawodnika Sandecji. Będzie rzut wolny z naprawdę dobrej odległości na zdobycie gola.

67'
Nielsen znowu musiał uznać wyższość obrońców z Nowego Sącza. Arbiter liniowy pokazał pozycję spaloną.

66'
Pewny chwyt futbolówki zaliczył Jasmin Burić. Jego przeciwnik nie popisał się, przy próbie dokładnego dogrania do napastnika.

65'
Wcześniej wspomniany Filip Piszczek zmienił Bartłomieja Dudzica.

64'
Radosław Majewski miał dzisiaj wiele bramkowych szans. Niestety, żadnej z nich nie potrafił sfinalizować. Na boisko został wydelegowany Radut.

63'
Cała jedenastka Sandecji jest skupiona na swojej połowie gry. Widać, że goście liczą na kontry.

61'
Ekipa Radosława Mroczkowskiego próbuje uspokoić grę.

60'
Filip Piszczek - ten zawodnik teraz odbiera taktyczne wskazówki.

58'
Obrona Sandecji nie ma większych problemów z centrami na swoje pole karne. Piłkarze Lecha muszą popracować nad realizacją stałego fragmentu gry.

57'
żółta kartka Tomasz Brzyski łapał rywala za koszulkę. Sędzia główny okazał się bezlitosny dla byłego gracza m.in. Legii.

55'
Wymiana napastników u gości. Koleva zmienił Maciej Korzym.

53'
Tetteh oraz Gajos podejmują próby crossowych zagrań. Trzeba docenić ich za pomysł, ale jak na razie brakuje dokładności i spokoju.

52'
Wysoki pressing w wykonaniu graczy Radosława Mroczkowskiego. Lechowi Poznań przydarzają się straty w bliskiej odległości od swojego pola karnego.

50'
Michał Gliwa znów pokazał dużą klasę! Ponownie swojego gola szukał Radosław Majewski, jednak bramkarz świetnie zainterweniował na przedpolu.

49'
Nielsen dał się złapać na pozycji. Napastnik w żaden sposób nie kontrolował ustawienia obrońców ekipy przeciwnej.

48'
Jasmin Burić dobrze rozczytał grę. Bardzo udane wyjście do dośrodkowania, które wykonał Trochim.

47'
Oba kluby do gry po przerwie przystąpiły bez zmian w składach.

46'
Czas na kontynuowanie zawodów w Poznaniu!

Pierwsza odsłona meczu, pod kątem danych statystycznych.

Sędzia Gil zasygnalizował koniec I części meczu w Poznaniu!

45+3'
Pozycja spalona. Na niej uchwycony przez sędziego liniowego został Kolev.

45+2'
Arbiter główny zauważył, że któryś z graczy gości był ciągnięty za koszulkę.

45+1'
Jasmin Burić nie ryzykował. Bośniacki bramkarz odbił nad poprzeczkę piłkę, którą z lewego narożnika boiska kopnął pomocnik Sandecji.

45'
Arbiter główny przedłużył pierwszą połowę meczu o trzy minuty.

44'
Michał Gliwa wybitnie zatrzymał strzał z najbliższej odległości. Wynik meczu próbował zmienić Radosław Majewski, ale uderzenie nogami odbił Gliwa. Chwilę potem, sędzia odgwizdał faul.

43'
Nieoczekiwanie z dystansu kropnął Bartłomiej Dudzic. Doświadczonemu pomocnikowi nie udało się zaskoczyć bośniackiego goalkeepera, ponieważ piłka poleciała w sam środek jego bramki.

42'

40'
Grzegorz Baran podjął duże ryzyko, wykonując wślizg w swoim polu karnym. Ryzyko się jednak w pełni opłaciło. Zamiast rzutu karnego będzie rzut rożny.

39'
Maciej Gajos fantastycznie huknął od rzutu wolnego. Odległość od bramki była znaczna. Michał Gliwa został zmuszony do efektownego piąstkowania.

37'
żółta kartka Widać było ogromną zawziętość w Dilaverze, który próbował przerwać dobrze obiecującą się akcję przeciwnika. Sędzia nie widział przeciwwskazań, aby pokazać mu żółtą kartkę.

36'
Kolev usiłował skutecznie sfinalizować długie zagranie od Mateusza Cetnarskiego. Miał trudne zadanie, bo musiał uderzać piłkę, z bardzo złej pozycji. Futbolówkę zgarnął bramkarz Lecha.

34'
Michał Gliwa spokojnie wyłapał dosyć słabe dośrodkowanie, z prawej flanki boiska.

33'

31'
Maciej Makuszewski mógł żałować, że lepiej nie przymierzył w sytuacji bramkowej. Silny strzał z okolic czternastego metra od bramki, powędrował daleko od lewego słupka.

30'
Danek znalazł się w sytuacji na gola. Kolev nieźle dograł z prawego skrzydła boiska, ale Danek nieczysto trafił w futbolówkę. Błąd w ustawieniu defensywy "Kolejorza".

29'
żółta kartka Żółta kartka. Otrzymał ją Kolev, który robił wszystko, aby Burić nie wyprowadził akcji ofensywnej.

28'
Podopieczni trenera Bjelicy przejęli inicjatywę na płycie boiska. Przyjezdni zostali zmuszeni do głębokiej defensywy.

26'
Duże zamieszanie pod bramką Gliwy. Wielu zawodników walczyło o dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego. Autorem stałego fragmentu gry był Majewski.

25'
Szufryn kapitalnie przeciął podanie, które w kierunku Nielsena posłał Majewski. Gdyby nie szybki przechwyt, to napastnik Lecha stanąłby przed idealną szansą.

24'
Wojciech Trochim wykonał niebezpieczny wślizg. Sędzia nakazał poznaniakom rozpocząć nową akcję od stałego fragmentu gry.

22'
Nerwowo po stronie beniaminka. Lech Poznań sukcesywnie przybliża się do bramki strzeżonej przez Michała Gliwę.

20'
Mateusz Cetnarski wiedział, gdzie się ustawić. Były zawodnik Cracovii świetnie powstrzymał zagrożenie idące z rzutu wolnego.

19'
Radosław Majewski został bez pardonu zatrzymany przez bocznego obrońcę Sandecji. Ewidentny rzut wolny.

18'
Michał Gliwa stanął na wysokości zadania, w momencie obrony silnego strzału Majewskiego. Potężnie kopnięta futbolówka poleciała w centralną część bramki.

17'
Wojciech Trochim ofiarnie powstrzymał zagrożenie, jakim był strzał z dystansu.

16'
Mamy już filmik z oprawą kibiców Lecha Poznań:

14'
Lech Poznań stworzył sobie dobrą okazję bramkową. Bille Nilsen wraz z Gajosem rozklepali obronę rywala, a potem ten pierwszy pokusił się o strzał z dwunastego metra, ale piłka poleciała obok prawego słupka.

12'
Do realizacji faulu taktycznego przyznał się Kuban. Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

11'
Kostevych upadł na murawę, blisko pola karnego Sandecji. Arbiter puścił grę dalej. Zawodnicy Lecha nie byli pocieszeni decyzją.

10'
Dużo dzieje się w środkowej strefie boiska.

8'
Lech Poznań stara się wysoko atakować rywala.

7'
Kolev "spalił" ofensywną akcję swojego zespołu. Ofsajd bardzo minimalny.

6'

5'
Arbiter główny wznowił zawody.

3'
Gra na chwilę przerwana przez sędziego. Bardzo jest mglisto pod bramką Gliwy.

2'
Radosław Majewski szukał swojego szczęścia, uderzając soczyście z dystansu. Podkręconą futbolówkę pewnie zatrzymał Michał Gliwa.

1'
Głośny doping ze strony kibiców.

*'

*'
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył Pana Pawła Gila jako arbitra głównego.

*'
Taki zestaw piłkarzy Lecha Poznań znalazł się na ławce trenerskiej: Putnocky, Janicki, Trałka, Jóźwiak, Radut, Rakels, Gytkjaer

*'
Ekipa z Nowego Sącza podchodzi do tych rozgrywek z perspektywy postaci beniaminka.

*'
Witam wszystkich na naszym portalu! Niedzielny maraton związany z LOTTO Ekstraklasą kończy się w Poznaniu, gdzie Lech podejmie Sandecję Nowy Sącz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online