Legia Warszawa - Astana online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Astana
1 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Czerwiński, Pazdan, Hlousek (70' Szymański) - Kucharczyk, Kopczyński (63' Mączyński), Moulin, Guilherme, Nagy - Sadiku (57' Hamalainen)
Mokin - Szytow, Łogwinienko, Aničić (62' Postnikov), Szomko - Majewski, Kleinheisler - Twumasi, Mużykow (82' Grahov), Murtazajew (56' Beisebekow) - Kabananga

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Astana

Z całego serca chciałbym podziękować Państwu za wspólnie spędzony czas.

Astana wywalczyła promocję do IV rundy el. Ligi Mistrzów. Klubowi z Polski pozostała jedynie batalia o udział w fazie grupowej Ligi Europy.
Rywala Legii poznamy w najbliższy piątek.

90+7'
Już chyba wszystko przesądzone...

90+7'
Ostatnie ataki. Zbyt mocna wrzutka Moulina.

90+4'
W tej chwili jest udzielana pomoc bramkarzowi gości. Chyba musiał przez przypadek zderzyć się z nadbiegającym Jędrzejczykiem.

90+4'
Artur Jędrzejczyk grozie nadbiegał z głębi pola karnego. Gdyby nawet przejął podanie w polu karnym, to gol w przypadku skutecznej finalizacji, nie zostałby uznany.
Sędzia liniowy dostrzegł spalonego.

90+2'
Astana mądrze się broni. W szeregach Legii jest coraz więcej nerwowości.

90+1'
Arkadiusz Malarz dobrze wybronił niesygnalizowany strzał w wykonaniu Twumasiego. Piłka zmierzała w lewe okno bramki Legii.

90'
5 dodatkowych minut.

89'
Michał Kucharczyk znalazł się na pozycji spalonej. Zawodnik ofensywny Legii nawet nie protestował.

88'
Zagęszczone pole pod szesnastką Astany. Trudno znaleźć tam lukę.

87'
Michał Pazdan mocno niecelnie uderzył z woleja! Widać było, że futbolówka stoperowi w żaden sposób nie podeszła. Strzał poleciał na trybuny.

86'
Brak komunikacji w obronie gości. Pech, bo nie udało się nic zrobić z tego rzutu wolnego.

84'
O finezji trudno mówić w próbach ofensywnych gospodarzy. Każda sekunda jest cenna.

83'
Krzysztof Mączyński stworzył warunki arbitrowi, aby ten przerwał grę. Rzut wolny dla zespołu gości. Nieczysta walka w powietrzu.

82'
Zmiana w pełni taktyczna. Gra o utrzymanie wyniku. Grahov za Mużykowa.

81'
żółta kartka Nagy popisał się bardzo niesportowym zachowaniem. Arbiter główny okazał się bez litości dla pomocnika Legii.

80'
Tuż obok bramki główkował Mużykow. Stały fragment gry narobił wiele zamieszania.

79'
Nieprzemyślany faul Czerwińskiego. Goście zaczną grę od rzutu wolnego.

78'
Asystę przy golu trzeba zaliczyć Szymańskiemu. Wybitna centra z rzutu rożnego.

77'
GOL! Legia wraca do gry! Jakub Czerwiński popisał się wyśmienitym strzałem głową. Futbolówka wylądowała w prawym sektorze bramki.

75'
Twumasi zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Muszę się przyznać, że byłem zaskoczony tym wariantem, bo odległość od bramki była znacząca. Piłka poleciała obok lewego słupka.

74'
Moulin ponownie nie uszczęśliwił kibiców z Warszawy. Dośrodkowanie, które w zamyśle miało dojść do jego kolegów, powędrowało za linią końcową.

73'
żółta kartka Twumasi był bardzo zdeterminowany, w zatrzymaniu Guilherme. Za agresywne wejście musiał zobaczyć kartkę.

72'
Kabananga próbował wymusić na arbitrze decyzję o rzucie wolnym. Ten nie nabrał się na sztuczki napastnika.

71'
Szybkość. Na tym zależy w tej chwili Legionistom. Taki rezultat eliminuje ich z gry o udział w Lidze Mistrzów.

70'
Moulin żałował. Jego bezpośrednio wykonany rzut wolny poszybował wysoko nad poprzeczką. Miał prawa do narzekań, bo odległość była zacna.

69'
Sebastian Szymański dostał swoją szansę. Adam Hlousek już w roli zmiennika.

68'
Ataki wyprowadzane przez Legię nabierają większej dynamiki. Goście chaotycznie, ale jednak skutecznie oddalają zagrożenie.

66'
Mokin nie miał żadnych problemów z przejęciem piłki. Dośrodkowanie Guilherme zostało umiejętnie zblokowane przez jednego z obrońców Astany.

65'

63'
Krzysztof Mączyński ma za zadanie wprowadzić nową jakość piłkarską. Jacek Magiera przywołał do siebie Michała Kopczyńskiego.

62'
Postnikov. Taki gracz został wydelegowany przez sztab szkoleniowy Astany. Z murawy zszedł Anicić.

60'
Już tylko pół godziny pozostało "Wojskowym" na odrobienie strat z pierwszego meczu. Przypomnę, że tydzień temu padł wynik 3:1 dla Astany.

59'
żółta kartka Posypały się żółte kartki: Jędrzejczyk, Anicić.

58'
Zanosi się na kolejną roszadę w składzie gości.

57'
Reakcja Jacka Magiery. Sadiku został zastąpiony przez Hamalainena.

56'
Murtazajewa zmienił Beisebekow. Kontuzja nie pozwoliła na dalszą grę w tym meczu.

55'
Będzie zmiana w składzie przyjezdnych.

54'
Uraz dał o sobie przypomnieć Murtazajewowi.

53'
Kabananga, na szczęście Legii, nieudanie wgrał piłkę, z niemal linii końcowej. Cel został i tak zrealizowany - kradzież cennych sekund.

52'

50'
Niefortunne, powietrzne starcie. Murtazajew przez chwilę leżał na murawie.

49'
Michał Pazdan był bardzo bliski przejęcia futbolówki. Obrońca reprezentacji Polski minimalnie się minął z dograniem od Czerwińskiego. Akcja od rzutu rożnego.

48'
Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Kabananga asekuracyjnie wybił futbolówkę na kolejny korner.

47'
Legia Warszawa ruszyła ze zmasowanymi atakami.

46'
Oba zespoły zaczęły grę w drugiej odsłonie, bez zmian personalnych.

46'
II połowa meczu!

Legia Warszawa była ekipą, której bardziej zależało na zdobyciu gola. Takiego obrotu spraw mogliśmy się spodziewać od początku.
Obrona gospodarzy dobrze współpracuje z innymi strefami, w kontekście odbioru futbolówki.

Pierwsza odsłona bez goli!

45+1'
Kończy się doliczony czas.

45'
Kradną czas goście. Długa wymiana podań po ich stronie.

44'
Dwie minuty. O tyle przedłużono grę w I części.

43'
Guilherme nie otworzył worka z golami! Bezpośrednia próba z rzutu wolnego nie przedostała się przez ustawionych w murze rywali.

42'
Być może od rzutu wolnego uda się zagrozić bramce przyjezdnych. Shitov faulował.

40'
Kolejny raz taktycznie faulował Jakub Czerwiński. Następne przewinienie może go kosztować żółty kartonik.

39'
Dobre piąstkowanie piłki w wykonaniu Mokina. Moulin ciekawie centrował z rzutu rożnego.

38'
Bardzo wysoki pressing prezentują mistrzowie Polski. Niemal cała jedenastka Legii znajduje się na połowie rywala.

36'
Bardzo ryzykowanie przed polem karnym gości zachował się Moulin. Silny strzał Moulina poleciał daleko od światła bramki przyjezdnych.

35'
Czerwiński posłał mocno nieudolny cross. Każda minuta oddala Legię od walki o udział w ostatnim play-off Ligi Mistrzów.

34'
Jakub Czerwiński został zmuszony do realizacji faulu taktycznego.

32'
Znów Sadiku! Było dużo trudniej, bo wokół niego znajdowało się trzech rywali. Strzał nie zdołał przebić się przez mur ustawionych defensorów.

31'

29'
Majewski, po interwencji ze strony medyków, wrócił do gry.

28'
Legia Warszawa gra na boisku w przewadze.

27'
Na noszach boisko opuścił Majewski. Zmiana w składzie gości wydaje się być nieuchronna.

26'
W jednej ze stykowych sytuacji ucierpiał Majewski. W tej chwili obie ekipy mają okazję do złapania oddechu.

25'
Genialne dośrodkowanie Hlouska na głowę Sadiku! Ten wypracował sobie miejsce do uderzenia głową, ale zagranie powędrowało w centralną część bramki! Bramkarz udanie interweniował!

23'
Legia ma przewagę, w posiadaniu futbolówki. Ciągle jednak bez groźnej sytuacji bramkowej.

21'
Michał Kucharczyk jest graczem, na którego liczy Legia. Dużo podań w jego kierunku, ale jak na razie obrona gości daje sobie radę.

20'
Michał Kucharczyk wziął duży zamach na piłkę, będąc w polu karnym. Strzału się jednak nie udało oddać, bo w ostatnim momencie zablokował go Majewski.

19'
Próbę prostopadłego podania do Kucharczyka podjął Guilherme. Zagranie z prawego skrzydła przechwycił dobrze ustawiony defensor przyjezdnych.

18'

16'
Twumasi nie wykorzystał z szansy, jaką był rzut wolny z groźnej odległości dla Legii. Wrzutka nie przedarła się jednak przez dobrze ustawiony mur.

14'
żółta kartka Sędzia główny przyznał Majewskiemu żółtą kartkę. Chodzi o bardzo niebezpieczny wślizg na nogi Guilherme.

13'
Majewski bardzo efektownie wyruszył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Byłemu graczowi m.in. Zawiszy Bydgoszcz, udało się dojść do strzału! Nic groźnego się nie stało - piłka powędrowała obok prawego słupka.

12'
Polska ekipa próbuje szturmować pole karne przeciwnika. Wykonywany przed chwilą korner został zneutralizowany przez Astanę.

11'
Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w wykonaniu Moulina, zostało przecięte przez rywala.

10'
Doszło do sytuacji, w której faulowany był zawodnik Legii.

9'
Astana jest bardzo groźna, jeśli chodzi o grę z kontry.

8'
Twumasi musi przeprosić kolegów ze swojej drużyny. W ogóle nie popisał się w momencie centry z rzutu wolnego. Piłka powędrowała daleko od światło bramki Legii.

7'
Nie tak! Sadiku otrzymał pierwszą szansę na zdobycie gola! Silny, płaski strzał oddany z okolic pola karnego, powędrował wprost w bramkarza.

5'
Guilherme przymierzył zza pola karnego gości. Strzał nie doszedł w strefę bramki, ponieważ skuteczną interwencję popełnił świetnie blokujący Majewski.

4'
Obrona Legii wykonała swoje zadanie bardzo dobrze. Rzut rożny dla gości nie wniósł zagrożenia pod bramką Malarza.

3'
Jakub Czerwiński zablokował przeciwnika, który próbował dośrodkować piłkę, z lewego skrzydła.

2'
Gra przerwana. Kabananga się niewłaściwie przepychał z kryjącym go rywalem.

1'
Spotkanie rozpoczęli przyjezdni.

*'
Mecz wystartował!

*'
Przed spotkaniem nastąpi minuta ciszy.

*'
Piłkarze obu ekip znajdują się już na murawie.

*'
Przed domowymi meczami Legii musi zostać odegrany "Sen o Warszawie".

*'
Do rozpoczęcia zawodów pozostało dwadzieścia minut.

*'
Za właściwy przebieg wydarzeń na placu gry odpowiedzialność wziął Pan Jakob Kehlet (Dania).

*'
W takim zestawieniu taktycznym dzisiejszy mecz rozpoczną "Wojskowi".

*'
Stawką tego dwumeczu jest promocja do IV rundy el. Ligi Mistrzów.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godz.20:45

*'
Mistrz Polski staje przed trudnym zadaniem odrobienia strat z poprzedniego meczu. Podopieczni Jacka Magiery przegrali na wyjeździe 1:3.

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji LIVE ze spotkania: Legia Warszawa - Astana

'
:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Astana, to zapraszamy do śledzenia meczu online