Lech Poznań - Haugesund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Haugesund
2 : 0

Putnocky - Gumny, Nielsen, Dilaver, Kostevych - Trałka, Gajos - Makuszewski (86' Rakels), Jevtić (46' Radut), Situm - Gytkjaer (71' Bille Nielsen).
Bratveit - Haraldseid, Knudsen, Skjerve, Stolas - Kiss, Leite - Tronstad (72' F. Gytkjaer), Hajradinović (83' Huseklepp), Abdi - Ibrahim (60' Andreassen).

Mecze na żywo: Lech Poznań - Haugesund

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe LIVE.

Lechici wykonali założony przed meczem plan i po zaciętym spotkaniu zasłużenie wygrali z Norwegami. Kolejnym przeciwnikiem poznaniaków będzie FC Utrecht, który zwyciężył maltańską Vallettę FC 3:1.

Koniec meczu! Lech Poznań pokonał FK Haugesund 2:0 (w dwumeczu 5:3), dzięki czemu awansował do trzeciej rundy eliminacyjnej.

90+3'
Bille Nielsen podwyższył prowadzenie lechitów!
Rakels otrzymał dobre podanie od Putnockiego, pociągnął kilkanaście metrów z futbolówką, za linią środkową wyłożył ją Bille Nielsenowi, który poprowadził ją przez pół boiska i z łatwością pokonał Bratveita.

90+3'
Putnocky wyłapał centrę, Lech wyprowadza kontrę.

90+2'
Rykoszet po strzale Leite. Rzut rożny dla gości.

90+1'
Mocny strzał z dystansu Leite przeszło o kilka metrów od prawego słupka.

90'
Arbiter doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

89'
Goście mieli rzut wolny, ale piłka została źle dorzucona w pole karne i od bramki rozpocznie Putnocky.

87'
żółta kartka"Żółtko" za dyskusje z arbitrem ogląda Situm.

86'
Trzecia korekta składowa w drużynie Kolejorza: plac gry opuścił Makuszewski, a zameldował się na nim Rakels.

85'
żółta kartkaBille Nielsen padł w polu karnym! Arbiter ukarał Duńczyka żółtą kartką za symulowanie. Kontrowersyjna decyzja.

84'
Seria znakomitych interwencji Bratveita uchroniła gości przed stratą drugiego gola! Najpierw wybronił sytuację sam na sam Makuszewskiego, po chwili odbił dobitkę Raduta, a na sam koniec wybronił potężną bombę Situma z dystansu.

83'
Ostatnia zmiana w drużynie gości: Huseklepp zastąpił Hajradinovicia.

82'
Niepotrzebny faul Raduta na własnej połowie. Rzut wolny na Norwegów.

80'
Frederik Gytkjaer próbował zaskoczyć golkipera Lecha główką, bez efektu.

79'
Nieporozumienie między Bille Nielsenem i Situma spaliło na panewce akcję lechitów w polu karnym Norwegów.

77'
Kapitan Kolejorza potrzebuje pomocy sztabu medycznego, jednak na szczęście dla gospodarzy nie będzie potrzebował zmiany.

76'
żółta kartkaczerwona kartkaZawodnik gości otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną! Haugesund dokończy mecz w osłabieniu.

75'
Kolejny brzydki faul Abdiego. Tym razem poszkodowanym Gajos.

74'
Centra Gumnego nie znalazła adresata w postaci któregoś z lechitów.

72'
Mamy także zmianę w zespole FK Haugesund: Tronstad opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Frederik Gytkjaer, brat napastnika Kolejorza.

71'
Jest druga roszada w Lechu Poznań: Bille Nielsen wszedł na plac gry w miejsce Gytkjaera.

70'
Gumny zwlekał z podjęciem decyzji o dośrodkowaniu, a gdy już się zdecydował, to dograna piłka padła łupem obrońców gości.

69'
Abdi złapany na spalonym.

68'
Od kilku chwil to Haugesund sprawia lepsze wrażenie.

67'
Było groźnie! Skjerve zdołał dojść do strzału, który na szczęście dla Lecha, przestrzelił dosyć znacznie.

66'
Aut dla gości na wysokości pola karnego.

64'
Starania Duńczyka zostały jednak już po chwili zniweczone przez Makuszewskiego, który dryblując wypuścił sobie za mocno futbolówkę.

63'
Gytkjaer świetnie przytrzymał futbolówkę, dzięki czemu akcja Kolejorza nie została przerwana.

61'
Norweska drużyna stara się odrobić straty, jednak brakuje im precyzji i skuteczności.

60'
Pierwsza korekta składu w zespole gości: Ibrahima zastąpił Andreassen.

58'
Futbolówka po uderzeniu Abdiego z daleka przeszła obok lewego słupka.

57'
Agresywny pressing w wykonaniu lechitów przynosi efekty w postaci nieco nerwowej gry Norwegów.

55'
Szybki przechwyt Gumnego mógł rozpocząć budowę akcji w polu karnym Norwegów, ale późniejsze podanie grającego na prawej stronie "Makiego" było za mocne dla wcześniej wspomnianego "Gumy".

54'
W środku boiska został sfaulowany został Makuszewski.

52'
Ibrahimowi udało się przedrzeć lewą flanką i po chwili huknąć w kierunku bramki Kolejorza, jednak napastnik gości wyraźnie chybił.

51'
Techniczny strzał Situma z 20 metrów nie sprawił kłopotów bramkarzowi Haugesund.

50'
Silne uderzenie Raduta zza pola karnego przeszło obok słupka.

49'
Na szczęście Słowakowi nic się nie stało i będzie mógł grać dalej.

48'
Putnocky agresywnie poszedł na piłkę, dzięki czemu był szybszy od Ibrahima, ale jednocześnie naraził się na przypadkowe uderzenie od napastnika gości.

47'
Centra Gumnego wylądowała w rękawicach wychodzącego z pola bramkowego Bratveita.

46'

W poznańskim zespole nastąpiła zmiana - miejsce kontuzjowanego Jevticia zajął Radut.

Piłkarze wracają na plac gry.

Zwycięzca tej pary spotka się z wygranym starcia Valletta FC - FC Utrecht. Do przerwy prowadzą Holendrzy 1:0 i taki jest też wynik tego dwumeczu.

Poznaniacy po pierwszej części meczu mają wynik, który daje im awans do trzeciej rundy eliminacyjnej. Gospodarze dzisiejszego pojedynku powinni jednak dołożyć przynajmniej jednego gola, który przypieczętuje założony przed starciem cel.

45'
Nenad Bjelica nie zdecydował się na wprowadzenie przed przerwą zawodnika, który zastąpi kontuzjowanego Szwajcara.

43'
Kiss zdecydował się na uderzenie z dosyć dużej odległości, ale nie zdołał pokonać dobrze broniącego dziś Putnockiego.

42'
Zdobywca gola dla Lecha Poznań najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry.

41'
Centra Kostevycha została wyłapana przez golkipera FK Haugesund.

40'
żółta kartkaNieładne wejście Abdiego w Jevticia na wysokości pola karnego na prawym skrzydle. Szwajcar będzie potrzebował pomocy medyków. Zawodnik gości dostał żółtą kartkę.

39'
Nieudany korner w wykonaniu lechitów.

38'
Płaska wrzutka Makuszewskiego po indywidualnym rajdzie doszła do wbiegającego Situma, który uderzył z pierwszej piłki, ale udanie wybronił to Bratveit. Korner dla Kolejorza.

37'
Nie najlepsze rozegranie tego stałego fragmentu gry, uderzenie Gajos trafiło w Makuszewskiego.

36'
Niecodzienna sytuacja - rzut wolny pośredni z pola karnego dla Lecha Poznań, po błędzie golkipera Haugesund.

35'
Gytkjaer zmarnował kolejną okazję! Po podaniu Situma, napastnik w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza.

34'
Górą po tym stałym fragmencie gry byli obrońcy norweskiej drużyny.

33'
Gajos! Kapitan Kolejorza mógł podwyższyć prowadzenie, ale świetnie tym razem zachował się bramkarz, który wybił piłkę na rzut rożny.

32'
Jevtić kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Bratveita! Szwajcar całkowicie zaskoczył golkipera przeciwnika.

31'
Gytkjaer został sfaulowany 25 metrów od szesnastki Haugesund.

30'
Duńczyk grający dzisiaj na szpicy gospodarzy znowu upadł w szesnastce gości, jednak i tym razem arbiter nie użył gwizdka.

29'
Lechitom wyraźnie brakuje wykończenia w tym spotkaniu.

28'
Uderzenie Situma z 14 metra przeszło wysoko nad poprzeczką.

27'
Pomysłowe podanie Jevticia do Situma, jednak do piłki zagranej do Chorwata szybciej doszedł bramkarz drużyny norweskiej.

26'
Bezpośrednia wrzutka padła łupem wychodzącego Putnockiego.

25'
Rzut wolny dla FK Haugesund w sporej odległości od pola karnego Kolejorza.

23'
Gytkjaer! Duński napastnik po podaniu Jevticia będąc w dobrej sytuacji na polu karnym, uderzył niecelnie.

22'
Trzeci strzał zza szesnastki w wykonaniu Leite. Kolejny raz udanie zablokowali to defensorzy Lecha Poznań.

21'
Gytkjaer padł w polu karnym po starciu z Knudsenem, jednak arbiter nakazał grać dalej.

20'
Obyło się bez większego zagrożenia w szesnastce gospodarzy.

19'
Rzut wolny dla FK Haugesund z lewej strony w odległości około 40 metrów od bramki.

18'
Tromstad już po raz drugi podjął próbę uderzenia na bramkę Kolejorza, ale i tym razem lepszy okazał się Putnocky.

17'
Kostevych spróbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został przyblokowany.

15'
Makuszewski po starciu z jednym z zawodników gości leży na murawie. Nie wygląda jednak na to, aby skrzydłowy potrzebował pomocy medycznej.

14'
Abdi z łatwością zakręcił kilkoma piłkarzami gospodarzy, po chwili jego strzał z dystansu został skutecznie zblokowany, co ułatwiło wyłapanie futbolówki słowackiemu bramkarzowi poznaniaków.

13'
Gytkjaer po podaniu Gajosa został złapany na spalonym.

11'
Norweski zespół stara się szanować piłkę i wyprowadza ataków na bramkę Lecha za wszelką cenę.

10'
Udane wejście Nielsena zastopowało wbiegającego w pole karne Ibrahima.

8'
Uderzenie Jevticia z bliskiej odległości zostało zablokowane. Gdyby nie skuteczny blok obrońców Haugesund, piłka najprawdopodobniej sprawiłaby sporo kłopotów Bratveitowi.

7'
Próba strzału z dystansu Tronstada była mocno niecelna.

6'
Niezłe dośrodkowanie Kostevycha mogło dojść do Gytkjaera gdyby nie dobra interwencja w powietrzu Skjerve.

5'
Trałka doszedł do centry Jevticia, zdołał nawet uderzyć, ale trafił tylko w boczną siatkę.

4'
Rzut rożny dla Kolejorza po tym jak po dobrej główce Situma znakomicie obronił golkiper Norwegów.

3'
Ładna dwójkowa akcja Gumnego z Makuszewskim przyniosła spore zagrożenia w polu karnym Haugesund. Późniejszą wrzutkę tego pierwszego nie zamknął jednak żaden z lechitów i piłka wyszła na aut.

2'
Rzut wolny dla gości na połowie Lecha po faulu Trałki.

1'
Zaczynamy!

*'
Zawodnicy obu zespołów są już na murawie. Czas dla kibiców Kolejorza - odśpiewanie klubowego hymnu.

*'
Arbitrem nadchodzącego pojedynku będzie Austriak, Alexander Harkam.

*'
Rezerwowi stanowiący resztę obsady "osiemnastki" meczowej: Sandvik, Bjorkkjaer, Ikedi, Andreassen, F.Gytkjaer, Huseklepp, Buduson.

*'
Skład gości z Półwyspu Skandynawskiego:

*'
Poznaliśmy już wyjściowy skład Lecha. Tak z kolei prezentuje się ławka rezerwowych: Burić, Tetteh, Bille Nielsen, Radut, Jóźwiak, Majewski, Rakels.

*'
Zawodnikom z Wielkopolski celu w postaci awansu nie ułatwia także fakt, że FK Haugesund jest w rytmie meczowym ze względu na to, że w Norwegii trwają obecnie rozgrywki ligowe.

*'
Poznaniacy mają przed sobą trudne, choć możliwe do wykonania zadanie. Muszą pokonać swoje słabości, takie jak daleka od optymalnej forma fizyczno-sportowa, która dała o sobie znać w pierwszej ligowej kolejce Lotto Ekstraklasy. W starciu z Sandecją Nowy Sącz Kolejorz zanotował zaledwie bezbramkowy remis.

*'
Lechici w dzisiejszym meczu muszą zaprezentować się znacznie lepiej niż w pierwszym spotkaniu drugiej rundy eliminacyjnej. Podopieczni Nenada Bjelicy do niespełna 75. minuty przegrywali aż 0:3, ale dzięki walce zdołali zmniejszyć straty do stanu 2:3.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

*'
Zapraszamy serdecznie na relację tekstową LIVE z rewanżowego starcia w ramach drugiej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy w sezonie 2016/17.
Lech Poznań na swoim boisku podejmie norweskie FK Haugesund.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Haugesund, to zapraszamy do śledzenia meczu online