Lech Poznań - FC Utrecht online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Utrecht
2 : 2

Putnocky - Dilaver (80' Rakels), Janicki, Vujadinović, Kostewycz - Trałka, Tetteh (85' N.B. Nielsen) - Makuszewski, Majewski, Situm (71' Barkroth)- Gytkjaer.
Jensen - Klaiber, van der Maarel, Janssen, Braafheid (69' van der Meer), Van De Streek, Leeuwin, Emanuelson (46' Ayoub), Labyad, Kerk (74' Troupee), Dessers.

Mecze na żywo: Lech Poznań - FC Utrecht

90+7'
Koniec meczu. Lech odpadł z Ligi Europy.

90+4'
Nielsen i Ayoub ukarani zółtymi kartkami za przepychanki.

90+3'
Gool! Gytkjaer przywraca nadzieję.

89'
Gol. Katastrofalny błąd Kostewycza zakończony straconym golem. Podanie Ayouba wykorzystał Van De Streek..

85'
Nicki Bille Nielsen zastąpił tetteha.

81'
Strzał Barkrotha trafił prosto w Vujadinovicia.

80'
Rakels zastąpił Dilavera.

78'
Gytkjaer niecelnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

74'
Troupee zastąpił Kerka.

71'
Barkroth zastąpił Situma.

70'
żółta kartkaczerwona kartka Leeuwin ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Makuszewskiego.

69'
van der Meer zastąpił Braafheida.

67'
Janicki uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkę z linii bramowej wybił jeden z obrońców.

66'
Makuszewski padł w polu karnym. Nie ma jedenastki.

62'
żółta kartka Situm ukarany żółtą kartką.

60'
Groźnie pod bramką Utrechtu. Nikt jednak nie zdołał skierować piłki do siatki po zagraniu spod końcowej linii Majewskiego.

60'
33 460 ogląda mecz Lech - Utrecht na Inea Stadionie.

59'
Gytkjaer niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego.

58'
Trałka nie doszedł do dośrodkowania Situma.

57'
żółta kartka Vujadinović ukarany żółtą kartką.

57'
Putnocky bez problemów obronił strzał Dessersa.

56'
Groźny strzał Labyada z 17 metrów. Piłka odbiła się od Vujadinovicia i wyszła na rzut rożny.

54'
Kerk otrzymał prostopadłą piłkę, ale uderzył obok bramki. Szczęście miał teraz Lech.

53'
Piłka w bramce Lecha. Sędzia słusznie odgwizdał faul na Trałkce.

52'
Źle zachował się Putnocky, który źle wybił piłkę, ale Utrecht ma tylko rzut rożny.

48'
żółta kartka Leeuwin ukarany żółtą kartkę za przerwanie dobrej akcji Tetteha.

46'

46'
Zmiana w Utrechcie. Ayoub zastąpił Emanuelsona.

'
W pierwszej połowie Lech był zespołem zdecydowanie lepszym. Miał olbrzymią przewagę i mnóstwo sytuacji.

45'
Przerwa.

45'
Lech cały czas atakuje!

44'
Zablokowany potężny strzał Makuszewskiego.

43'
Majewski ładnie uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę na rzut rożny wybił bramkarz.

42'
żółta kartka Żółta kartka dla van der Maarela.

40'
Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego dobrze interweniował Putnocky.

39'
Zablokowany strzał Tetteha sprzed pola karnego.

38'
Jensen świetnie obronił strzał Situma z pola karnego.

36'
Zablokowany strzał Majewskiego.

35'
Majewski zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

34'
Gol dla Lecha padł ze spalonego.

32'
Mogło być 2:1 dla Lecha. Gytkjaer z trudnej pozycji nie zdołał oddać skutecznego strzału po błędzie obrony gości.

29'
Gytkjaer niecelnie uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26'
Goool!!!! Gytkjaer dopadł do nieudanego strzału Majewskiego i umieścił piłkę w bramce.

25'
Janicki przerwał groźną kontrę Utrechtu. Piłka trafiła jeszcze do Emanuelsona, który uderzył bardzo niecelnie.

24'
Dośrodkowanie Makuszewskiego zostało przyblokowane, ale do piłki na 18 metrze dopadł Trałka. Jego strzał z powietrza był jednak niecelny.

21'
Situm niecelnie uderzał z pola karnego. Pomocnik Lecha nieczysto trafił w piłkę.

21'
Z rzutu wolnego z 20 metrów tuż nad bramką uderzył Majewski.

16'
żółta kartka Janssen otrzymał żółtą kartkę.

14'
Zamieszanie w polu karnym Lecha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie Tetteh wyjaśnił sytuację.

10'
Lech ma przewagę, ale Utrecht jest czujny w defensywie. Lechici mają wsparcie kibiców.

6'
Zablokowany strzał Situma sprzed pola karnego.

5'
Fatalnie zaczęło się to spotkanie dla Lecha. Teraz Kolejorz musi zdobyć dwie bramki.

1'
Gool! Lech przegrywa. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gola głową zdobył Kerk

1'

'
Obie drużyny już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Lech, aby awansować do IV rundy eliminacji Ligi Europy musi wygrać to spotkanie. Pierwszy mecz zakończył się remisem 0:0.

'
Rezerwowi FC Utrecht: Marsman, Ayoub, van der Meer, Ould-Chikh, Troupee, Velanas, Venema.

'
Rezerwowi Lecha: Burić, Gumny, Gajos, N.B. Nielsen, Radut, Barkroth, Rakels.

'
Sędzia: Mads-Kristoffer Kristoffersen (Dania).

'
Składy:

Lech Poznań:
Putnocky - Dilaver, Janicki, Vujadinović, Kostewycz - Trałka, Gajos - Makuszewski, Majewski, Situm - Gytkjaer.

FC Utrecht: Jensen - Klaiber, van der Maarel, Janssen, Braafheid, Van De Streek, Leeuwin, Emanuelson, Labyad, Dessers, Kerk.

'

'
Początek meczu Lech - Utrecht o godzinie 20:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - FC Utrecht, to zapraszamy do śledzenia meczu online