Borussia Dortmund - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
2 : 2

Burki – Piszczek, Sokratis, Bartra, Zagadou – Sahin, Castro, Dahoud – Dembele, Pulisić – Aubameyang
Ulreich – Kimmich, Martinez, Hummels, Rafinha – Tolisso, Rudy – Mueller, Vidal, Ribery – Lewandowski

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live już w niedzielę.

'
A więc koniec. Bayern Monachium zdobywcą Superpucharu Niemiec po serii rzutów karnych!

X'
4:5 - Bartra i nie ma gola! Broni Ulreich!

*'
4:5 - Sule i Burki odprowadził tylko piłkę wzrokiem.

*'
4:4 - Castro podszedł do piłki, spora presja, ale pewnie i grają dalej!

*'
3:4 - Vidal zdobywa gola!

X'
3:3 - Rode i świetnie broni Ulreich! Po czterech seriach 3:3!

*'
3:3 - Rudy bardzo ładnie i jest remis.

*'
3:2 - Aubameyang się nie myli.

X'
2:2 - Nie ma gola. Kimmich źle i broni Burki.

*'
2:2 - Philipp również się nie myli.

*'
1:2 - Ribery zdobywa gola!

* '
1:1 - Dembele również świetnie i jest remis!

*'
0:1 - Lewandowski pewnym strzałem zdobywa bramkę. Polak nie wymiękł pomimo przeraźliwych gwizdów.

'
Zacznie Bayern i Lewandowski!

*'
Już za moment rzuty karne.

90+4'
Koniec. Po 90 minutach jest 2:2, co oznacza, że zwycięzcę wyłonią rzuty karne.

90+4'
Bayern w ataku, ale zanosi się na rzuty karne.

90+3'
żółta kartka Passlack ukarany żółtą kartką.

90+2'
Coman sprzed pola karnego uderzył prosto w ręce bramkarza.

89'
Gol zaliczony. Ale był to gol samobójczy Piszczka od którego niefortunnie odbiła się piłka.

89'
Gra cały czas nie została wznowiona, bo ucierpiał Vidal.

88'
Sędzia korzysta z VAR.

88'
GOOOL! Niesamowite zamieszanie w polu karnym Borussii, ale jest gol! Piłkarze Bayernu oddali kilka strzałów..

86'
żółta kartka Rode ukarany żółtą kartką.

85'
Dośrodkowanie do Vidala, ten niecelnie uderzył głową.

84'
Tolisso opuścił boisko, a zastąpił go Sanches.

81'
Mocne dośrodkowanie przeciął jeden z obrońców, błąd popełnił Passlack, który stracił piłkę w polu karnym, ale Bartra naprawił błąd kolegi.

77'
Dahoud opuścił boisko, a zastąpił go Passlack.

76'
Sahin uderzył z rzutu wolnego. Pewnie interweniował Ulreich.

74'
żółta kartka Brutalne wejście Vidala. Pomocnik Bayernu zobaczył tylko żółtą kartkę.

71'
Gool! Kontra Borussii. W niemal bliźniaczej sytuacji znalazł się Aubameyang, który zdecydował się na strzał i podciął piłkę na Ulreichem. 2:1!.

71'
Lewandowski znalazł się w dobrej sytuacji. Był sam przed bramkarzem, zdecydował się podawać, ale uczynił to źle i piłkę wybił Piszczek!

69'
żółta kartka Żółtą kartką ukarany Lewandowski.

67'
Coman zastąpił Muellera.

65'
Ribery dobrze zagrał do Tolisso w pole karne, ale ten za długo czekał ze strzałem i nic groźnego z tego nie wyszło.

63'
Dembele ładnie dośrodkował, ale Castro nie sięgnął piłki.

61'
Niecelny strzał Castro z dystansu.

60'
Zmiana w Bayernie. Sule zastąpił kontuzjowanego Martineza.

58'
Sahin z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

56'
Ribery płasko dośrodkowywał na krótki słupek w kierunku Muellera, ale piłka opuściła boisko.

53'
żółta kartka Zagadou ukarany żółtą kartką.

50'
Lekką przewagę ma Borussia.

48'
Dembele zamknął akcję, ale nieczysto trafił w piłkę i uderzył niecelnie.

47'
Tolisso potrzebował pomocy sztabu medycznego, ale za moment wróci na murawę.

46'

45+2'

45+2'
Ribery sprzed pola karnego uderzył niecelnie.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

43'
Rudy potężnie uderzył z dystansu, Burki odbił piłkę przed siebie, ale Mueller, który chciał ją dobić był na spalonym.

43'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieudanie głową uderzał Martinez.

41'
Bardzo aktywny jest Kimmich, ale tym razem został powstrzymany w polu karnym.

39'
Ribery dośrodkował w pole karne, tam dobrze na piłkę nabiegł Tolisso, którego strzał głową był jednak niecelny.

35'
Kimmich dośrodkował do Muellera, ten uderzył głową, ale Borussię uratował słupek!

31'
Mueller wbiegł w pole karne, niespodziewanie zagrał do Muellera, ale jego strzał dobrze obronił Burki.

29'
Dobra akcja Bayernu, ale Ribery powstrzymany.

26'

24'
Groźna akcja Borussii. Dembele mógł uderzać sprzed pola karnego, ale mijał jeszcze rywala, a potem został zablokowany. Po chwili dośrodkowanie do Pulisicia, który uderzył efektownie, ale prosto w Ulreicha.

21'
Świetna kombinacyjna akcja Bayernu zakończona zablokowanym strzałem Muellera.

19'
Była jeszcze kontrola VAR, czy Kimmich nie był na spalonym. Gol strzelony prawidłowo.

18'
Gool! Lewandowski. Kimmich świetnie urwał się na prawej stronie obronie Borussi zagrał wzdłuż bramki, gdzie był dobrze ustawiony Lewandowski i z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. .

17'
żółta kartka Sokratis ukarany żółtą kartką za faul na Lewandowskim.

15'
Ribery oddał ładny strzał z linii pola karnego, ale dobrze interweniował i wybił piłkę na rzut rożny. Sędzia odgwizdał spalonego Vidala, który absorbował uwagę defensywy. Problem w tym, że zawodnik Bayernu nie był na spalonym.

12'
Goool! 1:0! Bayern źle rozegrał rzut wolny z własnej połowy.
Najpierw przysnął Vidal, który ratował się do podaniem do Martineza, a ten fatalnie stracił piłkę i Pulisić wykorzystał sytuację sam na sam z Ulreichem
.

11'
Górne zagranie do Lewandowskiego, który urwał się obrońcom. Polak dobrze przyjął piłkę, huknął mocno z pola karnego, ale nad bramką.

10'
Jak na razie mecz toczony w dobrym tempie.

8'
Kontra Bayernu zakończona dośrodkowaniem do Lewandowskiego. Skuteczniejszy był jednak Piszczek.

7'
Wciąż czekamy na pierwszą groźną okazję.

5'
Tym razem dośrodkowanie w pole karne Bayernu. Również prosto na głowę obrońcy.

4'
Dośrodkowanie w pole karne Borussii, ale dobrze interweniowała defensywa.

1'

'
Piłkarze wychodzą na murawę.

'
Na boisku zobaczymy dwóch Polaków: Łukasza Piszczka (Borussia) oraz Roberta Lewandowskiego (Bayern).

'

'
Początek meczu o Superpuchar Niemiec o godzinie 20:30. Zapraszamy.

'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online