Wisła Płock - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 1

Kiełpin – Stefańczyk, Sielewski, Byrtek, Stępiński – Reca, Furman, Rasak, Merebaszwili – Lebedyński (76' Dźwigała), Biliński (66' Piątkowski)
Julián Cuesta (55' Buchalik) - Cywka, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (68' Bartosz), Vélez, Brlek, Małecki - Brożek (77' Halilović), Carlos López

Lopez (90+5.)

Boguski (19.) żółta kartka
Głowacki (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Wisła Kraków

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+7'
Seweryn Kiełpin nie miał kłopotów z obroną łatwego strzału Małecki. Skrzydłowy uderzył z dwudziestego metra.

90+6'
Wisła Kraków ma gola! Carlos Lopez oddał solidny, płaski strzał w lewy sektor bramki. Akcję bramkową swoim błędem sprokurował Byrtek.

90+5'
Merebashvili pożegnał się z boiskiem.

90+4'
Mateusz Piątkowski miał świetną sytuację. Napastnik Wisły Płock nie wyeksponował zimnej krwi pod bramką Wisły Kraków. Strzał poleciał obok bramki.

90+3'
żółta kartka Arkadiusz Głowacki nie miał wyboru - musiał przerwać akcję. Adam Dźwigała został powalony na murawę.

90+2'
Bardzo groźnie leciała piłka, po dośrodkowaniu Furmana. Wiśle Kraków udało się w pełni zażegnać niebezpieczeństwo.

90+1'
Piątkowski sprytnie nabił nogi przeciwnika. Korner.

90'
Wisła Płock, moim zdaniem, jest bliższa zdobycia bramki.

89'
7 minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

88'
Sielewski szybko przerwał grę. Ale zrobił to również niesportowo.

87'
Głośne okrzyki ze strony trybun.

85'

84'
Arkadiusz Głowacki umiejętnie wywalczył sobie miejsce w polu karnym płocczan. Strzał głową poleciał nad poprzeczką bramki Kiełpina.

83'
Rykoszet. Wisła Kraków mogła prowadzić, bo strzał Sadloka został niebezpiecznie zblokowany. Piłka ostatecznie minęła światło bramki.

81'
Dobijać próbował potem Mateusz Piątkowski, lecz jego strzał został pewnie wyłapany przez zmiennika Cuesty.

80'
Merebashvili miał na nodze piłkę na gola! Gruzin został kapitalnie wypuszczony w uliczkę! Do realizacji zabrakło ciut precyzji, bo dobrą interwencją błysnął Buchalik.

79'
Obu stronom brakuje dokładności. Być może dlatego, nie ma jeszcze goli w Płocku.

77'
Paweł Brożek nie miał dużej ilości okazji. Halilović za doświadczonego snajpera.

76'
Adam Dźwigała wydelegowany na plac gry. Michał Lebedyński zaliczył poprawne zawody.

75'
5001 widzów pojawiło się na stadionie w Płocku.

73'
Patryk Małecki był trzymany za koszulkę. Sytuacja bardzo klarowna dla arbitra głównego.

72'
Petar Brlek miał wszelkie możliwości, aby zdobyć gola na 0:1! Zbyt bardzo wypędził się na skrzydło, co potem skutkowały mocno niecelnym uderzeniem. Piłka poleciała na aut.

71'
Arkadiusz Reca jest opatrywany. Wszystko się dzieje za linią boczną.

70'
Głowacki dobrze się ustawił. Stał tam, gdzie poleciała piłka, z wrzutki, z prawego narożnika boiska.

69'
Pechowe zderzenie Recy z Rasakiem. Obaj przeszkodzili sobie w polu karnym Wisły. A szkoda, bo z prawego skrzydła powędrowało soczyste dośrodkowanie.

68'
W składzie Wisły Kraków jest zmiana. Jakub Bartosz za Rafała Boguskiego.

67'
Velez ofiarnie zblokował potężny strzał w realizacji Merebashviliego.

66'
Kamil Biliński dzisiaj nie zdołał zdobyć gola. Na jego miejsce Jerzy Brzęczek wprowadził Mateusza Piątkowskiego.

65'
Paweł Brożek wyraźnie faulował Dominika Furmana. Wszystko miało miejsce w centrum boiska.

63'
Ciągle brakuje jakichś ofensywnych zrywów z jakiejkolwiek strony.

61'
Reca przegrał rywalizację z Sadlokiem. Doświadczony defensor wyśmienicie się zastawił.

60'
Arkadiusz Reca ładnie złożył się do uderzenia piłki głową. Gola jednak nie udało się strzelić, bo zaszwankowała skuteczność.

59'
Kiełpin nie miał wielkich problemów, aby zatrzymać zagranie Rafała Boguskiego. Wielce sygnalizowana próba z pobliża pola karnego.

58'
Patryk Małecki starał się ruszyć z szybką kontrą. Plan nie wyszedł, ponieważ Merebashvili dopuścił się przewinienia.

57'

55'
Michał Buchalik zmienił kontuzjowanego Cuestę. Hiszpan ambitnie walczył.

54'
Michał Buchalik otrzymuje ostatnie wskazówki.

53'
Jednak nie! Cuesta zasygnalizował, że uraz powrócił.

52'
Cuesta dał znak, że jest zdolny do dalszej gry. Michał Buchalik wrócił na ławkę.

51'
Medycy krakowskiej ekipy robią wszystko, aby goalkeeper z Hiszpanii, mógł kontynuować mecz.

50'
Julian Cuesta skarży się na uraz. Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Michał Buchalik.

49'
Pod strefą bramkarską padł gracz Wisły Płock. Pan Frankowski nie chciał podejmować ryzyka. Rzutu karnego nie było.

48'
Brlek, w opinii sędziego, faulowany. Do złamania regulaminu gry przyznał się Rasak.

47'
Chybiony strzał autorstwa Rasaka. Płaskie uderzenie powędrowało bardzo daleko od prawego słupka bramki Wisły Kraków.

46'
Jest już II część gry!

Pan Bartosz Frankowski zasygnalizował koniec I połowy meczu.

45+1'
Zamieszanie pod bramką Kiełpina. Niebezpieczne dośrodkowanie z lewego narożnika boiska posłał Patryk Małecki.

45'
Pierwsza połowa tego meczu została przedłużona o dwie minuty.

44'
Kiks Stefańczyka. Było blisko tego, aby obrońca zaskoczył Seweryna Kiełpina.

43'
Podopiecznym Jerzego Brzęczka brakuje większej konkretności w pobliżu szesnastki krakowskiego zespołu.

41'
Trwa głośny doping ze strony płockich sympatyków.

40'
Krakowska Wisła ma korner. Maciej Sadlok nie mógł skutecznie dośrodkować.

39'
Niestrudzony w uderzeniach z dystansu jest Merebashvili. Efektu pozytywnego brak...

38'
Muszę Państwu przypomnieć, że zespołowi sędziowskiemu dzisiaj pomaga system VAR.

37'
Na murawie znalazł się sztab medyczny Wisły Płock. Doszło do niefortunnego zderzenia głowami.

36'
Carlos Lopez już raz udowodnił, że jego bezpośrednie strzały od rzutu wolnego, potrafią zagrozić. Seweryn Kiełpin skutecznie wyłapał uderzenie.

34'
Carlos Lopez nieznacznie się pomylił! Futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką! Presja ze strony Kiełpina uniemożliwiła rywalowi strzelić gola.

33'
Kamil Biliński przewrócił się w polu karnym przeciwnika. Sędzia główny był zdania, że Arkadiusz Głowacki udanie wybronił.

32'
Rasak nie przestraszył się znacznej odległości. W statystyce pojawił się kolejny strzał. Próba jednak daleka od perfekcji, piłka wylądowała na trybunach.

31'

29'
W pełni uczciwie można odnotować pierwszą, celną próbę w tym meczu. Julian Cuesta bez problemu zatrzymał sygnalizowany strzał z daleka, w wykonaniu Merebashviliego.

27'
Lopez upadł na murawę, tuż przed polem karnym Wisły Płock. Pan Bartosz Frankowski uznał, że przewinienia na napastniku nie dokonano.

26'
Jerzy Brzęczek, trener gospodarzy, ma żal do swoich piłkarzy, że ci nie angażują się ofensywnie.

25'
Nikomu jeszcze nie udało się wypracować dobrej sytuacji strzeleckiej. Ale i tak mamy do czynienia z dynamicznym widowiskiem.

23'
Patryk Małecki próbował dokręcić futbolówkę. Udało się oddać uderzenie z głębi pola karnego, ale Kiełpina, w ostatnim momencie, wyręczył obrońca.

22'

20'
Z zupełnie nieprzygotowanej pozycji uderzył Merebashvili. Gruzin nie mógł być zadowolony ze swojej próby, piłka powędrowała nad poprzeczką.

19'
żółta kartka Rafał Boguski przekonał się o tym, że arbiter główny nie przyzwala na agresywną grę. Na jego konto wpłynęła żółta kartka.

17'
Carlitos zmarnował okazję na wyprowadzenie kontry. Do stworzenia zagrożenia potrzebne było dokładne podanie do Brożka. Tego nie było...

16'
Konkretnie został skoszony Merebashvili. Tomasz Cywka poszedł solidnie na przeciwnika.

15'
Kwadrans meczu w Płocku. Dużo walki i zaangażowania. Nie odnotowaliśmy jeszcze klarownej sytuacji bramkowej.

14'
Velez zbyt agresywnie. Z równowagi został wywrócony Dominik Furman.

13'

11'
Dominik Furman ma dobre uderzenie z dystansu. Defensywny pomocnik spróbował szczęścia, ale jego zagranie minęło światło bramki bronionej przez Cuestę.

10'
W stopę zaatakowany został Lebedyński.

9'
Sielewski nieczysto walczył o górną piłkę z bramkarzem gości, Cuestą. Rzut wolny dla piłkarzy dowodzonych przez Kiko Ramireza.

7'
Cezary Stefańczyk starał się wedrzeć przebojem. Będzie rzut wolny dla Wisły Płock, bo wyżej wymieniony został zatrzymany wbrew przepisom.

6'
Z dośrodkowaniem od kornera minęło się kilku piłkarzy Wisły Kraków. Seweryn Kiełpin zacznie nową akcję od sześciu metrów.

5'
Patryk Małecki wypracował rzut rożny. Jego ekipa próbowała zagrozić, konstruując kontrę.

4'
Wisła Płock sukcesywnie przybliża się pod pole karne "Białej Gwiazdy".

2'
Cezary Stefańczyk zacentrował na szesnastkę gości. Jego dogranie nie doszło do kolegów, bo skutecznym wyblokiem popisał się obrońca Wisły Kraków.

1'
W pobliżu pola karnego gospodarzy doszło do faulu. Gracze Jerzego Brzęczka zaczną nową akcję od rzutu wolnego.

*'
Mecz wystartował!

*'
Ławka rezerwowa "Nafciarzy": Kryczka – Łasicki, Łukowski, Parvulescu, Varela, Piątkowski, Dźwigała

*'
Ławka rezerwowa "Białej Gwiazdy": Buchalik, Arsenić, Bartosz, Bartkowski, Halilović, Košťál, Wojtkowski

*'
Dobry wieczór! Piątkowy HIT 2.kolejki LOTTO Ekstraklasy przewidziano w Płocku, gdzie Wisła podejmie krakowską Wisłę.
Początek meczu o godz. 20:30

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online