Bayern Monachium - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
3 : 1

Ulreich - Kimmich, Hummels (63' Rafinha), Süle, Alaba - Tolisso, Rudy, Vidal - Müller (62' Robben), Lewandowski, Ribéry (76' Coman)
Leno - Henrichs, Tah, S. Bender (47' Dragović), Wendell - Aranguiz (61' Kampl) , Kohr - Bellarabi, Mehmedi, Bailey (47' Brandt) - Volland

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen

Chciałbym podziękować serdecznie wszystkim, którzy wybrali naszą ofertę. Ze swojej strony życzę miłego wieczoru.

Muszę przyznać, że pierwszy mecz niedawno zainaugurowanego sezonu Bundesligi, nie zawiódł mnie w żadnym stopniu. Podczas tego widowiska oglądaliśmy multum okazji bramkowych.
O sukcesie Bayernu Monachium dzisiaj zdecydowała lepsza skuteczność.

Koniec meczu w Monachium!

90+1'
Leno nie dał się zaskoczyć Robbenowi! Holenderski skrzydłowy perfekcyjnie wraz z Lewandowskim ograli blok defensywny! Leno interweniował w stylu bramkarza piłki ręcznej.

90'
Arbiter główny pokusił się o dorzucenie dwóch minut.

89'
Za chwilę poznany wymiar doliczonego czasu.

87'
Bayer miał wyborną szansę! Minimalnie niecelnie piłkę dobijał Brandt! Jego uderzenie powędrowało tuż obok lewego słupka. Chwilę wcześniej był rykoszet, który zmylił kompletnie Ulreicha.

86'
Zbyt efektownie pod szesnastką przyjezdnych gra Bayern.

85'
Robert Lewandowski otrzymał bardzo dokładne podanie od Arjena Robbena. Polski napastnik wyszedł na solidną okazję bramkową, ale zamiast dobrego strzału, zobaczyliśmy koszmarny kiks. Piłka poleciała obok światła bramki.

84'
Gol wisi w powietrzu. Obie drużyny atakują bardzo konkretnie.

83'
Coman próbował dogrywać do Lewandowskiego, po fantastycznej szarży na lewej flance. Zabrakło kilku centymetrów.

82'
Robert Lewandowski rozczarowany. Jego podanie klepką do Robbena został przerwane przez obrońcę. Wszystko się działo pod bramką Leno.

81'
Silne wstrzelenie piłki, w realizacji Henrichsa. I zbyt silne. Futbolówka przeleciała przez całe pole karne gospodarzy.

80'

78'
Robert Lewandowski solidnie przymierzył z głębi pola karnego Bayeru. Mocny strzał powędrował w pobliże lewego słupka bramki Leno.

77'
Kilka sekund na boisku... i Coman na pozycji spalonej.

76'
Brawa dla Ribery'ego. Robben jest w tej chwili kapitanem Bayernu. Coman dostał szansę od Carlo Ancelottiego.

75'
Arjen Robben przekombinował. Holender próbował prostopadłym zagraniem obsłużyć Roberta Lewandowskiego, ale ten w żaden sposób nie odczytał intencji.

74'
Słabo wykonany korner przez gości. Kimmich bez trudu wybił piłkę poza swoją szesnastkę.

73'
Bayern Monachium jest zmuszony do gry w głębokiej defensywie.

71'
Dobre dośrodkowanie na głowę Kohra. Pomocnik Leverkusen powinie dużo lepiej przyłożyć się do strzału głową, ponieważ był zupełnie niekryty. Piłka poleciała obok lewego słupka bramki.

70'
Bayer Leverkusen w poszukiwaniu drugiego gola.

69'
Kimmich powrócił do gry.

69'
Przy linii bocznej boiska pracują medycy Bayernu.

68'
Kimmich dał znał, że ma problemy ze zdrowiem. Bez pardonu zawodnika gospodarzy potraktował Bellarabi.

67'
Gwizdek sędziego. Ten oznajmił, że piłka, po dośrodkowaniu Kimmicha, opuściła boiska. Obrońca Bayernu wykonywał rzut rożny.

66'
GOL! 3:1! Bayer Leverkusen zasłużył na tą bramkę. Przepiękny strzał pod poprzeczkę zanotował Mehmedi. Ulreich nie mógł nic zrobić.

65'
Popularny "Lewy" złapany został na ofsajdzie.

64'
żółta kartkaW ataku Vidala, na nogę przeciwnika, było widać premedytację. Sędzia nie miał problemów z pokazaniem mu żółtej kartki.

63'
Rafinha zameldował się na płycie boiska. Mats Hummels doznał jakiegoś urazu.

63'
Na refleks zainterweniował Leno. Na jego bramkę powędrowało kąśliwy strzał, po centrze z rzutu wolnego.

62'
Thomas Muller rozegrał dobre zawody. Arjen Robben na boisku.

61'
Aranguiz został zmieniony przez Kampla. Ta roszada była ostatnią, którą mógł dzisiaj dokonać trener gości.

60'
Bardzo nerwowo. Ribery powalony na murawę. Arbiter główny kontroluje widowisko w Monachium.

59'
Tolisso został odepchnięty. Całą sytuację kapitalnie widział blisko stojący sędzia główny.

58'
Wyborna obrona Ulreicha! Bramkarz wyciągnął niemal pewnego gola! Instynktowna robinsonada nogami, a potem na spółkę z kolegą zatrzymał piekielnie silną dobitkę.

57'
Brandt postraszył sympatyków z Monachium. Zmiennik Baily'ego oddał soczysty strzał zza pola karnego. Ulreich efektownie się rzucił, ale futbolówka przeleciała światło jego bramki.

56'
Bayern Monachium do gry w drugiej połowie meczu przystąpił bez zmian w składzie.

54'
Piłkarze gości ambitnie próbują wyrównać straty. Bayern Monachium bardzo dobrze organizuje się w strefie defensywy.

53'
Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w tym sezonie ligowym. Wybitnie wykonana jedenastka!

52'
Rzut karny dla Bayernu! Robert Lewandowski był trzymany za koszulkę przez Aranguiza. Ten dostał żółtą kartkę.

51'
System VAR analizuje sporną sytuację.

49'
Bellarabi upadł w pobliżu pola karnego gospodarzy. Arbiter główny jasno wyraził swoje stanowisko - faulu nie było.

48'
Bayer Leverkusen nie wywiesza białej flagi. Przed chwilą zobaczyliśmy całkiem nieźle obiecują się akcję ofensywną.

47'
U przyjezdnych doszło do dwóch zmian. Brandt w miejsce Bailey'a oraz Dragović w miejsce Bendera.

46'
Ulreich niepewnie zatrzymał dośrodkowanie z głębi pola karnego.

46'
II część gry!

Piłkarze są na boisku. Mecz będzie kontynuowany.

O kolejne 5 minut odroczono początek drugiej połowy meczu. Deszcz nie daje za wygraną.

Start drugiej połowy został odroczony o 10 minut!

Pada obfity deszcz. Piłkarze obu klubów znajdują się w tunelu.

Bayern Monachium prowadzi 2:0 do przerwy.

45'
O jedną minutę wydłużono czas I odsłony.

44'
Już ulewa w Monachium.

43'
Na indywidualne zakończenie akcji zdecydował się Talisso. Strzał okazał się wielce nieudany. Pretensje miał Robert Lewandowski.

42'
Kohr poszukał swojej szansy, zza pola karnego. Pogoda sprzyja podejmowaniu takich prób. Niestety, piłka powędrowała bardzo daleko od światła bramki.

40'

39'
W Monachium od kilku minut pada deszcz.

38'
Thomas Muller zbyt grał ciałem. Sędzia przyznał gościom rzut wolny.

37'
Nieznacznie nad bramką poleciała piłka, po strzale Bellarabiego. Zbyt ekstrawagancko w swojej strefie zachował się Ulreich.

36'
Ulreich nie miał okazji do interwencji. Wendell, ze swoim strzałem, nie przebił się przez świetnie pracujący mur.

35'
Rzut wolny. Atrakcyjna odległość dla wykonawcy stałego fragmentu gry. Mehmedi był faulowany.

34'
Bardzo kombinacyjnie pod szesnastką przyjezdnych grają podopieczni Carlo Ancelottiego.

32'
Ribery nie wykorzystał prezentu, jakim było nieudolne rozegranie piłki przed swoim polem karnym w wykonaniu gości. Francuz nie błysnął dokładnym przyjęciem futbolówki.

31'
Reakcja sędziego liniowego. Na pozycji spalonej wyłapany został gracz Bayernu Monachium.

30'
Długi cross w kierunku Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik nie zdołał jednak dotrzeć do zbyt mocnego zagrania.

29'
Sven Bender jest zdolny do gry.

28'
Na placu gry z bólu zwija się piłkarz Bayeru Leverkusen. Do gry wkroczył sztab medyczny.

27'
Leno nie skapitulował w pojedynku z Mullerem! Ten otrzymał wyśmienite, płaskie zagranie. Instynktowna obrona nogami uchroniła Bayer przed stratą kolejnego gola.

26'
W centralnej części gry doszło do ostrego przewinienia. Żółtej kartki za swoje niebezpieczne wejście nie dostał Sule.

25'
Mocno nieudolne dośrodkowanie z prawego skrzydła pokazał publiczności Henrichs. Od autu grę rozpocznie mistrz Niemiec.

24'
Fenomenalna wymiana piłki u gospodarzy! Słupek uratował Leno, po płaskim uderzeniu Alaby! Blok defensywny gości został kompletnie rozmontowany.

23'
Zespołowi sędziowskiemu dzisiaj pomaga system VAR.

22'

20'
Ulreich ponownie klasowo! I po raz kolejny interwencja nogami! Bailey próbował swojego szczęścia, oddając strzał z głębi pola karnego.

19'
Na tablicy wyników zmiana! Tolisso skorzystał z ogromnego zamieszania pod bramką Leno! Debiutant w barwach Bayernu wpakował piłkę do pustej bramki.

18'
Leno nie mógł pozwolić sobie na ryzyko. Bramkarz przyjezdnych przeniósł piłkę nad poprzeczką, po centrze w wykonaniu Lewandowskiego.

17'
Bardzo zaskakująco Vidal! Piłkarz z Chile podjął się trudnej misji oddania strzału z bardzo znacznej odległości od bramki. Futbolówka poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

15'
Bardzo dynamiczny kwadrans gry.

14'
Sędzia główny nie pozwala na agresywniejszą grę. Niemal każde stykowe przewinienie jest odgwizdywane.

13'
Leverkusen przez chwilę gra w przewadze. Za boiskiem jest opatrywany Rudy.

12'
Ulreich pokazał, że jest wyśmienitym bramkarzem! Genialna interwencja nogami zatrzymała Mehmediego, który został idealnie wypuszczony w uliczkę.

11'

9'
1:0! GOL! Fantastycznie wyegzekwowany rzut wolny przez gospodarzy. Kapitalnie do piłki wyskoczył Sule, i pewnym strzałem głową zaskoczył Leno.

8'
żółta kartka W tym sezonie została pokazana pierwsza żółta kartka. Kohr zaliczył klasyczny faul taktyczny.

6'
Rzut rożny dla Bayernu. Thomas Muller posłał interesujące dośrodkowanie.

5'
Ribery został ponownie sfaulowany. Tym razem już na swojej połowie boiska.

4'
Leno zmuszony do wykonania poważniejszej interwencji! Bardzo silnie piłkę kopnął Tolisso. Dobre piąstkowanie w wykonaniu goalkeepera.

3'
Ambitny rajd na prawej flance boiska wykonał Kimmich. Niemiec starał się wrzucić na pole karne, ale sędzia musiał przerwać grę, ponieważ piłka przekroczyła linię końcową.

2'
Faul. Bez litości został potraktowany Ribery. Przewinienie w środkowej strefie boiska.

1'
Bayer Leverkusen zaczyna od wysokiego pressingu.

*'
55.sezon Bundesligi już rozpoczęty!

*'
Minuta ciszy.

*'
Na stadionie odśpiewywany jest w tej chwili oficjalny hymn Niemiec.

*'
Piłkarze już wychodzą z klubowego tunelu.

*'
Przed spotkaniem czeka na Nas program artystyczny.

*'
W Bayerze Leverkusen, na ławie trenerskiej zadebiutuje dziś Heiko Herrlich.

*'
Program 1.kolejki niemieckiej Ekstraklasy. Są spotkania, na które warto rzucić okiem.

*'
Oczy polskich kibiców zwrócone są szczególne w kierunku Roberta Lewandowskiego. Polski snajper jest typowany do głównej walki o koronę króla strzelców.

*'
Tobias Stieler został wyznaczony do prowadzenia inauguracyjnego meczu nadchodzącego sezonu Bundesligi.

*'
Mecz na Allianz Arena wystartuje o godz. 20:30

*'
Dobry wieczór, Państwu! Wraca niemiecka Ekstraklasa! Bayern Monachium zmierzy się z Bayerem Leverkusen.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online