Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 0

Mucha - Fryc, Kecskes, Putiwcew, Maksimenko - Guba (57' Misak), Kupczak, Piątek, Jovanović (81' Stefanik), Miković (80' Gutkovskis) - Śpiączka.
Malarz - Jędrzejczyk, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Kopczyński (64' Guilherme), Mączyński - Szymański (62' Kucharczyk), Moulin, Hamalainen - Sadiku (71' Pasquato).

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Niecieczanie odnoszą swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Lotto Ekstraklasy. Bruk-Bet, szczególnie w drugiej połowie, zaprezentował się świetnie. W przekroju całego meczu więcej okazji stworzyła sobie Legia, ale nie potrafiła zamienić ich na gola. Obecny mistrz Polski przeżywa wyraźny kryzys formy.

90+5'
Czerwiński był bardzo bliski zamknięcia akcji po dośrodkowaniu Guilherme, ale nie trafił w piłkę.

90+4'
Rzut wolny dla Legii Warszawa na wysokości pola karnego gospodarzy.

90+3'
Doskonała kontra gospodarzy, Stefanik idealnie wyszedł do podania ze środka pola, wpadł w pole karne, gdzie dograł do Śpiączki, który nie zdołał zamknąć tej akcji.

90+2'
żółta kartkaPrzewinienie taktyczne Kupczaka na Guilherme. Kara indywidualna dla zawodnika Bruk-Betu.

90+1'
Mączyński bardzo źle zagrał do Pasquato. Piłka wyszła na aut.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty.

89'
żółta kartkaŚpiączka ukarany żółtą kartką za utrudnianie gościom wznowienia gry.

88'
Drugie rozegranie było krótkie i nie przyniosło zagrożenia w polu karnym Legii.

88'
Głęboka centra Misaka zmusiła Malarza do interwencji. Jeszcze jeden rzut rożny.

87'
Stefanik wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

85'
Guilherme główkował centymetry obok słupka! Brazylijczyk dostał świetne dośrodkowanie od Kucharczyka.

84'
Hamalainen był w dogodnej okazji do wyrównania, ale uderzył ze zbyt ostrego kąta, przez co obrońcy zdołali wybić ten strzał.

83'
Gospodarze skutecznie zatrzymują większość prób wyprowadzenia akcji, jakich podejmują goście.

81'
Jest i trzecia roszada: Stefanik zastąpił Jovanovicia.

80'
Druga zmiana w zespole gospodarzy: Miković zszedł, jego miejsce zajął Gutkovskis.

79'
żółta kartkaBrzydki faul Mączyńskiego w środku pola. "Mąka" otrzymał żółtą kartkę.

78'
Uderzenie Jovanovicia z dystansu zostało zablokowane.

77'
Warszawianie cały czas próbują przebić się przez dobrze ustawione zasieki obronne niecieczan. Do tej pory nieskutecznie.

76'
Centra doszła do Kecskesa, ale ten nie zdołał uderzyć na bramką Legii.

75'
Stały fragment gry z prawego narożnika boiska dla Bruk-Betu.

74'
Po fatalnym podaniu Guilherme na swojej połowie, piłkę przejęli gospodarze. Po chwili podanie w pole karne dostał Śpiączka, który strzelił na bramkę Malarza. Golkiper zdołał wyłapać piłkę.

73'
Kucharczyk został złapany za linią spalonego po podaniu Pasquato.

71'
Ostatnia korekta w składzie legionistów: Pasquato pojawił się na placu gry, zastępując Sadiku.

70'
Misak złapany na spalonym.

69'
Miković nabił przy linii końcowej Jędrzejczyka, który chciał dośrodkować w pole karne. Od bramki zacznie Mucha.

67'
Hamalainen mocno uderzył w polu karnym, ale nie zdołał pokonać Muchy.

67'
Piątek był bliski podwyższenia prowadzenia gospodarzy! Kapitan "Słoni" doszedł do strzału głową po dobrej centrze Misaka, ale chybił nieznacznie.

66'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

65'
Guilherme wywalczył rzut rożny.

64'
Kolejna zmiana w zespole gości: za Kopczyńskiego wszedł Guilherme.

63'
Kucharczyk doszedł do pierwszego strzału, jednak ta próba była daleka od ideału.

62'
Roszada w Legii: Kucharczyk wszedł na plac gry za Szymańskiego.

61'
Uderzenie Śpiączki zza pola karnego zostało zablokowane.

60'
Niecieczanie udanie odpierają ataki legionistów, wybijając piłkę daleko od swojej bramki.

59'
Goście dążą do wyrównania, ale cały czas brakuje im skuteczności.

58'
Sadiku zmarnował doskonałą okazję w polu karnym! Hamalainen dograł doskonałą piłkę do Albańczyka, ten jednak oddał wyjątkowo nieudany strzał głową.

57'
Zmiana w zespole z Niecieczy: Misak zastąpił Gubę>.

56'
Goście są nieco zaskoczeni takim obrotem spraw.

54'
Co się odwlecze, to nie uciecze! Bruk-Bet obejmuje prowadzenie po bramce Piątka! Szybka akcja gospodarzy, Jovanović przedarł się w pole karne, zdołał dośrodkować do Piątka, który uderzył na bramkę, trafiając przy pierwszej próbie Pazdana, ale przy dobitce był już bezbłędny.

53'
Piłka po uderzeniu Śpiączki wpadła do bramki, ale sędzia nie uznał gola, gdyż słusznie dopatrzył się zagrania ręką strzelca.

52'
Prostopadłe podanie ze środka pola do Jovanovicia zostało wybite przez Czerwińkiego na aut.

50'
Potężny strzał Czerwińskiego z dystansu sprawił mnóstwo problemów Musze, który zbił to na poprzeczkę. Do dobitki zdołał dojść Sadiku, ale znacznie przestrzelił.

49'
Złe rozegranie rógu, kontra gospodarzy dotarła pod pole karne Legii, gdzie gospodarze zdołali uderzyć na bramkę Malarza, ale próba chybiła celu.

48'
Kupczak mógł zdobyć bramkę samobójczą po centrze Mączyńskiego, ale znakomicie wybronił to Mucha. Rzut rożny.

47'
Moulin został sfaulowany przez Gubę na połowie Bruk-Betu. Rzut wolny dla Legii Warszawa.

46'

Zawodnicy wrócili na murawę. W wyjściowych składach nie nastąpiły żadne roszady.

Spotkanie w Niecieczy nieco rozczarowuje. Zespoły grające w dzisiejszym starciu przez 45 minut zdołały oddać tylko cztery strzały.

45+2'
Po interwencji "Jędzy" Szymański starał się wyprowadzić piłkę z własnej połowy, ale cofający się Miković zatrzymał młodego pomocnika.

45+1'
Centra Guby padła łupem Jędrzejczyka.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
Za wysokie dośrodkowanie Hlouska uniemożliwiło zamknięcie akcji Sadiku.

43'
Uderzenie Jędrzejczyka zza szesnastki zostało bez problemów złapane przez bramkarza Bruk-Betu.

42'
Faul Szymańskiego w środku pola na Jovanoviciu.

41'
Szymański był bliski oddania strzału w polu karnym "Słoni", ale ostatecznie obrońcy zdołali mu wybić piłkę spod nóg.

40'
Obu ekipom brakuje dzisiaj skuteczności pod bramką oraz dokładności w zagraniach.

39'
Legioniści, pomimo swojej przewagi, nie potrafią stworzyć sobie zbyt wielu okazji do udokumentowania wcześniej wspomnianego stanu.

38'
Akcja Legii po przejęciu piłki w okolicy środka boiska, Sadiku zacentrował na prawą stronę pola karnego, ale tam znalazł się Maksimenko. Obrońca wybił futbolówkę na aut.

36'
Dogranie Szymańskiego ze stałego fragmentu gry nie znalazło adresata i opuściło linię końcową. Od bramki rozpocznie Mucha.

35'
żółta kartkaPiłkarz gospodarzy otrzymał "żółtko".

34'
Przewinienie Jovanovicia nieco ponad 45 metrów od bramki na Kopczyńskim.

33'
Słowak będzie mógł kontynuować grę.

32'
Zderzenie Muchy z Czerwińskim, arbiter przez moment nie przerywał gry, jednak już po chwili zdecydował się na wstrzymanie. Golkiper będzie potrzebował pomocy medycznej.

31'
Dośrodkowanie Szymańskiego zostało wybite poza pole karne.

30'
Rzut rożny dla legionistów.

29'
Szymański udanie przebił się z prawej flanki, goście rozpoczynają szybką akcję.

28'
Gospodarze mieli doskonałą okazję do objęcia prowadzenia! Śpiączka dostał precyzyjne podanie z prawej strony, ale w polu karnym źle złożył się do uderzenia i zmarnował dobrą okazję, pudłując dosyć znacznie.

27'
Szybka akcja gości, centra Hlouska została przyblokowana.

26'
Prosta strata Jovanovicia w środku pola. Legioniści nie stworzyli jednak żadnego zagrożenia.

25'
Wrzutka Piątka z prawego skrzydła do Śpiączki padła łupem Pazdana.

24'
Moment niedokładnej gry z obu stron.

22'
Zbyt mocne zagranie Jovanovicia do wpadającego w szesnastkę Mikovicia i futbolówką opuściła plac gry.

21'
Drugi w tym spotkaniu długi wyrzut Fryca znalazł adresata w postaci Putiwcewa, który uderzył głową za słabo, aby móc pokonać Malarza.

20'
Niecieczanie będą mieli aut na wysokości pola karnego bronionego przez stołeczną ekipę.

19'
żółta kartkaPazdan dokonał nieudanego wślizgu w nogi Kupczaka. Obrońca został ukarany żółtą kartką.

17'
Zaskakujące górne podanie Jędrzejczyka do Mączyńskiego, który będąc w polu karnym chciał wyłożyć piłkę Sadiku, ale trafił w obrońcę gospodarzy, który próbując oddalić zagrożenie, trafił w kolegę ze swojej drużyny. Goście dopatrywali się tam zagrania ręką, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego.

15'
Po długim wyrzucie z autu w wykonaniu Fryca zakotłowało się w szesnastce warszawian. Ostatecznie piłkę wyłapał Malarz.

14'
Legioniści mogli dojść do świetnej okazji mogącej zmienić wynik spotkania, ale Hlousek został złapany na spalonym.

13'
Dośrodkowanie Szymańskiego wypiąstkował Mucha, będąc przy tym faulowany przez Sadiku. Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

12'
Korner dla Legii po wybiciu Putiwcewa.

11'
Zamieszanie pod szesnastką gości po kolejnym błędzie Czerwińskiego, piłkarze z Niecieczy mając piłkę w polu karnym nie zdołali jednak oddać strzału.

10'
Długie zagranie Fryca do ścigającego się z Pazdanem Piątka, ostatecznie kapitan "Słoni" nie zdołał przejąć futbolówki zanim opuściła ona linię końcową.

9'
Od początku przewagę mają legioniści, choć do tej pory nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej okazji.

8'
Mączyński dorzucił piłkę z narożnika placu gry w kierunku Jędrzejczyka, ale boczny obrońca warszawian nie zdołał dojść do wrzutki.

7'
Rzut rożny dla gości.

6'
Niebezpieczna strata Czerwińskiego na swojej połowie mogła przynieść zagrożenie pod bramką Legii, ale defensor już po chwili naprawił swój błąd.

5'
Szymański zszedł do środka, mając zapewne w zamyśle oddanie strzału, jednak po chwili przyblokowali go obrońcy.

4'
Nieudana centra Hlouska z lewej strony boiska.

3'
Podopieczni Mariusza Rumaka wyprowadzili kontrę po przechwycie futbolówki. Piątek, prowadząc akcję na połowie gości, został powstrzymany przez Czerwińskiego.

2'
Pierwsza próba rozegrania akcji przy polu karnym Bruk-Betu, Moulin chciał zagrać na jeden kontakt z Szymańskim, ale defensorzy klubu z Niecieczy zdołali przejąć piłkę.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczęli gospodarze.

*'
Wyjściowe "jedenastki" obu ekip pojawiły się już na murawie.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do poprowadzenia nadchodzącego starcia wyznaczył Pana Mariusza Złotka.

*'
Ciekawostka: w barwach Bruk-Betu wystąpi Jan Mucha, znany z gry w drużynie z Warszawy. Z kolei w Legii na pozycji środkowego obrońcy zagra dzisiaj Jakub Czerwiński, który w latach 2011-2015 grał w klubie z Niecieczy.

*'
Ławka rezerwowych: Trela, Stefanik, Misak, Wróbel, Gutkovskis, Słaby, Peda.

*'
Trener gospodarzy, Mariusz Rumak, postawił dzisiaj na następujące zestawienie: Mucha - Fryc, Kecskes, Putiwcew, Maksimenko - Guba, Kupczak, Piątek, Jovanović, Miković - Śpiączka.

*'
Szkoleniowiec Legii Warszawa nie mógł skorzystać z usług kilku zawodników. Kontuzjowani wciąż są m.in. Jarosław Niezgoda, Miroslav Radović oraz Tomasz Jodłowiec.

*'
Osiemnastkę meczową gości uzupełniają następujący zawodnicy: Cierzniak, Dąbrowski, Broź, Kucharczyk, Nagy, Pasquato, Guilherme.

*'
Wyjściowy skład warszawskiego zespołu został zaprezentowany.

*'

*'
Legioniści, po słabym początku w Lotto Ekstraklasie, odpadli także z kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Podopieczni Jacka Magiery w dwumeczu z FK Astana przegrali 2:3.

*'
Również goście ze stolicy nie zanotowali dobrego startu. Dopiero w poprzedniej serii gier zdobyli pierwszy komplet punktów, pokonując na własnym stadionie Sandecję Nowy Sącz 2:0.

*'
Gospodarze do tej pory nie odnieśli żadnego zwycięstwa w ligowych rozgrywkach obecnego sezonu. Ich dotychczasowy bilans to remis i dwie porażki.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online