Piast Gliwice - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Rusov - Konczkowski, Sedlar, Hebert, Pietrowski - Dziczek, Bukata (80' Krakowczyk), Vassiljev, Zivec, Mateusz Mak (66' Gojko) - Jankowski (70' Barisić)
Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto - Srnić, Chrapek (88' Łyszczarz), Michał Mak, Madej (61' Piech), Kosecki (46' Łuczak) - Robak

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

Dziękuję wszystkim odbiorcom tego sprawozdania.

Koniec meczu! Podział punktów w Gliwicach!

90+4'
Nie doszła piłki do graczy Śląska Wrocław. Za krótko od rzutu wolnego zagrał Augusto.

90+2'
Gwizdek sędziego. Marcin Robak zrobił wszystko, aby stać się ofiarą faulu.

90+1'
żółta kartka Mariusz Pawelec był świadomy, że musi obejrzeć żółtą kartkę, za realizację faulu taktycznego.

90'
Spotkanie już się wyrównało. Trudno teraz wywnioskować, kto ma większe szanse na zgarnięcie pełnej puli.

89'
Sędzia główny dał prezent obu ekipom, doliczając cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
Michał Chrapek został zmieniony przez Adama Łyszczarza.

87'
Nie ma gola! Vassiljev posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką! To już jego drugi zmarnowany rzut karny!

86'
Do piłki podszedł Vassiljev.

84'
Paweł Raczkowski, po konsultacji z innymi sędziami, podjął decyzję o rzucie karnym!

83'
KONTROWERSJA! Konczkowski upadł w polu karnym wrocławian. Być może będzie karny.

82'
Efektowna szarża Gojko. Na prawej flance udało się oszukać jednego z atakujących przeciwników, jednak już wślizg Augusto zatrzymał akcję.

81'
Marcin Pietrowski kopnął w trybuny. Doświadczony pomocnik chciał zdobyć spektakularnego gola, ale zamiast tego, to zobaczyliśmy kosmiczny kiks.

80'
Łukasz Krakowczyk otrzymał swoją okazję. Bukata już na ławie rezerwowej.

79'
Dariusz Wdowczyk realizuje ostatnią zmianę.

77'
Michał Chrapek nieczysto trafił w piłkę. Odległość - 18 metrów. Role się teraz odwróciły, Śląska jest bardziej aktywny w ofensywie.

76'
Marcin Robak zagrał na wolne pole do Piecha! Ten był blisko bramki przeciwnika, ale to nie przeszkodziło mu w oddaniu katastrofalnego strzału. Futbolówka poleciała nad poprzeczką!

75'
Dziczek odczuł starcie powietrzne z Robakiem. Pomocnik Piasta był agresorem.

74'

72'
żółta kartka Michał Mak mógł delikatnie walczyć w pojedynku powietrznym. Pan Paweł Raczkowski uznał, że agresywne zachowanie klasyfikuje się na pokazanie żółtej kartki.

71'
Gojko odepchnął przeciwnika. Łuczak się doskonale ustawił. Przewinienie zostało dokonane w polu karnym Śląska Wrocław.

70'
W linii napadu Piasta doszło do korekty. Barisić zastąpił Jankowskiego.

69'
Jakub Wrąbel zmienia obuwie.

68'
Śląsk Wrocław spokojnie buduje zagrożenie. Piast Gliwice trochę stracił na oporze ofensywnym.

66'

65'
Denis Gojko został wprowadzony na boisko przez Dariusza Wdowczyka. Napracował się dzisiaj Mateusz Mak.

64'
Bukata chciał sam zakończyć akcję tuż pod polem karnym rywala. I zrobił to! Jego uderzenie poleciało obok światła bramki Wrąbla.

62'
Hebert jest ogromnie niebezpieczny w powietrzu. Stoper gospodarzy dopadł do centry w wykonaniu Vassiljeva, ale strzał głową poszybował nad poprzeczką.

61'
Zanosi się na zmianę wyniku. Piast Gliwice coraz mocniej dociska przyjezdnych z Wrocławia.

60'
Niżej wymieniona korekta ma miejsce w rzeczywistości. Piech za Madeja.

59'
Arkadiusz Piech ma zmienić Łukasza Madeja. Tak ma wyglądać druga zmiana u gości.

58'
Dziczek spróbował ponownie zaskoczyć bramkarza, uderzając z większej odległości. Brawa dla młodego zawodnika Piasta. Strzał poleciał wysoko nad poprzeczką.

56'
Popularne "Piastunki" przejęły inicjatywę. Z tych dwóch wcześniej wspomnianych sytuacji, powinny paść dwa gole.

55'
Przepiękna akcja Piasta! Znów szansę otrzymał Zivec. Jego płaski strzał instynktownie zatrzymał Jakub Wrąbel. Koledzy Zivca bardzo efektownie wypracowali mu sytuację bramkową.

53'

52'
Wrąbel poprawnie wypiąstkował futbolówkę. Na jego pole karne powędrowało soczyste dośrodkowanie z rzutu wolnego. Vassiljev na plus.

50'
Dużo nerwów w szesnastce Śląska Wrocław. Podopieczni Jana Urbana muszą spróbować grę w defensywie.

49'
Jakub Wrąbel udowodnił, że jest w nim duży potencjał! Młody goalkeeper wygrał rywalizację z Zivcem! Kapitalna interwencja nogami. To była klarowna sytuacja na zdobycie gola.

48'
Srnić zbyt długo zwlekał ze strzałem. Mocne kropnięcie zza pola karnego pewnie zablokował jeden z obrońców Piasta Gliwice.

47'
Michał Mak agresywnie. Zbyt agresywnie. Marcin Pietrowski został solidnie poturbowany.

46'
Uraz Jakuba Koseckiego okazał się dużo poważniejszy, niż przewidywano. Skrzydłowego zmienił Łuczak.

46'
II część spotkania!

Dane statystyczne I połowy meczu.

Dwie doliczone minuty nic nie zmieniły. Remis 1:1 utrzymał się do przerwy.

45'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu. Przypomnę, że skład sędziowski dorzucił dwie minuty.

44'
Zivec umieścił piłkę w bramce, ale gol nie mógł być uznany, ponieważ pomocnik, w momencie podania, znajdował się na pozycji spalonej.

43'
Efektowne są wgrania w wykonaniu Augusto. Ten zawodnik jest odpowiedzialny za wykonywanie stałych fragmentów gry.

42'
żółta kartka Dziczek otrzymał żółty kartonik. Ostre wejście na Chrapku.

41'
Michał Mak nieudanie sfinalizował składną akcję swojego zespołu. Miło się patrzyło, jak goście na jeden kontakt rozmontowali rywala, na lewej flance.

40'
Agresywny pressing w środku pola stosują podopieczni Dariusza Wdowczyka.

38'
Śląsk Wrocław ma przewagę, jeśli chodzi o procent posiadania piłki.

37'
żółta kartka Na faul taktyczny zdecydował się Martin Bukata. Podjął ryzyko, i dostał żółtą kartkę. Decyzja sędziego prawidłowa.

36'
Jakub Wrąbel wystawił nerwy swoich kibiców na poważną próbę. Bardzo niepewna interwencja, przy silnym strzale Vassiljeva, z rzutu wolnego.

35'
Michał Mak dotknął piłkę ręką. Przewinienie zostało odnotowane w bliskiej odległości od pola karnego Śląska Wrocław.

34'
Mecz nabrał naprawdę przyzwoitej dynamiki.

32'
Niepewna interwencja Rusova na przedpolu. Mało brakowało, by któryś z graczy gości, wykorzystał jego błąd. Nieudolne wyjście do dośrodkowania z rzutu rożnego.

30'
Piotr Celeban nie otrzymał żółtej kartki. W środkowej strefie nieprzepisowo został zatrzymany Maciej Jankowski.

28'
GOL! 1:1! Debiutanckie trafienie w Ekstraklasie zaliczył Dziczek. Płaski, kąśliwy strzał w lewy, dolny róg bramki, okazał się nie do obrony.

27'
Składy się wyrównany. Jakub Kosecki wrócił do gry.

26'
Michał Mak trafił w boczną siatkę, będąc blisko bramki. O masie szczęścia mogli mówić kibice z województwa dolnośląskiego.

25'
Jakub Kosecki zmuszony do zejścia z boiska. Tam będzie mu udzielana pomoc medyczna.

24'
Jakub Kosecki popychany przez rywala. Widać ból na twarzy syna Romana Koseckiego.

23'
Bardzo dobrze dogrywał Michał Chrapek. Bardzo blisko strzału głową był Mariusz Pawelec, jednak w ostatnim momencie, uprzedził go jeden z obrońców.

22'
Stały fragment gry dla Śląska Wrocław.

21'
Maciej Jankowski doszedł do dośrodkowania, które z prawego narożnika boiska posłał Vassiljev. Niestety, snajper Piasta koszmarnie się złożył do uderzenia.

20'
Bierność obrońców Śląska Wrocław. Z tego prezentu mógł skorzystać Martin Bukata, ale jego silny strzał z dystansu, powędrował tuż obok lewego słupka.

18'

17'
Mariusz Pawelec faulował w ofensywie. Defensor Śląska Wrocław zbyt siłowo walczył w powietrzu.

16'
Augusto został ofiarą spóźnionego wejścia. Rzut wolny dla gości z Wrocławia.

15'
Dziczek posłał bardzo efektowny cross w kierunku Zivca. Żal dla kibiców Piasta, bo temu drugiemu nie udało się przechwycić futbolówki.

14'
Mariusz Pawelec wygrał ważną powietrzną batalię. Vassiljev groźnie wykonał korner.

13'
Nieudanie piłkę kopnął Jakub Kosecki. Piast Gliwice otrzymał rzut rożny.

12'

10'
Do faulu doszło w środku pola. Ucierpiał Łukasz Madej. Agresorem był Dziczek.

9'
Śląsk Wrocław zaskoczył przeciwnika, wyśmienicie wykonanując rzut rożny.

8'
Pierwszy gol w tym meczu! 0:1! Marcin Robak! Snajper "Wojskowych" kapitalnie wyszedł w powietrze, a następnie silnym uderzeniem głową zaskoczył bramkarza rywali.

6'
Jakub Wrąbel pokazał, jak powinno się parować piłkę, po silnym strzale! Wielkie zagrożenie stworzył Martin Bukata.

5'
Kiks Vassiljeva. Estończyk dopadł do bezpańskiej futbolówki, będąc tuż pod polem karnym.

4'
Trzeba odnotować pierwszą, celną próbę w tym meczu. Z pobliża szesnastki uderzył Zivec. Sygnalizowany strzał pewnie wybronił Jakub Wrąbel.

2'
Publiczność zaskoczona wyborem Vassiljeva, który pokusił się o uderzeniem z bardzo dalekiej odległości. Silny strzał poleciał minimalnie nad poprzeczką bramki Wrąbla.

1'
Mateusz Mak próbował minąć obrońcę, na prawym skrzydle gry. Pomocnik był przekonany o tym, że będzie rzut rożny, ale sędzia podjął inną decyzję.

1'
Zaczęli gospodarze.

*'

*'
Piłkarze obu ekip wkroczyli na plac gry!

*'
Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, że najlepszym sędzią do prowadzenia tego meczu, będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'
Dariusz Wdowczyk i jego współpracownicy wciąż szukają optymalnego zestawienia Piasta Gliwice.

*'
Jan Urban, szkoleniowiec Śląska Wrocław, postawił na zestawienie, które tydzień jego ekipie dało trzy punkty w meczu z Lechią Gdańsk (3:2).

*'
Obie drużyny nie marzyły o takim starcie w aktualnych rozgrywkach...

*'
Harmonogram 4.serii gier!

*'
Witam, Państwa! Przed nami inauguracja 4.kolejki LOTTO Ekstraklasy! Piast Gliwice na swoim stadionie podejmie Śląsk Wrocław.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online