Wisła Puławy - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Puławy
1 : 4

Penkovets - Smektała, Hirsz, Sedlewski (68' Kusal), Litwiniuk - Darmochwał, Maksymiuk, Poznański, Szczotka, Meskhia (72' Ploj) - Popiołek
Cierzniak - Broź, Czerwiński (30' Jędrzejczyk), Dąbrowski, Moneta - Kopczyński, Mączyński - Kucharczyk (66' Hildeberto), Guilherme (64' Sidiku), Nagy - Chukwu

Dziękuję uprzejmie za uwagę.

W następnej rundzie Pucharu Polski Legia Warszawa zmierzy się z Ruchem Zdzieszowice. Ta ekipa sensacyjnie wyeliminowała wyżej notowanego Górnika Łęczna.

Legia Warszawa nie rozczarował swoich kibiców, którzy pofatygowali się na stadion w Puławach. Jednym z nielicznych minusów była kontuzja Jakuba Czerwińskiego.
Wisła Puławy pokazał się z bardzo dobrej strony. Niestety, z takim rywalem jak Legia, nie można popełniać takich błędów.

90+3'
Penkovets zatrzymał Chukwu! Napastnik chciał sprytnym, płaskim strzałem podwyższyć wynik, ale skuteczną interwencją na przedpolu błysnął goalkeeper.

90+2'
1:4! Sidiku nie dał szans bramkarzowi! Ładnie zwiódł przeciwników, a potem potężnym uderzeniem, z bliska, zaskoczył Penkovetsa.

90+1'
Sędzia główny dodał trzy minuty.

90'
GOL! Robert Hirsz zaliczył trafienie! Będąc blisko bramki nie miał prawa skiksował głową.

89'
Niefrasobliwie, ale skutecznie uderzenie z dystansu zatrzymał Radosław Cierzniak. Jego koledzy pozwolili rywalowi na oddanie silnego strzału.

88'
Nieudane, prostopadłe podanie w kierunku Ploja. Piłkę zgarnął Cierzniak.

87'
Gwizdek sędziego. Chukwu został nieprzepisowo zatrzymany.

85'
Radosław Cierzniak nie kalkulował i sparował piłkę przed siebie. Była możliwość, że bramkarz zostanie przelobowany, w wyniku dośrodkowania, z prawej flanki.

84'
Radosław Cierzniak pokazał publiczności, jak się wychodzi do wrzutek, ze stałych fragmentów gry. Pewna interwencja na przedpolu.

83'
Z linii bramkowej futbolówkę wybił Litwiniuk! Kopczyński był bliski podwyższenia, bo jego strzał bramkarzowi nie udało się skutecznie zbić przed siebie.

81'

80'
Łukasz Broź dobrym wślizgiem przerwał groźne dośrodkowanie, z prawego skrzydła.

79'
Sidiku przekombinował, będąc tuż pod bramką Wisły. Silny strzał powędrował na trybuny stadionu. Napastnikowi, w oddaniu dobrego uderzenia, przeszkadzało dwóch przeciwników.

78'
Chukwu udanie głową zażegnał niebezpieczeństwo. Radosław Cierzniak bardzo niepewnie wyszedł do dośrodkowania, z rzutu wolnego.

77'
Na wysokości pola karnego Legii faulował Nagy. Smektała wykorzystał swój spryt piłkarski.

76'
Na spalonym uchwycono Smektałę. Dobrą pracę wykonał blok obronny gości.

75'
Robert Hirsz jest ciągle poszukiwany w pobliżu bramki Radosława Cierzniaka. I po raz kolejny zabrakło ciut więcej precyzji.

73'
Nagy dopuścił się wysoce niesportowym zachowaniem. Gracz Legii odepchnął przeciwnika. Obyło się jednak bez kary w postaci kartki.

72'
Słoweniec Pjon jest na murawie. Trener Adam Buczek dał odpocząć Meskhii.

71'
Udało się coś stworzyć z rzutu wolnego. Nieudanym strzałem głową popisał się Litwiniuk. Cierzniak nie musiał interweniować.

69'
żółta kartka Meskhia dał się sprowokować. Zupełnie nieroztropne zachowanie kosztowało go żółtą kartkę. Znów nieprzepisowo blokowany był Krzysztof Mączyński.

68'
Kusal pojawił się na boisku. Mecz zakończył strzelec gola samobójczego - Sedlewski.

67'
żółta kartka Żółta kartka. Szczotka bezpardonowo zaatakował Mączyńskiego.

66'
Hildeberto otrzymał kilkadziesiąt minut od swojego trenera. Michał Kucharczyk już na ławce.

64'
W składzie Legii doszło do zmiany. Guilherme zastąpiony przez Sidiku.

63'
Jest gol na 0:3! Chukwu idealnie wyłożył futbolówkę Nagy'emu. Ten, z bliskiej odległości, wpakował piłkę w prawy sektor bramki.

62'
Nagy koszmarnie przestrzelił, będąc w polu karnym Wisły. Piłka powędrowała w kierunku trybun.

61'
Chukwu miał kolejną, soczystą akcję na gola! Jego strzał z bliska od bramki, powędrował wysoko nad poprzeczką. To powinien być gol.

60'
Zawodnik Wisły Puławy, faulował, w czasie walki o piłkę, z rzutu rożnego. Sędzia szybko przerwał grę.

59'

58'
Legia Warszawa zbudowała naprawdę ciekawą akcję! Chukwu, będąc blisko bramki, uderzył minimalnie obok lewego słupka. Genialnie dogrywał Guilherme.

56'
Zagranie piłki ręką zasygnalizował arbiter główny. Rzut wolny dla stołecznej ekipy.

55'
Korner. Dośrodkowanie Nagy'ego nie doszło do wbiegającego kolegi. Sedlewski wzorowo wybił piłkę poza linię końcową.

54'
Faul. Michał Kopczyński przewinił, w czasie próby odbioru futbolówki.

53'
Wisła Puławy nie kalkuluje. Drugoligowiec pokazuje, że chce nawiązać z Legią walkę o awans.

51'
Robert Hirsz był minimalnie spóźniony. Naprawdę niewiele zabrakło, aby jego strzału ze wślizgu zaskoczył Cierzniaka. Zabrakło odpowiedniego timingu.

50'
Radosław Cierzniak pewnie wyłapał futbolówkę. Szczotka bardzo błyskotliwie szarżował na lewym sektorze boiska.

49'
Faul. Robert Hirsz przewrócił Artura Jędrzejczyka.

48'
Rzut rożny dla gospodarzy. Maciej Dąbrowski zdecydowanym zagraniem głową przerwał zagrożenie.

47'
Łukasz Moneta nabawił się urazu. Były gracz Ruchu Chorzów niefortunnie upadł na murawę.

47'
W czasie przerwy, nie doszło do zmian w obu składach.

46'
Wisła Puławy wznowiła grę, po przerwie!

Sędzia główny odgwizdał koniec I odsłony spotkania!

45+3'
Zblokowany strzał Macieja Dąbrowskiego. Penkovets pewnie wyłapał wielce sygnalizowane uderzenie.

45+2'
Będzie szansa dla Legii. Łukasz Broź został odepchnięty, w momencie budowania akcji pod polem karnym Wisły.

45+1'
Ofsajd. Robert Hirsz nie dotrzymał tempa akcji.

45'
Trzy minuty doliczono do podstawowego czasu gry I połowy meczu.

43'
Głośny doping ze strony kibiców Legii Warszawa.

42'
Meskhia, przy pomocy medyków, zmierza za linię boczną boiska.

41'
Na placu gry leży Meskhia. Chyba coś poważniejszego...

39'
W środku pola dostrzeżono faul. Rzut wolny otrzymała Wisła Puławy.

38'

36'
Maciej Dąbrowski zaryzykował na wysokości swojego pola karnego. Twarde wejście jednak nie przekonało sędziego, aby przerwać grę.

35'
Minimalnie spóźniony wślizg w wykonaniu Guilherme. Arbiter zasygnalizował faul.

34'
Wisła Puławy bardzo chaotycznie próbuje oddalić zagrożenie od swojej bramki.

33'
Guilherme starał się przedrzeć na prawej flance. Dwóch graczy Wisły skutecznie poradziło sobie z jego szarżą.

31'

30'
Boisko musiał opuścić Jakub Czerwiński. Na plac gry wszedł Artur Jędrzejczyk.

29'
Jest duża możliwość, że środkowego obrońcy Legii ktoś zmieni.

28'
W tej chwili stopera Legii obsługuje sztab medyczny.

27'
Dużo się dzieje w środkowej strefie boiska. Jakub Czerwiński ucierpiał, w jednym ze starć.

26'
Smektała dokonał przewinienia na polu karnym "Wojskowych". Stały fragment gry dla przyjezdnych.

25'
Gospodarze starają się teraz operować dłuższymi podaniami.

23'
Penkovets przytomnie wyłapał piłkę. Zamieszanie w polu karnym gospodarzy usiłował wykorzystać Chukwu. Bramkarz okazał się szybszy.

22'
Michał Kucharczyk znalazł się na pozycji spalonej. Szkoda akcji, ponieważ wspaniałym crossowym zagraniem błysnął Łukasz Broź.

21'
Darmochwał próbował wymusić błąd na rywalu. Robił to niestety wbrew powszechnie obowiązujących przepisów.

20'
Piłkarze trenera Magiery cierpliwie czekają na błąd w rozegraniu futbolówki przez przeciwnika.

18'
Mistrz Polski jest głodny kolejnych bramek. Wiśle trudno jest wyprowadzić akcję ofensywną.

17'

15'
Łukasz Broź zaangażował się w akcję ofensywną. Silny strzał z głębi szesnastki. Uderzenie zostało jednak w porę wyblokowane.

14'
Michał Kucharczyk ucierpiał, po brzydkim faulu taktycznym. Sędzia główny nie pokazał graczowi Wisły Puławy żółtej kartki.

13'
Gospodarze próbują odpowiedzieć. Niestety, Legia dobrze się ustawia.

12'
Kolejne sytuacje dla podopiecznych Jacka Magiery wydają się już być kwestią czasu.

10'
Coś niesamowitego! Sedlewski zdobył gola samobójczego! Naprawdę bardzo efektowny strzał głową.

9'
Legia strzeliła gola! A konkretnie uczynił to Krzysztof Mączyński! Płaski strzał z bliskiej odległości od bramki!

7'
Chukwu wysoko podniósł nogę, będąc w polu karnym rywala. Sędzia musiał odgwizdać faul.

6'

5'
Sytuacja dla Wisły! Darmochwał groźnie uderzył z głębi pola karnego! Piłka trafiła w boczną siatkę bramki Cierzniaka.

4'
Wysoki pressing stosują zawodnicy Legii.

2'
Za krótko wybity rzut rożny. Bez problemu głową zainterweniował Sedlewski.

1'
Legia już ataku. Zablokowane dośrodkowanie Chukwu. Rzut rożny.

*'
Początek meczu!

*'
Piłkarze obu ekip wyszli na murawę.

*'
Na stadionie w Puławach zamontował się system VAR.

*'
Wisła Puławy negatywnie rozpoczęła sezon w II Lidze. Pierwsze dwa mecze zakończyły się porażkami wyżej wymienionego klubu.

*'

*'

*'
Zestawienie taktyczne Legii Warszawa. Ktoś jest zaskoczony?

*'
Program na dzisiejszy dzień, związany z Pucharem Polski. Jest kilka naprawdę ciekawie zapowiadających się pojedynków.

*'
W roli faworyta nadchodzącej potyczki eksperci stawiają Legię Warszawa.

*'
Witamy Państwa! 1/16 finału Pucharu Polski przed nami! Wisła Puławy podejmie Legię Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Puławy - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online