Wisła Kraków - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Buchalik - Pietrzak, Arsenić, Gonzalez, Cywka - Halilović, Llonch (70' Małecki), Wojtkowski, Boguski (68' Brlek), Bartosz (76' Kostal) - Brożek
Kryczka - Pirvulescu, Łasicki, Sielewski, Stępiński - Dźwigała, Furman, Varela (61' Michalak), Łukawski - Piątkowski (90+1' Merebashvili), Lebedyński (69' Kante)

Chciałbym Państwu podziękować za uwagę.

Wisła Kraków, po jakże szalonym widowisku, awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski. Świetnie wykonywane rzuty karne przez Ivana Gonzaleza, zaskoczyły Wisłę z Płocka.
Ta z kolei, miała swoje sytuacje, ale dzisiaj nie było tej skuteczności, jakiej potrzebowano.

Koniec!

90+5'
Dominik Furman wrzucał piłkę. Do centry z rzutu wolnego skakało kilku jego kolegów z ekipy, ale najwyżej do futbolówki wyskoczył gracz z Krakowa.

90+4'
żółta kartka Paweł Brożek dopuścił się nieroztropnego zachowania. Na jego konto wpłynęła żółta kartka. Przewinienie w ofensywie.

90+3'
Wiśle Płock brakuje piłkarskiej precyzji.

90+2'
Wisła Kraków bardzo dobrze wykorzystuje niefrasobliwość rywala, w grze, w środku pola. Zbyt dużo łatwych strat.

90+1'
Gruzin Merebashvili pojawił się na placu gry. Piątkowski zwolnił dla niego miejsce.

90'
Sędzia doliczył 5 minut.

89'
Bardzo dobrą zmianę dał Patryk Małecki. Silny strzał, z okolic trzynastego metra, na refleks zatrzymał Kryczka! Interwencja najwyższej próby!

88'
Paweł Brożek nie błysnął techniką, w polu karnym Wisły Płock. Gdyby nie próbował przyjmować, a bezpośrednio strzelał, to efekt byłby lepszy.

87'
Ekipa Jerzego Brzęczka ma trudne zadanie. Mało czasu + gra w osłabieniu.

86'
2:1! BRAMKA! Ivan Gonzalez znów się nie pomylił! Pewny strzał w prawy sektor bramki! Kryczka poszedł w zupełnie innym kierunku!

84'
Rzut karny! Wisła Kraków ma okazję! Czerwoną kartkę, za zagranie piłki ręką, dostał Łasicki!

83'
Soczyste uderzenie z dystansu oddał Brlek. Piłka minęła światło bramki, po jakże potężnym strzale. Trzeba docenić cały zespół za zbudowanie składnej akcji.

82'
Błąd techniczny popełnił Wojtkowski. Młody gracz Wisły Kraków nieudolnie przyjął sobie futbolówkę, w okolicy pola karnego płocczan.

81'
Michał Buchalik przytomnie zachował się we własnej strefie. Bramkarz spokojnie przechwycił wrzutkę, z lewej flanki boiska.

80'
Wojtkowski nie błysnął, przy wykonaniu rzutu wolnego. Za krótkie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

79'
Lepszy fragment meczu w realizacji Wisły Kraków. Wydaje się, że to "Białej Gwieździe" zależy na rozstrzygnięciu meczu, w regulaminowym czasie.

77'
Paweł Brożek zdecydowanie za głęboko składał się do uderzenia, będąc w polu karnym rywala. Jego uderzenie zostało zblokowane przez obronę Wisły Płock. Doświadczony snajper ma czego żałować.

76'
Jakub Bartosz nie zdołał kontynuować zawodów. Kostal zainstalował się na boisku.

75'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 15 minut. Coraz więcej przesłanek jest za dogrywką.

74'
Jakub Bartosz niefortunnie spadł na murawę. Sondowana jest nawet zmiana.

73'
Patryk Małecki, w swoim stylu, na lewym skrzydle. Okazję bramkową miał Bartosz, ale jego strzał głową poszybował wysoko nad poprzeczką.

72'
Znów powróciło słabe widowisko. Czekamy na kolejne, świetne sytuacje bramkowe, po obu stronach.

70'
Patryk Małecki ma rozruszać Wisłę Kraków. Sztab szkoleniowy podziękował Llonchowi.

69'
Mikołaj Lebedyński miał swoje, dobre sytuacje. Jose Kante na boisku.

68'
Brlek dostał okazję od Kiko Ramireza. Dosyć mizerny występ zaliczył dzisiaj Rafał Boguski.

67'
żółta kartka Dominik Furman jest zaskoczony decyzją sędziego, o żółtej kartce. Była wyraźna nakładka w jego wykonaniu.

66'
Rzut wolny dla Wisły Płock. Mało brakowało, aby Gonzalez otrzymał swoją drugą żółtą kartkę.

65'
Szarpanina na boisku. Sędzia musi interweniować. Kilku z nich ma już na koncie żółte kartki.

64'
Kryczka został zmuszony do głębszego wyjścia z bramki. Stawką było dośrodkowanie z rzutu wolnego. Jego misja zakończyła się dobrym piąstkowaniem.

63'
żółta kartka Konrad Michalak, krótko po wejściu na boisko, został upomniany żółtym kartonikiem. Za faul taktyczny w pełni się należał.

62'
Dla Konrada Michalaka jest to debiut w Wiśle Płock.

61'
Konrad Michalak długo się przygotowywał do wejścia na plac gry. Urazu nabawił się chyba Varela.

60'

58'
Bardzo silnie rzut wolny wyegzekwował Łukowski. Niestety, piłka nie przeszła się przez doskonale ustawiony mur.

57'
żółta kartka Ivan Gonzalez znalazł się w notatniku gdańskiego sędziego.

56'
GOL! 1:1! Gonzalez idealnie wykonał rzut karny! Środkowy obrońca Wisły Kraków posłał piłkę w lewy, dolny róg bramki. Goalkeeper gości wyczuł intencje, ale strzał okazał się wielce precyzyjny.

55'
Gonzalez był piłkarzem, którego powalono na ziemię, w szesnastce.

55'
Pan sędzia wskazał na 11 metr!

54'
W polu karnym Wisły Płock upadł gracz gospodarzy. Będzie konsultacja!

53'
Wisła Kraków nie ma teraz wyjścia. Trzeba się dużo bardziej zaangażować ofensywnie.

51'
To powinno być już 0:2! Lebedyński otrzymał kapitalnie podanie z prawego skrzydła. Napastnik, będąc na szóstym metrze od bramki, trafił w lewy słupek!

50'
0:1! GOL! Łukowski wyśmienicie uderzył w lewy, dolny róg bramki Wisły Kraków. Odległość - 12 metrów od celu. Asystował Varela.

49'
Halilović popełnił podręcznikowy faul taktyczny. Arbiter okazał się dla niego wyrozumiały.

48'
Tomasz Cywka okazał się sprytniejszy od Adama Dźwigały. Sędzia zauważył faul piłkarza Wisły Kraków.

47'
Obaj trenerzy postawili na graczy, którzy rozpoczęli zawody. W przerwie obyło się bez zmian.

46'
Sędzia dał znak - II połowa spotkania!

Do historii już przeszła pierwsza odsłona tego meczu!

45+1'
Bardzo wysoko powędrowała piłka, po huknięciu jej przez Dominika Furmana. Nie z takich zagrań słynie defensywny pomocnik.

45'
Do regulaminowego czasu gry I odsłony meczu została dopisana 1 minuta.

43'
Igor Łasicki bardzo dobrze. Stoper przyjezdnych przeciął wrzutkę, w wykonaniu Rafała Boguskiego. Podanie szło z prawego sektora boiska.

42'
Kryczka nie miał kłopotów z tym, aby przejąć mocno nieudolne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry - rzut wolny. Wisła Kraków mogła go dużo lepiej wykonać.

41'
żółta kartka Kolejna żółta kartka w tym widowisku. Łasicki poszedł "na raz". Jego próba odbioru była zbyt agresywna.

40'
żółta kartka Pan Dominik Sulikowski nie ma litości dla ostro grających piłkarzy. Na karę nadział się Llonch.

39'
Rafał Boguski poprawił statystyki, jeśli chodzi o celne strzały. Próba oddana z dystansu, pewnie została złapana przez dobrze ustawionego Kryczkę.

38'

36'
Michał Buchalik miał poważne problemy, z obroną strzału, z dystansu. Próbował Łukowski. Dobijać chciał Varela, jednak został skutecznie powstrzymany.

35'
Michał Buchalik wyłapał piłkę, która poleciała z rzutu wolnego. Teraz ciężko określić, czy Furman wrzucał, czy strzelał?

34'
żółta kartka Bardzo niebezpieczne zagranie zaprezentował Tomasz Cywka. Arbiter nie oszczędził gracza - żółta kartka.

33'
Obu ekipom brakuje wizji gry. Dużo krótkich podań.

32'

30'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Rafał Pietrzak. Bezpardonowe wejście na rywala. Kartka, w mojej opinii, zasłużona.

29'
Wisłą Płock przybliża się do szesnastki "Białej Gwiazdy".

28'
Wciąż czekamy na klarowne sytuacje bramkowe.

27'
Silny strzał Wojtkowskiego nie przebił się przez mur. Potem, szukał dośrodkowania, ale jego zagranie poleciało wprost w bramkarza Wisły Płock.

26'
To musiał być rzut wolny. Rafał Boguski został przewrócony tuż pod polem karnym gości.

25'
Jakub Bartosz zagrywał z prawego skrzydła. Dwóch obrońców "Nafciarzy" dobrze przerwali tor lotu futbolówki.

23'
Dominik Furman bardzo ładnie przedarł się pod pole karne rywala. Do skutecznej finalizacji zabrakło jedynie strzału. W porę zareagował świetnie ustawiony defensor gospodarzy.

22'
Kryczka nie łapał, a piąstkował futbolówkę, po centrze z rzutu wolnego. Interwencja okazała się w pełni skuteczna.

21'
żółta kartka Pirvulescu otrzymał żółtą kartkę. Chodzi o wcześniej wspomnianą sytuację, w której on zatrzymał ofensywną akcję Wisły Kraków.

20'
Rafał Boguski ma pretensje do sędziego, że ten przerwał dobrze obiecującą się akcję.

18'
Dominik Furman wykonał kolejny rzut rożny. I tym razem jego dośrodkowanie powędrowało na głowę przeciwnika.

17'
Kolejny faul. W pobliżu centralnej części boiska doszło do faulu, którego autorem był gracz gospodarzy.

16'
Sędzia główny dostrzegł przewinienie, na graczu Wisły Kraków. Varela miał wątpliwości.

15'
Faul. Adam Dźwigała był wyraźnie pociągany za koszulkę.

13'
Wisła Kraków trochę wycofana. Podopieczni Kiko Ramireza dają dużo swobody swoim przeciwnikom.

12'

10'
Zbyt wysoko uniesiona noga u gracza Wisły Płock. Sędzia był zobligowany do przerwania akcji.

9'
Rośnie przewaga Wisły Płock.

6'
Varela zablokowany. Obrońca Wisły Kraków musiał zareagować, bo inaczej powędrowałoby bardzo niebezpieczne dośrodkowanie. Korner.

5'
Lebedyński efektownie próbował zakończyć akcję, z prawego skrzydła boiska. Napastnik urwał się obrońcy, ale uderzenie piłki głową, nie zrobiło krzywdy Buchalikowi.

4'
Gonzalez najlepiej wyskoczył do dośrodkowania, z rzutu rożnego. Zdecydowany strzał głową poleciał tuż obok lewego słupka bramki. Było to pierwsze ostrzeżenie.

3'
Na chaos wykonany rzut wolny. Wisła Płock poradziła sobie z zagrożeniem.

2'
Łasicki nie dał wyjść Wiśle Kraków z atakiem. Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy", po przewinieniu taktycznym.

1'
Wisła Płock blisko pola karnego rywala.

*'

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Wisły Kraków. Dwie ekipy znajdują się już na płycie boiska.

*'
Już tylko 5 minut do rozpoczęcia!

*'
Spotkanie w Krakowie wystartuje o godz.20:45

*'
Mecz, który zostanie rozegrany w ramach 1/16 finału Pucharu Polski, poprowadzi Pan Dominik Sulikowski.

*'
Obie ekipy miały przyjemność grać przeciwko w ostatni piątek, w ramach LOTTO Ekstraklasy. W tamtym starciu lepszy okazał się klub z Krakowa (1:0), który zdobył gola w piątej doliczonej minucie.
Decydującą bramkę zaliczył Carlos Lopez.

*'
Jerzy Brzęczek, opiekun ekipy gości, trochę poeksperymentował ze składem.

*'
Obsada rezerwy "Białej Gwiazdy"

*'
Dobry wieczór! Kolejna porcja 1/16 finału Pucharu Polski! W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań Wisła Kraków zmierzy się z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online