Legia Warszawa - Sheriff Tyraspol online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sheriff Tyraspol
1 : 1

Malarz – Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Moulin, Mączyński, Guilherme (24' Kucharczyk) – Szymański, Sadiku *56' Hamalainen), Nagy.
Mikulić - Susić, Posmac, Kulusić, Cristiano Da Silva - De Nooijer, Anton, Brezovec, Tripić (64' Jairo) - Bayala, Badibanga.

Mecz zakończył się remisem 1:1.

64'
Tripić opuścił boisko, a zastąpił go Jairo.

61'
Mączyński z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

59'
żółta kartka Hlousek ukarany żółtą kartką.

58'
Szymański ładnie zwiódł rywala w polu karnym, ale nikt nie doszedł do jego podania.

56'
Hamalainen zastąpił Sadiku.

53'
Nagy wyłożył piłkę Szymańskiemu, ale ten nieczysto w nią trafił i nic z tego nie wyszło.

52'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Badibanga. Piłka wyszła na rzut rożny.

50'
Kucharczyk zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

50'
żółta kartka Brezovec ukarany żółtą kartką.

48'
Przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebował Pazdan.

46'

45+3'

45+3'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska mocno i tuż nad poprzeczką głową uderzył Jędrzejczyk.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Potężnie huknął z dystansu Mączyński i z problemami piłkę na rzut rożny wybił bramkarz Sheriffa.

43'
Sheriff przejął inicjatywę i od kilku chwil gra toczy się w obrębie pola karnego Legii.

42'
Badibanga zagrywał spod linii końcowej, ale dobrze przeczytał to Dąbrowski i przechwycił piłkę.

39'

38'
Tempo meczu jest niskie.

35'
Mogło być groźnie pod bramką gości, ale Kucharczyka w ostatniej chwili uprzedził bramkarz.

35'
Legia potwierdza, że nie jest w najlepszej formie.

30'
Legia ma przewagę optyczną, ale nic z tego nie wynika.

27'
żółta kartka Pazdan ukarany żółtą kartką.

25'
Bardzo niecelny strzał Brezoveca.

24'
Kucharczyk zastąpił kontuzjowanego Guilherme.

20'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Guilherme.

18'
Nuuuuda - tak póki co można podsumować dotychczasowy fragment meczu.

14'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale faul w ataku i grę wznowi Malarz.

12'
Szymański płasko dośrodkował do Mączyńskiego, ten nie zdążył oddać dobrego strzału, ale akcję zamknął Jędrzejczyk i z woleja posłał piłkę nad bramką.

12'
Jak na razie brakuje groźnych okazji strzeleckich. A nawet tych mniej groźnych.

10'
Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.

7'
Guilherme ładnie przedarł się lewą stroną, ale jego dośrodkowanie z końcowej linii wybili obrońcy.

7'
Guilherme oddał płaski strzał z dystansu. Prosto w bramkarza.

6'
Legia z pewnością nie uniknie kolejnej kary. Kibice odpalili race.

5'
Dąbrowski znakomicie zagrał długą piłkę za plecy obrońców, przyjął ją Sadiku, ale trochę za długo czekał z oddaniem strzału i został zablokowany.

3'
Seria dośrodkowań w pole karne Legii. Dobrze spisała się defensywa mistrzów Polski. Akcję zakończył gwizdek sędziego, który dopatrzył się spalonego.

1'

'
Oprawa kibiców Legii Warszawa nawiązującą do kary od UEFA.

'
Rezerwowi gości: Juric, Jardan, Oliveira, Mugosa, Jairo da Silva, Balima, Damascan.

'
Na ławce rezerwowych Legii zasiądą: Cierzniak, Broź, Jodłowiec, Pasquato, Berto, Kucharczyk, Hamalainen.

'
Skład Legii:

'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Sheriff Tyraspol, to zapraszamy do śledzenia meczu online