Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Wrąbel – Pawelec, Celeban, Tarasovs, cotra – Srnić, Riera – Kosecki, Chrapek, Pich – Robak.
Kuciak – Nunes, Nalepa, Vitoria, Wawrzyniak – Stolarski, Matras, Łukasik, F. Paixao – Schikowski – M.Paixao.

Celeban (5.)
Kosecki (30.)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

'
Z powodów technicznych nie jesteśmy w stanie kontynuować relacji. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ NA ŻYWO DALSZĄ CZĘŚĆ MECZU

30'
2:0! Kosecki znakomicie ruszył do długiego podania za plecy obrońców, Kuciak wyszedł poza pole karne, ale nie zdążył uprzedzić Koseckiego, który umieścił piłkę w pustej bramce.

27'
Znów Śląsk! Po ładnej akcji Pich zagrał do Chrapka, którego strzał z pola karnego został zablokowany.

26'
Nieco lepiej prezentuje się Lechia.

25'
Świetna akcja Stolarskiego, który wbiegł w pole karne, ale zagrał nieco niedokładnie.

21'
Pich dwukrotnie starał się dośrodkować do Robaka, ale dobrze zachowała się defensywa Lechii.

20'
Wreszcie dobra akcja Lechii. Łukasik zagrał do Flavio, ten nawinął obrońcę, ale z kilku metrów uderzył nad bramką.

16'
Kolejna szansa dla Śląska. Tym razem niecelnie sprzed pola karnego uderzał Pich.

15'
Robak uderzał z boku pola karnego, ale został zablokowany.

11'
Mogło być 2:0. Kosecki rozpędził się, uciekł kilku obrońcom, ale jego uderzenie sprzed pola karnego było niecelne.

7'
W pierwszych minutach lepiej prezentuje się Śląsk.

5'
Goool! 1:0 dla Śląska! Wrocławianie sprytnie rozegrał rzut rożny. Gola zdobył Celeban, który wykończył dośrodkowanie Riery spod linii końcowej..

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Lechii: Podleśny, Kovacević, Mila, Kuświk, Lewandowski, Wojtkowiak, Fila.

'
Rezerwowi Śląska: Budzyński, Michał Mak, Augusto Pereira Loureiro, Łyszczarz, Madej, Piech, Poprawa.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online