Górnik Zabrze - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 1

Loska – Koj (64' Szeweluchin), Suarez, Wieteska, Wolniewicz – Kurzawa, Żurkowski, Ambrosiewicz, Kądzior – Angulo, Wolsztyński

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Podział punktów, w mojej opinii, jest werdyktem sprawiedliwym. Obie ekipy miały podobne ilości ofensywnych akcji.

Remis w Zabrzu!

90+9'
Damian Kądzior nieźle dograł z rzutu wolnego! Łukasiewicz wyratował swój klub przed utratą gola! Ogromnie bliski strzelenia gola był Angulo.

90+8'
Coraz więcej zanosi się na podział punktów.

90+6'
żółta kartka Niesportowe zachowanie. Angulo nie chciał umożliwić rywalowi wykonanie rzutu wolnego.

90+5'
Na ostatnie minuty wpuszczony na boisko został Łukasiewicz. Z niego zszedł Sołdecki.

90+4'
Steinbors uratował Arkę! Fenomenalną okazję na zmianę wyniku zaprzepaścił Angulo!

90+3'
Jurado niecelnie. W ostatniej chwili piłka zeszła mu z nogi. Arka ma rzut rożny.

90+1'
Mecz został przedłużony o 9 minut.

90'
W boczną siatkę bramki Górnika trafił Patryk Kun.

89'
Ambrosiewicz został zmieniony przez Matuszka.

87'
żółta kartka Sołdecki został ukarany żółtą kartką.

86'
1:1! Jest wyrównanie! Rafał Wolsztyński wykorzystał chaos w polu karnym Arki.

85'
GOL! Arka objęła prowadzenie! Wyrzut piłki z autu zrobiła zamęt u gdyńskich obrońców. Dobry, płaski strzał Jurado zaskoczył Steinborsa.

84'
Ruben Jurado nie popisał się dokładnością! Hiszpan wyszedł na czystą pozycję, jednak będąc blisko bramki, źle trafił w futbolówkę.

83'
Szeweluchin był bliski tego, aby przejąć dośrodkowanie z rzutu rożnego. W ostatniej chwili uprzedził go Danch.

81'
Jazvić ma wnieść nową jakość w szeregi Arki. Wśród rezerwowych znalazł się już Piesio.

80'
żółta kartka Taktycznie faulował Grzegorz Piesio. Obyło się bez kartki.

79'
Damian Zbozień wykonał kolejną centrę, z prawego skrzydła. Znów nikt nie potrafił zamknąć dosyć ciekawego zagrania.

77'
Angulo został dobrze uprzedzony przez jednego ze stoperów Arki.

76'
Adam Danch doskonale ustawia się względem Angulo. Napastnik urodzony w Hiszpanii, ma ogromne problemy.

75'
Coraz groźniej robi się pod bramką Steinborsa.

74'

73'
Loska dobrze. Zatrzymana centra od rzutu rożnego.

71'
Adam Marciniak, przed momentem, zaprezentował mocno nieudany strzał. Odległość od bramki była znaczna.

70'
Doszło do zmiany u gospodarzy. Rafał Wolsztyński w miejsce Rafała Kurzawy.

68'
Patryk Kun zawiódł sympatyków z Gdyni! Młody gracz został idealnie wypuszczony w uliczkę! Będąc w kapitalnej sytuacji kopnął wysoko nad poprzeczką.

67'
Arka próbowała wyjść z szybką kontrą. Nic z tego nie wyszło, bo w porę w akcję, zaingerował Kurzawa.

66'
Pavel Steinbors miał problemy z dośrodkowaniem. Bramkarz asekuracyjnie odbił piłkę na korner.

65'

63'
Szeweluchin oraz Zbozień na boisku.

62'
Michał Koj, z pomocą medyków swojego klubu, opuścił murawę.

61'

60'
Zbozień ma zastąpić Sochę.

59'
Do intensywnej rozgrzewki ruszył Szeweluchin.

58'
Michał Koj również leży na murawie.

57'
Na placu gry pojawiły się sztaby medyczne.

56'
Tadeusz Socha zderzył się pechowo z piłkarzem Górnika. Być może będzie potrzebna zmiana.

55'
Mateusz Szwoch nie zdołał uciec ze spalonego. Sędzia liniowy zasygnalizował zaistniałą sytuację.

54'
Kibice z Zabrza mogli mówić o wielkim szczęściu. Tuż przy prawym słupku futbolówkę kopnął Szwoch. Gwiazda Arki próbowała bezpośrednio z rzutu wolnego.

53'
Michał Koj wyraźnie przegrał bój ze Szwochem.

51'
Czujność Loski spróbował sprawdzić Patryk Kun. Bramkarz gospodarzy udanie zatrzymał zagrożenie.

50'
Jestem winny Państwu informację, że obie ekipy przystąpiły do gry, po przerwie, bez zmian w składach.

49'
Rafał Kurzawa dograł do swoich kolegów. Piłkę przejął Wieteska, ale jego strzał okazał się mocno niecelny.

48'
Loska, w momencie interwencji na przedpolu, był faulowany przez skaczącego rywala. Taką decyzję podjął Pan Paweł Gil.

47'
Dobre wyjście z bramki zanotował Loska. Kolejny stały fragment gry. Jego obrońcy skutecznie zatrzymali Arkowców.

47'
Żurkowski oddalił zagrożenie. Ale i tak Arka Gdynia zacznie nową akcję od prawego narożnika boiska.

46'
Czas na kontynuację meczu!

W pierwszej części gry, trochę lepiej zaprezentowała się ekipa z Zabrza. Zawodnicy Marcina Brosza dużo częściej podejmowali się budowania groźnych akcji.

Bez goli w I odsłonie!

45'
Damian Kądzior podjął ambitną próbę z większej odległości. Piłka została kopnięta w miejsce, gdzie dokładnie stał bramkarz Arki.

44'
Ostatnie sekundy podstawowego czasu gry w pierwszej połowie meczu.

42'
Lewą nogą uderzył Żurkowski. Steinbors nie miał żadnych problemów z popełnieniem poprawnej robinsonady.

40'
żółta kartka Marcin Warcholak w niebezpieczny sposób próbował odebrać rywalowi piłkę. To musiało zostać docenione przez Pawła Gila.

39'

37'
żółta kartka Wejście nakładką zaliczył Tadeusz Socha. Pierwsza, żółta kartka w tym meczu.

36'
Michał Koj skutecznie zatrzymał ofensywne zapędy Tadeusza Sochy.

34'
Wolsztyński minimalnie niecelnie. Beniaminek aktualnego sezonu ligowego bardzo efektownie wykonał stały fragment gry - aut.

33'
Podopieczni Marcina Brosza szukają swoich szans. Arka Gdynia wydaje się być trochę pogubiona.

32'
Pavel Steinbors nie dał się zaskoczyć Kądziorowi. Pewna interwencja, przy bardzo kąśliwym uderzeniu, z rzutu wolnego.

31'
Adam Danch sfaulował Żurkowskiego. Pan Paweł Gil przerwał akcję.

30'
Jurado nie mógł liczyć na życzliwość Kurzawy. Pomocnik ekipy gospodarzy, za swoje przewinienie w powietrzu, nie dostał żółtego kartonika.

28'
Jest odpowiedź ze strony gospodarzy. Uderzenie, które z dystansu oddał Rafał Kurzawa, poleciało bardzo daleko od zamierzonego celu.

27'
Mateusz Szwoch efektownie wypracował sobie miejsce do oddania strzału. Ten zawodnik ominął dwóch przeciwników, ale już strzał na bramkę okazał się nieudolny.

26'
Ruben Jurado zrobił błąd techniczny. Napastnik Arki Gdynia musiał się ratować faulem.

25'
Paweł Gil, arbiter główny, oszczędził gracza Górnika - Koja. Jego faul klasyfikował się na pokazanie żółtej kartki.

24'
Ambrosiewicz próbował dokładnie dograć do Angulo. Futbolówkę bardzo pewnie zgarnął Steinbors.

22'

21'
Grzegorz Piesio groźnie uderzył! Loska rzucił się na piłkę, ale to nie on skutecznie interweniował, tylko Wolniewicz, który zablokował strzał.

19'
Angulo jest dobrze kryty przez parę stoperów przyjezdnych.

18'
Dani Suarez reklamował zagranie piłki ręką. Obrońca Górnika Zabrze był pewny, że Adam Danch pomagał sobie ręką. Nie ma rzutu karnego.

17'

15'
Pierwszy kwadrans gry upłynął mi bardzo szybko.

13'
W środku pola wrze. Nikt nie odstawia nogi.

12'
Jest piłkarska walka w Zabrzu. Teraz czekamy na konkretne sytuacje strzeleckie.

10'
Wolsztyński ofiarą przewinienia taktycznego. Wolsztyński otrzymał słowną reprymendę od arbitra głównego.

9'
Marcjanik wygrał ważny pojedynek z Kądziorem. Ten próbował przedrzeć się z piłką, na prawej flance boiska.

7'
Żurkowski wywalczył rzut wolny. W środkowej strefie boiska doszło do przewinienia.

5'
Rafał Kurzawa powinien otrzymać żółty kartonik. Bardzo agresywny wślizg na nogi rozpędzonego gracza Arki.

4'
Grzegorz Piesio otrzymał prezent od Jurado. Ciekawe zagranie z prawego skrzydła boiska powinno zostać zamienione na gola, ale Piesio nieczysto trafił w piłkę. Ta poleciała w boczną siatkę.

2'
Dawid Sołdecki umiejętnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego. Strzał głową powędrował wysoko nad poprzeczką. Przypomnę, że niezłym dośrodkowaniem błysnął Mateusz Szwoch.

1'
Wolniewicz został autorem pierwszego strzału na bramkę, w tym meczu. Niestety, uderzenie powędrowało obok światła bramki.

*'
Mecz w Zabrzu rozpoczęty!

*'
Przed każdym meczem w tej kolejce ligowej odśpiewywany jest hymn Polski.

*'
Z ostatniej chwili.

*'
Leszek Ojrzyński postanowił zaufać takiemu zbiorowi graczy.

*'
Marcin Brosz, wraz ze swoimi współpracownikami ze sztabu szkoleniowego Górnika Zabrze, postawił na dosyć sprawdzone w tym sezonie zestawienie.

*'
Górnik Zabrze liczy dzisiaj szczególnie na kontynuację strzeleckiej szarży Angulo. Hiszpański snajper może się w tej chwili poszczycić siedmioma trafieniami.

*'
Arka Gdynia jest jedyną ekipą w polskiej Ekstraklasie, która po 4. kolejkach tego sezonu, jeszcze nie przegrała.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy punktualnie o godz. 15:30

*'
Witamy na naszym portalu! Na początek zabieramy Państwa do Zabrza, gdzie miejscowy Górnik spróbuje powalczyć o punkty z Arką Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online