Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sheriff Tyraspol
0 : 0

Mikulić - Sušić, Posmac, Kulušić, Cristiano Da Silva - Bayala, Anton, Brezovec (67' Balima), De Nooijer, Tripić (79' Oliveira) - Badibanga (61' Jairo)
Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Hamalainen, Jodłowiec (76' Sadiku), Moulin, Mączyński, Nagy (66' Hildeberto) - Kucharczyk (84' Szymański)

Mecze na żywo: Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa

Dziękuję ślicznie wszystkim za obecność.

Mistrz Polski zakończył swoją przygodę z europejskimi pucharami, w sezonie 2017/18. Nie taki miał być scenariusz potyczki z dużo niżej notowanym przeciwnikiem.
Dzisiaj zabrakło zaangażowania w atakowaniu bramki przeciwnika. Klubowi z Polski pozostała teraz gra na dwóch frontach: LOTTO Ekstraklasa oraz Puchar Polski.

Koniec! Gospodarze wywalczyli promocję do fazy grupowej LE!

90+3'
Coraz mniej czasu pozostało Legii.

90+1'
Gospodarze są bardziej przysposobieni ofensywnej. Dziwny widok, bo to Legia jest zmuszona do strzelenia gola.

90'
Do drugiej połowy meczu dorzucono 4 minuty.

90'
Nad poprzeczką poleciała piłka, po uderzeniu, jakie oddał Bayala. Cenne sekundy uciekają przyjezdnym.

89'
Legii zależy na czasie. Gospodarze robią wszystko, aby przedłużać grę. Sędzia już nie ma cierpliwości na takie zachowania.

88'
żółta kartka Jairo dostał kartkę koloru żółtego. Napastnik zwlekał z wykonaniem rzutu rożnego.

87'
Dąbrowski zaliczył bardzo udany wślizg. Akcja ofensywna wyprowadzona przez gospodarzy układała się obiecująco.

85'
żółta kartka Cristiano Da Silva, w opinii sędziego, zbyt długo celebrował wznowienie gry.

84'
Jacek Magiera ryzykuje! Szymański zastąpił Kucharczyka.

83'
Jairo ponownie urwał się obrońcom polskiego klubu. Arkadiusz Malarz miał szczęście, że snajper gospodarzy nie potrafił skutecznie uderzyć piłki głową.

82'
Do ofensywnych akcji zaangażowała się niemal cała ekipa Legii. Do końca podstawowego czasu gry zostało naprawdę mało...

81'
żółta kartka Balima, za przewinienie na Dąbrowskim, otrzymał doceniony żółtą kartką.

80'
żółta kartka Zdecydowanie za nerwowo w kierunku arbitra odniósł się Michał Kucharczyk. Żółta kartka.

79'
Oliveira pojawił się na placu gry, za Tripicia. Szkoleniowiec gospodarzy wykorzystał limit zmian.

77'
Bayala przegrał rywalizację z blokiem obronnym Legii. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

76'
Sadiku za Jodłowca. Jest remis w statystyce "zmiany".

75'
Próbę prostopadłego podania do napastników Legii podjął Hlousek. Grę przerwali obrońcy Tyraspolu.

74'
Hildeberto, po wejściu z ławki, próbuje wprowadzić większą dynamikę, w ataki na bramkę Mikulicia.

72'
Nie ma werwy w poczynaniach graczy Legii.

71'
Sztab szkoleniowy mistrza Polski nie ma wielu piłkarzy ofensywnych na ławce rezerwowej. Kibice z Warszawy mogą liczyć na wejście Sadiku.

70'
Zupełnie nie wyszedł gospodarzom rzut wolny. Nooijer był odpowiedzialny za dobre wykonanie stałego fragmentu gry.

69'
żółta kartka Kolejny piłkarz Legii otrzymał żółty kartonik. Cierpliwość sędziego przekroczył Maciej Dąbrowski.

68'
Na prawym skrzydle akcję gości próbował rozkręcić Michał Kucharczyk. Jego misję przerwał jednak świetnie wykonany wślizg przez obrońcę gospodarzy.

67'
Zmiana również w szeregach oponenta Legii. Balima w miejsce Brezovca.

66'
Nagy już znajduje się na ławce rezerwowej. Hildeberto ma odmienić grę ofensywną gości.

65'
Jacek Magiera powinien dokonać jakichś zmian w składzie swojego zespołu.

64'

62'
Świeżo wprowadzony Jairo już postraszył ekipę Legii. Obejrzeliśmy soczysty strzał w jego realizacji. Futbolówka minimalnie przeszła obok prawego słupka.

61'
Z boiska zszedł Badibanga. Trener gospodarzy desygnował Jairo.

60'
Godzina gry regulaminowego czasu tego starcia przeszła już do historii.

59'

57'
Tripić błagał sędziego o przyznanie rzutu karnego. Arbiter uznał, że to Tripić był agresorem, podczas walki o piłkę, w polu karnym Legii.

55'
Mikulić stanął na wysokości zadania, broniąc wielce nieprzyjemny strzał, autorstwa Jodłowca. Coś groźnego nareszcie.

54'
Obrona gości odpuściła krycie. Sytuację starał się wykorzystać Nooijer, lecz jego strzał powędrował znacznie nad poprzeczką.

53'
Zagranie z narożnika boiska nie zaskoczyło nikogo z Legii.

52'
Niebezpieczny atak Sheriffu. Zagrożenie się jednak udało oddalić Hlouskowi. Będzie korner.

51'
Groźne dośrodkowanie poszybowało na pole karne gospodarzy. Piłka miała dolecieć do Nagy'ego, ale szybciej sytuację wyjaśnił jeden ze stoperów.

50'
Gra dużo się toczy w centrum boiska.

48'
"Wojskowi" są zobligowani do podjęcia śmielszych starań w sferze ofensywnej. Wynik 0:0 promuje dalej ekipę z Mołdawii.

47'
Silny strzał w wykonaniu Hamalainena. Jednak, minimalnie szybciej gra została zatrzymana przez sędziego. Chyba chodzi o ofsajd.

47'
Bez zmian w składach. Jacek Magiera czeka na rozwój wydarzeń na placu gry.

46'
Ruszyła gra po przerwie!

Przed ekipą z Polski zostało 45 minut gry, w których to musi zdobyć gola, jeśli chce ona wejść do fazy grupowej Ligi Europy.
Sytuacji na stworzenie zagrożenia pod bramką rywala, było jak na lekarstwo. Szansę swoich kolegów na odmianę losu znacznie obniżył Michał Pazdan, zupełnie nieroztropnie zachowując się w 39.minucie spotkania.

Koniec I połowy meczu!

45+1'
Legia liczy na kontrę. Gospodarze podjęli próbę wykorzystania gry w przewadze.

45'
Mikulić zatrzymał na raty zagranie od Moulina.

44'
Kolejna szansa ze stałego fragmentu gry dla gości. Wysoko do piłki wyskoczył Jędrzejczyk, ale trochę wyżej wyskoczył jego rywal.

43'
Za nisko posłana futbolówka, od rzutu rożnego, przez Mączyńskiego. Stałe fragmenty do poprawy dla Legii.

42'
Przed chwilą został na ofsajdzie złapany Bayala.

40'
Na murawie pojawił się sztab medyczny, po faulu Pazdana. Urazu doznał Badibanga.

39'
czerwona kartka Legia gra w osłabieniu! Michał Pazdan otrzymał czerwoną kartkę! Wyraźnie ciągany za koszulkę był Badibanga.

38'
Nagy faulowany. Nooijer otarł się o żółtą kartkę. Przewinienie zostało dokonane w środkowej strefie boiska.

37'
Futbolówka krąży daleko od pola karnego Mikulicia. Nie jest to dobra wiadomość dla kibiców z Polski.

36'
Legia udanie rozpracowała rywala, jeśli chodzi o krycie, podczas rzutów rożnych.

35'
Bayala stanął na linii strzału... swojego kolegi z klubu. Potem piłka odbiła się od gracza Legii, i wyszła poza plac gry.

34'
Badibanga jest ściśle kryty przez parę stoperów przyjezdnych.

33'

31'
Wcześniej wspomniana próba była pierwszą celną w tym spotkaniu. Nie zanosi się na to, aby ktoś w najbliższym czasie zdobył gola.

30'
Brezovec zaliczył bardzo udany przechwyt piłki, a potem kąśliwie uderzył w światło bramki. Umiejętnie na linii popracował Arkadiusz Malarz.

28'
Rzut wolny dla ekipy z Mołdawii. Sędzia odnotował zagranie piłki ręką, w wykonaniu zawodnika Legii.

27'
żółta kartka Za symulowanie faulu żółtą kartkę otrzymał Nagy. Pomocnik Legii oczekiwał na zupełnie inną decyzję sędziego. Sytuacja miała miejsce w pobliżu szesnastki gospodarzy.

25'
Tomasz Jodłowiec szukał za wszelką cenę kontaktu z rywalem. Defensywny pomocnik upadł w polu karnym gospodarzy, jednak sędzia nie mógł się nabrać na teatralne zagranie.

24'
Oczekujemy na sytuacje bramkowe dla polskiej drużyny.

23'
Faul. Artur Jędrzejczyk ponownie nie mógł liczyć na taryfę ulgową ze strony przeciwnika.

22'
Brakuje pomysłu mistrzom Polski. Przydałoby się trochę więcej pomysłowości pod szesnastką gospodarzy.

21'
Pozycja spalona. Przez arbitra liniowego upomniany został Badibanga.

20'

18'
Zbyt głęboko piłkę z rzutu rożnego kopnął Mączyńskiego. Najlepiej w szesnastce Mołdawian zachował się Mikulić.

17'
Gospodarze bardzo asekuracyjnie podeszli do tego pojedynku. Czas gra na ich korzyść.

16'
Podopieczni Jacka Magiery spokojnie rozgrywają futbolówkę.

14'
Stały fragment gry został wykonany bardzo łatwo do odczytania. Legia próbuje atakować.

13'
Rzut wolny dla "Wojskowych". Artur Jędrzejczyk był wbrew przepisom atakowany.

12'
Linia defensywa polskiego klubu spełnia zadania związane z bronieniem dostępu do swojej bramki.

11'
Tyraspol próbuje swojego szczęścia na obu skrzydłach. Obrońcy Legii powinni oczekiwać długich zagrań w kierunku Badibangi.

10'

9'
Gospodarze szukają gola. Jak na razie, udaje im się realizować cel, jakim jest prowadzenie piłki z dala od własnego pola karnego.

7'
Na bramkę Arkadiusza Malarza poleciał soczysty strzał z dystansu. Wynik meczu nie uległ jednak zmianie, ponieważ piłka poszybowała obok prawego słupka.

6'
Dobry przechwyt piłki przez Moulina. Drużyna z Mołdawii nie zdążyła wyjść z groźnym atakiem.

5'
Mączyński zaatakowany groźnym wślizgiem. Żółtej kartki nie było, ale za to Legia zacznie grę od rzutu wolnego.

3'
Krzysztof Mączyński nieczysto trafił w futbolówkę, w sytuacji, gdzie należało nieźle uderzyć. Piłka już w rękawicach bramkarza.

2'
Ekipa Jacka Magiery musi spróbować od początku meczu odważniej podejść do ofensywnych działań.

1'
Faul w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy.

*'
Mecz rozpoczęty!

*'
Pełne składy!

*'
Z kontuzjami, po stronie Legii, wciąż się zmagają: Jakub Czerwiński, Jarosław Niezgoda oraz Miroslav Radović.

*'
Jacek Magiera, trener gości, do boju wystawił takich graczy!

*'
Na tym stadionie oba zespoły powalczą o promocję do europejskich pucharów.

*'
Rozstrzygnięcie nadchodzącej batalii pozostawiono Panu Ivanowi Bebkowi.

*'
Bezpośredni awans Legii dają:
- jakakolwiek wygrana
- remis powyżej 1:1

*'
Obie ekipy walczą o udział w fazie grupowej Ligi Europy sezonu 2017/18. Przypominamy, że w pierwszym meczu, w Warszawie, padł wynik 1:1.

'
Początek meczu Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa na żywo od godziny 19:00. Żadna polska telewizja nie nabyła praw do transmisji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online