Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Załuska - Niepsuj, Rapa, Dwali, R.Nunes - Piotrowski, Drygas (79' Hołota) - Formella (65' Listkowski), Kort, Gyurcso - Frączczak
Kuciak - Stolarski, Nunes, Augustyn, Wawrzyniak, Vitoria - Matras (84' Łukasik), - F. Paixao (62' Lipski), Wojtkowiak (78' Krasić), Peszko - M. Paixao

Dziękujemy Państwu za wspólną uwagę.

Remis, z lekkim wskazaniem na Pogoń Szczecin. Podopieczni Macieja Skorży zdecydowanie przejęli inicjatywę, po przerwie.

Arbiter główny zakończył widowisko!

90+2'
Lechia Gdańsk, wydaje się, że jest skupiona na obronie bezbramkowego wyniku.

90+1'
żółta kartka Marcin Listkowski zrealizował bardzo groźny wślizg.

90'
4 minuty doliczył sędzia.

89'
Augustyn w pojedynku z Frączczakiem. Arbiter nie podjął się przyznania rzutu karnego dla Pogoni.

88'
Ataki na bramkę Kuciaka są coraz bardziej masywne.

86'
Minimalnie się pomylił Adam Frączczak! Na refleks wybronił Kuciak, zatrzymując kąśliwy strzał nogami!

84'
żółta kartka Dawid Niepsuj, za wykonanie faulu taktycznego, obejrzał żółtą kartkę.

83'
Bardzo ładnie z lewego skrzydła dokręcał Sławomir Peszko. Łukasz Załuska wykonał instynktowną obronę, ale minimalnie minął się z piłką. Ta poleciała obok prawego słupka.

82'
Ostatnia zmiana w składzie Pogoni. Murawski za Piotrowskiego.

81'
Kuciak miał chwilowe problemy ze zdrowiem. Sytuacja zdrowotna Słowaka szybko wróciła do formy.

80'
Kuciak musiał znowu się nagimnastykować! Po raz kolejny świetnie uderzył Adam Gyurcso. Piłka leciała pod poprzeczkę.

79'
Tomasz Hołota zameldował się na boisku, Kamil Drygas je opuścił.

79'
Pozycja spalona. Kamil Drygas dał się uchwycić w pułapce ofsajdowej.

78'
Milos Krasić zmienił Grzegorza Wojtkowiaka.

77'
Dvali zgubił obrońcę! Poprzeczka, po strzale głową! Bardzo solidnie wykonany rzut rożny.

75'
Najwyższej próby interwencję wykonał Kuciak! Przepiękny strzał z rzutu wolnego! Adam Gyurcso był bliski ulokowania piłki w lewym oknie.

74'
Dusan Kuciak bardzo efektownie rzucił się na wgranie z rzutu rożnego.

73'
Pogoń Szczecin częściej jest przy futbolówce.

71'
Do ostrego starcia doszło w polu karnym Pogoni. Obie drużyny walczyły o pozycję, w czasie rzutu rożnego.

70'
Tylko na słownej nauczce skończyło się, po przewinieniu, do którego dopuścił się Jakub Wawrzyniak.

69'
Wiele pracy ma dzisiaj Pan Tomasz Kwiatkowski.

68'
Matras posłał bardzo soczyste dośrodkowanie. Wybitnie na futbolówkę nadbiegł defensor Pogoni Szczecin.

67'
Faul. Jakub Wawrzyniak był bardzo wyraźnie zepchnięty.

66'
Dla Dariusza Formelli ten mecz się już zakończył. Marcin Listkowski pojawił się na murawie.

65'
Dusan Kuciak bez problemów wyłapał sygnalizowaną centrę w wykonaniu Adama Frączczaka.

64'
Odpowiedź Macieja Skorży. Przy linii bocznej jest Marcin Listkowski.

62'
Debiut Patryka Lipskiego w barwach Lechii. Flavio Paixao udostępnił mu miejsce na boisku.

61'
Załuska dobrze sparował dośrodkowanie z lewego narożnika boiska. Peszko bardzo niebezpiecznie rozegrał korner.

60'
Za chwilę na plac gry wejdzie Patryk Lipski.

58'
Łukasz Załuska pewnie zatrzymał podkręcone zagranie na jego pole karne. Podawać dokładnie próbował Sławomir Peszko.

57'
Kolejny rzut rożny dla Pogoni. Silny strzał Dawida Korta został wzorcowo zblokowany przez ofiarnie broniącego przeciwnika.

56'
Augustyn dobrze przeciął dośrodkowanie, od rzutu wolnego. Korner dla gospodarzy.

55'
Formella wykorzystał moment, w którym to Matras zbyt agresywnie atakował.

53'
Kolejny ofsajd w tym meczu. Flavio Paixao nie przypilnował swojego ustawienia.

52'
Adam Frączczak otrzymał kapitalne dośrodkowanie. Jednak, nawet w sytuacji, gdzie napastnik strzeliłby gola, to ten gol nie zostałby uznany, ponieważ Frączczak był na spalonym.

51'
Dusan Kuciak jest ogromnie pewny na przedpolu. Słowacki goalkeeper wyśmienicie odczytał intencje przeciwników.

50'
W górze chorągiewka sędziego liniowego. Na ofsajdzie znalazł się gracz Pogoni Szczecin.

49'

48'
Wyraźnie przestrzelił Flavio Paixao. Wysoko nad bramką powędrowała futbolówka. Portugalczyk zgarnął piłkę, po interwencji obrońcy Pogoni.

47'
Świetna sytuacja dla Lechii! Wybornie w uliczkę został wypuszczony Marco Paixao! Soczysty strzał z głębi pola karnego został nogami zatrzymany przez Złuskę.

46'
Żaden ze szkoleniowców nie podjął się misji dokonania zmiany w składzie.

46'
II połowa meczu!

Nie doczekaliśmy się goli, w pierwszej odsłonie gry.

45+2'
Załuska pewnie wypiąstkował futbolówkę. Zbyt głęboka wrzutka od stałego fragmentu gry.

45+1'
BONUSOWY CZAS: 1 minuta.

45'
Peszko na pretensje. Rapa chwycił Flavio za koszulkę. Wszystko się działo w pobliżu pola karnego Pogoni.

44'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry I połowy.

42'

40'
Sędzia liniowy dość długo czekał z sygnalizacją ofsajdu. Sławomir Peszko nie mógł kontynuować akcji ofensywnej.

39'
Rzut rożny. Przecięte podanie Niepsuja. Na futbolówkę nadbiegał Adam Frączczak, ale niestety, został kapitalnie uprzedzony przez obronę.

38'
Kolejny korner Pogoni został doskonale zneutralizowany. Rzuty rożne nie są jak na razie zagrożeniem dla Dusana Kuciaka.

37'
Na krótki słupek piłkę wrzucał Ricardo Nunes. Dobra, pewna obrona jednego z graczy gdańskiego klubu.

35'
Dużo faulu. Jakub Wawrzyniak agresorem. Starcie powietrzne.

34'
Przewinienie. W środku pola doszło do faulu na Flavio Paixao.

33'
żółta kartka Cornel Rapa bez pardonu zaatakował wślizgiem. Żółty kartonik był w tej sytuacji standardem.

32'
Dusan Kuciak ma dzisiaj szczęście, jeśli chodzi o dośrodkowania na jego pole karne. Słowak zanotował kolejny, dobry chwyt.

31'
J.Nunes dobrze powstrzymał wrzutkę z rzutu rożnego.

30'
Kamil Drygas popisał się całkiem nieźle interesującym się strzałem z dystansu. Futbolówka nieznacznie powędrowała nad poprzeczką.

29'
Formella zagrał z prawego skrzydła. Grzegorz Wojtkowiak wygrał ważny bój o górną piłkę.

27'
Dusan Kuciak pewnie wyłapał zagranie od rzutu wolnego. Bardzo spokojna interwencja Słowaka.

26'
żółta kartka Błażej Augustyn nie patyczkował się w żaden sposób z rywalem. Arbiter został zmuszony do pokazania mu żółtej kartki.

25'
Obu ekipom brakuje dokładności i spokoju. Tyczy się to dwóch sfer: defensywnej oraz ofensywnej.

24'
Dusan Kuciak popisał się przytomnością umysłu! Słowacki goalkeeper wyśmienicie skrócił kąt zawodnikowi Pogoni. Szybko rozegrany rzut wolny był bliski zaskoczenia.

22'
Kamil Drygas przewrócił się w szesnastce Lechii. Pan Tomasz Kwiatkowski szybko rozwiał nadzieje Pogoni, o przyznaniu rzutu karnego.

21'
Flavio Paixao podjął ryzyko z dalszej odległości. Uderzenie pewnie wybronił Łukasz Załuska. Próba skierowana w centralną część bramki.

20'
Bardzo gęsto jest w środkowej strefie boiska.

19'
Ciągła niedokładność Pogoni, w rozegraniu akcji. Lechia daje mało miejsca.

18'
Nieudany strzał głową oddał Frączczak. Napastnik drużyny gospodarzy miał ogromnie trudne położenie.

17'

15'
żółta kartka Błąd techniczny Formelli. Pomocnik musiał naprawić swój błąd faulem. Sędzia nie docenił jego starań.

14'
Kamil Drygas z bólem. Spóźnione wejście na piłkę zaliczył Mateusz Matras.

13'
Zablokowany został Adam Gyurcso. A konkretnie, jego centra. Pomocnik próbował dogrywać z lewego skrzydła boiska.

12'
Paweł Stolarski, będąc w kapitalnym położeniu, posłał futbolówkę na trybunę! Siedem metrów od bramki Załuski!

11'
Ostry wślizg. Adam Frączczak uniknął kary, w postaci żółtej kartki.

10'
Nie udało się oddać strzału. Najwyżej do futbolówki, zagranej z rzutu wolnego, wyskoczył obrońca ekipy gospodarzy.

9'
Faul. Matras upadł na wysokości pola karnego Pogoni Szczecin.

8'

6'
Mateusz Matras zbyt silnie uderzył z dystansu. Strzał jedynie na statystyki.

5'
Groźna akcja Pogoni, na prawej flance boiska. Lechii udało się chaotycznie wywiązać z zadania, w defensywie.

2'
Mecz poprzedziła minuta ciszy. A jeszcze chwilę wcześniej został odegrany hymn Polski.

1'
Frączczak prostopadłym zagraniem szukał Korta. Do futbolówki najszybciej dopadł Dusan Kuciak.

*'
Początek meczu w Szczecinie!

*'

*'
Na ławce rezerwowej "Biało - Zielonych" zasiądzie Patryk Lipski. Jest to zawodnik, który do Lechii przyszedł w poprzednią sobotę.

*'
Popularni "Portowcy" przystępują do nadchodzącego starcia umotywowani pewnym, efektownym zwycięstwem z Lechem Poznań, w trakcie Pucharu Polski (3:0).

*'
Spotkanie, które rozpocznie się o godz.18:00, poprowadzi Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'

*'
Klub Lechii Gdańsk nie rozpieszcza kibiców. Podopieczni Piotra Nowaka nie potrafią wygrać od trzech spotkań ligowych.
Negatywne odczucia wśród gdańskich sympatyków wzbudziła niedawna porażka z Bytovią Bytów (0:1), w rozgrywkach Pucharu Polski.

*'
Witam, Państwa! Przed nami siódme spotkanie 5.kolejki LOTTO Ekstraklasy tego sezonu! Pogoń Szczecin o ligowe punkty dzisiaj zagra z Lechią Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online