Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Załuska - Niepsuj, Rapa, Dvali, Nunes - Piotrowski (82' Murawski), Drygas - Formella, Kort (84' Listkowski), Gyurcso (88' Kowalczyk) - Frączczak
Burić - Dilaver, L.Nielsen, Vujadinović (78' Radut), Kostevych - Tetteh, Gajos (71' Barkroth) - Makuszewski, Majewski (71' B.Nielsen), Jóźwiak - Gytkjaer

Dziękuję wszystkim za uwagę.

W pełni zasłużona promocja Pogoni Szczecin. Gospodarze pokazali chyba naprawdę kapitalny futbol. Każdy błąd Lecha Poznań był okrutnie wykorzystywany.
Goście nie potrafili w żaden sposób pokazać umiejętności, które co kolejkę oglądamy w LOTTO Ekstraklasie. Zabrakło waleczności oraz piłkarskiej jakości.

Mecz zakończony!

90+4'
Sekundy dzielą nas od zakończenia.

90+2'
Ricardo Nunes złapał się za głowę! Obrońca miał idealną szansę, ale dobrze kąt skrócił Jasmin Burić. Zbyt łatwo Pogoń doszła do okazji bramkowej.

90+1'
Gola honorowego poszukują goście. Brakuje jakości w ofensywie...

90'
Z racji licznych przerw, do regulaminowego czasu gry dorzucono 4 minuty.

89'
Ofsajd. Gytkjaer dał się schwycić.

88'
Adam Gyurcso został przywołany przez trenera. Kowalczyk zaliczy parę minut.

87'
Kamil Drygas okropnie nieczysto trafił w piłkę. To musiało być dużo lepsze uderzenie. Pomocnikowi jednak trochę przeszkodził blisko stojący... Krzysztof Jakubik.

86'
Lech Poznań nie wywiesił jeszcze białej flagi. Tylko, czy wystarczy czasu na odrobienie strat?

85'
czerwona kartkaPuszczają nerwy! Czerwoną kartkę, za wysoce niesportowe zachowanie, otrzymał Adam Frączczak.

84'
MVP dzisiejszego dnia - Dawid Kort! Ogromne brawa od kibiców. Na ostatnie minuty na płytę boiska został wpuszczony Marcin Listkowski.

83'
żółta kartka Niepsuj bardzo konkretnie przerwał akcję rywala. Sędzia musiał mu pokazać żółty kartonik.

81'
Rafał Murawski wszedł na boisko za Piotrowskiego.

80'
Faul. W polu karnym Pogoni Szczecin gracz Lecha Poznań niewłaściwie walczył o pozycję. Piłkarze walczyli o wrzutkę ze stałego fragmentu.

78'
Radut za Vujadinovicia. Ostatnia zmiana przeprowadzona przez trenera Bjelicę.

77'
3:0! Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dawid Kort! Świetnie urwał się obrońcom, i z bliskiej odległości wykończył zagranie z prawego skrzydła.

76'
Sędzia Jakubik wyrzucił z boiska członka sztabu szkoleniowego Lecha Poznań!

75'
żółta kartka Negatywne emocje udzielają się piłkarzom dwóch klubów. Vujadinović oraz Frączczak zostali ukarani, po żółtej kartce.

74'
Nakładka. Za wysoko nogę podniósł Kamil Drygas.

72'
Gytkjaer popełnił błąd techniczny. Arbiter główny odgwizdał sytuację, w której on zagrał piłkę ręką.

71'
Na płycie boiska biega dwóch nowych piłkarzy Lecha. Bille Nielsen oraz Barkroth. Na ławkę wylądowali: Gajos i Majewski.

70'
Nic groźnego nie udało się wygenerować pod bramką Załuski.

69'
Lech Poznań ma rzut rożny. Zbyt asekuracyjnie zachował się Adam Gyurcso.

68'
Coraz więcej niesportowej agresji na placu gry. Gytkjaer został złapany w kleszcze.

66'
żółta kartka Ręka. Piotrowski zasygnalizował sędziemu, że Tetteh, specjalnie ręką zablokował jego strzał. Żółta kartka.

65'
Jasmin Burić bardzo przytomnie. Nunes, z lewego skrzydła boiska, kąśliwie zagrał futbolówkę.

64'
Gytkjaer jest skutecznie blokowany przez parę stoperów. Chyba każde podanie w jego kierunku zostało dobrze powstrzymane.

62'
żółta kartka Na żółtą kartkę sfaulował Maciej Gajos. Dawid Kort również dostał kartonik. Chodzi o dyskusje z sędzią.

61'
Obaj szkoleniowcy czekają z realizacją jakichkolwiek zmian. O ile Maciej Skorża ma powody do zadowolenia ze swoich graczy, to już Nenad Bjelica niekoniecznie...

59'
Kamil Drygas przewrócił Gajosa. Sędzia przyznał Lechowi Poznań rzut wolny.

58'
Brakuje komunikacji na linii ofensywnej przyjezdnych.

56'
Pozycja spalona. Na niej znalazł się gracz Lecha Poznań. Taki fakt zasygnalizował arbiter liniowy.

55'
Zawodnicy prowadzeni przez Macieja Skorżę bardzo swobodnie operują futbolówką. Lech Poznań musi się jak najszybciej obudzić, jeśli marzy o awansie do kolejnej rundy PP.

54'
Frączczak minął się z piłką. Całkiem nieźle dogrywał Gyurcso. "Portowcy" przejęli znów inicjatywę.

53'
Za mocno. Nunes nie popisał się dokładnością, przy wgraniu futbolówki. Od sześciu metrów nową akcję wznowi Jasmin Burić.

52'
Kamil Jóźwiak zdążył wrócić. Gracz efektownym wślizgiem przerwał piłkę, po dośrodkowaniu, z lewego skrzydła boiska.

51'
Zmasowane ataki "Kolejorza".

50'
Z pobliża szesnastki Lecha Poznań swojego szczęścia szukał Adam Gyurcso. Węgierski skrzydłowy uderzył z niemal miejsca. Piłka poleciała nad poprzeczką.

48'
Na drugą połowę spotkania bojowo wyszli piłkarze Nenada Bjelicy.

47'
Zagranie nakładką przyuważył sędzia Jakubik. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

46'
W niezmienionych składach drugą odsłonę tego meczu rozpoczęły obie ekipy.

46'
Gramy dalej!

45+1'
Koniec I połowy meczu!

45'
GOL! Ogromna precyzja Adama Frączczaka. Strzał z jedenastego metra poleciał w lewy, dolny róg bramki.

44'
Rzut karny! Formella został bezpardonowo przewrócony przez interweniującego Buricia.

43'
Kamil Jóźwiak nie mógł być zadowolony z tego, jak zakończył składną akcję swojego zespołu. Pomocnik kopnął piłkę wysoko nad bramką. Odległość była dobra na zaskoczenie bramkarza.

42'
Formella bardzo dobrze wrócił. Atak Lecha został przerwany, na wysokości szesnastki Pogoni.

41'
Radosław Majewski zaliczył efektowny strzał z woleja. Z zagrożeniem pewnie sobie poradził Łukasz Załuska. Dobry chwyt futbolówki.

40'
Za dużo bierności u gości.

38'
Muszę stwierdzić, że ten gol "Portowcom" się w pełni należał. Ogromna przewaga po ich stronie, w ostatnich minutach.

37'
GOL! Pogoń prowadzi! Dawid Kort wykorzystał wielką niefrasobliwość Buricia, który zbyt daleko i nieroztropnie wyszedł z bramki. Piłka wylądowała w prawym sektorze bramki.

36'
Wysoki pressing prezentują gracze Macieja Skorży.

35'
Lech Poznań dał zbyt bardzo grać Pogoni Szczecin. Takie bierne zachowanie może go dużo kosztować. Np. stratą gola.

33'
Jasmin Burić sparował bardzo silne uderzenie, którego autorem był Ricardo Nunes. Potężna próba z krawędzi pola karnego szła w lewe okno bramki.

32'
Dokręcać próbował Piotrowski. Piłka nabrała ciekawej rotacji, po strzale z głębi pola karnego, ale ostatecznie wylądowała daleko od prawego słupka.

31'
Jasmin Burić pokazał klasę! Bośniak kapitalnie skrócił kąt strzelającemu Gyurcso, a następnie wybronił dobitkę, autorstwa Frączczaka.

30'
Brak komunikacji w Lechu. Gytkjaer nie porozumiał się z Buriciem, który wychodził do dośrodkowania z rzutu rożnego. Błąd bez konsekwencji.

29'
Zaostrzyło się nam widowisko. Nikt z obu stron nie odstawia nogi.

27'
żółta kartka Ricardo Nunes nie mógł nadążyć za rozpędzonym przeciwnikiem. Jedynym sposobem na jego zatrzymanie był wślizg.

26'
Łukasz Załuska zanotował dobrą interwencję na linii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego na gola zamienić próbował L.Nielsen. Stoper trafił w sam środek bramki.

25'
Kamil Drygas nie patyczkował się z Dilaverem. Sędzia oszczędził pomocnika Pogoni, nie pokazując żółtej kartki, w jego kierunku.

24'
Koszmarny kiks Jóźwiaka. Ale trzeba przyznać, że goście bardzo pomysłowo wykonali rzut rożny. W kierunku pomocnika powędrowało długie, crossowe zagranie.

23'
Radosław Majewski ponownie wykonywał rzut wolny. Posłał piłkę zdecydowanie za krótko.

21'
Dawid Kort podjął się strzału technicznego. Próba oddana z dystansu poleciała wysoko nad bramką Lecha Poznań.

20'
Formella miał czystą okazję bramkową! Zawodnik związany z Lechem Poznań, mając blisko do bramki Buricia, uderzył obok prawego słupka.

19'
Adam Frączczak efektownie padł na murawę, będąc w szesnastce gości. Całą sytuację widział sędzia główny. Gra została puszczona dalej.

17'
Formella zbyt długo czekał ze strzałem. Był w polu karnym Lecha Poznań. Od bramki nową grę rozpocznie Jasmin Burić.

16'
Kamil Jóźwiak próbował efektowną szarżą wyjść na sytuację strzelecką. W przepiękny plan młodego gracza negatywnie weszli obrońcy. I to oni wygrali z nim rywalizację.

15'
Pierwszy kwadrans już za nami. Ja jestem pozytywnie zaskoczony dynamiką zawodów. Mam nadzieję, że poziom nie spadnie.

13'
Odpowiedź Pogoni. Dużo chaosu wkradło się w szeregi obronne Lecha. Z ostrego kąta próbował Kort. Na szczęście dla gości, piłka poleciała obok światła bramki.

12'
Na ciężką próbę przez Kamila Jóźwiaka został wystawiony Łukasz Załuska! Kapitalny strzał głową! Bramkarz efektownie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

11'
Lech Poznań śmielej konstruuje akcje ofensywne.

10'
Maciej Makuszewski na dosyć wyraźnym ofsajdzie. Słuszna decyzja sędziego liniowego.

9'
Przewinienie w ofensywie. Kamil Jóźwiak był soczyście pociągany za koszulkę przez Niepsuja.

8'
Na krótki słupek dośrodkował Nunes. Do sytuacji strzeleckiej doszedł Dvali, jednak zagranie głową minęło światło bramki strzeżonej przez Buricia.

7'
Kamil Jóźwiak zaliczył udany powrót do defensywy. Zawodnik idealnie przeciął groźne podanie pod jego bramkę.

6'
Dawid Kort był osamotniony na trzydziestym metrze. Młody piłkarz zdecydował się na oddanie silnego uderzenia, ale futbolówka powędrowała znacznie nad poprzeczką.

5'
Będzie rzut rożny dla Pogoni. Podopieczni Macieja Skorży przekombinowali, podczas rozegrania rzutu wolnego.

4'
Jóźwiak przewinił. Przed szansą staną gospodarze.

3'
Tetteh bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Mocno niecelne dośrodkowanie w wykonaniu Nunesa.

2'
Radosław Majewski niedokładnie wykonał rzut wolny. Najwyżej do posłanej futbolówki wyskoczył gracz Pogoni Szczecin.

2'
Obyło się bez żółtej kartki.

1'
Bardzo ostry wślizg. Adam Frączczak konkretnie ściął Radosława Majewskiego.

*'
Mecz rozpoczęty!

*'
Zawodnicy obu klubów, przy akompaniamencie hymnu Pogoni, wyszli na plac gry.

*'
Rolę rozjemcy nadchodzącego meczu powierzono Panu Krzysztofowi Jakubikowi.

*'
Ławka rezerwowa "Portowców": Henger, Matynia, Rudol, Hołota, Murawski, Kowalczyk, Listkowski

*'
Ławka rezerwowa "Kolejorza": Putnocky, Gumny, Trałka, Situm, Barkroth, Radut, Nielsen

*'
Ten pojedynek wydaje się bardzo ciekawy, przez pryzmat osoby Macieja Skorży, trenera Pogoni Szczecin. Ten szkoleniowiec pracował niegdyś w Lechu Poznań. Za jego kadencji klub z wielkopolski sięgnął po mistrzostwo kraju (2014/15).

*'
Lech Poznań przystępuje do tych rozgrywek jako finalista poprzedniej edycji Pucharu Polski. W najważniejszym meczu podopieczni Nenada Bjelicy ulegli Arce Gdynia (1:2).

*'
Obie ekipy zmierzą się dzisiaj, w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.
Przypomnę, że spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia wraz z nami wydarzeń z meczu: Pogoń Szczecin - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online