Wisła Kraków - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Buchalik - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Bartosz (61' Ze Manuel), Velez (75' Halilović), Brlek, Llonch (46' Brożek), Małecki - Carlitos
Sandomierski- Wójcicki, Malarczyk, Dytiatjew, Pestka- Zenjov (72' Wdowiak), Drewniak, Covilo (53' Deja), Mihalik - Piątek, Szczepaniak (75' Deleu)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Cracovia

Serdecznie dziękuję Państwo za wspólnie spędzony czas.

Wisła Kraków pokazała piłkarskiego pazur w końcowej fazie meczu. Bohaterem dzisiejszego spotkania bez wątpienia Carlitos. Gol strzelony na 1:1 przejdzie do historii naszej ligi.

Wisła Kraków wygrała pierwsze "Derby Krakowa" w tym sezonie!

90+4'
Desperackie ataki gości. Ogromny chaos w okolicach bramki Buchalika.

90+3'
Wisła Kraków się wybroniła. Cracovia miała rzut wolny. Nawet Sandomierski ruszył do dośrodkowania.

90+2'
Adam Deja nieudolnie przedłużył głową dośrodkowanie od rzutu wolnego. Piłkę ma Michał Buchalik.

90+1'
Paweł Brożek okazał się lepszy od Malarczyka w starciu powietrznym. Jednak, nie udało się już dobrze nakryć futbolówkę głową.

90'
Mecz przedłużono o 4 minuty.

89'
2:1! Zmiana wyniku! Znów Carlitos! Snajper końcówkami palców umieścił piłkę w bramce. Asystę zaliczył Maciej Sadlok.

88'

86'
Pozycja spalona! Paweł Brożek zdobył gola, ale sędzia nie mógł go uznać. Sytuacja ewidentna.

85'
Piłka krąży w okolicach pola karnego Sandomierskiego.

84'
Cracovia zmuszona do gry w defensywie. Jej rywale próbują wykorzystać grę w przewadze.

82'
Wisła Kraków uwierzyła w swoje możliwości. Szczególnie Carlitos jest ogromnie aktywny.

80'
Wisła doprowadziła do wyrównania! Uczynił to Carlitos, po przepięknej, indywidualnej akcji! GOL - Marzenie! Napastnik gospodarzy minął 4 rywali!

79'
Grzegorz Sandomierski bardzo dobrze wyłapał futbolówkę, po dośrodkowaniu autorstwa Małeckiego.

78'
Sadlok upadł w pobliżu pola karnego gości. Arbiter uznał, że nic nie było. Gra toczy się dalej.

77'
Brlek bardzo ostro walczył z Piątkiem. Napastnik Cracovii korzysta z pomocy medyków.

75'
Halilović zmienił Veleza - taka zmiana u gospodarzy
Szczepaniak zastąpiony przez Deleu - taka roszada u gości.

73'
czerwona kartka Kamil Pestka zakończył już ten mecz. Bardzo nieroztropny atak w środkowej strefie boiska. Daniel Stefański nie miał innego wyjścia.

72'
Mateusz Wdowiak wydelegowany na boisko. Zenjov otrzymał podziękowania za dzisiejszy występ.

71'
Zenjov zgrabnie przyłożył się do strzału. Piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka bramki.

70'
Wkraczamy w decydującą fazę meczu.

69'
Paweł Brożek wrócił do gry.

68'
Carlitos ładnie podkręcił piłkę, w trakcie finalizacji rzutu wolnego. Piłka jednak przeleciała nad poprzeczką bramki.

67'
Na głowie Pawła Brożka pojawił się opatrunek.

66'
Napastnikiem Wisły zajmuje się sztab medyczny.

65'
Problemy zdrowotne Pawła Brożka.

63'
Ivan Gonzalez obok światła bramki. Stoper gospodarzy nieźle zaangażował się w akcję ofensywną swojego klubu.

61'
Ze Manuel dzisiaj debiutuje w barwach Wisły. Jakub Bartosz został ściągnięty z boiska przez Kiko Ramireza.

60'
Leży piłkarz Cracovii. Dytiatjew ucierpiał po starciu powietrznym z Głowackim.

59'
Wisła coraz bliżej bramki Sandomierskiego.

57'
Paweł Brożek, w opinii sędziego, wbrew przepisom walczył o pozycję. Akcja została przerwana.

56'
żółta kartka Bardzo ostry wślizg zaliczył Pestka. To musiała być kartka koloru żółtego.

54'
Efektowne dośrodkowanie Szczepaniaka. Na piłkę nadbiegał jego kolega z drużyny, ale szybszy do zagrania był obrońca Wisły Kraków.

53'
Covilo jest już wśród rezerwowych. Szansę dostał Deja.

52'

50'
Obok bramki futbolówkę umieścił Krzysztof Piątek. Ale i tak trzeba nagrodzić za podjęcie próby.

49'
Patryk Małecki zaliczył centrę. Podanie z prawego skrzydła boiska nie zrobiło większej krzywdy, ponieważ futbolówka wyszła minimalnie za linię końcową. Gra została przerwana.

48'
Ależ okazja! Przypadkowa akcja mogła dać Cracovii drugiego gola! Mateusz Szczepaniak, będąc pod bramką, przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

47'
Na placu gry zameldował się Paweł Brożek. Doświadczony snajper zastąpił Lloncha.

46'
II część meczu!

Cyfry, liczby pierwszej połowy spotkania.

Sędzia Stefański zasygnalizował koniec I połowy meczu!

45'
60 sekund - tyle do podstawowego czasu gry I odsłony doliczył sędzia.

44'
żółta kartka Musiało do tego dojść. Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

43'
Lepszy fragment gry w wykonaniu Wisły. Udanie z bramki wyszedł Buchalik. Piątek został uprzedzony przez goalkeepera.

42'
Sandomierski podręcznikowo zbił silny strzał Brleka. Bardzo udane parowanie futbolówki.

41'
Patryk Małecki mocno niecelnie uderzył zza pola karnego. To już druga próba w wykonaniu skrzydłowego Wisły.

40'

38'
Wisła Kraków próbuje odpowiedzieć.

37'
Krzysztof Piątek został złapany na ofsajdzie. Napastnik próbował dobijać strzał Covilo.

35'
Wójcicki idealnie przyblokował Bartosza. Ten miałby idealną okazję bramkową. Dobre dośrodkowanie z prawej strony.

34'
Groźne uderzenie Patryka Małeckiego. Korner dla Wisły.

33'
Twarda gra na stadionie "Białej Gwiazdy". I jak na razie bez kartek.

31'
Michał Buchalik doskonale zatrzymał dosyć kąśliwe uderzenie z rzutu wolnego. Strzał zaprezentował Mihalik.

30'
Velez nie miał pomysłu, jak odebrać piłkę rozpędzonemu przeciwnikowi. Klarowny faul - ciągnięcie za koszulkę.

29'
Nieprzemyślany atak w wykonaniu Lloncha. Pomocnik Wisły dał się sprowokować.

28'
Na placu gry wyraźnie przeważają "Pasy".

26'

24'
0:1! Cracovia objęła prowadzenie! Genialne, prostopadłe podanie do Piątka pokazał Drewniak. Napastnik Cracovii popisał się świetnym, płaskim uderzeniem w lewy sektor bramki.

22'
Wysoko nad poprzeczką piłkę przeniósł Covilo. Defensywny pomocnik gości najlepiej odnalazł się podczas zamieszania, w polu karnym Wisły.

21'
Nikt na boisku nie odstawia nogi. Przed chwilą faulował Patryk Małecki.

20'

18'
Faul. Przewrócony został Miroslav Covilo.

17'
Z ogromnej odległości od bramki próbował Covilo. Strzał okazał się być bardzo sygnalizowany. Pewna interwencja w wykonaniu Buchalika.

16'
Rzuty wolny nie są jak na razie punktem firmowym obu ekip. Każda wrzutka jest za krótka.

15'

13'
Zbyt nisko futbolówkę z rzutu wolnego kopnął Carlitos. Piłka nie przeszła pierwszego z ustawionych przeciwników.

12'
Piotr Malarczyk bez pardonu zatrzymał Carlitosa. Coraz bliżej kartki...

11'
Przewagę mają podopieczni Michała Probierza.

9'
Tomasz Cywka dobrze się ustawił w pobliżu swojej bramki. Cracovia próbuje zagrozić stałymi fragmentami.

8'
Velez znowu najlepszy w powietrzu. Cracovia ma rzut rożny.

7'
Jest walka na placu gry. Kolejny rzut wolny dla Wisły Kraków, po przewinieniu Malarczyka.

6'
Na trybunach można zobaczyć m.in. Adama Nawałkę - selekcjonera reprezentacji Polski.

5'
Za krótko poleciała piłka, po rzucie rożnym, który wykonała Cracovia. Velez wzorowo oddalił zagrożenie od swojej bramki.

4'
Długi wyrzut piłki z autu, w wykonaniu Mihalika. Szczepaniak przegrał jednak pojedynek główkowy.

3'
Nieudanie wykonany rzut wolny przez gospodarzy. Brlek nie zdołał dobrze zgrać piłkę głową.

2'
Brlek był soczyście ciągnięty za koszulkę. Drewniak miał szczęście, że nie otrzymał żółtej kartki.

1'
Jako pierwsi piłkę kopnęli gracze Cracovii.

*'
194."Derby Krakowa" się rozpoczęły!

*'
Na stadionie odśpiewano hymn Polski.

*'

*'
Arbiter główny wyprowadza graczy obu drużyn.

*'
Michał Probierz postanowił postawić na taki zestaw piłkarzy.

*'
Kiko Ramirez, szkoleniowiec Wisły Kraków, w podstawowym składzie nie znalazł miejsca dla takich graczy, jak: Chorążka - Halilović, Boguski, Arsenić, Brożek, Wojtkowski, Ze Manuel

*'
Cracovia, z kolei, uporała się z pierwszoligowym GKS-em Tychy (4:1).

*'
Obie ekipy w tym tygodniu grały w Pucharze Polski. "Biała Gwiazda" wygrała 2:1 z Wisłą Płock. W tamtym spotkaniu dwa gole z rzutów karnych strzelił Ivan Gonzalez.

*'
Prestiżowy mecz dla krakowskiej publiczności poprowadzi Pan Daniel Stefański.

*'
Dobry wieczór! Nasz serwis zrelacjonuje dla Państwa wydarzenia z "Derbów Krakowa".
Mecz wystartuje o godz. 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online