Cracovia - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Sandomierski - Wójcicki, Malarczyk (79' Helik), Dytiatjew, Sowah - Covilo, Drewniak - Szczepaniak (70' Wdowiak), Mihalik (64' Hernandez), Zenjov - Piątek.
Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Ambrosiewicz, Żurkowski - Kądzior (62' R. Wolsztyński), Kurzawa - Ł. Wolsztyński (66' Urynowicz), Angulo (81' Matuszek).

Mecze na żywo: Cracovia - Górnik Zabrze

Dziękujemy Państwu ślicznie za ten wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

Choć przez większość meczu wydawało się to niemożliwe, to grający przeciętnie zawodnicy Michała Probierza po stracie trzeciego gola dwadzieścia minut przed końcem, zdołali doprowadzić do wyrównania. Zabrzanie mogą pluć sobie w brodę, że nie dali rady dowieść prowadzenia do samego końca.

90+6'
Dośrodkowanie Kurzawy zostało wypiąstkowane przez Sandomierskiego.

90+5'
żółta kartkaŻółta kartka dla Wójcickiego za faul na Żurkowskim. Arbiter wyrzucił trenera zabrzan na trybuny zbyt agresywne uwagi.

90+4'
Piątek z dużym spokojem udanie egzekwuje drugą "jedenastkę". Mamy remis!

90+2'
żółta kartkaczerwona kartkaDrugi rzut karny dla Cracovii. Wolniewicz ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną za faul na Dytiatjewie.

90+1'
żółta kartkaSuarez dostał żółtą kartkę za opóźnianie wznowienia gry.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89'
Covilo popełnił faul w ofensywie na Ambrosiewicz, przez co sędzia musiał przerwać grę.

87'
Znakomita akcja pomiędzy Rafałem Wolsztyńskim i Kurzawą, ten drugi dostał podanie w tempo, ale jego uderzenie zostało wybronione przez Sandomierskiego.

86'
żółta kartkaKartka dla Wieteski za faul taktyczny.

85'
2:3! Piątek trafił do siatki, choć bramkarz wyczuł jego intencje.

84'
żółta kartkaPo żółtej kartce dla Dytiatjewa i Loski.

83'
Rzut karny dla Cracovii! Helik sfaulowany w szesnastce gości. Na boisku wywiązało się małe zamieszanie ze względu na Loskę, który nie chciał oddać futbolówki.

82'
Piątek złapany na spalonym.

81'
Ostatnia korekta w składzie Górnika: Matuszek wszedł za Angulo.

80'
Angulo zmusił pressingiem Sandomierskiego do wybicia futbolówki na aut.

79'
Zmiana w zespole Michała Probierza: Malarczyka zastąpił Helik.

78'
żółta kartkaKrakowianie zdołali się wybronić. Rafał Wolsztyński popełnił brzydki faul dla Piątku. "Żółtko" dla zawodnika z Zabrza.

76'
Angulo finezyjnym strzałem z pola karnego zmusił Sandomierskiego do interwencji. Rzut rożny.

75'
Cracovia w bardzo trudnej sytuacji, goście nie dopuszczają gospodarzy do zbyt wielu sytuacji w drugiej części meczu.

74'
żółta kartkaTaktyczne przewinienie Wolniewicza. Kara indywidualna dla bocznego obrońcy zabrzan.

73'
Uderzenie z dystansu w wykonaniu Angulo nie sprawiło kłopotów Sandomierskiemu.

71'
3:1 dla Górnika! Katastrofalny błąd techniczny Malarczyka pozwoliło gościom wyprowadzić szybki kontratak, Rafał Wolsztyński pociągnął z futbolówką w pole karne i kąśliwym strzałem zmusił bramkarza do kapitulacji.

70'
Tak też się dzieje: za Szczepaniaka wszedł Wdowiak.

69'
Szykuje się druga zmiana w drużynie Cracovii.

68'
Ofensywny wypad Sowaha, wrzutka zawodnika gospodarzy została przyblokowana.

66'
Druga korekta w składzie: Łukasza Wolsztyńskiego zastąpił Urynowicz.

65'
Korner dla gości. Centrę Kurzawy zdołali wybić defensorzy "Pasów".

64'
Roszada w zespole z Krakowa: Hernandez zajął miejsce Mihalika.

63'
Groźny strzał z dystansu odbił do boku Loska! Cracovia w natarciu.

63'
Rzut rożny dla gospodarzy.

62'
Zmiana w zespole prowadzonym przez Marcina Brosza: Kądzior opuścił plac gry, jego miejsce zajął Rafał Wolsztyński.

61'
Dośrodkowanie Kurzawy wyłapane bez problemów przez Sandomierskiego.

60'
Ręka Wójcickiego po zagraniu Koja. Rzut wolny dla Górnika Zabrze na wysokości szesnastki podopiecznych Michała Probierza.

58'
Przeciągnięta centra Kurzawy przeleciało całą szesnastkę i wyszło za linię końcową.

57'
Zablokowany strzał Wolsztyńskiego zza pola karnego. Korner dla zabrzan.

56'
Nieporozumienie między Covilo, Piątkiem i Szczepaniakiem. Piłka po zagraniu Serba dotarła do golkipera gości.

55'
Szczepaniak nie zdołał przeciąć wrzutki Mihalika i futbolówka wylądowała w rękawicach Loski.

54'
Przyblokowane dośrodkowanie Szczepaniaka zostało wybite przez Żurkowskiego.

53'
Centra Mihalika z lewej strony boiska została zablokowana.

52'
Kontra Górnika spaliła na panewce ze względu na brak piłkarza tej drużyny w szesnastce gospodarzy. Podanie na środek pola karnego, na jakie zdecydował się Angulo nie znalazło adresata.

51'
żółta kartkaArbiter ukarał Sowaha i Żurkowskiego żółtymi kartkami.

50'
Centra w pole karne została wybita przez graczy z Zabrza.

49'
Przy próbie przyspieszenia akcji w wykonaniu Wójcickiego, prawy obrońca krakowian został sfaulowany przez Kurzawę.

48'
Dogranie Kurzawy padło łupem Sowaha.

47'
Stały fragment gry, od rzutu wolnego na połowie Cracovii zacznie Górnik.

46'
Ależ szczęście mieli teraz gospodarze! Angulo będąc w polu karnym zgrał piłkę do Łukasza Wolsztyńskiego, a ten uderzył na bramkę Sandomierskiego. Zabrakło kilku centymetrów, aby goście mogli cieszyć się z trzeciego gola.

46'
Druga połowa rozpoczęta! Nie nastąpiły żadne zmiany w wyjściowych składach.

Zawodnicy wrócili na murawę.

Dobry początek Cracovii dał im owoc w postaci prowadzenia już w trzeciej minucie. W końcówce znacznie lepiej zaczęli grać goście, którzy przejęli inicjatywę i zdołali zdobyć dwie bramki.

45+1'
Doliczony czas gry, arbiter przedłużył grę o 60 sekund.

45'
2:1 dla Górnika Zabrze! Bardzo zła postawa krakowian w defensywie. Kurzawa dograł do Angulo, który uderzył głową na tyle mocno, że zmusił do interwencji Sandomierskiego. Golkiper odbił uderzenie pod nogi Wolsztyńskiego, a ten przyjął sobie futbolówkę i huknął z całej siły prosto do siatki.

44'
Kądzior nie zdołał wygrać pojedynku przy linii końcowej z Drewniakiem i od bramki zacznie Sandomierski.

43'
Sandomierski z dużym spokojem wyłapał dośrodkowanie Koja.

42'
Główka Łukasza Wolsztyńskiego przeszła minimalnie obok słupka!

41'
Uderzenie z dystansu Żurkowskiego zostało zablokowane.

40'
Niecelny strzał Drewniaka zza pola karnego.

39'
Mamy wyrównanie! Koj zamknął z bliskiej odległości wrzutkę Kurzawy.

38'
Wolsztyński wywalczył następny w tym spotkaniu rzut rożny.

37'
Krótko rozegrany rzut rożny, futbolówka trafiła przed szesnastkę do Zenjova, a estoński pomocnik uderzył bez przyjęcia. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

36'
Groźne uderzenie Zenjova z woleja zmusiło do interwencji Loskę. Korner dla zawodników klubu ze stolicy Małopolski.

35'
Zblokowana centra Wolniewicza padła łupem bramkarza "Pasów".

34'
Piłkarze są już gotowi do dalszej gry, gra została wznowiona.

33'
Poszkodowani zawodnicy potrzebują pomocy medycznej.

32'
Gra przerwana, Dytiatjew i Angulo zderzyli się głowami.

31'
Sowah zablokował dośrodkowanie. Stały fragment gry dla Górnika z narożnika boiska.

30'
Malarczyk przerywa długie podanie do Angulo, wybijając futbolówkę na aut.

29'
Mihalik wrócił do obrony i nie dopuścił, aby podanie Ambrosiewicza doszło na skrzydło do Wolniewicza.

28'
Od rzutu wolnego goście po faulu ofensywnym, jakiego dopuścili się krakowianie.

27'
Szczepaniak zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki z dużej odległości, co nie sprawiło kłopotów z interwencją bramkarzowi Górnika.

26'
Żurkowski uderzył z daleka, ale nie zaskoczył tym Sandomierskiego.

25'
Strzał Szczepaniaka z dosyć ostrego kąta minął bramkę.

24'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

23'
Świetne podanie Kurzawy do Wolniewicza. Prawy defensor zabrzan próbował dośrodkować, ale próba została zblokowana. Rzut rożny.

21'
Zagotowało się pod bramką Górnika. Koniec końców od bramki rozpocznie golkiper gości.

19'
Rzut wolny dla gości na połowie Cracovii. Do główki po centrze Kurzawy doszedł Wolsztyński, jednak uderzył prosto w Loskę.

18'
Mocny strzał Zenjova zza szesnastki nie trafił w światło bramki.

17'
Duży błąd Wolniewicza, który zagrał pod nogi Szczepaniaka, ten odegrał do Piątka. Napastnik gospodarzy huknął z dystansu, ale nie pokonał Loski.

15'
Zaskakujące dogranie Kurzawy przed pole karne, gdzie do strzału doszedł Żurkowski. Pomocnik zabrzan nie przyłożył zbyt dobrze do uderzenia i przestrzelił.

14'
Interwencja Sowaha po wrzutce Wolsztyńskiego i będzie korner dla Górnika.

13'
Łukasz Wolsztyński zagrał ręką na połowie "Pasów", co nie umknęło uwadze sędziego.

12'
Wolniewicz zatrzymał wślizgiem podanie Sowaha, przy piłce wciąż jednak utrzymują się podopieczni Michała Probierza.

11'
Dośrodkowanie Mihalika znalazło adresata w postaci jednego z zawodników gospodarzy, ale ten nie zdołał zamknąć akcji strzałem.

10'
Faul na Piątku blisko pola karnego Górnika Zabrze. Przewinił Wolniewicz.

9'
Wieteska omal nie sprawił prezentu piłkarzom z Krakowa pod własną szesnastką, jednak środkowy obrońca już po chwili naprawił swój błąd.

8'
Ładna wymiana podań pomiędzy zawodnikami gości, jednak po chwili Wolniewicz nie zdołał opanować piłki w polu karnym i ta opuściła linię końcową.

6'
Górne zagranie w kierunku Angulo, Hiszpan ścigał się z defensorami "Pasów", ale obie strony pogodził Sandomierski. Golkiper dopadł do futbolówki pierwszy i ją złapał.

5'
Krótkie rozegranie, piłka trafiła do Drewniaka, który zdecydował się na strzał z dystansu. Próba byłego pomocnika Lecha Poznań została zablokowana.

4'
Wolniewicz przyblokował centrę Sowaha. Rzut rożny dla krakowian.

3'
Zenjov daje prowadzenie Cracovii! Estończyk dostał świetne podanie ze środka pola od Szczepaniaka i technicznym uderzeniem pokonał Loskę.

1'
Wrzutka z lewego skrzydła w wykonaniu Kurzawy padło łupem obrońców gospodarzy.

1'
Zaczynamy!

*'
Czas dla kibiców Cracovii - odśpiewanie klubowego hymnu.

*'
Piłkarze obu ekip są już na placu gry.

*'
Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'
"Osiemnastkę" uzupełniają: Kasprzik, Szeweluchin, Olszewski, Pawłowski, Urynowicz, Matuszek, R. Wolsztyński.

*'
Wyjściowe zestawienie gości Górnika: Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Ambrosiewicz, Żurkowski - Kądzior, Kurzawa - Ł. Wolsztyński, Angulo.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Pesković, Dimun, Siplak, Deleu, Wdowiak, Helik, Hernandez.

*'
Szkoleniowiec "Pasów" postawił na następujących zawodników: Sandomierski - Wójcicki, Malarczyk, Dytiatjew, Sowah - Covilo, Drewniak - Szczepaniak, Mihalik, Zenjov - Piątek.

*'

*'
W lepszych humorach są zawodnicy z Zabrza. Beniaminek z Górnego Śląska do tej pory zgromadzili osiem punktów, dwukrotnie zgromadzili pełną liczbę "oczek", dwa razy podzielili się nimi i jeden raz musieli uznać wyższość rywala.

*'
Podopieczni Michała Probierza nie mogą zaliczyć początku obecnego sezonu do najlepszych. Krakowianie zwyciężyli tylko raz, tyle sam zremisowali i ponieśli trzy porażki.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Szósta seria gier w Lotto Ekstraklasie już się rozpoczęła. Drugim spotkaniem tej kolejki będzie pojedynek Cracovii z Górnikiem Zabrze. Serdecznie zapraszamy na relację tekstową LIVE z tego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online