Real Madryt - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
2 : 1

Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Modrić, Kroos - Isco (74' Vazquez), Benzema (83' Ronaldo), Bale (74' Asensio).
De Gea - Valencia, Lindelof, Smalling, Darmian - Herrera (56' Fellaini), Matić, Pogba - Mkhitaryan, Lingard (46' Rashford) - Lukaku.

Mecze na żywo: Real Madryt - Manchester United

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Pomimo ambitnej postawy "Czerwonych Diabłów" w drugiej połowie, to Real Madryt zdobywa to trofeum po raz czwarty w swojej historii. Patrząc przez pryzmat całego meczu wynik końcowy dobrze oddaje jego przebieg.

Koniec meczu! Real Madryt zdobywcą Superpucharu Europy UEFA 2017.

90+7'
Bezpośrednie uderzenie Portugalczyka ze stałego fragmentu gry było bardzo niskiej jakości.

90+6'
Ronaldo świetnie zasłonił piłkę i dał się sfaulować Valencii. Rzut wolny dla Realu Madryt.

90+5'
żółta kartkaFaul Rashforda w środku pola. Kartka dla napastnika.

90+4'
Rzut wolny dla Manchesteru United na połowie piłkarzy z Madrytu. Centra padła łupem obrońców "Królewskich".

90+3'
Przeciągnięta centra Rashforda z lewej strony boiska opuściła plac gry.

90+2'
Co za akcja Vazqueza! Pomocnik Realu świetnie ograł dwóch piłkarzy United, wyłożył ją Casemiro, a Brazylijczyk uderzył wprost w De Geę.

90+1'
Doliczony czas gry, sędzia doliczył aż siedem do regulaminowego czasu gry.

90'
Główka Ramosa po centrze Kroosa przeszła wysoko nad bramką.

89'
Przyblokowane dośrodkowanie Marcelo, piłka wyszła na rzut rożny.

88'
Od kilku minut inicjatywę na placu gry przejęli zawodnicy Jose Mourinho.

87'
Wrzutka Mkhitaryana wyjątkowo niskiej jakości została z łatwością złapana przez golkipera z Kostaryki.

86'
żółta kartkaFaul Ramosa na Pogbie na lewej stronie boiska. Rzut wolny niedaleko pola karnego Realu Madryt. Kapitan "Królewskich" na dodatek został ukarany żółtą kartką.

85'
Nieudany strzał samego poszkodowanego przeszło nad wysoko poprzeczką.

84'
żółta kartkaObyło się bez zagrożenia. Rashford został sfaulowany przed polem karnym Realu na wprost bramki Navasa. Carvajal, sprawca przewinienia, został ukarany "żółtkiem".

83'
Zmiana w zespole Realu: Ronaldo wszedł za Benzemę.

82'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry, kontra Realu, Benzema przedarł się w pole karne, jego późniejsza próba podania do środka pola karnego została przyblokowana. Korner dla "Królewskich".

81'
Rashford był w doskonałej okazji, aby wyrównać stan meczu! Młody napastnik dostał podanie ze środka pola, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale jego uderzenie zostało zbite na rzut rożny.

79'
Fellaini już za chwilę będzie mógł wrócić na murawę, gra już została wznowiona.

77'
Kapitan Realu Madryt jest już gotowy gry, rosły Belg jeszcze jest opatrywany przez sztab medyczny Manchesteru United.

76'
Dośrodkowanie Maticia, o piłkę w polu karnym walczyli Fellaini i Ramos, co skończyło się groźnie wyglądającym zderzeniem. Poszkodowani będą potrzebowali pomocy medyków.

75'
Wznowienie gry.

74'
W tym samym czasie będzie podwójna zmiana w zespole prowadzonym przez Zinedine Zidane'a: boisko opuszczą Bale i Isco, ich miejsce zajmą Asensio oraz Vazquez.

73'
Nastąpiła przerwa na uzupełnienie płynów.

72'
Centra nie przyniosła zagrożenia w polu karnym Realu.

71'
Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką "Królewskich". Po chwili arbiter odgwizdał rzut wolny około 30 metrów za linią środkową dla podopiecznych trenera Mourinho.

70'
Carvajal niebezpiecznie stracił piłkę pod własną szesnastką na rzecz Rashforda, ale już po chwili naprawił swój błąd. Rzut rożny dla Manchesteru United.

69'
Piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego zwolnili tempo akcji, przechodząc do ataku pozycyjnego.

68'
Pogba zgubił piłkę pod polem karnym Realu Madryt, kontra hiszpańskiego zespołu.

67'
Przewinienie Smallinga na Bale'u w środku pola. Obrońca United uniknął jednak kary indywidualnej.

66'
Fellaini złapany za linią obrony, arbiter odgwizdał ofsajd.

65'
Dorzucona przez Valencię futbolówka leciała w kierunku Fellainiego, ale rosły pomocnik nie zdołał jej sięgnąć.

63'
Bardzo szybko zemściła się niewykorzystana okazja Bale'a. Walijczyk mógł dać swojej drużynie trzy bramkowe prowadzenie, a teraz mamy już "tylko" 2:1.

62'
Lukaku dobija uderzenie Maticia i United łapie kontakt! Belg nie był na spalonym, znalazł się w idealnym miejscu i dobił strzał Serba z dystansu, pokonując Navasa.

60'
Bale trafił w poprzeczkę! Szybka wymiana podań, piłka po chwili trafiła do Walijczyka, a ten z bliskiej odległości uderzył w obramowanie bramki.

59'
Świetny odbiór Smallinga w środku boiska, Rashford dorzucił futbolówkę w pole karne, gdzie czekał na nią po raz kolejny Varane.

58'
Uderzenie Modricia ze sporej odległości zostało wyłapane przez golkipera "Czerwonych Diabłów".

57'
Kroos dał się sfaulować Lindelofowi blisko linii środkowej. Bezradnie wyglądają zawodnicy Jose Mourinho w starciu z Realem.

56'
Zmiana w Manchesterze United: boisko opuścił Herrera, zastąpił go Fellaini.

54'
Fatalne pudło Lukaku z bliskiej odległości! Gdyby Belg lepiej dobił główkę Pogby i nie był jednocześnie na spalonym, to United miałoby bramkę kontaktową.

52'
Fantastyczna akcja ofensywnego tercetu Benzema-Bale-Isco przyniosła Realowi drugiego gola! Walijczyk dostał podanie od Hiszpana, po chwili odegrał mu bez przyjęcia, Isco znalazł się sam na sam z De Geą i finezyjnym strzałem podwyższył prowadzenie.

51'
Dośrodkowanie Marcelo z lewej strony, dobrze zachował się Darmian, który wybił piłkę.

50'
Indywidualna szarża Rashforda, młody Anglik znalazł się blisko szesnastki Realu, ostatecznie jednak futbolówka wylądowała w rękawicach Navasa.

49'
Po stałym fragmencie gry, Marcelo wpadł w pole karne i po chwili strzelił, jednakże został zablokowany.

48'
Silne uderzenie Kroosa zmusiło De Geę do interwencji. Korner dla "Królewskich".

47'
Ładne górne podanie Modricia na lewego skrzydło, tam Benzema po krótkim prowadzeniu piłki dograł do Bale'a, ale Walijczyka uprzedził Smalling.

46'

Jose Mourinho dokonał pierwszej zmiany: Rashford zajął miejsce Lingarda.

"Jedenastki" obu klubów wracają na murawę.

Przez znaczną część meczu przewagą mieli zawodnicy z Madrytu, co przekłada się na wynik, choć bramka, jak pokazały powtórki, padła z niewielkiego spalonego. "Czerwone Diabły" próbowały odpowiadzieć na ataki Realu, jednak tylko momentami byli drużyną równorzędną dla zdobywcy ubiegłorocznej Ligi Mistrzów.

45+2'
Nieudane podanie Isco. Hiszpan dograł futbolówkę w pole karne, gdzie nie znalazł żadnego adresata.

45+1'
Główka Lukaku na bramkę Navasa została wyłapana przez bramkarza Realu.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
Szarża Casemiro przyniosła stratę. Piłkę Brazylijczykowi w środku polu odebrał Pogba.

43'
Znakomity indywidualny rajd Modricia, po wpadnięciu w pole karne Chorwat przewrócił się, wykładając przy tym futbolówkę Benzemie. Francuz zdecydował się uderzyć na bramkę De Gei, strzał został odbity przez hiszpańskiego golkipera.

42'
żółta kartkaŻółta kartka dla ofensywnego piłkarza United.

41'
Brzydki faul Lingarda na Isco. Spóźniony wślizg zawodnika angielskiej drużyny.

40'
Dośrodkowanie Valencii w szesnastkę padło łupem świetnie ustawionego Varane'a.

39'
Isco został sfaulowany blisko własnego pola karnego.

38'
Herrera huknął z dosyć dużej odległości, ale chybił znacznie.

37'
Strzał Pogby z lewej strony boiska został zblokowany przez Varane'a.

36'
Lukaku niepotrzebnie doszedł do niezgranej w jego kierunku piłki, co zmusiło sędziego liniowego do podniesienia chorągiewki. Niezrozumiały błąd Belga.

35'
Valencia, kapitan "Czerwonych Diabłów", sfaulował Isco blisko linii środkowej.

34'
Herrera dośrodkował za mocno w pole karne, przez co ta opuściła boisko. Od bramki Navas.

33'
Casemiro podciął Pogbę niedaleko szesnastki Realu. Od rzutu wolnego rozpocznie Manchester United.

32'
Gra została wznowiona.

30'
Arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

29'
Benzema złapany na spalonym.

27'
Piłkarze prowadzeni przez Zinedine Zidane'a w pełni kontrolują wydarzenia boiskowe.

25'
Próba odpowiedzi w wykonaniu gości z Manchesteru, centra z prawego skrzydła została wybita przez defensorów Realu.

24'
Casemiro daje prowadzenie "Królewskim"! Brazylijczyk dostał świetną piłkę z 30 metra od Carvajala, wbiegł w szesnastkę i precyzyjnym uderzeniem z lewej nogi pokonał bramkarza.

23'
Indywidualna akcja Casemiro, Brazylijczyk został zatrzymany przez obrońców United tuż przed polem karnym.

22'
Real zaczyna przejmować inicjatywę na boisku.

21'
Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Isco. Próba niecelna.

20'
Wrzutka Marcelo, piłkę wybił Lindelof.

18'
Uderzenie Casemiro zza pola karnego przeszło nad poprzeczką.

17'
Kontra podopiecznych Jose Mourinho, trójka graczy United w ataku nie przyniosło efektów, ponieważ Pogba zdecydował się na samodzielne zakończenie akcji strzałem, który został zablokowany.

16'
Poprzeczka po strzale Casemiro! Dużo szczęścia mieli Anglicy po tym stałym fragmencie gry.

15'
Zagotowało się pod polem karnym Manchesteru, Bale ładnie rozegrał akcję z Benzemą. Ostatecznie będzie korner dla Realu.

13'
Szybkie podanie Maticia do Pogby na połowie gospodarzy, francuski pomocnik został przyblokowany.

12'
Arbiter przerwał grę, Smalling został sfaulowany we własnym polu karnym przez szarżującego Ramosa.

11'
Rzut rożny dla Realu Madryt.

10'
Znakomity przerzut ze środka pola do Isco, Hiszpan zdołał opanować futbolówkę, ale już po chwili nie porozumiał się z Carvajalem i piłka opuściła linię końcową boiska.

9'
Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Lukaku, dobrze jednak wrócił we własną szesnastkę Modrić. Chorwat zatrzymał to niebezpieczne dogranie.

8'
Mkhitaryan pada tuż przed linią pola karnego po minięciu Ramosa! Sędzia nie przerwał gry. Jak pokazują powtórki, była to prawidłowa decyzja.

7'
Koronkowo próbowali rozegrać akcję pod pole karnym goście, jednak końcowe zagranie w szesnastkę zostało przejęte.

6'
Lingard przeprowadził rajd przed szesnastką "Królewskich", jednak już po chwili stracił piłkę po wślizgu Casemiro.

5'
Ostre wejście Pogby w Casemiro przy polu karnym Realu, arbiter słusznie odgwizdał przewinienie Francuza.

4'
Centra Bale'a z lewego skrzydła padła łupem obrońców.

3'
Po krótkim rozegraniu do doskonałej sytuacji strzeleckiej doszedł Bale! Walijczyk zdołał uderzyć z powietrza po złym kryciu serbskiego pomocnika "Czerwonych Diabłów", ale nie trafił w bramkę.

2'
Matić wybił futbolówkę na rzut rożny.

1'
Dobre długie podanie Valencii do Lukaku, Belg był bliski przejęcia piłki w powietrzu, ale w ostatecznie została ona wyłapana przez Navasa.

1'
Zaczynamy! Od środka rozpoczęli zawodnicy z Manchesteru.

*'
Ceremonia dobiega końca, zawodnicy obu ekip zameldowali się na murawie.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi już niedługo. Na murawie trwa ceremonia otwarcia, który ma przede wszystkim przybliżyć kulturę Macedonii.

*'
Prowadzony przez Jose Mourinho zespół z Manchesteru w swojej historii występował trzy razy w Superpucharze Europy UEFA. Tylko w jednym starciu udało im się pokonać przeciwnika, natomiast dwa razy musieli schodzić z boiska pokonani.

*'
Do tej pory klub ze stolicy Hiszpanii brał udział pięciokrotnie w tych rozgrywkach. Trzy razy udało im się zdobyć to trofeum, a w dwukrotnie musieli uznać wyższość rywala.

*'
Mecz poprowadzi Pan Gianluca Rocchi.

*'
"Osiemnastkę" uzupełniają następujący zawodnicy: Romero, Blind, Carrick, Fellaini, Mata, Martial, Rashford.

*'
Wyjściowe zestawienie taktyczne "Czerwonych Diabłów": De Gea - Valencia, Lindelof, Smalling, Darmian - Matić, Herrera, Pogba - Mkhitaryan, Lingard - Lukaku.

*'
Obsada ławki rezerwowych: Casilla, Nacho, Ronaldo, Hernandez, Vazquez, Asensio, Kovacić.

*'
Szkoleniowiec "Królewskich" postawił na następujący skład: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Casemiro - Kroos, Modrić - Bale, Benzema, Isco.

*'
Areną dzisiejszego starcia będzie Telekom Arena, stadion znajdujący się w stolicy Macedonii - Skopje.

*'
Z kolei Manchester United wygrał w poprzednich rozgrywkach Ligę Europy. Na szwedzkiej Friends Arena Anglicy pokonali Ajax Amsterdam 2:0.

*'
Real Madryt w ubiegłym sezonie zdobył Ligę Mistrzów. W finale pokonał włoski Juventus. Hiszpanie zostali tym samym pierwszym zespołem, który wygrał te elitarne rozgrywki dwa razy z rzędu.

*'
To pasjonująco zapowiadające się spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

*'
Witamy Państwa! Przed nami pojedynek o Superpuchar Europy UEFA. W tegorocznej edycji zmierzą się Real Madryt i Manchester United.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online