Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 3

Mucha - Fryc, Keckes (36' Stefanik), Putivtsev, Słaby (78' Wróbel) - Jovanović (61' Misak), Kupczak - Gutkovskis, Piątek, Miković, - Śpiączka
Putnocky - Gumny, L.Nielsen, Dilaver, Kostevych - Trałka (22' Tetteh), Gajos - Makuszewski (75' Barkroth), Majewski, Situm - Gytkjaer (52' B.Nielsen)

Chciałbym Państwu podziękować za uwagę.

Spotkanie wygrała drużyna bardziej zaangażowana i zorganizowana na placu gry. W mojej opinii, wynik jest odzwierciedleniem wydarzeń na boisku.
Radosław Majewski był moim zdaniem najjaśniejszym punktem w składzie Lecha, jak i w ogóle dzisiaj na placu gry.

90+3'
Majewski został zablokowany przez Kupczaka. Świetną pracę wykonał ten pomocnik. Skrzydłowy Lecha wziął duży zamach.

90+2'
Ostatnie sekundy tego meczu.

90+1'
Na pole karne "Kolejorza" sukcesywnie lecą długie zagrania. Obrona Lecha Poznań zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym.

90'
Do podstawowego czasu gry dorzucono trzy minuty.

88'
Bruk-Bet próbuje jeszcze złapać kontakt.

87'
GOL! Radosław Majewski chyba dobił gospodarzy. Doskonały strzał głową, po centrze z prawej flanki. Futbolówka wylądowała tuż przy prawym słupku.

86'
Na aferę atakuje Termalica. Każda minuta, która upływa, działa na niekorzyść gospodarzy.

85'
Drużyna z województwa wielkopolskiego usiłuje jak najdłużej grać piłką.

84'
Ekipa Mariusza Rumaka, po zdobyciu gola, na nowo uwierzyła w siebie.

83'
1:3! GOL! Lasse Nielsen trafił do swojej bramki. Stoper usiłował zablokować strzał, który z dwudziestego metra od bramki, oddał Miković.

81'
Radosław Majewski, szczęśliwie dla kibiców gospodarzy, się minimalnie pomylił. Piłka, po płaskim uderzeniu z czternastego metra, poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

80'

79'
Bartosz Śpiączka nie miał łatwego życia, oddając strzał głową. Zagranie było wykonywane w bardzo trudnej pozycji. Futbolówkę wyłapał Putnocky.

78'
Jakub Wróbel za Karola Słabego. Ta zmiana jest ostatnią ustawową zmianą w dniu dzisiejszym.

76'
Bruk-Bet małymi kroczkami przybliża się pod szesnastkę przyjezdnych.

75'
Maciej Makuszewski dzisiaj dał dużo Lechowi Poznań. Barkroth ma kwadrans na pokazanie swoich umiejętności piłkarskich.

74'
Mariusz Rumak wiele gestykuluje.

72'
Putnocky zaliczył kontakt z piłką. Słowak nie ma dzisiaj wiele pracy. Przed momentem, na jego szesnastkę powędrowało dośrodkowanie z prawego skrzydła.

71'
Na trybunę piłkę kopnął Kostevych. Ukrainiec zdecydował się strzałem z pierwszej piłki zakończyć akcję ofensywną. Chwilę wcześniej, w futbolówkę nie trafił Makuszewski.

70'
Zbyt mało zaangażowania w odbiór piłki pokazują popularne "Słonie".

69'
Maciej Makuszewski był ofiarą przewinienia taktycznego.

68'
Z bliskiej odległości od pola karnego gospodarzy technicznie rozwiązać akcję próbował Tetteh. Piłka przeszła jednego z pierwszych ustawionych obrońców, ale już nie przebiła się przez drugiego.

67'

65'
Gospodarze mają problemy ze zbudowaniem zagrożenia pod bramką Putnocky'ego.

63'
żółta kartka Miković musiał mieć świadomość tego, że jego niebezpieczne wejście zostanie docenione kartką. Poszkodowany - Gumny.

62'
Gutkovskis musi się przyznać, że nie trafił dobrze w piłkę. Jego mocne uderzenie z dystansu, powędrowało wysoko nad poprzeczką.

61'
Misak zameldował się na boisku.

60'
Zmiana rezultatu! Pechową interwencję w obronie popełnił Putivtsev. Stoper próbował przeciąć dośrodkowanie z prawego skrzydła. Z tego rejonu zagrywał Makuszewski.

59'
Dilaver posłał bardzo długi cross w stronę Situma. Ten nie zdołał jednak przyjąć zbyt przeciągniętego zagrania.

57'
Lech Poznań podejmuje kolejne próby ofensywnych ataków.

56'
Situm otrzymał perfekcyjną, prostopadłą piłkę. Do pomocnika Lecha Poznań należało czysto uderzyć futbolówkę, będąc pod ostrym kątem. Strzał poleciał daleko od światła bramki.

55'

53'
Spalony. Bartosz Spiączka nie mógł mieć pretensji do sędziego liniowego.

52'
Biele Nielsen przygotowany do wejścia na murawę. Gyktjaer znajdzie się na ławce rezerwowej.

50'
Fryc zaprezentował publiczności bardzo daleki wyrzut piłki z autu. Dobrze w swojej szesnastce głową zareagował L.Nielsen.

49'
Maciejowi Makuszewskiemu nie naszła dobrze piłka. Skrzydłowy mógł czuć rozczarowanie, bo gdyby lepiej przyjął futbolówkę, to miałby znakomitą sposobność na oddanie strzał z pobliża pola karnego.

48'
Gutkovskis dokonał przewinienia w centralnej części boiska.

47'
W czasie przerwy nie doszło do żadnych zmian w składach.

46'
Sędzia główny wydał komunikat. Druga połowa meczu wystartowała.

Pierwsza część gry obfitowała ogromną walką na placu gry. I niestety ta walka przyniosła kontuzje, które wyeliminowały po jednym z piłkarzy obu ekip.
Lech Poznań był ekipą, która bardziej chciała otworzyć worek z golami. Liczne starania przyniosły efekt, w postaci bramki strzelonej przez Gytkjaera.

Czas I połowy spotkania dobiegł końca!

45+5'
Bartosz Śpiączka mógł doprowadzić do remisu! Jego przepiękny plan pokrzyżował słupek bramki! Napastnik drużyny gospodarzy oddał strzał głową.

45+4'
Ostry wślizg zaprezentował gracz Bruk-Betu. W mojej opinii, Maciej Makuszewski był faulowany na żółtą kartkę. Sędzia był innego zdania.

45+3'
Lech gra dużo skrzydłami. Gumny oraz Kostevych mają wiele pracy.

45+1'
Poznaniacy chcą iść za ciosem. Ekipa Mariusza Rumaka skoncentrowana w grze defensywnej.

45'
Co najmniej 5 minut dłużej potrwa I odsłona meczu.

44'
GOL! Gytkjaer znalazł drogę do bramki rywala! Duński napastnik wykorzystał perfekcyjną centrę autorstwa Gumnego. Jan Mucha był kompletnie bezradny.

43'
Ofensywa Lecha Poznań. Goście wszelkimi sposobami starają się napsuć krew bramkarzowi Bruk-Betu.

42'
Termalica już gra w komplecie. Po szybkiej interwencji medycznej na murawę wrócił Putivtsev.

41'
Putivtsev sygnalizował problemy ze zdrowiem.

40'
Maciej Makuszewski mocno nieudolnie zakończył akcję, którą "rozkręcił" Kostevych. Strzał skrzydłowego był koszmarny.

39'
Gytkjaer mógł mówić o dużym pechu. Snajper Lecha czekał na groźne zagranie, na pole karne. Do podania nie dotarł, bo ubiegł go Putivtsev.

38'

36'
Samuel Stefanik na boisku. Keckes oznajmił, że nie da rady kontynuować swojego, dzisiejszego występu.

35'
Wiele niedokładności pokazuje trzecia ekipa poprzedniego sezonu. Niedoskonałości wychodzą w pobliżu szesnastki "Słoni".

34'
Situm jest aktywny, jeśli chodzi o grę w ofensywie. Ten zawodnik wywalczył kolejny rzut rożny.

33'
Brawa za próbę otrzymał Maciej Makuszewski. Dziwnie uderzoną futbolówkę bardzo pewnie zatrzymał Jan Mucha.

32'
Jan Mucha nie musiał się denerwować, podczas rzutu wolnego dla gości. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry okazało się wielce niedokładne.

31'
Zagranie piłki ręką. Takiego złamania regulaminu gry dopuścił się Miković.

30'
Bartosz Śpiączka nadział się na faul. I to on był agresorem. Tomasz Musiał nie wyciągnął żółtej kartki.

28'
żółta kartka Kamil Słaby otrzymał żółtą kartkę. Pan arbiter główny już nie stosuje taryfy ulgowej w kierunku obu drużyn.

26'
Bartosz Śpiączka nie zdążył uciec z pozycji spalonej. Sędziowie okazali się dla niego bardzo surowi. Gra została przerwana.

25'
żółta kartka Tetteh jest graczem bezkompromisowym. Środkowy pomocnik solidnie sfaulował swojego przeciwnika.

24'
Nie ma sytuacji bramkowych. Miejmy nadzieję, że ten fakt ulegnie zmianie.

22'
Trałkę zmienił Tetteh.

21'
żółta kartka Radosław Majewski nie kalkulował i przewrócił rywala. Widać było, że skrzydłowy ciągnął przeciwnika za koszulkę.

20'
Walka na boisku jest. Energia obu klubów niekiedy źle się kończy...

18'
Łukasz Trałka, z powodu kontuzji, został zmuszony do zakończenia dzisiejszych zawodów.

17'

16'
Łukasz Trałka dobrze wszedł w linię biegu Gutkovskisa. Snajper gospodarzy przypadkowo uderzył w twarz rywala.

15'
Gytkjaer "spalił" akcję swojego zespołu. Napastnik Lecha zbyt szybko wybiegł do dłuższego zagrania od kolegi.

14'
Dobra akcja duetu: Majewski - Gytkjaer. Futbolówka powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki Muchy.

13'
Jan Mucha wykazał się wielką odwagą, podczas interwencji na przedpolu. Słowacki bramkarz idealnie wypiąstkował piłkę, po dośrodkowaniu jej z rzutu rożnego.

12'
Podopieczni Nenada Bjelicy starają się stosować atak pozycyjny.

11'
W spokojnym tempie rozgrywane są zawody.

9'
Mariusz Rumak wstrzymał się jednak z realizacją zmiany.

8'
Zanosi się na zmianę. Kontuzjowanego Keckesa ma zastąpić Samuel Stefanik.

7'
Na murawie boiska pracują oba sztaby medyczne.

6'
Kostevych pechowo zderzył się głowami ze skaczącym piłkarzem Bruk-Betu.

5'
Obrońca gości faulował Gutkovskisa.

5'
Lasse Nielsen ucierpiał.

3'
Przerwana akcja Lecha Poznań. Przyjezdni próbowali krótkimi podaniami obejść przeciwnika lewą stroną.

2'
Interesujące zagranie z lewego skrzydła boiska zanotował Kostevych. Piłka nabrała ciekawej rotacji, ale jednak nikt z jego kolegów nie sfinalizował akcji.

1'
Lech stara się przybliżyć pod pole karne gospodarzy.

*'
Futbolówka poszła w ruch!

*'
Mecz rozpoczną piłkarze Lecha Poznań.

*'
Zawodnicy weszli na plac gry. Na stadionie słychać hymn gospodarzy.

*'
Bilans meczów Bruk-Betu na swoim stadionie, w tym sezonie ligowym:

1 zwycięstwo (1:0, Legia Warszawa)
1 remis (1:1, Zagłębie Lubin)
1 porażka (0:1, Jagiellonia Białystok)

*'
Mariusz Rumak na ławie rezerwy pozostawił następujący skład piłkarzy: Trela, Wróbel, Maksimenko, Guba, Peda, Misak, Stefanik

*'
Na ławce rezerwowej gości znalazło się miejsce dla takich graczy: Burić, Janicki, Jóźwiak, Radut, Tetteh, Barkroth, Nielsen

*'
Rzut oka na ligową tabelę.

*'
Ten pojedynek jest ważny szczególnie dla opiekuna Bruk-Betu, Mariusza Rumaka. Wspomniany szkoleniowiec prowadził już kiedyś Lecha Poznań (2012-14). W czasie owej przygody ekipa z Poznania dwukrotnie sięgała po wicemistrzostwo kraju.

*'
Sędzia z Krakowa, Tomasz Musiał, poprowadzi bój "Słoni" z "Kolejorzem".

*'
Mecz w Niecieczy rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witam! Nasz serwis zrelacjonuje dla Państwa relację tekstową z meczu: Bruk Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online