Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia
0 : 0

Gliwa - Brzyski, Bucko, Szufryn, Kuban - Trochim, Baran, Dudzic (62' Kasprzak), Danek (46' Mraz), Cetnarski - Korzym (62' Kolev)
Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Danch, Socha - Kun (85' Jazvić), Marciniak, Sołdecki, Nalepa (61' Yussuf), Piesio - Jurado (61' Siemaszko)

Dudzic (59.) żółta kartka

Mecze na żywo: Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia

Serdecznie dziękuję wszystkim odbiorcom tej relacji i zapraszam już na nasze kolejne propozycje.

Koniec meczu! Podział punktów w Niecieczy!

90+3'
Sandecja próbuje grać o pełną pulę. Na razie brakuje dokładności podczas rozgrywania.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu.

89'
Steinbors spokojnie złapał piłkę, którą z pobliża pola karnego kopnął Grzegorz Baran. Ten strzał w sam środek bramki miał małe szanse.

88'
Arbiter główny zasygnalizował, że dzisiejszy mecz zostanie przedłużony o 4 minuty.

87'
Marcjanik zaczepił Koleva. Na placu gry pojawił się sztab medyczny.

85'
Nadszedł czas na ostatnią zmianę w tym meczu. Jazvić za Kuna.

84'

83'
Michał Gliwa zmuszony do wykonania poważniejszej interwencji! Nieprzyjemne zagranie z okolic pola karnego zaliczył Grzegorz Piesio. Bramkarz skutecznie sparował futbolówkę.

81'
Obie strony już chcą jak najszybciej przenieść futbolówkę pod któreś pole karne.

79'
Wiele niedokładności. Nikt chyba nie chce się zadowolić podziałem punktów.

78'

76'
Groźnie z lewej flanki zagrał Grzegorz Piesio. Gliwę, z opresji uwolnił jeden ze stoperów Sandecji.

75'
Ostro na placu gry. Przepychanka.

74'
Rzut wolny dla Arki. Yussuf był nieczysto atakowany.

72'
Leszek Ojrzyński ma jeszcze jedną zmianę do dokonania. Z kolei Radosław Mroczkowski wykorzystał już limit roszad.

70'
Tomasz Brzyski nieudolnie zacentrował z lewego skrzydła boiska. Od sześciu metrów nową akcję zacznie Steinbors.

69'
Trochę chaotycznie jest na szesnastce gdynian. Trochim wykazuje się ogromną walką.

67'
W polu karnym Sandecji upadł gracz... Sandecji. Kun nie wytrzymał ciśnienia i sfaulował przeciwnika.

65'
Głośny doping ze strony trybun kibicowskich. Mecz nam się ożywił.

64'
Michał Gliwa kapitalnie wyszedł z bramki! Nie pozwolił na to, aby płaski strzał rywala wpadł do jego siatki. Idealną asystę mógł zaliczyć Siemaszko.

62'
Kolev w miejsce Korzyma. Dudzic zastąpiony przez Kasprzaka.

61'
Rafał Siemaszko zmienił Rubena Jurado. Yussuf za Nalepę. Na takie ruchy zdecydował się sztab szkoleniowy gości.

60'
Za mocno. Michał Nalepa nie potrafił właściwie nakryć futbolówkę. Ona powędrowała na trybunę, po jego strzale.

59'
żółta kartka Dudzic otrzymał żółty kartonik. Wyraźna ręka.

58'
Zanosi się na zmianę. Leszek Ojrzyński daje ostatnie wskazówki.

56'
Steinbors wystawiony na kolejną, ciężką próbę! Bucko był bliski przelobowania goalkeepera! Ten fachowo przeniósł futbolówkę nad bramką. Akcja z rzutu wolnego.

54'
Michał Nalepa nie popisał się, w momencie centry z rzutu rożnego. Futbolówka poleciała w miejsce, gdzie stało trzech graczy Sandecji.

53'
Sędzia główny ma dużo pracy. Obie strony nie odpuszczają, co powoduje dużą ilość fauli.

51'
Bardzo efektowna interwencja na przedpolu na koncie Gliwy. Na jego pole karne poszybowało bardzo groźne dośrodkowanie.

50'
Tomasz Brzyski rozbudził kibiców na stadionie! Fantastyczny strzał z dystansu, w wykonaniu byłego gracza Cracovii! Bardzo dobrze piłkę na rzut rożny sparował Steinbors.

48'
Arka nie skorzystała z szansy, jaką był rzut rożny. Z lewego narożnika boiska poleciało zbyt wysokie dośrodkowanie.

47'
Ładna, szybka akcja Arki! Grzegorz Piesio uciekł obrońcom, a następnie szybko kopnął na bramkę rywala. Michał Gliwa popisał się dużą czujnością.

46'
Radosław Mroczkowski zaoferował widzom zmianę w składzie. Mraz zastąpił Danka.

46'
II połowa meczu!

Czas na przedstawienie pakietu statystycznego.

Koniec I części spotkania w Niecieczy!

45'
Sędzia główny dorzucił 1 minutę do czasu gry w I połowy meczu.

44'
Michał Gliwa, bez większych problemów zatrzymał silny strzał z dystansu.

43'
Nikt nie potrafi skonstruować groźnego ataku.

41'
Sędzia Frankowski oszczędził Marciniaka. Bez kartki.

40'
Marciniak zaatakował bardzo solidnie. Ostry wślizg na nogę Dudzica.

38'
Kun próbował przedrzeć się na prawej flance boiska. Arka zacznie od autu, bo pomocnik nie wygrał rywalizacji z przeciwnikiem.

37'
Gra przerwana. Maciej Korzym sprowokował rywala do popełnienia przewinienia taktycznego.

35'
Jurado jest bardzo zaangażowany w pracę w bloku defensywnym.

33'
Tadeusz Socha błysnął dobrym odbiorem piłki, na połowie przeciwnika, a potem zdecydował się na próbę przelobowania wysuniętego bramkarza. Michał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

32'

30'
Jedna trzecia spotkania już za nami. Wciąż bez bramek oraz dobrych sytuacji ofensywnych.

29'
Zbozień korzysta teraz z pomocy medycznej. Zawodnik gości ucierpiał, podczas walki o centrę z rzutu wolnego.

28'
Była walka powietrzna. Maciej Korzym doszedł do sytuacji strzeleckiej. Próba lobu bramkarza Arki jednak się nie powiodła, Steinbors pewnie złapał piłkę.

27'
Kuban został bez pardonu zaatakowany przez Sochę. Boczny obrońca przyjezdnych został autorem przewinienia w ofensywie.

26'
Wojciech Trochim zgubił rachubę czasu. Doświadczony pomocnik nie zdołał uniknąć pozycji spalonej.

24'
Tym razem Arka próbowała coś stworzyć poprzez crossowe zagranie. Michał Gliwa pewnie przejął zbyt długie dogranie.

23'
Długi przerzut zaliczył Szufryn. Szukany był Maciej Korzym, ale podanie okazało się zupełnie nieprzygotowane.

21'
Danek złapał się za głowę! Pomocnik Sandecji zdecydował się na oddanie uderzenia z głębi pola karnego. Piłka poleciała obok lewego słupka bramki.

20'
Dla fanów danych statystycznych.

18'
Bucko konkretnie zainterweniował. W opinii sędziego, Kun, był faulowany.

17'
Gwizdek sędziego. Bartosz Frankowski dopatrzył się zagrania piłki ręką przez zawodnika Sandecji.

16'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował zawodnik Arki. W polu karnym Sandecji zrobiło się duże zamieszane, jednak przyjezdni nie potrafili tego wykorzystać. Pewna interwencja stopera.

15'
Szybko upłynął pierwszy kwadrans meczu. Jest walka na placu gry!

13'
Socha prostopadłym podaniem szukał napastników Arki. Para stoperów gospodarzy doskonale pracuje.

12'
Piesio dogrywał z lewego skrzydła. Szufryn dobrze się ustawił i przeciął podanie.

10'
Sandecja jest w ostatnich minutach bardziej aktywna, jeśli chodzi o budowanie akcji. Arka liczy na błąd rywala w rozegraniu futbolówki.

9'

8'
Akcje na skrzydłach. Na to stawiają piłkarze Radosława Mroczkowskiego.

6'
Michał Nalepa nadrobił dobry dystans z futbolówką. Będąc blisko pola karnego rywala, zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała światło bramki.

5'
Twarda gra od samego początku zawodów w Niecieczy. Ilość przewinień bliska remisowi.

4'
Bartłomiej Dudzic umiejętnie minął blokującego go rywala. Strzał głową jednak nie okazał się dobry, bo piłka powędrowała nad poprzeczką.

3'
Socha zablokował dośrodkowanie. Rzut rożny dla beniaminka tego sezonu Ekstraklasy.

2'
Faul taktyczny. Od rzutu wolnego zacznie drużyna z Nowego Sącza.

1'
W ósmej sekundzie meczu odnotowano faul. Marcjanik odepchnął przeciwnika.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Piłkarze wychodzą na boisko.

*'
Obsada rezerwy Sandecji: Radliński, Straus, Kraczunow, Basta, Mraz, Kasprzak, Kolev

*'
Z powodu problemów ze stadionem Sandecja dzisiaj zagra w Niecieczy.

*'
Ławka rezerwowa Arki: Pilarz, Sobieraj, Sambea, Marcus, Rey, Jazvić, Siemaszko

*'

*'

*'
O bardzo udanym rozpoczęciu sezonu mogą mówić również zawodnicy Arki Gdynia. Klub trenowany przez Leszka Ojrzyńskiego pewnie ograł u siebie Śląsk Wrocław (2:0).

*'
Sandecja Nowy Sącz sprawiła jedną z największych niespodzianek w 1. serii gier, remisując bezbramkowo na wyjeździe z Lechem Poznań.
Jednym z najjaśniejszych punktów tamtego spotkania był bramkarz Michał Gliwa.

*'
Spotkanie wystartuje o godz.18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Czas na 2.kolejkę LOTTO Ekstraklasy! Sandecja Nowy Sącz podejmie Arkę Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online