FC Barcelona - Real Betis online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Real Betis
2 : 0

Ter Stegen - Semedo, Mascherano, Umtiti, Alba (85' Digne) - Busquets, Rakitic, Sergi Roberto - Deulofeu (71' Vidal), Messi, Alcácer (81' Suarez)
Adan - Barragan, Mandi, Feddal, Tosca - Camarasa (78' Fabian), Guardado - Joaquin, Narvaez (67' Javi Garcia), Nahuel (71' Guerrero) - Sergio Leon

Messi (36.)
Deulofeu (38.)

Alba (51.) żółta kartka
Digne (90+2.) żółta kartka
Nahuel (62.) żółta kartka

Mecze na żywo: FC Barcelona - Real Betis

Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. Zachęcam do śledzenia naszych kolejnych relacji.

FC Barcelona zrealizowała swój cel, jakim było zgarnięcie pełnej puli. Gospodarze mieli przewagę we wszystkich piłkarskich aspektach. Rezultat 2:0, jest w mojej ocenie, najmniejszym wymiarem kary dla Realu Betis.

Koniec!

90+2'
żółta kartka Digne znalazł się w zestawie piłkarzy, którzy dzisiaj dostali żółtą kartkę. Klasyczny faul taktyczny.

90+1'
Gospodarze są głodni kolejnych bramek.

90'
3 minuty. Taką decyzję podjął zespół sędziowski.

89'
Za chwilę będziemy mieli informację dot. doliczonego czasu.

87'
Fabian huknął soczyście, po błędzie stopera Barcelony. Była duża szansa na złapanie kontaktu, jednak silny strzał powędrował znacznie nad poprzeczką.

86'
Na zagranie efektownej przewrotki zdecydował się Umtiti. Stoper FC Barcelony starał się ładnie sfinalizować wrzutkę z rzutu rożnego, ale na przeszkodzie stanął obrońca Betisu.

85'
Trzecia zmiana u gospodarzy staje się faktem. Alba został zastąpiony przez Digne.

84'

82'
Lionel Messi obsesyjnie chce zdobyć kolejnego gola. Nie zauważa nawet lepiej ustawionych partnerów. Przed chwilą, jego strzał został wzorowo wyłapany przez Adana.

81'
Suarez w miejsce Alcacera.

80'
To jest już trzeci słupek! Leo Messi pełny gniewu! Fantastyczne zagranie zza pola karnego Betisu musiało znaleźć drogę do bramki.

78'
Camarasa nie był zdolny do powrotu do gry. Fabian został gorąco przywitany przez publikę.

77'
Jeden z piłkarzy Realu Betis skarżył się na uraz. Na płycie boiska pracuje sztab medyczny.

76'
Semedo, z prawego skrzydła, na szesnastkę rywala. Profesorski wślizg zrealizował Mandi. Ta interwencja zasłużyła na pełne uznanie.

74'
Adan podjął duże ryzyko, wychodząc głęboko z bramki! Ryzyko się w pełni udało, Vidal nie umieścił piłki w siatce.

73'
Trzeci gol dla Barcelony wydaje się być już tylko formalnością.

71'
Vidal za Deulofeu - zmiana u Barcelony
Guerrero za Nahuela - zmiana w Betisie

70'
Leon Messi ambitnie próbuje zdobyć gola bezpośrednio po strzale z rzutu wolnego. Piłka minimalnie przeleciała obok lewego okna bramki.

68'
Nahuel zbyt egoistycznie podszedł do zakończenia akcji, pod polem karnym rywala. Mógł podawać do dużo lepiej ustawionego Leona, ale zamiast tego, wybrał bardzo niecelny strzał.

67'
Javi Garcia zmienił Narvaeza. Pierwsza roszada personalna w tym spotkaniu.

66'
Semedo posłał zawiesinę, będąc na prawej flance boiska, na wysokości pola karnego przyjezdnych. Adan nie miał żadnych problemów z dobrą interwencją.

65'
Szykowane są zmiany w składzie gości.

63'
Deulofeu bardzo efektownie padł w szesnastce Realu Betisu. Pan sędzia główny wyraźnie dał sygnał - faulu nie było. Gra została puszczona dalej.

62'
żółta kartka Wślizg dwoma nogami zaprezentował Nahuel. Werdykt sędziego nie mógł być inny - żółta kartka.

61'
Ter Stegen dobrze skrócił kąt. Sergio Leon nie dał rady opanować piłki na boisku, będąc w okolicach linii końcowej.

59'
Drugi raz słupek! Lionel Messi przepięknie przymierzył z dwudziestego metra. Adan mógł odetchnąć z ogromną ulgą.

58'

56'
Goście chcą coś stworzyć, posyłając długie zagrania w kierunku Sergio Leona. Większość z prób okazała się nieudolna.

55'
Real Betis nie zdołał wywołać zagrożenia pod bramką Ter Stegena. Dośrodkowanie na pole karne zbił głową jeden z obrońców FC Barcelony.

54'
Gwizdek sędziego. Alba zdziwiony decyzją arbitra głównego. W jego opinii, nic złego się nie stało.

53'
Sergio Leon nie wypatrzył ustawienia ostatniego obrońcy Barcelony. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

51'
żółta kartka Jordi Alba nie spotkał się z wyrozumiałością ze strony sędziego faulu. Okrutne przewinienie zostało wycenione na żółty kartonik.

50'
Messi chciał genialnym, prostopadłym podaniem uruchomić Alcacera. Ten jednak w ogóle nie odczytał intencji argentyńskiej gwiazdy.

49'
Deulofeu zbyt długo zwlekał z ostateczną decyzją. Jego dośrodkowanie zostało wyblokowane przez jednego ze stoperów Realu Betis.

48'
Obie ekipy drugą połową meczu zaczęły w niezmienionych składach.

47'
Javier Mascherano faulem taktycznym zatrzymał przeciwnika.

46'
II część gry!

FC Barcelona nie zawiodła swoich kibiców, którzy zgromadzili się na stadionie. Real Betis jest zmuszony do ciągłego bronienia się.
Javier Mascherano pokazuje galaktyczny futbol. Jego interwencja przy wyniku 1:0, zmieniła bieg wydarzeń na boisku.

Pierwsza połowa tego meczu dobiegła końcowi.

44'
FC Barcelona stawia na ekstrawagancję w polu karnym gości. Podopieczni Valverde chcą wejść do bramki Adana.

43'
Betisowi bardzo topornie idzie kreowanie sytuacji ofensywnych.

41'
Sergi Roberto naraził się arbitrowi głównemu, zbyt wysoko podnosząc nogę. Rywal mógł ucierpieć.

40'

38'
Drugi gol dla gospodarzy! Deulofeu efektowną piętką zaskoczył Adana. Zagranie poleciało z bardzo bliskiej odległości od bramki Betisu.

37'
Javier Mascherano pokazał swój kunszt obronny. Genialny powrót. Sergio Leon już przymierzał się do minięcia Ter Stegena. Ten plan się nie udał, bo znakomitym wślizgiem w futbolówkę błysnął Argentyńczyk.

36'
JEST GOL! Leo Messi zachował zimną krew w polu karnym Betisu. Piłka powędrowała w prawy sektor bramki. Delikatnie dziobniecie futbolówki zmyliła goalkeepera/

34'
Messi na pecha! Argentyńczyk klasowo uderzył z rzutu wolnego! Piłka obiła prawy słupek interweniującego Adana.

32'
Silne wstrzelenie futbolówki przez Deulofeu. Adan wybornie przeciął bardzo groźne dośrodkowanie z prawej flanki boiska.

31'
Zabrakło lepszej komunikacji u zawodników ofensywnych przyjezdnych. Joaquin próbował na jeden kontakt wypuścić Sergio Leona w uliczkę.

30'
Jedna trzecia gry w Barcelonie już przeszła do historii. Zgodnie z oczekiwaniami przeważa "Duma Katalonii".

29'
Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Obrona Betisu dobrze rozczytała intencje zawodników ofensywnych Barcelony.

27'
Sergio Leon został skutecznie powstrzymany przez wyśmienicie wracającego Busquetsa. Napastnik przyjezdnych ambitnie szarżował na lewej krawędzi pola karnego.

26'
Cała jedenastka Realu Betis jest zmobilizowana w bloku obronnym.

25'
Wysoki pressing w realizacji gospodarzy.

23'
Tak blisko! Leo Messi posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki! Techniczna próba z kilkunastego metra miała wielkie szanse na powodzenie.

22'
Sergio Busquets dwukrotnie w krótkim odstępie czasu złamał przepisy. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

21'

19'
Na płycie boiska widzimy pełną dominację ze strony FC Barcelony. Jej kibice czekają teraz na lepszą skuteczność pod bramką przeciwnika.

17'
Sergi Roberto robił niemal wszystko, aby nie dać przeciwnikom wyjść z groźnym atakiem. Obyło się bez kartki, za faul z pełną premedytacją.

16'
Cały blok defensywny gości zdał egzamin, jeśli chodzi łapanie przeciwnika na spalonym. Alcacer musiał się przyznać do porażki.

15'
Pierwszy kwadrans gry zdecydowanie dla FC Barcelony. Gol na 1:0 wisi w powietrzu.

14'
Kibice z Barcelony wstali z krzesełek! Leo Messi był bliski zaskoczenia Adana, po bezpośredniej próbie z rzutu wolnego. Piłka poleciała nieznacznie nad poprzeczką.

13'
Leo Messi zmusił dwóch przeciwników do popełnienia przewinienia. Niezgodne z przepisami gry zagranie miało miejsce tuż pod polem karnym Betisu.

12'
Real Betis skutecznie oddalił zagrożenie. Rzut wolny wykonany przez Rakiticia mógł zrobić wiele szkody Adanowi.

11'
Semedo był o krok przed przejęciem prostopadłego zagrania. Kapitalny wślizg w wykonaniu jednego ze stoperów, zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

10'
Futbolówka krąży coraz bliżej szesnastki ekipy gości.

9'
Alcacer złapał się za nogę. Jego rywal nieprzepisowo próbował odebrać futbolówkę. Odgwizdano faul.

8'

6'
Arbiter główny został zmuszony do przerwania zawodów. Mascherano wyraźnie podhaczył biegnącego z piłką rywala.

5'
FC Barcelona chce jak najszybciej rozmontować blok defensywny przyjezdnych. Jej akcje zapowiadają się bardzo obiecująco.

3'
Lionel Messi szukał swojego kolejnego gola w hiszpańskiej Ekstraklasie. Bardzo techniczny strzał zza pola karnego wylądował w okolicy trybun.

2'
Akcja na gola! Deulofeu nieczysto trafił w piłkę, w kulminacyjnym momencie! Napastnik otrzymał wyśmienite, płaskie podanie z prawego skrzydła. Futbolówka poleciała daleko od prawego słupka.

1'
Rakitić prostopadle do Deulofeu. Pomysł wydawał się genialny, ale zaszwankowało wykonanie. Piłkę przejął bramkarz gości.