Wisła Płock - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 1

Kiełpin - Stefańczyk, Łasicki, Byrtek, Stępiński - Furman, Rasak - Łukowski (60' Varela), Merebashvili - Lebedyński (46' Kante), Biliński (73' Reca).
Cierzniak - Broź, Dąbrowski, Astiz, Jędrzejczyk - Jodłowiec, Moulin - Hildeberto (68' Kucharczyk), Pasquato (74' Nagy), Chukwu (80' Mączyński) - Niezgoda.

Niezgoda (40.)

Chukwu (35.) żółta kartka
Kucharczyk (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Legia Warszawa

Derby Mazowsza dla gości ze stolicy! Podopieczni Jacka Magiery nie zaprezentowali się w najlepszym stylu, ale wywożą z Płocka trzy punkty. Gospodarze natomiast zaprezentowali się dzisiaj słabo, tylko okresami zagrażając bramce Legii. Należy jednak zaznaczyć, że arbiter popełnił w końcówce błąd nie dyktując rzutu karnego dla Wisły.

90+3'
żółta kartkaKucharczyk ukarany "żółtkiem" za symulowanie faulu w polu karnym.

90+2'
Moulin zepsuł w prosty sposób okazję do podwyższenia rezultatu.

90+1'
Doliczony czas gry, arbiter doliczył trzy minuty.

90'
Strzał głową Kante trafił w rękę jednego z zawodników Legii. Sędzia popełnił błąd nie dyktując karnego.

89'
Merebashvili padł w polu karnym po wejściu Brozia, jak powtórki pokazały, czyste wejście obrońcy. Rzut rożny.

88'
Wysiłki spaliły na panewce, faul w ofensywie i będzie rzut wolny dla gości.

87'
Zawodnicy Jerzego Brzęczka podejmują jeszcze jedną próbę zbudowania udanego ataku pozycyjnego.

86'
Furman dobrze zacentrował, ale nikt nie dał rady wykończyć strzałem tego dośrodkowania.

85'
Faul Jędrzejczyka na Recy niedaleko pola karnego legionistów.

84'
Nagy udanie ograł dwóch piłkarzy gospodarzy, jego późniejsze dośrodkowanie zostało wyłapane przez bramkarza.

83'
Wisła Płock nie potrafi zbudować dokładnej akcji na połowie gości.

82'
Nieudane podanie Kiełpina do Stefańczyka w prostej sytuacji, piłka wyszła na aut.

81'
Reca ładnie ograł dwóch zawodników, jednak już po chwili źle dogrywał w pole karne.

80'
Trzecia zmiana w zespole Legii: Chukwu zszedł, Mączyński wszedł.

78'
Gospodarze powoli budują atak pozycyjny na połowie "Wojskowych".

77'
Centra Moulina wylądowała wprost w rękawicach Kiełpina.

76'
Rzut wolny dla podopiecznych Jacka Magiery przed polem karnym płocczan.

75'
Kante oddał strzał w polu karnym, który minął bramkę Cierzniaka.

74'
Jest także korekta w składzie Legii: Nagy zastąpił Pasquato.

73'
Ostatnia zmiana w zespole "Nafciarzy": na boisku pojawił się Reca, zastępując Bilińskiego.

72'
Uderzenie po ziemi w wykonaniu Kucharczyka nie zaskoczyło Kiełpina.

71'
Piłkarze Wisły Płock nie mogą przedrzeć się przez zasieki obronne legionistów.

70'
Kante znakomicie ograł zawodnika Legii, podał do Merebashvilego, Gruzin miękko zagrał w pole karne, gdzie nikt nie zdołał zamknąć tej centry.

68'
Korekta w składzie Legii Warszawa: Kucharczyk zajął miejsce na boisku Hildeberto.

66'
Varela strzelił zza szesnastki, piłkę po koźle wyłapał Cierzniak.

65'
Zagranie ręką Niezgody spaliło jego szanse na dojście do okazji, która mogła przynieść gościom drugiego gola.

63'
Hildeberto złapany na spalonym.

62'
Sporo niedokładności w grze obu klubów.

61'
Uderzenie ze sporej odległości z wykonaniu Furmana przeszło obok słupka.

60'
Druga korekta w składzie Wisły: Varela zastąpił Łukowskiego.

58'
Złe podanie Merebashvilego wyszło na aut.

57'
Do dośrodkowania Jodłowca doszedł Hildeberto, późniejszy strzał Portugalczyka był niecelny.

56'
Uderzenie Pasquato zza szesnastki sprawiło kłopoty Kiełpinowi, ostatecznie golkiper "Nafciarzy" zdołał złapać futbolówkę.

55'
Bardzo słabe dogranie Furmana wyszło poza plac gry.

54'
Jędrzejczyk sfaulował Kante na połowie legionistów. Rzut wolny.

53'
Kolejny stały fragment gry z narożnika boiska dla Wisły Płock. Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Cierzniaka.

52'
Słabo rozegrany korner, Legia wyszła z kontrą, Hildeberto pociągnął z piłką niemal przez całe boisko wyszedł sam na sam, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.

51'
Bardzo mocny strzał Kante z dystansu odbił się od jednego z piłkarzy gości i będzie rzut rożny.

50'
Zbyt mocne podanie do wybiegającego Niezgody, grający na szpicy w zespole gości zawodnik nie miał szans na dojście do tego podania.

49'
Zakotłowało się w polu karnym Legii! Po krótkim rozegraniu do piłki w szesnastce doszedł Merebashvili, Gruzin chciał zgrać ją na środek, ale zrobił to za mocno.

48'
Centra Furmana, bliski dojścia do futbolówki był Byrtek, ale uprzedził go Astiz. Będzie jeszcze jeden korner dla gospodarzy, tym razem z lewego narożnika.

47'
Łukowski po szarży wywalczył rzut rożny.

46'

Nastąpiła jedna zmiana: Kante zajął miejsce Lebedyńskiego.

Obie ekipy wracają na plac gry.

Statystyki:

Derby Mazowsza przez pierwsze 45 minut nieco rozczarowały. Obydwie drużyny nie grają dzisiaj na zbyt wysokim poziomie, większość gry ma miejsce w środku boiska.

45'
Przyblokowane dośrodkowanie Łukowskiego zostało wybite przez Moulina.

43'
Długie rozgrywanie futbolówki przez gospodarzy na połowie legionistów.

42'
Płocczanom brakuje dzisiaj nieco dokładności w zagraniach.

41'
Ręką zagrywał Merebashvili w środku pola, arbiter odgwizdał rzut wolny dla Legii Warszawa.

40'
Niezgoda otworzył wynik meczu! Napastnik po podaniu Pasquato przyspieszył, wpadł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Kiełpina.

38'
Minimalnie niecelny strzał z powietrza w wykonaniu Łasickiego.

37'
Zablokowane podanie Bilińskiego, będzie rzut rożny dla podopiecznych Jerzego Brzęczka.

35'
żółta kartkaChukwu otrzymał żółtą kartkę za brzydki faul w środku pola.

34'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

33'
Silny strzał Merebashvilego odbił Cierzniak przed siebie. Po chwili piłka odbiła się od Jędrzejczyka i będzie korner dla Wisły Płock.

32'
Większość gry w pierwszej części meczu jest rozgrywane w środku boiska.

31'
Hildeberto popełnił faul w ofensywie na Stefańczyku.

30'
Byrtek w ostatniej chwili zatrzymał wślizgiem rozpędzającego się Niezgodę. Gdyby napastnik minął defensora gospodarzy, to wówczas znalazłby się w bardzo dogodnej sytuacji do zmiany wyniku.

29'
Główka Lebedyńskiego minęła w sporej odległości bramkę strzeżoną przez Cierzniaka.

28'
Merebashvili został sfaulowany bardzo blisko pola karnego piłkarzy prowadzonych przez Jacka Magierę.

27'
Nigeryjski zawodnik "Wojskowych" sfaulowany w okolicy środka boiska.

26'
Do uderzenia po wrzutce Pasquato doszedł Niezgoda. Młody napastnik trafił jednak w obrońcę Wisły.

25'
Chukwu wywalczył korner dla legionistów.

23'
Faul Bilińskiego na Astizu w szesnastce warszawian.

22'
Zagrożenie pod bramką Legii po centrze Łukowskiego zdołali opanować obrońcy gości.

21'
Niezrozumiałe górne podanie Dąbrowskiego wyszło poza plac gry.

20'
Rajd Jodłowca pod pole karne, pomocnik zdołał uderzyć na bramkę, czym zmusił Kiełpina do interweniowania.

19'
Główka Niezgody po dośrodkowaniu Moulina przeszła obok słupka.

18'
Rasak przekroczył przepisy w walce fizycznej z Hildeberto w środku pola.

16'
Chukwu nie dał rady ograć Stefańczyka przy linii bocznej.

15'
Astiz leży na murawie po starciu z Bilińskim. Wygląda jednak na to, że defensor zdoła kontynuować grę bez pomocy medycznej.

14'
Płocczanie długo rozgrywają piłkę w dzisiejszym spotkaniu.

13'
Strzał z dystansu Jodłowca nie sprawił problemów Kiełpinowi.

11'
Strata Furmana umożliwiła gościom wyprowadzenie kontrataku, Niezgoda podał do wychodzącego na niemal czystą pozycję Pasquato, Włoch zdecydował się na podcinkę, ale jej wykonanie było dalekie od ideału i piłka poszybowała wysoko nad bramką.

10'
Jędrzejczyk sfaulowany we własnym polu karnym.

9'
Astiz powalczył w powietrzu o futbolówkę z Bilińskim, hiszpański obrońca wygrał to starcie, choć ucierpiał przy tym napastnik "Nafciarzy".

8'
Hildeberto będąc w szesnastce gospodarzy nie miał pomysłu na rozwinięcie akcji, po chwili namysłu zdecydował się na wrzutkę, która była nieudana.

7'
Futbolówka zagrana górą przez Łasickiego miała dojść do wybiegającego na pozycję Lebedyńskiego, jednak Astiz udanie interweniował.

6'
Centra Pasquato ze stałego fragmentu gry padła łupem defensorów Wisły.

5'
Faul wcześniej wspomnianego Gruzina na Broziu. Rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego.

4'
Niedokładne podanie Furmana do Merebashvilego uniemożliwiło gospodarzom wyprowadzenie kontry.

3'
Rzut rożny dla "Nafciarzy". Po dośrodkowaniu Furmana, arbiter uznał, że Cierzniak był faulowany przy próbie wypiąstkowania piłki i odgwizdał przewinienie.

2'
Hildeberto wygrał pojedynek fizyczny ze Stępińskim przy szesnastce gości, zdaniem sędziego była to czysta interwencja.

1'
Derby Mazowsza rozpoczęte!

*'
"Jedenastki" desygnowane do gry przez trenerów obu ekip są już na boisku.

*'
Rozjemcą pojedynku będzie Pan Daniel Stefański.

*'
Odnotować należy także pierwszy mecz w nowych-starych barwach Inakiego Astiza. Hiszpan po dwóch latach przerwy powrócił do klubu ze stolicy Mazowsza.

*'
W stołecznej drużynie panuje mały szpital. Szkoleniowiec Jacek Magiera nie może dzisiaj skorzystać z usług m.in. Miroslava Radovicia, Jakuba Czerwińskiego, Guilherme. Z kolei do składu po dłuższej przerwie powrócił Jarosław Niezgoda oraz Tomasz Jodłowiec.

*'
Zestawienie taktyczne gości z Warszawy:

*'
Ławka rezerwowych: Kryczka, Sielewski, Dźwigała, Varela, Reca, Piątkowski, Kante.

*'
Wyjściowy skład "Nafciarzy" został zaprezentowany.

*'

*'
Obie strony nadchodzącego starcia zgromadziły taką samą liczbę punktów w tabeli ligowej - dokładnie siedem "oczek". Wyżej w tabeli są jednak warszawianie, ze względu na lepszy bilans bramkowy.

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

*'
Dzień dobry Państwu! Szósta kolejka Lotto Ekstraklasy na dobre się rozpoczęła. W pierwszym niedzielnym spotkaniu Wisła Płock zmierzy się z obecnym mistrzem Polski, Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online