Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kuciak - Vitoria, Nunes, Wawrzyniak - Matras (70' Lewandowski), Stolarski, Łukasik, F. Paixao, Peszko - M. Paixao, Kuświk (87' Mila)
Loska - Koj, Suarez, Wieteska, Wolniewicz - Żurkowski, Ambrosiewicz, Kurzawa (80' Ledecky), Kądzior (62' Nowak) - Angulo, Wolsztyński (68' Matuszek)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Lechia Gdańsk przerwała niekorzystną passę. Wreszcie udało się zapunktować. Podopieczni Piotra Nowaka muszą dzisiejszy wynik przyjąć z pokorą.
W mojej ocenie, to Górnik Zabrze był lepszym klubem. Po jego stronie zanotowaliśmy więcej ofensywnych akcji.

W Gdańsku podział punktów!

90+5'
Sławomir Peszko zderzył się z Marco Paixao. Obaj walczyli o dośrodkowanie, z lewej flanki boiska.

90+4'
Bardzo słabe i sygnalizowanie uderzenie głową zaliczył Wieteska. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie było też najlepszej jakości.

90+3'
Obie strony nie porzuciły marzeń o zwycięstwie w tym meczu.

90+1'
Suarez wyśmienicie oddalił zagrożenie. Na szesnastkę gości poleciało miękkie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

90'
Do regulaminowego czasu gry dorzucono aż 5 minut!

89'
Mateusz Lewandowski starał się zamknąć zbyt mocne dośrodkowanie. Nic groźnego nie udało mu się stworzyć.

88'
Tomasz Loska skutecznie zatrzymał strzał Flavio. Portugalski piłkarz mógł dużo silniej uderzyć, z naprawdę dobrze obiecującej się pozycji.

87'
Sebastian Mila zmienił Grzegorza Kuświka.

86'
Za mocno wybity rzut rożny przez Nowaka. Piłka minęła wszystkich graczy zgromadzonych w polu karnym.

85'
Nunes zdecydowanym wejściem przerwał groźny atak Górnika, na lewym skrzydle boiska.

84'
Przez chwilę Lechia grała w przewadze. Michał Koj wrócił już do gry, po medycznej interwencji.

83'
Michał Koj musi korzystać z pomocy medycznej.

82'
Michał Koj bardzo pechowo uderzony, w powietrznym starciu.

80'
Sławomir Peszko nie zaskoczył obrońców Górnika. Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd.

79'
żółta kartka Szymon Matuszek wiedział, co go czeka, po realizacji faulu taktycznego. Przewinienie z pełną premedytacją.

77'
Mamy regres, jeśli chodzi o sytuacje bramkowe. Mam wrażenie, że nikt nie chce nikomu zrobić krzywdy.

76'
Powalony na murawę został Wolniewicz. Mateusz Lewandowski nie patyczkował się.

74'
Matuszek próbował szybko odebrać piłkę, w środku pola. Sędzia przerwał grę, bo piłkarz dopuścił się bardzo wyraźnego przewinienia.

73'
Piłka szybko przechodzi od jednego do drugiego pola karnego.

71'
Niecelny strzał głową oddał zawodnik z Zabrza. Rafał Kurzawa był wykonawcą stałego fragmentu gry - rzut rożny.

70'
Zmiana przygotowana przez sztab szkoleniowy Lechii. Mateusza Matrasa zastąpił Mateusz Lewandowski.

69'
Podopieczni Piotra Nowaka, po doprowadzeniu do wyrównania, uwierzyli w swoje możliwości.

68'
Marcin Brosz zaproponował już drugą zmianę. Matuszek w miejsce Wolsztyńskiego.

67'
Grzegorz Kuświk okazał się minimalnie spóźniony, z finalizacją akcji ofensywnej. Mało brakowało, aby jego wślizg zaskoczył bramkarza. Piłkę mu zagrywał Sławomir Peszko.

66'

64'
Marco Paixao został zahaczony. Sędzia musiał przyznać rzut wolny ekipie z Gdańska.

63'
Grzegorz Kuświk przegrał pojedynek indywidualny z Suarezem. Znacząca interwencja obrońcy przyjezdnych.

62'
Konrad Nowak wszedł na płytę gdańskiej murawy. Z boiska został zdjęty Damian Kądzior.

60'
Godzina gry w Gdańsku przeszła już do historii. Oglądamy naprawdę solidne, dynamiczne widowisko piłkarskie.

58'
Dusan Kuciak pewnie wyszedł z bramki. Słowacki udanie wypiąstkował piłkę, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

57'
GOL! Marco Paixao bardzo pewnie zrealizował jedenastkę. Spokojny strzał w lewy sektor bramki.

56'
Rzut karny dla Lechii! Wieteska dał powód sędziemu!

54'
Lechia Gdańsk jest niedokładna na powierzchni, tuż pod polem karnym Górnika. Obrońcy beniaminka wyśmienicie odbierają futbolówkę.

53'

51'
żółta kartka Ambrosiewicz nie zapanował nad emocjami. Agresywny atak klasyfikował się na żółtą kartkę.

50'
Kądzior dwukrotnie zablokowany! Jakub Wawrzyniak ofiarnie zblokował silny strzał.

49'
Obie drużyny do gry w drugiej połowie meczu przystąpiły bez zmian w składach.

48'
Dusan Kuciak zanotował bardzo dobre wyjście z bramki. Kądzior nie przechwycił futbolówki, w sposób dla siebie najwygodniejszy.

47'
Za wszelką cenę pozycji spalonej starał się uniknąć Angulo. Hiszpańskiemu snajperowi ta sztuka się nie udała.

46'
Lechia Gdańsk rozpoczęła drugą połowę spotkania.

Pierwsza połowa meczu w Gdańsku mogła usatysfakcjonować każdego wymagającego widza. Obie ekipy miały po kilka ładnych okazji bramkowych. Sam Angulo powinien mieć trzy trafienia.
Ja już nie mogę się doczekać się II części.

Sędzia Stefański zakończył pierwszą odsłonę meczu w Gdańsku.

45'
1 minuta doliczona. Na boisku pojawiła się pirotechnika.

44'
Widać frustrację na twarzy Marco Paixao. Przed chwilą, Portugalczyk błysnął ogromnie niesportowym zachowaniem.

42'

41'
Kądzior został schwytany na pozycji spalonej.

40'
To jest kolejny gol stracony przez Lechię, ze stałego fragmentu gry.

38'
GOL! Do trzech razy sztuka! Angulo posłał kąśliwy, płaski strzał z bliskiej odległości. Kuciak zdezorientowany.

36'
żółta kartka Flavio Paixao nadepnął na stopę Żurkowskiego. Brzydkie przewinienie.

35'
Marco Paixao jest ściśle kryty przez Wieteskę. Portugalski napastnik nie może się odwrócić z futbolówką.

34'
Kądzior wykonał ryzykowny wślizg w swoim polu karnym. Ryzykowna decyzja się w pełni opłaciła. Gospodarze nie stworzyli niebezpieczeństwa.

33'
Górnik Zabrze nie potrafi zagrozić po rzutach rożnych. Obrona Lechii skutecznie się broni.

32'

30'
Grzegorz Kuświk nie utrzymał piłki na boisku. Sędzia przerwał grę.

28'
żółta kartka Bardzo odważne wejście Vitorii. Daniel Stefański wyciągnął żółty kartonik.

27'
Kontrowersyjna sytuacja. Kibice z Gdańska głośno krzyczeli, bo w ich ocenie piłka przekroczyła linię bramkową, po strzale jednego z graczy Lechii. Sędzia nie zdecydował się na przyznanie rzutu karnego.

26'
Nieczysto został zatrzymany Mateusz Matras. Stały fragment dla "Biało - Zielonych".

24'
Na ten moment dużo lepsze wrażenie sprawiają goście z Zabrza. Dwie sytuacje Angulo powinny zakończyć się golami.

22'
Bardzo gęsto w środkowej strefie boiska.

21'
Lechia Gdańsk próbuje przejąć inicjatywę.

19'
Angulo miał kapitalną okazję! Hiszpan nie trafił do niemal pustej bramki. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka. Nieudolnie z bramki wyszedł Kuciak.

17'
Flavio Paixao szukał na siłę faulu pod polem karnym rywala. Sędzia nie zauważył przewinienia na nim.

16'

15'
Mateusz Matras najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego. Efektowny strzał głową minimalnie poleciało obok prawego słupka bramki.

14'
Wolniewicz ma trudne życie z Peszko. Pomocnik Lechii jest bardzo szybkim graczem.

13'
Dużo przewinień taktycznych. Wiele się dzieje w środkowej strefie boiska.

12'
Peszko miał dużo miejsca na lewej flance. Skrzydłowy zagrał w pobliże bramki, ale skuteczną interwencją błysnął obrońca Górnika.

11'

10'
żółta kartka Odważny rajd w wykonaniu Peszki. Wieteska konkretnie przerwał zapędy ofensywne. Żółta kartka.

9'
Angulo dostał prezent od Nunesa! Snajper Górnika Zabrze stanął przed fenomenalną szansą, ale silny strzał w środek, został sparowany przez Kuciaka.

8'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Nunes.

7'
Zdecydowanie za głęboko futbolówkę wrzucił Daniel Łukasik. Nie udało się mu dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

6'
Peszko ładnie zszedł do środka. Szarża skrzydłowego została przerwana poprzez ostry wślizg. Rzut wolny.

5'
Sławomir Peszko dał się uprzedzić Wolniewiczowi. Arbiter główny udzielił Górnikowi rzut wolny.

3'
Pozycja spalona. Kądzior zbyt szybko ruszył do prostopadłego podania.

2'
Reprymenda słowna powędrowała do Vitorii.

1'
Ambrosiewicz został upomniany przez sędziego. Rzut wolny dla Lechii.

*'
Rozległ się pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Minuta ciszy poświęcona pamięci Huberta Kuszy.

*'
Sędzia Stefański wyprowadził bohaterów na plac gry. Minuty nas dzielą od rozpoczęcia.

*'
Do Gdańska, w celu realizacji zadań sędziowskich, przyjechał Pan Daniel Stefański.

*'
Pan Marcin Brosz, szkoleniowiec gości, stawia na sprawdzony skład zawodników.

*'
Pan Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk, odkrył karty.

*'

*'
Mecz w Gdańsku rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji z Gdańska, gdzie miejscowa Lechia zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online