Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
2 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Czerwiński, Pazdan, Hlousek (68' Hamalainen) - Kucharczyk, Kopczyński, Mączyński (70' Moulin), Pasquato (54' Guilherme), Nagy - Sadiku
Gliwa - Kubáň, Szufryn, Piter-Bučko, Brzyski - Trochim (26' Krachunov), Dudzic (75' Korzym), Mraz (56' Kolev), Piszczek - Kasprzak

Hamalainen (71.)
Kucharczyk (90+3.)

Baran (19.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz

Dziękuję wszystkim za uwagę. Z tego miejsca zapraszam na nasze kolejne propozycje.

Po raz pierwszy w tym sezonie ligowym Legia sięgnęła po komplet punktów. Wygrana w pełni zasłużona.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+4'
GOL! 2:0! Kwestia zwycięzcy została rozwiązana! Michał Kucharczyk solidnie przymierzył z atrakcyjnej odległości.

90+3'
Ponad 20 metrów. Tyle dzieliło bramkę z odległością, z której próbował Nagy. Niestety, Michał Gliwa nie mógł czuć się zagrożony.

90+2'
Węgier Nagy został sfaulowany. Ukradziony czas.

90+1'
Legia, w mojej opinii, kontroluje przebieg wydarzeń na murawie. W ataku ciągle widzimy gospodarzy.

90'
4 MINUTY!

89'
Regulaminowy czas gry wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Za chwilę powinniśmy otrzymać informację, związaną z dodatkowymi minutami.

88'
Brakuje mi ryzyka w ekipie Sandecji. To jest dobry czas na szukanie dłuższych zagrań w kierunku pola karnego warszawskiego klubu.

86'
Michał Gliwa nie zawiódł swoich kibiców. Bardzo dobrze wyciągnął dośrodkowanie od rzutu wolnego.

85'
Bardzo nieroztropnie zachował się Maciej Korzym. Rzut wolny dla gospodarzy tego meczu. Obyło się bez kartki.

84'
Michał Kucharczyk koszmarnie skiksował, w momencie finalizacji akcji ofensywnej. Piłka otarła się od ostatniego z interweniujących obrońców.

83'
Arkadiusz Malarz bardzo dobrze zneutralizował zagrożenie, jakim była centra ze stałego fragmentu gry. Solidne piąstkowanie futbolówki.

82'
Brzyski został nieprzepisowo zaatakowany. Będzie rzut wolny z atrakcyjnej odległości.

80'
Futbolówka toczy się przy nogach zawodników z Warszawy. Zanosi się na zmianę wyniku.

78'
Guilherme zatrzymany przez bocznego obrońcę. Legia zbyt ładnie chciała zakończyć sytuację ofensywną.

77'
W tej chwili Sandecja jest już przybita. Legia dąży do jak najszybszego podwyższenia rezultatu.

75'
Zmiana przeprowadzona przez trenera Mroczkowskiego. Były gracz Legii - Maciej Korzym, zmienił Dudzica.

72'
Od kilku minut na placu gry biega Moulin. Ten gracz wszedł na murawę za Mączyńskiego.

71'
Dobra passa Sandecji się skończyła! Hamalainen zaskoczył Gliwę. Składna akcja Legionistów.

70'
Sadiku również nie może się wstrzelić. Przed chwilą, padł bardzo chybiony strzał z dystansu. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

68'
Hamalainen wpuszczony na plac gry. Adam Hlousek nie zanotował asysty.

67'
Do gry szykowany jest Hamalainen.

65'
Michał Gliwa doskonale skrócił kąt Nagy'emu! Ten próbował zaskoczyć bramkarza uderzając z ostrego kąta! Hlousek wyśmienicie wypuścił kolegę w uliczkę.

64'
Michał Gliwa nie miał najmniejszych problemów ze skuteczną interwencją. Nagy kopnął futbolówkę w samo centrum bramki gości.

63'
Szufryn jest chyba najlepszym piłkarzem na placu gry. Defensor Sandecji kapitalnie ustawia się w swojej strefie boiska.

61'
Z dystansu swojego szczęścia próbował Michał Kucharczyk. Ofensywny gracz Legii musiał uznać wyższość dobrze ustawionego przeciwnika.

60'
Godzina gry w stolicy Polski. Bez goli.

59'
Filip Piszczek nie radzi sobie z trudem meczu. Napastnik przyjezdnych wiele razy był zostawiany na pozycji spalonej.

57'
Michał Gliwa wykorzystał swoje możliwości fizyczne. Bramkarz efektownie i efektywnie wyłapał dośrodkowanie z prawego skrzydła.

56'
W ekipie Sandecji doszło już do drugiej zmiany. Mraz wymieniony na Koleva.

55'
Filip Piszczek nie był pewny, czy znalazł się na pozycji spalonej. Po dłuższym zastanowieniu grę przerwał sędzia liniowy.

54'
Bez zdobyczy bramkowej ten mecz zakończył Pasquato. Guilherme ma rozruszać grę Legii.

52'
Arkadiusz Malarz został poważniej zatrudniony, po długiej przerwie. Doświadczony bramkarz zatrzymał kąśliwy strzał w wykonaniu Piszczka.

51'
Nagy uderzył z pobliża szesnastki gości. Było wiele niedokładności w tej próbie. Przyjezdni muszą uważać, ponieważ gracze Legii mają wiele sposobności na uderzenia zza pola karnego.

49'
Ambitnie próbują "Wojskowi". Bardzo ładnie sytuację strzelecką sobie wypracował Nagy, jednak sam strzał był daleki od perfekcji. Michał Gliwa nie musiał popełniać interwencji.

48'
Krachunov konkretnie przerwał akcję Legii.

47'
Bez zmian w obu ekipach.

46'
II połowa spotkania!

W najważniejszej statystyce jest remis.

Zgodnie z oczekiwaniami oraz opiniami ekspertów przed meczem Legia jest ekipą bardziej zaangażowaną ofensywnie. Gracze Jacka Magiery potrafili zbudować kilka akcji, ale w żadnym z przypadków nie było wystarczającej skuteczności.
Sandecja udanie realizuje swój plan, związany z obroną swojej bramki. Legia największe zagrożenia stworzyła strzelając z dystansu.

Koniec pierwszej połowy meczu w Warszawie!

45+1'
Jedna minuta - o tyle sędzia główny przedłużył I część meczu.

45'
Pasquato jest niestrudzony w próbach na bramkę Michała Gliwy. Napastnik Legii podjął ryzyko z dalszej odległości, jednak o zagrożeniu nie mogliśmy mówić, ponieważ piłka poleciała daleko od światła bramki.

44'
Sandecja chce bez straty gola zakończyć pierwszą odsłonę.

43'
Niemal cały zespół z Nowego Sącza na swojej połowie boiska.

41'
Michał Gliwa udanie zainterweniował! Bramkarz Sandecji dobrze wypiąstkował piłkę, którą od rzutu wolnego zbił gracz Legii.

40'
Krachunov dobrze wykonuje swoją pracę w obronie. Zmiennik Trochima zaliczył wiele udanych odbiorów.

39'
Dużo podań do stronie ekipy Jacka Magiery.

37'
Legia ma rzut wolny. Z własnej połowy. Pan Kwiatkowski dostrzegł sytuację, w której to zawodnik Sandecji zagrał piłkę ręką.

36'
Spokojniejszy fragment meczu. Sandecja jest skupiona na tym, aby oddalać zagrożenie od swojej bramki.

34'
Żal na twarzy Sidiku. Kuban był wyraźnie pociągany za koszulkę przez wcześniej wymienionego przeciwnika.

33'
Coraz groźniej pod bramką Gliwy. Sidiku był bliski zmiany wyniku na tablicy. Gości uratowała boczna siatka. Artur Jędrzejczyk udanie zaangażował się w akcję.

31'
Obrona Sandecji musi być bardzo skoncentrowana, ponieważ Legioniści wyprowadzają dosyć zmasowane ataki. Nagy jest graczem, który robi duże zamieszanie.

30'
Adam Hlousek jest zaangażowany w ofensywie. Trzeba to docenić, ale jak na razie brakuje mu wizji oraz dokładności.

29'
Sandecja jest w dalszym ciągu pogubiona. Radosław Mroczkowski i jego piłkarze muszą znaleźć sposób na grę.

27'
Ofsajd. Michał Kucharczyk nie znalazł sposobu na obronę rywala.

26'
Zmiana taktyczna, którą musiał dokonać Radosław Mroczkowski. Wojciech Trochim został zastąpiony przez Krachunova.

25'
Michał Gliwa asekuracyjnie zatrzymał uderzenie w wykonaniu Nagy'ego. Piłka nie szła w światło bramki, ale goalkeeper nie chciał ryzykować i dobrze wyłapał futbolówkę.

23'
Klub z Warszawy próbuje jak najszybciej wykorzystać grę w przewadze. Akcję ofensywną gospodarzy kapitalnie przed momentem zatrzymał Szufryn.

22'
Michał Gliwa musiał daleko wyjść z bramki. Udana interwencja na przedpolu. Legia ma rzut rożny.

21'

19'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Grzegorza Barana. Ostry wślizg w nogi Kopczyńskiego, po bardzo łatwej stracie piłki.

18'
Koledzy szukają Kasprzaka. Dużą aktywnością w ofensywie wykazuje się para: Kuban oraz Trochim.

16'
Kolejne wyzwanie podjął Pasquato. Tym razem oglądaliśmy efektowną podcinkę. Michał Gliwa miał wszystko pod kontrolą.

15'
Tylko boczna siatka. Pasquato bardzo solidnie przymierzył z pobliża pola karnego. Michał Gliwa mógł mówić o dużym szczęściu.

14'
Sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny. W jego opinii, to Kuban był agresorem.

13'
Nagy zderzył się niefortunnie z Kubanem.

12'
Sandecja stworzyła zagrożenie na prawym skrzydle. Problemy z Dudzicem ma Hlousek.

11'
Sadiku został przyłapany na pozycji spalonej. Rzut wolny dla beniaminka tego sezonu.

10'
Przez moment ze zdrowiem problemy miał Nagy. Szybki powrót do gry.

9'
Sandecja szuka finezyjnego stylu rozegrania piłki. Jak na razie, Legia skutecznie oddala zagrożenie.

7'
Zablokowany został Nagy. Węgierski piłkarz zaliczył efektowną szarżę na prawej flance, ale już niestety zabrakło większej decyzyjności pod polem karnym gości.

6'

5'
Arkadiusz Malarz pewnie wyłapał futbolówkę. Kasprzak groźnie zacentrował piłkę.

3'
Od rzutu wolnego zaczną gracze Radosława Mroczkowskiego. Arbiter dostrzegł faul w ofensywie.

2'
Adam Hlousek został autorem dośrodkowania na pole karne rywala. Z zagrożeniem sprawnie poradzili sobie przyjezdni.

1'
Legia atakuje bramkę Sandecji.

*'

*'
Na stadionie Legii rozbrzmiewa "Sen o Warszawie".

*'

*'
Na taką obsadę zawodników zdecydował się trener Legii Warszawa - Jacek Magiera.

*'
W ubiegłą środę, Legia Warszawa uległa 1:3 Astanie. "Wojskowi" zmierzyli się z tą ekipą, w ramach 3.rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

*'
Mistrz Polski, Legia Warszawa, nie rozpoczęła tego sezonu pozytywnie. Podopieczni Jacka Magiery, w 1.kolejce przegrali 1:3 z Górnikiem Zabrze, a następnie zremisowali 1:1 z kielecką Koroną.

*'
Beniaminek aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy, Sandecja, na tym etapie rozgrywek zgromadziła dwa oczka. Oba jej mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami.

*'
Arbitrem wyznaczonym do prowadzenia nadchodzącego widowiska sportowego jest Pan Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

*'
Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godz.18:00

*'
Witam Państwa na naszym portalu! W naszej dzisiejszej ofercie mamy relację tekstową LIVE z meczu: Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online