Arka Gdynia - FC Midtjylland online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
FC Midtjylland
3 : 2

Šteinbors - Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Marciniak, Sołdecki, Kakoko (83' Nalepa) - Kun (57' Siemaszko), Marcus (69' Zarandia), Piesio
J. Hansen - Nissen, K. Hansen, Halsti, Dal Hende - Sparv - Hassan, Poulsen, Drachmann (72' Kroon), Wikheim (79' Borring) - Onuachu

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Arka Gdynia pokazała wielki charakter! Będąc ekipą skazaną na pożarcie, odwróciła sytuację. Aktualny wynik gwarantuje Nam emocje w rewanżu, który odbędzie się w następny czwartek.

90+3'
Rafał Siemaszko motywuje kibiców z Gdyni. Arka jest na wysokości szesnastki przeciwnika.

90+2'
ARKA! 3:2! Rafał Siemaszko, z zimną krwią, sfinalizował rzut wolny. Przepiękny strzał głową w lewe okno bramki!

90+1'
Efektowny szczupak w wykonaniu Marciniaka. Zabrakło jednak trochę szybkości.

90'
Do podstawowego czasu gry doliczono trzy minuty.

89'
Bez gola - Onuachu. Sorloth ma wspomóc swoich kolegów.

89'
Wg arbitra doszło do złamania przepisów gry, podczas wyrzutu piłki z autu. Pomylił się zawodnik FC Midtjylland.

88'
Przewaga ekipy z Danii. Cała jedenastka Arki znajduje się na wysokości swojego pola karnego.

87'
Bardzo chaotycznie. Obrona gospodarzy jest nękana wrzutkami na pole karne.

86'
Prosty błąd techniczny zaliczył kapitan Arki. Rzut rożny dla przyjezdnych.

85'
Arka stara się oddalać zagrożenie od swojego pola karnego.

83'
Doczekaliśmy się trzeciej, czyli ostatniej zmiany w składzie Arki Gdyni. Michał Nalepa za Kakoko.

82'
Zabrakło szczęścia. Zarandia niedostatecznie dobrze wykonał zwód w polu karnym gości. W ostatniej chwili akcję przerwał obrońca Duńczyków.

81'
Piesio został bezpardonowo zaatakowany przez Sparva. Arbiter nie miał innego wyjścia - rzut wolny dla ekipy gospodarzy.

80'
Arka wyciągnęła wnioski po błędzie z 36.minuty meczu. Bardzo dobrze ustawiony blok, w czasie dośrodkowania z rzutu rożnego.

78'
ZMIANA. Borring zastąpił Wikheima. Trzeba odnotować, że jest to druga korekta taktyczna u gości.

77'

75'
Na bezpośrednią próbę od rzutu wolnego pokusił się Warcholak. Strzał mógł zasmucić gdyńskich kibiców, ponieważ piłka została posłana w sam środek bramki.

74'
Halsti dał się wyprzedzić Siemaszce. W pełni zasłużony rzut wolny dla Arki. Odległość jest naprawdę atrakcyjna.

73'
Nieudolnie został wybity rzut wolny przez przyjezdnych. Zbyt długa centra. Od bramki grę wznowi Steinbors.

72'
Kroon wszedł na boisko, zmienił Drachmanna.

70'
Tadeusz Socha zdecydowanie przerwał dobrze rokującą się akcję rywala. Rzut wolny.

69'
Gromkie brawa od kibiców za swoją dzisiejszą grę otrzymał Marcus. Zarandia został dostrzeżony przez Leszka Ojrzyńskiego.

68'
Pogubili się goście, w momencie zakończenia akcji ofensywnej.

67'
Bardzo efektownie z pół obrotu kopnął Tadeusz Socha. Strzał powędrował minimalnie nad poprzeczką bramki gości! Asystę mógł zanotować Marcus.

65'
Onuachu najwyżej wyskoczył do dośrodkowania, z prawego skrzydła boiska. Bardzo wysoki napastnik nie potrafił jednak dobrze nakryć futbolówki głową.

64'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował Warcholak. Jego koledzy z drużyny okazali się niestety gorsi od obrońców z Danii.

62'

60'
Poprzeczka! Ona wybawiła Arkę Gdynia! Nissen, będąc zupełnie bez krycia, uderzył na bramkę! Futbolówka obiła poprzeczkę bramki. Na nogę obrońcy piłkę wyłożył Onuachu.

59'
Grzegorz Piesio ponownie faulował. Przed chwilą, będąc w szesnastce przeciwnika. Napastnik Arki musi uważać, ponieważ już ma żółtą kartkę na swoim koncie.

58'
Dość nieoczekiwany strzał z dalekiej odległości od bramki Arki, oddał Hassan. Steinbors spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

57'
Doświadczony pomocnik Arki Gdynia, Rafał Siemaszko, zameldował się na murawie. Z boiska został zdjęty bardzo aktywny Patryk Kun.

55'
Onuachu ma problemy techniczne. Szczęście dla kibiców z Gdyni, bo gdyby napastnik trochę lepiej przyjął futbolówkę, w polu karnym gospodarzy, to najprawdopodobniej Midtjylland cieszyłby się z kolejnego gola.

54'

52'
Onuachu uratował Arkę! Napastnik przyjezdnych zablokował strzał swojego kolegi z klubu! Snajper stanął na linii bramkowej Arki. Gdyby nie przypadkowa interwencja Onuachu, to goście prowadziliby 2:3.

51'
żółta kartka Grzegorz Piesio musiał z pokorą przyjąć fakt, że sędzia główny ukarał go żółtą kartką. Napastnik popełnił przewinienie taktyczne.

50'
Kolejna próba, którą podjął boczny obrońca Arki, Tadeusz Socha. Tym razem uderzenie bez przyjęcia futbolówki. Ona poleciała wysoko nad poprzeczką.

49'
Tadeusz Socha przejął bezpańską piłkę, będąc w polu karnym rywala! Silny, płaski strzał z głębi szesnastki, nogami na refleks odbił bramkarz!

48'
Hassan zagrał piłkę ręką. Zawodnik nie mógł liczyć na to, że sędzia nie zauważy złamania regulaminu.

47'
Sędzia główny przerwał grę. W środkowej strefie gry dostrzeżono przewinienie taktyczne.

47'
Oba kluby do gry w drugiej połowie przystąpiły bez zmian w składzie.

46'
Czas na kontynuację gry! Usłyszeliśmy gwizdek arbitra!

W Gdyni zobaczyliśmy naprawdę atrakcyjną pierwszą odsłonę meczu. Nie zabrakło niczego - były gole, były stykowe sytuacje oraz była piłkarska walka.
Ja już nie mogę doczekać się II połowy.

Czas I połowy spotkania dobiegł końca!

45+1'
Jedna z dwóch doliczonych minut już upłynęła.

45'

43'
Tadeusz Socha znalazł się w dobrym miejscu, w dobrym momencie. Zabrakło niestety skuteczności, podczas wykonywania centry.

42'
Bardzo dobre widowisko w Gdyni.

41'
Sołdecki został solidnie poturbowany.

39'
GOL! Marcus da Silva był bezlitosny dla bramkarza ekipy przeciwnej. Dobrze wyegzekwowany rzut karny! Futbolówka została ulokowana w lewym sektorze bramki.

38'
Patryk Kun wypracował rzut karny! Indywidualna, szybka akcja młodego pomocnika dała Arce szansę!

37'
Do strzelca gola podawał Poulsen.

36'
Zmiana rezultatu! 1:2! Rzut rożny przyniósł gościom gola! Dal Hende został bez opieki w polu karnym Arki.

34'

33'
Ekipa Danii już wyrównała! Hassan wykorzystał niefrasobliwe zachowanie obrony Arki. Steinbors był bezradny w pojedynku z rywalem.

31'
Marcus otworzył wynik! Kapitalny strzał z dwudziestu metrów! Piłka poleciała w lewe okno bramki Duńczyków!

30'
Pół godziny gry w Gdyni jest już historią. Muszę przyznać, że Arka nie odstaje od wyżej notowanego przeciwnika.

27'
Steinbors pewnie i skutecznie zainterweniował na linii. Sparv urwał się obrońcom Arki, w czasie stałego fragmentu gry - korner.

26'
Patryk Kun jest bardzo aktywny. Ten młody piłkarz nęka rywala, próbując odebrać futbolówkę, w pobliżu jego szesnastki.

25'
Było groźnie. Arka miała szansę od rzutu rożnego, ale wysoko skaczący Warcholak okazał się minimalnie gorszy od K.Hansena.

24'
Zablokowano wrzutkę Sochy. Dobre włączenie się w akcję ofensywną, w jego wykonaniu.

23'
Służba stadionu szybko uporała się z problemem. Gra toczy się dalej.

22'
Pirotechnika na boisku. Gra została przerwana przez sędziego.

21'
Grzegorz Piesio bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Dośrodkowanie od rzutu wolnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

20'
Dwadzieścia minut gry nie zawiodło. Osoby, które lubią piłkarską walkę, mogą być usatysfakcjonowane.

18'
Jeden z zawodników Arki reklamował nakładkę ze strony przeciwnika. Arbiter główny okazał się niewzruszony na jakiekolwiek uwagi. Gra została puszczona dalej.

17'
Onuachu dał radę dojść do dośrodkowania z rzutu rożnego. Ten zawodnik wygrał rywalizację powietrzną z Sobierajem, ale już nie zdołał umiejętnie uderzyć piłki głową.

16'
Poulsen wykona rzut rożny.

15'

14'
Wikheim spokojnie oddalił zagrożenie od swojej bramki. O górną piłkę walczył m.in. Warcholak.

12'
Pozycja spalona. Tym razem u gości. Sparv nie przechytrzył gdyńskiej defensywy.

10'
Sędzia liniowy przerwał marzenia Arki o otwarciu wyniku tego spotkania. Tadeusz Socha nie dopatrzył się ustawienia obrony przeciwnika. Spalony.

9'
U gospodarzy jest ogromna walki. Widać zaangażowanie piłkarskie. W pierwszych minutach meczu ze świetnej strony pokazuje się duet: Kun - Piesio.

8'
Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego oddalają się od swojego pola karnego. Sukcesywnie klub z Gdyni buduje zagrożenie pod bramką przeciwnika.

7'
Patryk Kun miał świetną okazję! Zabrakło mu decyzyjności, w ostatniej chwili piłkę zabrał mu rywal. Piesio wyśmienicie wypatrzył kolegę.

5'
Marcus silnie posłał piłkę, od rzutu wolnego. Z zagrożenia pewnie wyszła linia obrona gości.

4'
Patryk Kun stracił równowagę. Sędzia główny nie dopatrzył się jednak przewinienia na nim.

3'
Atakują przyjezdni. Arka Gdynia musi spróbować opanować nerwy.

2'
Wikheim niedostatecznie dobrze przyjął piłkę. Przed momentem, na strzał Steinborsa poleciał nieudany strzał.

1'
Arka zaczęła ten pojedynek. Piesio, jako pierwszy kopnął piłkę.

*'
Mecz rozpoczęty!

*'
Zawodnicy obu ekip pojawili się na placu gry.

*'
Ławka rezerwowa przyjezdnych: Falkesgaard, Korcsmár, Borring, Kroon, Sørloth, Rømer, Novák

*'
Leszek Ojrzyński, pierwszy trener gospodarzy, na ławce rezerwowej pozostawił taki zestaw piłkarzy: Pilarz, Zarandia, Jurado, Siemaszko, Nalepa, Danch, Zbozień

*'
Klub z Gdyni udanie zainaugurował sezon LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego w dwóch meczach zainkasowali cztery punkty.

*'
Arka Gdynia, z racji triumfu w poprzedniej edycji Pucharu Polski, rozpoczyna swoją przygodę z europejskimi pucharami, od III rundy eliminacyjnej.

*'
Mecz w Gdyni rozpocznie się o godz.20:00

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Za blisko półtorej godziny Arka Gdynia zmierzy się z FC Midtjylland.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - FC Midtjylland, to zapraszamy do śledzenia meczu online