Zagłębie Lubin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Polacek - Dziwniel, Jach, Guldan, Czerwiński - Kopacz, Jagiełło (61' Pawłowski), Kubicki, Starzyński - Woźniak (81' Tosik), Świerczok (75' Buksa)
Buchalik - Cywka, Arsenić, González, Sadlok - Llonch, Basha (59' Halilović), Zé Manuel (71' Wojtkowski), Boguski (59' Brożek), Małecki - Carlos López

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Zagłębie Lubin emanowało ogromnym piłkarskim spokojem. Ten spokój sprawił, że udało się dzisiaj wygrać, i wskoczyć na fotel lidera w ligowej tabeli.
Klub z Krakowa był zbyt chaotyczny w defensywie. Zabrakło również większej jakości w akcjach ofensywnych.

90+3'
Tomasz Cywka wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie.

90+3'
Ostatnie sekundy tego widowiska.

90+2'
Przewaga piłkarzy Zagłębia, podczas rzutu rożnego dla Wisły Kraków. Zagrożenie bramkowego nie było.

90+1'
Paweł Brożek spróbował ponownie zza szesnastki. Strzał okazał się bardzo dobry, ale piłka nie chciała wlecieć do siatki. Futbolówka poszybowała tuż obok lewego słupka.

90'
Wisła Kraków szuka gola honorowego.

89'
Jest komunikat. Do podstawowego czasu gry dorzucono 4 minuty.

88'

86'
3:0! Adam Buksa dobija Wisłę Kraków! Młody napastnik genialnie położył rywala na ziemię, a potem idealnym strzałem w lewy sektor bramki, zaskoczył goalkeepera.

85'
Spóźniony wślizg Carlosa Lopeza. Sędzia Jakubik nie chciał pokazać mu żółtej kartki.

84'
Zagłębie Lubin wróciło do gry w ofensywie.

83'
Halilović przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Zawodnik Wisły Kraków zbyt pochopnie podjął decyzję o oddaniu strzału ze znacznej odległości.

82'
Bardzo blisko gola! Płaski strzał Pawła Brożka, zza pola karnego, poleciał minimalnie tuż przy lewym słupku bramki.

81'
Okazję gry otrzymał Jakub Tosik. Arkadiusz Woźniak odbiera gratulacje od Piotra Stokowca.

80'
Czerwiński użył zbyt wiele siły, w swoje dośrodkowanie, z prawej flanki. Buksa był bez szans.

79'
Za chwilę na murawę wejdzie Jakub Tosik.

77'
Za głęboko wykonano rzut wolny. Martin Polacek nie miał problemów, aby dobrze wyłapać futbolówkę.

76'
Goście mają rzut wolny. Macieja Sadloka za koszulkę bardzo wyraźnie łapał Adam Buksa.

75'
Napastnik, Adam Buksa, wpuszczony na plac gry, na kwadrans. Swoje zadanie wykonał Jakub Świerczok.

73'
Wisła Kraków wzięła się do cięższej, ofensywnej pracy. Czas nie gra na korzyść dla krakowskiego zespołu.

72'
Carlos Lopez musi wziąć sprawy w swoje ręce, a raczej nogi. Hiszpański snajper pokusił się mocny strzał zza pola karnego. Z problemami, ale skutecznie uderzenie zatrzymał Polacek.

71'
Kamil Wojtkowski na boisku. Ze Manuel został zdjęty przez Kiko Ramireza.

70'
Pozostało Nam dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry. Jeśli goście marzą o zdobyczy punktowej, to bramka na 2:1 musi paść jak najszybciej.

69'
Martin Polacek świetnie zainterweniował na linii! Carlos Lopez oddał uderzenie, z dosyć bliskiej odległości od bramki. Gdyby strzał leciał w boczny sektor, to może Wisła by się cieszyła z kontaktowego gola.

68'
Odnotowano 19 fauli. 12 z nich zrealizowało Zagłębie Lubin.

67'
Michał Buchalik skutecznie obronił silne uderzenie z głębi pola karnego. Zagranie leciało w sam środek bramki Wisły Kraków.

66'

64'
Filip Starzyński dzisiaj nie ma szczęścia, jeśli chodzi o strzały z dystansu. Przed chwilą, pomocnik, mocno przestrzelił. Piłka poleciała na trybuny.

63'
żółta kartka Llonch sfaulował Pawłowskiego. Konkretny wślizg na nogi drugiego z wymienionych.

61'
Bartłomiej Pawłowski ma wnieść nową jakość na placu gry. Filip Jagiełło może powiedzieć, że rozegrał dobry mecz.

60'
Godzina gry już w Lubinie upłynęła.

59'
Kiko Ramirez przeprowadził dwie zmiany. Halilović za Bashę, Brożek za Boguskiego.

58'
Gola zdobył Jakub Świerczok.

57'
GOL! Zagłębie zdobyło drugą bramkę! Pewne uderzenie w lewe okno bramki. Arsenić swoją niefrasobliwością sprezentował gola rywalom.

55'
Guldan zawzięcie walczył o piłkę z Lopezem. Arbiter Jakubik przerwał grę, bo stoper Zagłębia zbyt agresywnie wojował.

53'
Filip Jagiełło został surowo potraktowany przez Lloncha. Premedytacji chyba nie było. Równa walka w powietrzu.

52'
Rozluźnienie w strefie defensywnej lubinian. Wisła Kraków jest jednak nadal mocno niedokładna.

50'
Gęsto pod polem karnym Zagłębia. Wisła Kraków, po uderzeniu Sadloka, z dystansu, jakoś zagroziła. Futbolówka wylądowała tuż obok lewego słupka.

49'
Filip Starzyński mógł, a nawet powinien podwyższyć wynik! Skrzydłowy dostał piłkę na jedenasty metr! Piłka, po jego strzale, poleciała wysoko nad poprzeczką.

48'
Polacek ma wiele okazji do dobrych przechwytów. W pobliże jego bramki poleciała kolejna zbyt głęboka centra.

47'
W niezmienionych składach oba kluby podeszły do gry, po przerwie.

46'
Kilka sekund i gra... została przerwana. W czasie pojedynku główkowego faulował piłkarz Zagłębia.

46'
Czas na II połowę spotkania!

Mamy otwarte widowisko w Lubinie. Obie ekipy stawiają na ofensywne warianty gry. Zagłębie Lubin świetnie egzekwuje stały fragmenty. Jeden z nich, rzut rożny, dał im gola.
Wiśle Kraków brakuje większej dokładności na połowie przeciwnika.

Skończyła się pierwsza połowa tego meczu!

45+2'
Michał Buchalik dobrze uprzedził Arkadiusza Woźniaka. Snajper gospodarzy biegł do dośrodkowania ze znacznej odległości od pola karnego.

45+1'
Martin Polacek zneutralizował kolejną centrę na swoje pole karne.

45'
Sędzia Jakubik postanowił doliczyć dwie minuty.

44'
Jagiełło leżał przez chwilę na boisku.

43'
Ivan Gonzalez został sfaulowany, podczas powietrznej batalii w swoim polu karnym. Rzut wolny dla piłkarzy Kiko Ramireza.

42'

40'
Faul. Carlos Lopez zahaczył interweniującego obrońcę Zagłębia Lubin. Napastnik przyjezdnych nie miał większych pretensji w kierunku sędziego głównego.

39'
Buchalik poprawnie poradził sobie z próbą, którą z dystansu podjął Filip Starzyński. Bramkarz Wisły Kraków musiał sparować piłkę na korner.

38'
Carlos Lopez po raz drugi w tym meczu został uchwycony na pozycji spalonej.

37'
Zbyt głęboko poleciała piłka na szesnastkę Zagłębia Lubin. Martin Polacek nie mógł się pomylić przy łapaniu futbolówki.

36'
121:161 - statystka ilości podań.

34'
Ivan Gonzalez wygrał kolejny powietrzny bój. Uderzenie stopera Wisły Kraków powędrowało daleko od światło bramki. Sytuacja wykreowana z rzutu rożnego.

33'
Dobre warunki fizyczne wykorzystał Martin Polacek. Będzie rzut rożny, po interwencji bramkarza Zagłębia.

32'
żółta kartka Na żółtą kartkę faulował Filip Starzyński. Popularny "Figo" nie myślał o piłce, kiedy Rafał Boguski próbował przejść jego lewą stroną.

31'
Basha dobrze w porę zainterweniował. Jarosław Kubicki wziął duży zamach, podczas uderzenia.

30'
W środku pola wiele się dzieje. Pan Krzysztof Jakubik ponownie przerwał zawody. Rzut wolny dla ekipy Piotra Stokowca.

29'
Jakub Świerczok spojrzał na arbitra liniowego. Ten orzekł o pozycji spalonej.

28'
Niedostatek techniki zadecydował o tym, że Wisła Kraków nie mogła spróbować wyrównać. Świetne podanie na wolne pole otrzymał Ze Manuel, ale ten w dobrym położeniu, źle przyjął sobie futbolówkę.

26'
Jarosław Jach znów doszedł do dobrej sytuacji! Stoper Zagłębia, w kulminacyjnym momencie akcji, nie trafił w futbolówkę. Rzut rożny wykonany przez gospodarzy stworzył zagrożenie.

25'
Ivan Gonzalez niedostatecznie dobrze nakrył futbolówkę głową. Korner dla "Białej Gwiazdy" nie zmienił rezultatu tego meczu.

24'
Rzut rożny. Tomasz Cywka nie mógł przepuścić dośrodkowania z prawego skrzydła.

23'
Rafał Boguski przewrócił się po starciu z Filipem Starzyńskim. Sędzia główny nie dopatrzył się jednak przewinienia.

21'

20'
Ze Manuel zbyt długo zwlekał z finalizacją akcji ofensywnej! Gracz Wisły Kraków dopuścił do tego, że Dziwniel mógł go zablokować. Słabe uderzenie spokojnie wyłapał Polacek.

18'
Bartosz Kopacz błysnął świetną grą głową. Wrzutka z rzutu rożnego nie przysporzyła wielu problemów gospodarzom.

17'
Rzut rożny. Zatrzymano centrę Lopeza. Guldan bardzo dobrze się ustawił w pobliżu swej bramki.

16'
Zawodnicy ofensywni Zagłębia stają się głęboko atakować obrońców Wisły Kraków. Goście nie mają łatwego zadania, jeśli chodzi o rozegranie.

15'
Nakładka. Ze Manuel upomniany przez sędziego, ze względu na niebezpieczne wejście nogą.

14'
Sztab medyczny "Miedziowych" pomaga Kopaczowi.

13'
Carlos Lopez czynił wszystko, aby uniknąć pozycji spalonej. Tego celu nie udało się jednak zrealizować.

12'
Michał Buchalik zachował się jak bohater! Bramkarz Wisły nie dał się minąć Jakubowi Świerczokowi, który próbował wykorzystać dużą niezdarność jednego ze stoperów gości.

11'
Rafał Boguski został nieprzepisowo zatrzymany w środkowej strefie boiska. Pan Jakubik uznał, że taką sytuację trzeba odnotować.

10'
Brak komunikacji w bloku defensywnym "Białej Gwiazdy".

9'

7'
Wisła Kraków była ogromnie bliska szybkiej odpowiedzi! Basha oddał kapitalny strzał zza pola karnego! Polacka wyratowała poprzeczka!

6'
Kolejną asystę w Ekstraklasie na swoim koncie zapisał Filip Starzyński.

5'
GOL! Jarosław Jach otworzył wór z bramkami! Stoper Zagłębie perfekcyjnie ulokował futbolówkę pod poprzeczkę bramki Buchalika. Akcja ze stałego fragmentu gry - rzut rożny.

4'
Martin Polacek nie miał żadnych problemów ze skuteczną interwencją. Głową piłkę uderzał zawodnik Wisły Kraków. Goście mieli szansę z rzutu rożnego.

3'
Dobry przechwyt piłki w wykonaniu Arkadiusza Woźniaka. Napastnik poprowadził chwilę futbolówkę, a następnie soczyście uderzył z dystansu. Ta poleciała obok prawego słupka.

2'
Basha zdecydował się na wgranie futbolówki, z prawego skrzydła. Bardzo pewnie dośrodkowanie wychwycił Martin Polacek.

1'
Piłkę pierwszy kopnął Carlos Lopez.

*'
Mecz wystartował!

*'
Gracze wkroczyli na murawę. Wyprowadził ich sędzia główny.

*'
W barwach Wisły Kraków dzisiaj zadebiutuje Basha.

*'
Obsadę sędziowską przewidzianą na 6.kolejkę LOTTO Ekstraklasy zamknie Pan Krzysztof Jakubik (Siedlce).

*'

*'
Piłkarze trenera Piotra Stokowca w takim zestawieniu podejmą Wisłę Kraków.

*'
Ławka rezerwowa krakowskiego zespołu: Chorążka, Bartkowski, Pietrzak, Bartosz, Halilović, Wojtkowski, Brożek

*'
Mecz w Lubinie zacznie się o godz. 18:00

*'
Serdecznie witam Państwa na naszym portalu! Czas na zamknięcie 6.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18. W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań, Zagłębie Lubin zagra z Wisłą Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online