Wisła Płock - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 0

Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Stępiński - Furman, Rasak - Merebashvili (73' Pirvulescu), Wlazło (25' Lebedyński), Reca (85' Varela) - Biliński.
Burić - Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych - Tetteh - Majewski, Radut - Rakels (60' Trałka), Bille Nielsen (60' Gytkjaer), Situm (60' Gajos).

Mecze na żywo: Wisła Płock - Lech Poznań

Pierwsze niedzielne ligowe starcie nie należało do najciekawszych. W przekroju całego meczu lepsi okazali się gospodarze, którzy wykorzystali grę w przewadze.

Koniec spotkania! Wisła Płock pokonała Lecha Poznań 1:0!

90+4'
żółta kartkaTaktyczne przewinienie Rasaka. Pomocnik gospodarzy obejrzał żółtą kartkę za faul na Gajosie.

90+2'
Centa Trałki, która mogła zamienić się w strzał była bardzo bliska powodzenia. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

90+1'
Stępiński w ostatniej chwili uniemożliwił celny strzał na bramkę Gytkjaerowi, dzięki czemu Duńczyk nie trafił w jej światło.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

88'
Bardzo kiepska wrzutka w wykonaniu Raduta minęła pole karne i wyszła za linię końcową.

87'
Kostevych znakomicie przejął piłkę w środku pola, po chwili podjął decyzje o uderzeniu. Rykoszet i będzie róg dla gości.

86'

85'
Poszkodowany piłkarz został zmieniony. Jego miejsce na boisku zajął Varela.

84'
Reca ucierpiał po starciu z Kostevychem, jednak arbiter nie odgwizdał faulu. Po chwili gra ostała wstrzymana.

83'
Niewiele wynika ze starań, do jakich uciekają się zawodnicy gości.

81'
Gytkjaer chciał teraz przyjąć sobie piłkę na klatkę piersiową i wpaść z nią w pole karne, ale źle to zrobił i futbolówkę złapał Kiełpin.

80'
Podopieczni Nenada Bjelicy nie mogą się przebić przez bardzo dobrze ustawione zasieki obronne gospodarzy.

79'
Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska w wykonaniu Majewskiego zostało wybite przez Rasaka.

78'
Rzut rożny dla Kolejorza.

77'
Lechici próbują doprowadzić do wyrównania.

76'
żółta kartkaNieładny faul taktyczny Stępińskiego na Trałce. Kara indywidualna dla obrońcy Wisły Płock.

75'
"Maja" naprawił swój błąd, odbierając piłkę Furmanowi.

74'
Gra "na klepę" między Gajosem i Majewskim skończyło się stratą.

73'
Jest zmiana: Pirvulescu zastąpił Merebashviliego.

71'
Biliński wykorzystał złe ustawienie zawodników z Poznania, wpadł w pole karne i oddał strzał na bramkę Buricia. Tym razem górą był Bośniak, który odbił to uderzenie.

70'
W drużynie Wisły szykowana jest druga zmiana.

69'
Trałka doszedł do główki po dośrodkowaniu Majewskiego, ale uderzył wprost w Kiełpina. Sędzia na dodatek odgwizdał spalonego.

68'
Majewski został sfaulowany na połowie gospodarzy. Rzut wolny dla Kolejorza.

66'
1:0 dla Wisły!
Furman przeprowadził indywidualną akcję, przebiegł połowę boiska, oszukał po drodze dwóch zawodników Lecha i mocno uderzył z lewej nogi, piłka po rękach Buricia wpadła do siatki.

65'
Centra Majewskiego doszła do główkującego Trałki, jednak doświadczony pomocnik gości chybił dosyć znacznie.

64'
Reca zdążył wybić futbolówkę spod nóg Kostevycha na rzut rożny.

63'
Merebashvili udanie obrócił się z piłką i huknął z dystansu, ale nie sprawił mimo to kłopotów z interwencją golkiperowi Lecha, Buriciowi.

62'
Lechici nieco rozkręcili swoją grę po dokonaniu wcześniej wspomnianych roszad. Wciąż brakuje jednak skuteczności.

60'
Korekty w składzie Lecha: zeszli Rakels, Situm i Bille Nielsen. Na placu gry zameldowali się: Trałka, Gajos i Gytkjaer.

59'
Trener Nenad Bjelica dokona naraz trzech zmian!

58'
Do wejścia na boisko w Lechu przygotowywany jest Gajos.

56'
Faul Bille Nielsena w ofensywie na Stefańczyku.

55'
Kolejorz po stracie zawodnika znacznie zwolnił grę. Przyjezdnym przydałaby się jakaś zmiana w wyjściowej jedenastce.

53'
Piękny technicznie strzał piętką Bilińskiego po indywidualnej akcji i wrzutce Recy, przeszedł obok słupka.

52'
Bille Nielsen chciał nabić Szymińskiego i wywalczyć dzięki temu rzut rożny, ale ta sztuka mu się nie udała.

51'
żółta kartkaReca brzydko wszedł wślizgiem w Situma. Skrzydłowy gospodarzy ukarany żółtą kartką.

50'
Pomocnik gości wiedział, jaki błąd popełnił i nawet nie protestował wobec decyzji sędziego głównego.

49'
czerwona kartkaBardzo spóźnione wejście wślizgiem Tetteha w nogi Recy, arbiter nie ma wątpliwości - wyrzucił Ghańczyka z boiska!

48'
Lebedyński był bardzo bliski dojścia do dogranej piłki, ale ta została zgrana minimalnie za wysoko dla napastnika Nafciarzy.

47'
Faul Raduta na Merebashvilim. Rzut wolny dla Wisły Płock na połowie lechitów.

46'

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę.

Po całkiem dobrym początku, spotkanie przez większość czasu rozczarowywało. Żadna ze stron nie potrafi udokumentować swojej przewagi. Przez 45 minut na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku padł tylko jeden celny strzał.

Koniec pierwszej części meczu.

45+1'
Bille Nielsen dał się złapać na spalonym.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'
Lebedyński dośrodkował w pole karne, gdzie nie było żadnego z piłkarzy Wisły.

43'
Krótkie rozegranie gry po wznowieniu z narożnika boiska przyniosło stratę na rzecz zawodników gości.

42'
Rykoszet po uderzeniu Recy z pola karnego i będzie stały fragment gry dla gospodarzy.

41'
W grze obu drużyn zdecydowanie brakuje celności i szybkości.

40'
Radut ładnie ograł Stępińskiego, po czym dokonał wrzutki w szesnastkę, jednak wprost w ręce golkipera Nafciarzy.

39'
Majewski dorzucił futbolówkę w pole karne, ale tam czekał na nią Szymiński.

37'
Kolejna akcja Kolejorza, która spaliła na panewce ze względu na zbyt mocne odegranie piłki - Situm nie miał szans na dojście do podania zza linii pola karnego.

36'
Duńczyk starał się teraz dojść do dośrodkowania Situma z lewej strony, jednakże szybszy okazał się być Kiełpin.

35'
Kiepskie odegranie Bille Nielsena do Kostevycha skończyło się stratą.

33'
Gra kombinacyjna między Situm i Majewskim nieźle się zapowiadała, ale przy ostatnim podaniu Chorwat przesadził z siłą zagrania i futbolówka wyszła za linię wyznaczającą koniec boiska.

31'
Po dobrym początku spotkania, teraz tempo, w jakim rozgrywane jest spotkanie, nieco siadło.

30'
Dośrodkowanie Raduta nie znalazło adresata w szesnastce.

29'
Po interwencji piłkarzy z Płocka, będzie jeszcze jeden korner, tym razem z prawej strony.

28'
Rzut rożny,dla gości.

27'
Nieco lepszym zespołem jest dzisiaj Kolejorz, jednak zawodnikom z Wielkopolski brakuje dokładności.

26'
Wrzutka Majewskiego po raz kolejny padła łupem dobrze grających dziś w powietrzu obrońców Wisły Płock.

25'
Dobre dośrodkowanie Raduta zostało wybite na róg przez Byrtka.

25'
Lebedyński wszedł na boisko.

24'
Rzut wolny dla Kolejorza po faulu na Rakelsie.

22'
W jego miejsce na placu gry zamelduje się Lebedyński.

21'
Wlazło nie będzie w stanie kontynuować gry. Trener Jerzy Brzęczek będzie zmuszony do przeprowadzenia pierwszej zmiany.

19'
żółta kartkaDebiutujący w nowym zespole defensor ogląda żółtą kartkę.

18'
Taktyczne wejście Janickiego w Furmana zostało poprawnie potraktowane przez sędziego jako faul.

17'
Mieli teraz szczęście poznaniacy. Gdyby Szymiński lepiej dołożył głowę po długim wyrzucie z autu, to wiślacy prowadziliby w tym meczu.

16'
Bille Nielsen udanie oddalił zagrożenie wybijając futbolówkę poza pole karne.

15'
Niebezpieczny strzał Recy ze sporej odległości zmusił Buricia do interwencji. Korner dla Wisły.

13'
Gumny udanie zabrał futbolówkę Marebashviliemu pod własną bramką.

12'
Rasak osaczony przez kilku rywali w środku pola nie zdołał utrzymać się przy piłce.

11'
Wyjątkowo nieudana wrzutka z prawej strony w wykonaniu Recy zniweczyło możliwość wyprowadzenia akcji po prostej stracie Rakelsa.

10'
"Maja" dorzucił futbolówkę do ustawionego za szesnastym metrem Rakelsa. Łotewski napastnik chciał uderzyć z woleja, jednakże źle złożył się do strzału.

9'
Rzut rożny dla Lecha Poznań.

8'
Centra byłego pomocnika Legii Warszawa została wybita przez Tetteha. Podopieczni Nenada Bjelicy wyszli z kontrą, którą zepsuł w ostatniej fazie Radut niecelnym podaniem.

7'
Przewinienie Majewskiego na Furmanie. Stały fragment gry dla gospodarzy na połowie lechitów.

6'
Niezła wrzutka Majewskiego padła łupem defensorów Nafciarzy.

5'
Situm został sfaulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Kolejorza z lewego skrzydła.

4'
Strata Gumnego na rzecz Merebashviliego, Gruzin pociągnął z piłką pod pole karne, a po chwili odgrywał ją przed linię szesnastki. Tam jednak czekał Tetteh.

3'
Duże zamieszanie w szesnastce gospodarzy po centrze Majewskiego, Radut był bliski oddania strzału po przyjęciu futbolówki, ale został przyblokowany.

2'
Gumny starał się uruchomić podaniem Rakelsa, jednak Łotysz był dobrze pilnowany przez Byrtka, który odprowadził piłkę za linię końcową.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

*'
Rozjemcą meczu będzie Paweł Gil.

*'
Układ tabeli przed nadchodzącym starciem:

*'
Na ławce rezerwowych Kolejorza zasiądą dziś: Putnocky, Nielsen, Trałka, Gajos, Vujadinović, Jóźwiak, Gytkjaer.

*'
Z kolei Nenad Bjelica desygnował do gry w wyjściowym składzie takich zawodników: Burić - Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych - Tetteh - Majewski, Radut - Rakels, Bille Nielsen, Situm.

*'
Trener gospodarzy, Jerzy Brzęczek, postawił na następującą "osiemnastkę":

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

*'
Zapraszamy Państwa za pierwsze niedzielne spotkanie Lotto Ekstraklasy, w którym Wisła Płock podejmie drużynę Lecha Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online