Chemnitzer - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chemnitzer
0 : 5

Kunz- Endres, Reinhardt, Grote (28' Trinks) ,Aydin - Frahn (80' Slavov), Leutenecker,Koch,Trapp,Hansch - Scheffel
Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Rafinha (62' Alaba) - Tolisso, Rudy
(69' Vidal) - Coman, Müller, Ribéry - Lewandowski (62' Robben)

Dziękuję ślicznie wszystkim za uwagę.

Bayern Monachium nie zawiódł swoich kibiców. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo. Mistrzowie Niemiec zdeklasowali rywala w każdym piłkarskim aspekcie.

89'
0:5! Mats Hummels oddał świetny strzał głową. Arjen Robben idealnie wykonał korner.

87'
Zablokowany strzał Robbena. Holenderski skrzydłowy kopnął piłkę, będąc na szesnastym metrze od bramki.

86'
Robben, w opinii Pani arbiter, faulował. Rzut wolny dla gospodarzy.

85'
5 minut do końca regulaminowego czasu gry.

83'
Ulreich bardzo niepewnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Jego koledzy w porę zareagowali.

82'

80'
Slavov zmienił Frahna. Na takie taktyczne posunięcie zdecydował się szkoleniowiec gospodarzy.

78'
Doskonały strzał z rzutu wolnego! Jego autorem - Ribery. Francuski skrzydłowy posłał piłkę w lewy sektor bramki.

77'
Rzut wolny. Bayern Monachium zacznie grę od rzutu wolnego.

75'
Robben skiksował w pobliżu pola karnego rywala. Kunz dobrze zatrzymał słabo kopniętą futbolówkę.

73'
1:21 - statystyka odnosząca się do ilości strzałów.

72'
Gospodarze są już pogodzeni z porażką.

70'
Kimmich, w momencie zagrania od Mullera, był na pozycji spalonej.

69'
Na murawie zameldował się Arturo Vidal. Sebastian Rudy już na ławie.

68'
Arjen Robben wysoko nad poprzeczką. Nie takiego zakończenia oczekiwał Holender, po swoim strzale z okolic szesnastego metra.

66'
Kunz udanie zatrzymał futbolówkę, po strzale z dystansu. Swojego szczęścia próbował Tolisso.

65'
Kunz pewnie wyłapał piłkę. Muller oczekiwał na centrę z lewego skrzydła boiska.

64'
Są poszukiwania kolejnych bramek. Bayern ambitnie próbuje zmienić wynik na tablicy.

62'
Piłkarz z Austrii - Alaba, już jest na placu gry. Jest i również Arjen Robben. Zeszli: Rafinha oraz Lewandowski.

61'

59'
GOL! Robert Lewandowski po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców. Polak, będąc pod bramką, pewnie sfinalizował podanie od Comana.

58'
Gracze Carlo Ancelottiego są głodni kolejnych goli.

57'
żółta kartka Rudy popełnił przewinienie taktyczne. Zasłużona żółta kartka.

56'
Futbolówka krąży pod szesnastką zespołu gospodarzy.

55'
Florian Trinks dał się złapać na pozycji spalonej.

53'
Kunz klasowo zatrzymał silne huknięcie Comana! Francuz próbował z okolic pola karnego.

52'
Faul. Na wysokości pola karnego gospodarzy będzie wykonywany rzut wolny.

50'
GOL! Coman!Idealnie wyprowadzona kontra przez gości. Pomocnik Bayernu posłał kapitalny, płaski strzał w lewy, dolny róg.

49'
Hansch wyraźnie przegrał biegową rywalizację z Kimmichem. Pani arbiter przerwała grę, bo w polu karnym Bayernu doszło do przewinienia.

48'
W przerwie meczu nie doszło do żadnych zmian w obu składach.

47'
Kunz skutecznie sparował piłkę, po uderzeniu Thomasa Mullera. Strzał leciał w lewy, dolny róg bramki.

46'
Rozpoczęto drugą połowę spotkania!

Bayern Monachium, po golu Roberta Lewandowskiego, prowadzi 1:0 do przerwy.

45+1'
Kunz popełnił fenomenalną robinsonadę! Strzał Ribbery'ego. Futbolówka zmierzała w okolice prawego okna bramki.

45'
Dwie minuty doliczone do I połowy.

44'
Lewandowski był bliski dotarcia do futbolówki, którą z prawego skrzydła boiska, kopnął Kimmich.

43'
Robert Lewandowski przeniósł piłkę nad poprzeczką. Piłkarze gości przekombinowali, jeśli chodzi o wykonanie rzutu wolnego.

42'
Rafinha został zaatakowany konkretnym wślizgiem.

41'
Nieudany strzał zaliczył Kimmich. Piłka poleciała na jedną z trybun stadionu gospodarzy.

40'
Kolejny gol dla przyjezdnych wydaje się w mojej ocenie tylko kwestią minut.

39'
Lewandowski czyhał na piłkę, z dośrodkowania Comana. Polskiego napastnika świetnie uprzedził stoper Chemnitzer.

38'

36'
Kunz popisał się kolejną dobrą interwencję na przedpolu. Robert Lewandowski był bliski dojścia do centry z rzutu rożnego.

34'
Lewandowski wygrał rywalizację powietrzną ze stoperem gospodarzy. Strzał głową został jednak w ostatniej chwili zblokowany.

33'
Kunz bardzo pewnie zgarnął dośrodkowanie w stronę Roberta Lewandowskiego.

31'
Lewandowski może kontynuować zawody! Świetna informacja dla kibiców z Polski.

30'
Polski snajper jest teraz opatrywany przez sztab medyczny Bayernu.

29'
Jedenastki nie ma! Robert Lewandowski upadł w polu karnym gospodarzy. Sytuacja stykowa.

27'
Brawa od swoich kibiców otrzymał Grote. Na boisku pojawił się Florian Trinks.

26'
Grote odniósł kontuzję. Za chwilę zobaczymy zmianę w składzie gospodarzy.

25'
Mistrz Niemiec chce jak najszybciej podwyższyć rezultat.

24'

22'
Robert Lewandowski został uchwycony na pozycji spalonej.

21'
Przewaga Bayernu staje się coraz bardziej widoczna.

20'
0:1! GOL! Robert Lewandowski zdobył gola z rzutu wolnego. Uderzenie w lewy sektor bramki okazał się nie do zatrzymania dla Kunza.

18'
żółta kartka Pani arbiter wyciągnęła żółtą kartkę. Endres nie wytrzymał ciśnienia.

17'
Atak pozycyjny w wykonaniu podopiecznych Carlo Ancelottiego.

16'
Rudy zdecydowanie za krótko dograł od rzutu wolnego. Pewna interwencja głową jednego z obrońców gospodarzy.

14'
Aydin przewrócił szarżującego Comana. Blisko szesnastki gospodarzy.

13'
Mur zablokował strzał Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik próbował zaskoczyć bezpośrednio z rzutu wolnego.

12'
Faul. Robert Lewandowski został zahaczony. Przewinienie ewidentne.

10'
Cała jedenastka Chemnitzer skupiona na grze w obronie. Bayern sukcesywnie zbliża się pod pole karne.

9'
Bayern Monachium coraz mocniej atakuje bramkę Kunza.

8'
Silna próba z dystansu w wykonaniu Rafinhi. Futbolówka nie przebiła się jednak przez obronę ekipy gospodarzy.

7'
Kunz zachował zimną krew! Goalkeeper kapitalnie nogami wybronił silny strzał Comana, z bliskiej odległości. To była akcja bramkowa!

5'

4'
Aydin nie błysnął decyzyjnością w polu karnym Bayernu. Bardzo złe podanie z lewego skrzydła.

3'
Robert Lewandowski reklamował rzut karny. Polak uważał, że w momencie oddawania strzału, był faulowany. Gra została puszczona dalej.

2'
Dwa prostopadłe zagrania powędrowały w kierunku napastnika gospodarzy. Oba podania okazały się bardzo niecelne.

1'
Rozjemcą tego meczu jest Pani Bibiana Steinhaus.

*'

*'
Nadchodzące widowisko zostanie rozegrane w ramach 1/32 finału Pucharu Niemiec.

*'
Mecz wystartuje o godz. 15:30

*'
Witamy serdecznie na naszym portalu! Na naszej stronie zobaczą Państwo relację tekstową LIVE z meczu: Chemnitzer - Bayern Monachium

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chemnitzer - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online