Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
2 : 3

Kuciak - Stolarski, Augustyn, Vitoria, Wawrzyniak (24' Krasić) - Łukasik (80' Lewandowski), Nunes, Oliveira (46' F.Paixao), Lipski, Peszko - M. Paixao.
Gliwa - Kuban (61' Basta), Piter-Bućko, Szufryn, Brzyski - Dudzic (72' Danek), Baran, Piszczek (51' Trochim), Krachunov, Mraz - Kolew

Dziękuję uprzejmie wszystkim za uwagę.

Lechia Gdańsk ponownie traci punkty na swoim obiekcie. Dzisiaj zabrakło większej piłkarskiej dyscypliny w obronie.
Radosław Mroczkowski przerwał swoją niekorzystną passę, jeśli chodzi o grę przeciwko Lechii.

Sędzia nie pozwolił na rozegranie rzutu rożnego. Koniec meczu!

90+4'
Rzut rożny dla gości.

90+3'
Mocno nieudanie rzut wolny wykonał Sławomir Peszko. Gliwa patrzył, jak piłka przelatywała nad poprzeczką.

90+2'
Wojciech Trochim ładnie minął skaczącego rywala. Była sytuacja bramkowa, ale jego strzał głową, z bliskiej odległości, poleciał nad bramką.

90+1'
Zupełnie nieoczekiwane uderzenie z dystansu zaliczył Paweł Stolarski. Czujnie na linii zareagował Michał Gliwa, łapiąc piłkę.

90'
Widowisko zostało wydłużone o cztery minuty!

89'
Michał Gliwa pewnie wyłapał nieudane zgranie na jego pole karne.

88'
Na boisku znajduje się sztab medyczny z Nowego Sącza.

87'
Dwóch graczy Sandecji cierpi na urazy.

86'
Grzegorz Baran umiejętnie zażegnał niebezpieczeństwo. Dobrą wrzutkę z rzutu rożnego zaprezentował Patryk Lipski.

85'
Tomasz Brzyski zaliczył naprawdę solidny strzał. Z obroną problemów nie miał Dusan Kuciak. Piłka posłana w centralną część bramki.

83'
Lechia gra bardzo szybko, ale i również niedokładnie. Coraz mniej czasu gospodarze mają na odrobienie strat.

82'
Trochim był łapany za koszulkę. Gracze Radosława Mroczkowskiego mają stały fragment gry.

81'
Sandecja stara się jak najdłużej operować futbolówką.

80'
Mateusz Lewandowski za Daniela Łukasika. Ta korekta jest korektą w tym pojedynku.

79'
13:10 - statystyka, która odnosi się do ilości strzałów.

78'
Wojciech Trochim znalazł drogę do bramki Kuciaka! Sandecja już na prowadzeniu!

76'
Gospodarze wyraźnie mają chrapkę na trzeciego gola.

75'
Kolev źle uderzył na bramkę. Zagrywał z pobliża pola karnego. Myślę, że dużo lepszą alternatywą byłaby próba rozegrania piłki do skrzydła.

74'
Faul taktyczny. Błażej Augustyn musi uważać, bo ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

73'
Bartłomiej Dudzic obchodzi dziś swoje 29.urodziny

72'
Dudzic, strzelec dwóch goli dla gości, został zastąpiony przez Danka.

71'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostało nam blisko dwadzieścia minut. Obaj szkoleniowcy mają jeszcze po jednej zmianie do dyspozycji.

70'
żółta kartka Wojciech Trochim błysnął niesportowym zachowaniem. Sędziowski team podjął decyzję o ukaraniu go żółtą kartką.

69'
Krasić zaprzepaścił świetną okazję! Doświadczony piłkarz kopnął piłkę wysoko nad poprzeczką, zamiast dogrywać do dużo lepiej ustawionych partnerów.

68'

66'
Patryk Lipski wyraźnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Zagranie niczym w rugby.

65'
Rzut wolny dla Lechii. Patryk Lipski podejdzie do futbolówki.

63'
Flavio Paixao dobrze wyszedł do zagrania z prawej flanki boiska. Uderzenie, które udało się oddać głową, było dalekie od perfekcji.

62'
żółta kartka Błażej Augustyn zdecydowanie za ostro. Zasłużona żółta kartka.

61'
Basta za Kubana. Taka zmiana została odnotowana w składzie Sandecji.

60'
Szufryn wyskoczył bardzo wysoko do dośrodkowania z rzutu rożnego. Ale strzał okazał się mocno nieudany.

58'
Kolev już czyhał na wrzutkę z rzutu wolnego. Szybciej zareagował obrońca Lechii Gdańsk.

57'
Inicjatywę przejął klub prowadzony przez Piotra Nowaka.

55'
Michał Gliwa popełnił kapitalną interwencję! Z dystansu solidnie huknął Sławomir Peszko! Lechia jest nie do poznania.

54'
Na tablicy wyniku remis! Patryk Lipski zaliczył drugą asystę w tym meczu. Z najbliższej odległości od bramki nie mógł się pomylić Sławomir Peszko.

52'
Lechia postawiła na ofensywę! Ogromnie bliski bramki Flavio, ale piłkę przed jej wejściem do celu, wybił Krachunov.

51'
Radosław Mroczkowski wypuścił na plac gry Trochima. Zszedł z niego Filip Piszczek.

50'
GOL! Rzut rożny przyniósł gospodarzom bramkę! Marco Paixao najwyżej wyskoczył do dośrodkowania.

49'
Michał Gliwa asekuracyjnie wypiąstkował futbolówkę, po dośrodkowaniu Patryka Lipskiego. Gracz Lechii wrzucał piłkę, z rzutu wolnego.

48'
Szufryn wygrał z Marco Paixao. Starcie w okolicach szóstego metra. Gdyby Portugalczyk wygrał ten pojedynek, to Lechia byłaby bliska zdobycia kontaktowego gola.

47'
Tomasz Brzyski, od rzutu wolnego, dograł na głowę Filipa Piszczka. Ten, jednak, mocno nieudolnie złożył się do strzału. Futbolówka poleciała nad poprzeczką.

46'
Flavio Paixao pojawił się na boisku, wchodząc z ławki rezerwowych. Oliveira już na rezerwie.

46'
Druga odsłona spotkania!

Kibice z Gdańska mają prawo być wyraźnie zdegustowani postawą zawodników Lechii. Nie taki rezultat wymarzyli sobie po pierwszej połowie.
Sandecja Nowy Sącz prezentuje konkretny, skuteczny futbol. Dwie okazje bramkowe zakończyły się dwoma golami.

Arbiter główny oznajmił, że jest koniec I połowy meczu.

45+1'
Goście czekają na gwizdek sędziego. Wolno rozgrywają rzuty rożne.

45'
Dwie minuty - o tyle pierwszą część gry przedłużył sędzia.

45'
Kolejny strzał z dystansu. Próbował Paweł Stolarski. Futbolówka poleciała obok prawej części bramki.

44'
Za placem gry opatrywany jest zawodnik Sandecji.

43'
GOL! Sandecja podwyższyła rezultat! Akcja w stylu FC Barcelony! Bartłomiej Dudzic dopełnił formalności, pakując piłkę do pustej bramki, po podaniu od Koleva.

41'
żółta kartka Lucas Kuban już ma żółtą kartkę. Sędzia nie mógł nie dostrzec agresywnego wejścia na nogi przeciwnika.

40'
Na krótkie problemy ze zdrowiem skarżył się Nunes. Gracz już jest zdolny do kontynuacji swojego występu.

39'
żółta kartka Żółta kartka dla Krachunova. Konkretny wślizg na nogi Marco Paixao.

39'
Akcje ofensywne Lechii nabrały dużo większej dynamiki. Gliwa miał ciężkie chwile.

38'
Michał Gliwa pokazał swój talent! Goalkeeper zbił okropnie mocny strzał w wykonaniu Łukasika. Odległość - ponad 30 metrów.

37'
Bardzo blisko gola dla Lechii! Vitoria miał wymarzoną szansę! Strzał oddany głową, poleciał na poprzeczkę bramki!

36'
Kolev przyjął futbolówkę ręką. Szybka reakcja ze strony arbitra głównego.

35'
Za wolno na bramkę rywala atakują piłkarze trenera Piotra Nowaka.

33'
Doszło do dwóch fauli w środku pola. W obu przypadkach poszkodowani zostali gracze z Gdańska.

32'
Mocno niecelny strzał Tomasza Brzyskiego, z lewej flanki boiska. Doświadczony obrońca zbyt optymistycznie podszedł do ryzykownego zagrania.

31'
Kuban dostał szansę od sędziego. Ten nie ukarał zawodnika Sandecji, za dosyć agresywny blok.

31'
Nie ma poweru w atakach ofensywnych gospodarzy.

30'
Piszczek przewrócił się w strefie pola karnego Lechii. Sędzia nie dał się nabrać na klarowną symulkę.

29'

27'
Bućko przetrzymywał gracza Lechii. Arbiter Frankowski odgwizdał przewinienie.

26'
Michał Gliwa spokojnie wyłapał zbyt głęboką wrzutkę, z lewego skrzydła. Dośrodkowywał Flavio Paixao.

24'
Zmiana. Krasić za Wawrzyniaka. W składzie Lechii dojdzie pewnie do roszady taktycznej.

23'
Milos Krasić przygotowuje się do wejścia na murawę. Jakub Wawrzyniak zasygnalizował trenerowi chęć zmiany.

22'
Krachunov doszedł do bardzo dobrego dośrodkowania z kornera. Piłka, po strzale głową, poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

21'
Sandecja poradziła sobie z niezłą centrą od rzutu rożnego.

21'
Lipski zablokowany. Będzie rzut rożny.

20'
Augustyn prostopadłym zagraniem szukał Oliveirę. Podanie było zdecydowanie za mocne.

19'

17'
żółta kartka Oliveira obejrzał żółty kartonik. Sędzia Frankowski dostrzegł bardzo ostry wślizg na nogi Grzegorza Barana.

16'
GOL! Sandecja! Dudzic wykorzystał nieudolność Kuciaka, który minął się z łatwym do przejęcia zagraniem. Pewny strzał z bliskiej odległości.

15'
Szufryn dobrze się ustawił pod swoją bramką. Stoper Sandecji przeciął dośrodkowanie Oliveiry.

14'
Oczekujemy pierwszej, dobrej okazji bramkowej.

13'

11'
Kolev uciekał przed ofsajdem. Piszczek podał w wolną strefę, ale jego zagranie przejęli przeciwnicy.

10'
Zablokowany został Oliveira. Lechia błyskotliwie przybliżyła się pod szesnastkę przyjezdnych.

9'
Sandecja stara się agresywnie odebrać futbolówkę przeciwnikowi.

7'
Przewinienie. Jakub Wawrzyniak lekko, ale wyraźnie dla sędziego, odepchnął rywala.

6'
Faul. Zderzenie Augustyna z Piszczkiem.

5'
Tomasz Brzyski spróbował dokładnie dośrodkować. Niestety, jego zagranie z lewego skrzydła boiska, poleciało wysoko nad poprzeczką bramki.

4'
Podniesiona chorągiewka przez sędziego liniowego. Sławomir Peszko został uchwycony na pozycji spalonej.

2'
Na pierwszy strzał w tym meczu zdecydował się Piter - Bućko. Uderzenie oddane ze znacznej odległości od bramki, powędrowało na jednej z trybun.

1'
Sędziemu głównemu dzisiaj pomaga system VAR. Za jego dobrą pracę odpowiedzialny jest Szymon Marciniak.

*'

*'
Spotkanie zostanie poprzedzone minutą ciszy.

*'
Piłkarze wkraczają na płytę boiska!

*'
Za blisko dziesięć minut zaczynamy!

*'
Rozjemcą nadchodzącego starcia będzie Pan Bartosz Frankowski.

*'
Skład beniaminka aktualnej kampanii ligowej. Zestawienie dosyć przewidywalne.

*'
Pan Piotr Nowak, coach "Biało - Zielonych", postanowił dokonać kilku korekt w składzie, w porównaniu z poprzednim meczem ligowym (Pogoń Szczecin, 0:0).

*'
Obie ekipy, a już w szczególności Lechia, nie marzyły o takim starcie w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy. Klub z Gdańska czeka na pierwszą wygraną na swoim terytorium.

*'
Spotkanie, które zostanie rozegrane będzie w Gdańsku, rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00

*'
Dzień Dobry, Państwu! Przed nami inauguracja 6.kolejki gier w LOTTO Ekstraklasie! W pierwszym meczu Lechia Gdańsk podejmie Sandecję Nowy Sącz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online