Legia Warszawa - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Malarz - Broź, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Nagy (76' Mączyński), Szymański (57' Guilherme), Hamalainen - Sadiku (65' Kucharczyk).
Alomerović - Rymaniak, Barry, Kovacević, Kallaste - Żubrowski (81' Burdenski), Możdżeń - Jukić (74' Miś), Aankour (68' Cebula), Kosakiewicz - Górski.

Kucharczyk (79.)
Kosakiewicz (85.)

Możdżeń (84.) żółta kartka
Barry (90+4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Korona Kielce

Po nieciekawej pierwszej połowie, druga była bardzo emocjonująca. Z przebiegu całego starcia wydaje się, że wynik końcowy jest zasłużony.

90+4'
Kielczanie zdołali się obronić, legioniści zmarnowali swoją najprawdopodobniej ostatnią okazję do wygrania tego meczu.

90+4'
żółta kartkaBarry dosyć wyraźnie wyciął Mączyńskiego na wysokości pola karnego na lewym skrzydle. Defensor otrzymał żółtą kartkę.

90+3'
Rymaniak wybił futbolówkę spod nóg Hlouska. Gospodarze mieli rzut rożny, po którym piłka wylądowała w rękawicach Alomerovicia.

90+2'
Piłka po kornerze dotarła przed pole karne, gdzie do uderzenie z lewej nogi zdecydował się Możdżeń. Były pomocnik Lecha nie trafił jednak w bramkę.

90+1'
Koroniarze wywalczyli rzut rożny.

90'
Arbiter przedłużył mecz o cztery minuty.

89'
Możdżeń wywalczył aut na wysokości szesnastki legionistów.

88'
Twarda walka o futbolówkę między Górskim a Mączyńskim, ostatecznie faul popełnił napastnik gości.

87'
Górne podanie Mączyńskiego do Brozia, prawy obrońca zdołał przyjąć sobie piłkę, ale bardzo szybko ją traci na rzecz Kovacevicia.

85'
Kosakiewicz wyrównuje stan meczu! Pomocnik gości świetnie przelobował Malarza, po tym jak dostał podanie od Kallaste.

84'
żółta kartkaFaul taktyczny Możdżenia na Kucharczyku. Kara indywidualna.

84'
Kosakiewicz posłał futbolówkę na dobrej wysokości, jednak to zagranie wybili defensorzy gospodarzy.

83'
Po interwencji obrońców Legii, będzie jeszcze jeden korner.

82'
Rzut rożny dla kielczan.

81'
Zmiana w Koronie: Burdenski zajął miejsce Żubrowskiego.

80'
Kolejne uderzenie "Kuchego", tym razem górą był golkiper Korony.

79'
1:0! Kucharczyk wykorzystał źle zastawioną pułapkę ofsajdową, wyszedł sam na sam z Alomeroviciem i z łatwością go pokonał. Asystę zanotował Hamalainen

78'
Poprzeczka po główce Kucharczyka!

77'
Guilherme nie zrozumiał intencji zagrania Kucharczyka i piłka po podaniu "Kuchego" opuściła boisko.

76'
Ostatnia korekta w jedenastce gospodarzy: Mączyński wszedł na boisko w miejsce Nagy'a.

75'
Sędzia przerwał grę, gdyż Górski potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu z Czerwińskim.

74'
Druga zmiana w zespole gości: Miś zastąpił Jukicia.

73'
Spotkanie wyraźnie się rozkręciło, obie strony kreują sobie znacznie więcej dogodnych okazji niż kilkanaście minut wcześniej.

72'
Kolejna centra z narożnika boiska nie przyniosła zagrożenia. Po chwili Guilherme dał się złapać za linią spalonego.

71'
Wrzutka Brazylijczyka zmusiła golkipera kielczan do obrony. Rzut rożny.

70'
Kallaste przekroczył przepisy w starciu z Kucharczykiem przy linii końcowej. Rzut wolny dla Legii Warszawa.

69'
Dobra interwencja Alomerovicia po uderzeniu Brozia uchroniło gości przed stratą gola.

68'
Roszada w Koronie Kielce: za Aankoura wszedł Cebula.

67'
Gospodarze nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

66'
Rzut wolny dla warszawian z prawej strony.

65'
Druga roszada w zespole gospodarzy: za Sadiku wszedł Kucharczyk.

64'
Guilherme! Legia bardzo szybko mogła odpowiedzieć, ale strzał Brazylijczyka zbił na róg Alomerović. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście nie mieli kłopotów z zażegnaniem niebezpieczeństwa.

63'
Aankour zmarnował sytuację sam na sam z Malarzem! Pomocnik przegrał pojedynek "oko w oko" z golkiperem, po chwili doświadczony bramkarz obronił także dobitkę Górskiego.

62'
Zagotowało się w polu karnym gospodarzy, goście oddali kilka strzałów, ale wszystkie zostały zablokowane.

61'
Podopieczni Jacka Magiery oddali nieco inicjatywę zawodnikom z Kielc.

60'
Pomocnik legionistów, Moulin sfaulował Możdżenia na swojej połowie.

59'
Świeżo wprowadzony Brazylijczyk ładnie wyprowadził piłkę spod własnej bramki, a po krótkiej chwili świetnie zagrał w kierunku Sadiku, ale Albańczyka udanie uprzedził golkiper Korony.

58'
Aankour złapany na minimalnym spalonym.

57'
Pierwsza zmiana w Legii Warszawa: boisko opuścił Szymański, jego miejsce zajął Guilherme.

56'
Dorzucona piłka została wybita przed linię pola karnego, gdzie do uderzenia starał się dojść Jukić, ale został zablokowany.

55'
Rzut wolny dla podopiecznych Gino Lettieriego na połowie gospodarzy.

54'
Kosakiewicz pospieszył się z decyzją o uderzeniu zza szesnastki, ponieważ miał kilku lepiej ustawionych kolegów, a futbolówka po strzale poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

52'
Centra Rymaniaka doszło do będącego w polu karnym Górskiego, który wyskoczył w powietrze i trafił w piłkę, przynosząc ją ponad poprzeczką.

51'
Prostopadłe podanie Hamalainena w kierunku Nagy'a okazało się nieco za silne dla Węgra i piłka została złapana przez Alomerovicia.

50'
Legioniści poradzili sobie z wrzutką z narożnika boiska.

49'
Nieprzyjemny strzał Jukicia zza szesnatki sprawił problemy Malarzowi. Rzut rożny.

48'
Możdżeń trafił w mur, późniejsza poprawka przyniosła podobny efekt.

47'
Górski został sfaulowany przez Czerwińskiego przed polem karnym gospodarzy. Będzie dogodna okazja do bezpośredniego uderzenia.

46'

Szkoleniowcy obu zespołów nie zdecydowali się na dokonanie jakichkolwiek roszad w wyjściowych jedenastkach.

Zawodnicy wrócili na murawę.

Mecz po pierwszych 45 minutach nieco rozczarowuje. Obie strony co prawda kilka sytuacji umożliwiających zdobycie gola, jednak wyraźnie szwankuje skuteczność i dokładność przy podaniach, co powoduje, że na tablicy świetlnej dalej widnieje bezbramkowy remis.

Koniec pierwszej części spotkania.

45+1'
Możdżeń przekroczył przepisy w walce o piłkę z Hamalainenem w środku pola.

45'
Do regulaminowego czasu gry arbiter doliczył jedną minutę.

43'
Główka Sadiku po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przeszła tuż nad poprzeczką.

42'
Szymański wywalczył korner dla swojej drużyny.

41'
Nagy padł w polu karnym po zderzeniu z Możdżeniem! Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

40'
Seria krótkich podań między zawodnikami Legii stopniowo budowała kolejną akcję gospodarzy, jednak powrót do obrony Jukicia przerwał to.

39'
Obu zespołom brakuje dzisiaj dokładności.

38'
Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska padło łupem rosłych defensorów gości.

37'
Rzut rożny dla Legii Warszawa.

36'
Próba gry na jeden kontakt w wykonaniu Żubrowskiego i Możdżenia była bliska powodzenia, ale na koniec zostali zatrzymani przez obrońców gospodarzy.

35'
Dośrodkowanie Aankoura z lewego skrzydła zostało wybite przez Czerwińskiego.

34'
Ostra walka o piłkę na połowie warszawian, ostatecznie arbiter przyznał futbolówkę gospodarzom, odgwizdując faul.

33'
Uderzenie Jukicia z daleka minęło bramkę o kilka metrów.

32'
Hamalainen zagrał świetną piłkę do wbiegającego w szesnastkę Szymańskiego, który doszedł do stuprocentowej okazji, jednakże w pojedynku jeden na jeden z bramkarzem górą był Alomerović.

31'
Żubrowski w dość niemądry sposób stracił piłkę, jednak na jego szczęście jego błąd naprawili koledzy.

30'
Malarz źle wznowił grę, zagrywając za mocno w kierunku Hlouska, przez co piłka wyszła na aut.

28'
Prosta strata Możdżenia w środku pola mogła przynieść legionistom gola. Sadiku jednak po centrze Hamalainena trafił tylko w bramkarza.

27'

26'
Gospodarze mieli rzut rożny, po którym obyło się jednak bez zagrożenia pod bramka Alomerovicia.

25'
Nieco za mocne podanie w kierunku Jukicia, do którego pomocnik nie miał szans dojść.

24'
Po źle wykonanym wyrzucie z autu, piłka opuściła linię końcową. Od bramki Malarz.

23'
Okres nieco spokojniejszej gry z obu stron.

22'
Kallaste dorzucił futbolówkę wprost w rękawice golkipera legionistów.

21'
Pazdan stracił piłkę po starciu z Górskim, a po chwili, ratując się przed stratą musiał ratować się faulem. Rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

19'
Teraz Szymański spróbował swoich sił wykonując strzał zza szesnastki. Piłka w poleciała jednak nawet w światło bramki.

18'
Barry udanie przerwał próbę wyprowadzenia szybkiej akcji przez podopiecznych Jacka Magiery po wyrzucie z autu.

16'
Moulin zdecydował się na uderzenie ze sporej odległości. Nie była to dobra decyzja, gdyż piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

15'
Potężna bomba z dystansu w wykonaniu Możdżenia przeszła tuż obok lewego słupka!

14'
Aankour był mocno naciskany w środku pola przez Moulina i po chwili, zdaniem sędziego, Francuz przekroczył przepisy.

13'
Szybko rozegrany korner nie przyniósł zagrożenia w szesnastce gości.

12'
Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko! Po wrzutce Hlouska do strzału doszedł Sadiku, ale został zablokowany. Kolejny rzut rożny w tym spotkaniu.

11'
Kovacević minimalnie chybił, główkując na bramkę Malarza! Zagotowało się w polu karnym gospodarzy.

10'
Centra Kosakiewicza została wybita poza plac gry przez Pazdana. Od narożnika boiska zacznie Kallaste.

9'
Po wyrównanym początku teraz inicjatywę próbują przejąć "Wojskowi".

7'
Czerwiński doszedł do strzału głową i był bardzo bliski powodzenia po centrze ze stałego fragmentu gry.

6'
Legioniści wyprowadzili kontrę, po którym Szymański był bliski wykorzystania pomyłki Kallaste, jednak obrońca gości naprawił swój błąd. Przy futbolówce utrzymali się dalej legioniści. Po interwencji Kovacevicia będzie róg dla warszawian.

5'
Pomysł na krótkie rozegranie piłki przy tym stałym fragmencie gry przyniósł nieporozumienie. Od bramki wznowi grę Malarz.

4'
Kosakiewicz wpadł między dwóch zawodników Legii i został sfaulowany. Rzut wolny dla Korony na połowie gospodarzy.

3'
Dośrodkowanie nie przeszło ustawionego przy bliższym słupku Hamalainena, który wybił piłkę poza szesnastkę.

2'
Goście wywalczyli rzut rożny.

1'
Zaczynamy!

*'
Od środka boiska rozpoczną koroniarze.

*'
Piłkarze są już na placu gry.

*'
"Osiemnastkę" kielczan uzupełniają następujący zawodnicy: Gostomski, Miś, Argyris, Diaw, Mrozik, Burdenski, Cebula.

*'
Skład gości z województwa świętokrzyskiego prezentuje się następująco: Alomerović - Rymaniak, Barry, Kovacević, Kallaste - Żubrowski, Możdżeń - Jukić, Aankour, Kosakiewicz - Górski.

*'
Szansę na debiut w nowym zespole będzie miał Cristian Pasquato, który został niedawno pozyskany przez Legię.

*'
Ławka rezerwowych: Cierzniak, Dąbrowski, Jędrzejczyk, Mączyński, Guilherme, Pasquato, Kucharczyk.

*'
Wyjściowa jedenastka gospodarzy została zaprezentowana.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do pełnienia funkcji rozjemcy w nadchodzącym starciu wyznaczył Daniela Stefańskiego.

*'

*'
Zarówno gospodarze jak i goście kiepsko rozpoczęli ligowy sezon. Warszawianie doznali sporych rozmiarów porażki w Zabrzu, a koroniarze polegli na własnym boisku z Zagłębiem Lubin 0:1.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmi o godzinie 20:30.

* '
Dzień dobry Państwu! 2. kolejka Lotto Ekstraklasy już na dobre się rozpoczęła. Przed nami ostatnie z sobotnich spotkań. Stołeczna Legia na swoim stadionie podejmie Koronę Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online