Legia Warszawa - Mariehamn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Mariehamn
6 : 0

Cierzniak - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan (56' Kopczyński), Hlousek - Guilherme (46' Michalak), Makowski, Mączyński, Szymański, Moneta - Kucharczyk (65' Hamalainen)
Nordqvist - da Cruz, Kojola (66' Granlund), Lyyski, Maenpaa - Span, Ekhalie, Petrović, Sellin (74' Mattson) - Sid, Kangaskolkka (86' Amani)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę!

Ten dwumecz pokazał, że różnica pomiędzy oboma klubami, jest naprawdę ogromna. Legia Warszawa potrafiła skutecznie wypunktować wszelkie niedociągnięcia w grze Finów.
Klub z Polski w następnej fazie zagra z FK Astana.

Koniec spotkania! Legia Warszawa odniosła bardzo przekonywujące zwycięstwo!

90+1'
Span groźnie wstrzelił futbolówkę. Wgranie z prawego skrzydła miało szanse na dotarcie do napastników. Niestety, nic z tego nie wyszło.

90'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'
Na płycie boiska zainstalował się sztab medyczny "Wojskowych".

89'
Leży gracz Legii. Chodzi o Krzysztofa Mączyńskiego.

88'
Dwa kornery nie zrobiły krzywdy Cierzniakowi.

87'
Fińska ekipa nie zaprzestaje w staraniach zdobycia honorowego gola.

86'
Linia napadu gości została przemodelowana. Kangaskolkka zmieniony przez Amaniego.

85'
Ekipa ze stolicy Polski zwycięsko wyszła z zagrożenia. Tym zagrożeniem było dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

83'
Cierzniak efektownie nogami zatrzymał strzał ze strony rywala. Jego koledzy nie popisali się kryjąc napastnika fińskiego zespołu.

82'

80'
Legia dobija rywala z Finlandii! Kapitalny przechwyt futbolówki w wykonaniu Michalaka! Młody piłkarz spokojnym uderzeniem w lewy, dolny róg bramki zaskoczył goalkeepera.

79'
5:0! GOL! Szymański pewnie głową podwyższył rezultat! Asystę zanotował Hamalainen.

77'
Kibice Legii głośno dopingują. Mogą się już cieszyć z niemal pewnego awansu do następnej rundy el.LM.

76'
Legia przekombinowała! Dokładniej Szymański z Hamalainenem! Fiński pomocnik podał do swojego młodszego kolegi, a ten będąc w bliskiej odległości od bramki, kopnął wysoko nad poprzeczką!

74'
Sellin pożegnał się z płytą boiska. Mattson ma okazję pokazać się szerszej publiczności.

73'

71'
Michalak dostał brawa od publiczności. Fajna, indywidualna akcja środkiem boiska. Piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

69'
Kiks Monety. Kibice z Warszawy mogli mieć ogromne pretensje do niego, bo dostał piłkę na zdobycie gola. Koszmarnie kopnął futbolówkę, będąc na piątym metrze. Nawet nie trafił w światło bramki.

67'
Cierzniak nawet nie ruszył do piłki, którą kopnął przed chwilą Granlund. Płaski strzał z okolic pola karnego powędrował blisko prawego słupka.

66'
U gości doszło do zmiany. Granlund w miejsce Kojola.

65'
Na trzecią, a zarazem trzecią zmianę w tym spotkaniu zdecydował się trener Magiera. Hamalainen za Kucharczyka.

64'
Maciej Dąbrowski nieudolnie nakrył futbolówkę. Jego strzał głową nie mógł zrobić większej krzywdy fińskiej obronie.

63'
Za chwilę obejrzymy rzut rożny w realizacji Legii.

61'
Michał Kucharczyk podziękował koledze, który zdecydował się na posłanie dośrodkowania. Niestety, "Kuchemu" zabrakło centymetrów, aby piłka znalazła się na jego głowie.

60'
Upłynęła godzina gry. Legia Warszawa bawi się futbolówką.

58'
Nordqvist pewnie przeciął podanie od Michała Kucharczyka. Napastnik Legii nie popisał się wrzucając futbolówkę na lewej flance boiska.

57'
Jacek Magiera przeprowadził drugą korektę taktyczną. Michał Pazdan został zmieniony przez Michała Kopczyńskiego.

56'

54'
Drugiego gola ustrzelił Michał Kucharczyk. Pewny, płaski strzał w centralną część bramki!

53'
Rzut karny dla Legii! Łukasz Moneta został zbyt późno zaatakowany wślizgiem!

51'
Łukasz Moneta stanął przed idealną okazją bramkową! Młody gracz nie potrafił będąc blisko bramki, pokonać goalkeepera. Ten świetnie naszedł na linię strzału z czterech metrów.

50'
Radosław Cierzniak został poważniej zatrudniony. Troszeczkę miejsca na oddanie solidnego uderzenia otrzymał Sellin. Piłka poleciała wprost w goalkeepera.

49'
Przyjezdni drugą odsłonę meczu rozpoczęli w niezmienionym składzie.

48'
Arbiter liniowy dał jasny komunikat. Sid znalazł się na pozycji spalonej.

47'
Pierwsza zmiana w składzie Legii. Michalak został wpuszczony na boisko w miejsce Guilherme.

46'
DRUGA POŁOWA!

Nieudanie wybity rzut rożny przez Mariehamn był ostatnim akcentem pierwszej połowy meczu w Warszawie! Legia ma powody do wielkiej radości.

44'
Ostatnie sekundy I połowy spotkania.

42'
Nieudolne wgranie futbolówki, z prawego skrzydła boiska, zaliczył Maenpaa. Nową akcję Legii zacznie Radosław Cierzniak.

41'
Kompletnie rozbita ekipa z Finlandii.

39'
Zmiana wyniku w Warszawie! Kucharczyk popisał się kapitalną finalizacją akcji ofensywnej! Piękne przyjęcie futbolówki, a następnie pewnym uderzeniem w prawy, dolny róg podwyższył rezultat!

38'

36'
Jest radość kibiców z Warszawy! 2:0! Gola samobójczego zdobył Kojola! Bardzo niefortunny wślizg.

35'
Legia Warszawa poszukuje kolejnego gola. Stołeczna drużyna spokojnie rozgrywa futbolówkę.

33'

31'
Z niemal miejsca, z okolic dwudziestego metra od bramki, kopnął Krzysztof Mączyński. Defensywny pomocnik dostał troszeczkę miejsca od rywala. Futbolówka powędrowała za bramką.

30'
1/3 meczu już za nami. Mistrz Polski skutecznie jak na razie realizuje swój plan.

29'
Płaskie wgranie futbolówki od rzutu wolnego zaprezentował pomocnik przyjezdnych. Piłkę przejął dobrze ustawiony zawodnik Legii Warszawa.

28'
Faul. Michał Pazdan był zdziwiony decyzją arbitra, który odgwizdał przewinienie.

26'
Michał Kucharczyk miał żal. Mało brakowało, aby dośrodkowanie z lewego narożnika boiska, powędrowało na jego głowę. Ubiegł go fiński defensor.

25'
Rzut rożny dla Legii. Jeden ze stoperów umiejętnie powstrzymał uderzenie, które posłano z okolic pola karnego. Bramkarz nie musiał interweniować.

23'
Dla Nordqvista płaski, sygnalizowany strzał z dystansu okazał się łatwy do zatrzymania. Próbę w sam środek bramki, przed chwilą, podjął Makowski.

22'

21'
Piłka przeleciała wszystkich graczy ustawionych w polu karnym Legii. Rzut rożny dla przyjezdnych poszedł jedynie do statystyk.

20'
Dwa razy dośrodkowano na pole karne Legii. Blok polskiej drużyny świetnie oddaliła zagrożenie. Pojedynek powietrzny z parą stoperów przegrał Sid.

19'
Duży opór Monety. Były zawodnik Ruchu Chorzów próbował ambitnie przedrzeć się z piłką na lewej flance boiska.

17'
Drugi gol. Na to miał ochotę Guilherme. Brazylijczyk uwolnił się spod krycia rywala, ale jego uderzenie piłki głową, poleciało wysoko nad bramką.

16'
Goście nie odpuszczają. Defensywa gospodarzy jednak dobrze się ustawia.

14'
Szymański znowu złamał regulamin. Młody pomocnik Legii wyraźnie odepchnął walczącego o futbolówkę przeciwnika.

12'
Dobrze ustawiona polskiego zespołu. Goście mają trudności z wyprowadzeniem akcji ofensywnej.

11'

9'
Zbyt wiele chaosu pod bramką Cierzniaka. Efektowna interwencja nogami przez wymienionego uratowała Legię. Obrońcy Legii nie potrafili poradzić sobie z wstrzeleniem futbolówki, z lewego skrzydła.

8'
Szymański, z pokorą przyjął fakt, że popełnił przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla Finów.

7'
Legia Warszawa spokojnie prowadzi futbolówkę. Podopieczni Jacka Magiery są w idealnej sytuacji.

6'
Już jest 1:0! Przepiękny strzał w wykonaniu Guilherme! Potężna bomba wylądowała w prawym oknie bramki. Trzeba dodać,
że uderzenie poleciało z blisko dwudziestego metra od bramki.

4'
Na bardzo interesujące rozwiązanie akcji ofensywnej zdecydował się Szymański. Nieoczekiwany strzał zza pola karnego zrobił wiele namieszania. Ostatecznie, futbolówka przeleciała obok lewego słupka.

3'
Adam Hlousek wywarł dużą presję na napastnikowi przyjezdnych. Sid nie zdołał skutecznie oddać strzału głową. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

2'
Legia spróbowała coś stworzyć na lewej flance boiska. Niestety, ale zabrakło komunikacji na linii: Hlousek - Moneta. Od bramki zaczną goście.

1'
Jako pierwsi piłkę kopnęli mistrzowie Polski.

*'

*'
Na stadionie gospodarza odegrany został "Sen o Warszawie".

*'
Już tylko dwadzieścia minut dzieli Nas od rozpoczęcia meczu.

*'
W ubiegły weekend zainaugurował nowy sezon LOTTO Ekstraklasy. Klub prowadzony przez Jacka Magierę, w pierwszej serii gier, na wyjeździe uległ Górnikowi Zabrze (1:3).

*'
Na triumfatora tej potyczki, w następnej rundzie eliminacyjnej czeka FK Astana.

*'
Stawką tego dwumeczu jest gra w III rundzie el. Ligi Mistrzów. Przypomnę, że w pierwszym starciu mistrz Polski wygrał 3:0.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godz.20:45

*'
Dobry wieczór! W naszym serwisie dzisiaj relacja z meczu: Legia Warszawa - Mariehamn

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Mariehamn, to zapraszamy do śledzenia meczu online