FC Midtjylland - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Midtjylland
Arka Gdynia
2 : 1

J. Hansen - Nissen, K. Hansen, Korcsmár, Dal Hende (69' Novak) - Sparv (76' Kraev) - Hassan, Poulsen, Borring (59' Sorloth), Wikheim - Onuachu
Šteinbors - Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Marcus (77' Rey), Kakoko, Sołdecki, Marciniak, Piesio - Kun (57' Siemaszko)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Arka Gdynia dała sobie w ostatnich sekundach odebrać awans. Awans, który w mojej ocenie byłby zasłużony. W końcowej fazie meczu zabrakło piłkarskiej dojrzałości.
Kibice z Gdyni, jak i z całej Polski, mają prawo być dumni z Arki.

Arka już nie przedłuży swojej przygody... FC Midtjylland awansował do następnej rundy.

90+4'
Grzegorz Piesio zbyt nerwowo. Sędzia główny dostrzegł w jego wykonaniu przewinienie taktyczne.

90+3'
FC Midtjylland zdobył gola! Już chyba decydującego! Wielkie zamieszanie pod bramką Arki wykorzystał Sorloth. Płaski strzał w lewy, dolny róg.

90+2'
Desperacko broni się Arka! Duży chaos.

90+1'
Onuachu nie wytrzymał próby nerwów. Krzysztof Sobieraj zachował się na medal. Faul.

90'
Na tablicy podniesionej przez arbitra technicznego widnieje "5".

89'
Kompletny kiks Kraeva. Koledzy z klubu byli mocno rozczarowani wykonaniem strzału, z pobliża pola karnego. Futbolówka przeleciała światło bramki.

88'
Tadeusz Socha poturbowany, w pojedynku z Novakiem. Ten piłkarz solidnie pracuje na żółtą kartkę.

87'
Hassan wywalczył sobie przestrzeń do oddania soczystej próby z daleka. Piłka nie wylądowała tam, gdzie sobie życzył pomocnik. Piłka poleciała nad poprzeczką.

86'
Grzegorz Piesio domagał się rzutu karnego, po swojej indywidualnej akcji. Arbiter główny nie dał się skusić.

85'
Asystent trenera gospodarzy został wyrzucony z ławki!

83'
Przypomnę, że wcześniej wspomniana akcja, wzięła się od nieźle wykonanego rzutu rożnego.

82'
Sorloth uwolnił się spod krycia obrońcy. Był nim Tadeusz Socha. Zawodnik gospodarzy nie potrafił jednak dobrze uderzyć piłki głową.

81'
Adam Marciniak nadział się na agresywne wejście. Jednak, trudno szukać premedytacji u zawodnika duńskiego klubu.

80'
Walka i nerwy - dwa słowa, które najlepiej oddają nastroje na boisku.

78'
żółta kartka Na kartkę zasłużył piłkarz Arki. Marciniak.

77'
GOL! 1:1! Daleki wyrzut piłki z autu okazał się dla Arki zabójczy! Tadeusz Socha koszmarnie skiksował głową.

76'
Nielsen przytomnie zareagował na linii. Z lewego skrzydła poleciało ogromnie kąśliwe dośrodkowanie. Dobre piąstkowanie futbolówki.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Za wysoko wędrowała piłka, podczas dośrodkowania z rzutu wolnego. Futbolówkę przejął bramkarz gospodarzy.

72'
Arka mądrze operuje piłką. Ta jest bardzo daleko od szesnastki bronionej przez Steinborsa.

70'
Marcus da Silva ucierpiał, podczas walki. Na szczęście, Brazylijczyk jest zdolny do kontynuowania gry.

69'
Skrzydłowy Dal Hende otrzymał sygnał, że musi opuścić plac gry. Nową jakość na placu gry ma wnieść Novak.

68'
Klub z Polski oddał pole. Duńska ekipa jest zmuszona do podjęcia dużo większego ryzyka.

67'
Zanosi się Nam na kolejne roszady u gospodarzy.

66'

64'
Hassan próbował zaskoczyć Arkę głową. Szybki strzał okazał się wielce nieprecyzyjny.

63'
FC Midtjylland nie ma teraz innego wyjścia. Musi śmielej atakować.

61'
Gospodarzom do wywalczenia awansu potrzebne są dwa gole.

59'
GOL! Arka prowadzi! Sołdecki! Pomocnik gdynian popisał się kapitalnym strzałem głową. Bramkarz gospodarzy został kompletnie zaskoczony. Akcja od rzutu rożnego!

58'
Patryk Kun mógł być zadowolony ze swojej postawy. Leszek Ojrzyński wprowadził Rafała Siemaszkę.

57'
żółta kartka Hassan musiał się spodziewać kartki, za swój brutalny faul. Ostre ciągnięcie koszulki przeciwnika.

57'
Niesportowa złość po stronie duńskiego teamu.

55'
Dawid Sołdecki uratował rywala... przed utratą gola! Obrońca Arki zmienił tor lotu piłki, którą chwilę wcześniej główkował Sobieraj. Gdyby nie obrona, to piłka wpadłaby do bramki!

54'
Arka Gdynia sprytnie prowokuje na boisku. Będzie kolejny rzut wolny.

53'
Gospodarze szturmują na prawym skrzydle boiska.

51'
FC Midtjylland nie potrafi wygrać batalii w centralnej części boiska.

50'
Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony postawą graczy Leszka Ojrzyńskiego. Mimo niepewnego wyniku Arka ambitnie dąży do zdobycia gola.

49'
Bez zmian w obu składach.

48'
Tadeusz Socha mógł mówić o wielkim nieszczęściu! Boczny obrońca, będąc niekryty, nie trafił w futbolówkę, która poleciała ze stałego fragmentu gry!

47'
Wikheim bezpardonowo walczył z Warcholakiem. Sędzia przyznał Arce rzut wolny.

46'
Z niemal połowy boiska poleciała próba lobu duńskiego bramkarza. Piłka powędrowała daleko o zamierzonego wcześniej celu.

46'
Arka Gdynia wznowiła grę!

Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Duńczyków - to był ostatni punkt niedawno skończonej odsłony spotkania.

45+2'
żółta kartka0:3 w żółtych kartkach. Krzysztof Sobieraj dał się we znaki arbitrowi.

45+1'
Ekipa gospodarzy nie ma większego pomysłu na grę. Arka Gdynia skutecznie realizuje swoje zadania w kontekście defensywy.

45'
Arbiter główny pokusił się przedłużyć pierwszą połowę meczu o 3 minuty.

44'

42'
Arka Gdynia bardzo wysoko atakuje. Należą się ogromne brawa!

41'
żółta kartka Musiała być żółta kartka. Marcus da Silva pokazał w praktyce faul taktyczny.

40'
Groźnie leciała piłka. Dal Hende minimalnie się minął z futbolówką. Obrońcy Arki troszeczkę zaspali.

39'
Niespokojnie zachował się Marcjanik. Duńska drużyna otrzymała rzut rożny.

37'
Na bardzo silny strzał z dystansu zdecydował się Sołdecki. Piłka nie poszybowała tak, aby zaskoczyć bramkarza. Uderzenie poleciało wyraźnie nad poprzeczką.

36'
Steinbors skutecznie wyłapał futbolówkę, która została uderzona głową. Swojego szczęścia próbował Borring.

35'
Sambea walecznie na swojej połowie. Sędzia uznał, że pomocnik przyjezdnych był faulowany. Decyzja mogła pójść w dwie strony.

34'

32'
Płaskie dośrodkowanie. Na taki ruch zdecydował się Marcus, podczas wykonania rzutu wolnego. Obrona Duńczyków poradziła sobie z zagrożeniem.

31'
Grzegorz Piesio wypracował cenny rzut wolny. Były piłkarz Górnika Łęczna umiejętnie sprowokował parę rywala do popełnienia faulu.

30'
Marcjanik ostro walczył o futbolówkę. Na murawie panuje naprawdę twarda walka.

28'
Onuachu jest odpowiednio wyłączony z gry.

27'
Arka realizuje to, co pewnie chciał Leszek Ojrzyński. Piłka krąży dosyć daleko o szesnastki polskiego klubu.

25'
Patryk Kun był bliski przejęcia prostopadłego podania. Do realizacji celu zabrakło odpowiedniego timingu.

23'
Wiele piłkarskiego chaosu na placu gry. Gospodarze są tego świadomi, że ich bezbramkowy remis nie urządza.

22'
Marcjanik oddał strzał z blisko szesnastu metrów.

21'
Hansen pokazał ogromny kunszt, efektownie parując potężny strzał Marcjanika! Arka zagroziła wykonując rzut wolny.

20'
Bardzo dobre wyjście na koncie zanotował. Steinbors. Bramkarz Arki pewnie wyłapał piłkę, z dośrodkowania, z prawej flanki.

19'

17'
Marcus zderzył się z bramkarzem. Brazylijski piłkarz był agresorem w tym pojedynku. Goalkeeper korzysta z pomocy medyków.

16'
Onuachu jest ciągle poszukiwany w szesnastce Arki. Polski klub ma szczęście, że podania w jego kierunku, nie są dokładne.

14'
W polu karnym gospodarzy upadł gracz Arki. Sędzia główny, po krótkiej analizie, puścił grę. W tej chwili piłka jest w rękawicach bramkarza ekipy z Danii.

13'
Patryk Kun przyznał się realizacji faulu. Młody zawodnik zdecydowanie za wysoko podniósł nogę.

12'
Duży chaos panuje w szeregach obronnych Arki.

11'
Słupek! Duńczycy, za sprawą Hassana mogli objąć prowadzenie! Nieudolne wyjście Steinborsa mogło Arkę dużo kosztować.

10'
Adam Marciniak, mimo dużej presji, zdołał dośrodkować z lewego skrzydła boiska. Zagranie okazało się jednak bardzo prosto do obrony dla bramkarza.

9'
Onuachu - ten piłkarz powinien być szczególnie obserwowany przez gdyńską defensywę.

7'
Za koszulkę pociągany był gracz gdyńskiego klubu. Była ostra walka.

6'
żółta kartka Tadeusz Socha nie mógł pozwolić na to, aby rywale wyszli z groźnym atakiem. Przewinienie taktyczne zostało ukarane żółtą kartką.

5'
Arka Gdynia liczy na możliwość wyprowadzenia kontry.

4'
Zamieszanie w polu karnym Arki. Na jej szesnastkę powędrowało długie zagranie, jednak nic groźnego się nie stało, ponieważ stoper Arkowców świetnie zażegnał niebezpieczeństwo głową.

3'
Do ataków ruszyli Duńczycy. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego są zobligowani do pełnej koncentracji.

2'
Bardzo długi wyrzut piłki z autu zaprezentował Marcin Warcholak. Do futbolówki dopadł Grzegorz Piesio, ale jego strzał pewnie wyłapał bramkarz ekipy rywali.

1'
Piłkę pierwsi kopnęli gospodarze.

*'

*'
Mecz zostanie rozegrany na MCH Arena.

*'
Początek spotkania za dwadzieścia minut.

*'
Rezerwa gospodarzy: Falkesgaard, Halsti, Drachmann, Kroon, Krajew, Sørloth, Novák

*'
Wygrany tej potyczki zagra w IV rundzie el. Ligi Europy. W tej fazie znajduje się już inny polski klub, Legia Warszawa.

*'
Na ławce rezerwowej Arki znalazło się miejsce dla takich graczy, jak: Pilarz, Jurado, Siemaszko, Nalepa, Rey, Danch, Zbozień

*'
Arka Gdynia przystępuje do nadchodzącego starcia z jednobramkową zaliczką. Tydzień temu podopieczni Leszka Ojrzyńskiego wygrali 3:2.
Gola na wagę zwycięstwa w tamtym pojedynku zdobył Rafał Siemaszko.

* '
Początek meczu o godzinie 20:30.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Midtjylland - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online