Górnik Zabrze - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
4 : 0

Loska - Koj, Suarez, Wieteska, Ambrosiewicz - Żurkowski, Matuszek, Kurzawa, Kądzior (68' R.Wolsztyński) - Angulo (86' Pawłowski), Ł.Wolsztyński (78' Urynowicz)
Kiełpin - Stępiński, Byrtek, Łasicki, Stefańczyk - Rasak (46' Szymański), Furman (76' Dźwigała), Merebashvili (60' Varela), Michalak - Kante, Piątkowski

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Wisła Płock

Dziękuję Państwu za uwagę. Już teraz zapraszam Państwa na nasze kolejne propozycje.

Górnik Zabrze zdeklasował przyjezdnych z Płocka. Kolejny popis strzeleckich możliwości pokazał Angulo. Hiszpan ma w tej chwili dziesięć goli na swoim koncie.

90+3'
Tomasz Loska ponownie błysnął refleksem! Bliski zdobycia gola honorowego głową był Mateusz Piątkowski. Strzał leciał w prawy, dolny róg bramki.

90+2'
Wyborna robinsonada po stronie Loski! Kolejny, kapitalny strzał Szymańskiego!

90+1'
Rzut wolny dla Wisły Płock.

90'
O dwie minuty przedłożono ten mecz.

89'
żółta kartka Igor Łasicki, za spóźniony i niebezpieczny atak na nogę rywala, otrzymał żółty kartonik.

88'
Zbliżamy się do końca regulaminowego czasu gry.

87'
Jest reakcja sędziego liniowego. Rafał Wolsztyński przyłapany na ofsajdzie.

86'
Kosmiczne zawody zaliczył Angulo. W pełni zasłużone owacje na stojąco. Ostatnie minuty w dzisiejszym meczu dostał Dariusz Pawłowski.

85'
Piękna, techniczna próba w wykonaniu Rafała Kurzawy! Seweryn Kiełpin mógł tylko patrzeć, jak piłka minimalnie mija lewy słupek jego bramki.

83'
Kibice oraz piłkarze Wisły Płock są już chyba pogodzeni ze sromotną porażką.

82'
Kiełpin asekuracyjnie odbił piłkę przed siebie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Dobijać skutecznie próbował Ambrosiewicz, jednak mocne uderzenie pofrunęło wysoko nad poprzeczką.

81'
Górnik Zabrze poszukuje swojego piątego gola. Przed chwilą, silny, ale ostatecznie zablokowany strzał wykonał Urynowicz.

80'

78'
Zmiana. Łukasz Wolsztyński rozegrał niezły występ. Marcin Urynowicz otrzymał okazję od Jana Żurka.

77'
Sztab medyczny zabrzan pomaga jednemu z piłkarzy Górnika.

76'
Adam Dźwigała zastąpił Dominika Furmana. Trzecia zmiana, ostatnia, w składzie Wisły.

75'
Było blisko gola! Poprzeczka uratowała Kiełpina! Rafał Kurzawa przedstawił niezły strzał z rzutu wolnego.

74'
żółta kartka Nico Varela dostał żółty kartonik.

73'
Adam Dźwigała powinien za chwilę pojawić się na boisku.

71'
Byrtek dobrze stanął na linii strzału Ł.Wolsztyńskiego. Ciekawe uderzenie piłki głową mogło zaskoczyć Loski.

70'
czerwona kartka Jose Kante został usunięty z boiska. Hiszpański napastnik, za agresywną próbę odbioru, otrzymał drugą żółtą kartkę.

69'
Rafał Wolsztyński za Kądziora.

67'
Jose Kante bardzo zgrabnie przygotował sobie lokalizację do strzału, zza pola karnego. Silnie kopnięta futbolówka minęła światło bramki.

66'
Lepszy fragment gry w wykonaniu piłkarzy trenera Jerzego Brzęczka.

65'
Jan Żurek czeka z realizacją zmiany w składzie. Wynik dla jego zespołu jest kapitalny.

63'
Nieprzyjemna próba na bramkę Loski. Szymański popisał się naprawdę ciekawym strzałem. Piłka dostała kozła przed bramkarzem, ale ten nie skapitulował.

62'
"Nafciarze" poszukują gola, który dałby jeszcze jakąś nadzieję.

60'
Varela pojawił się na placu gry. Merebashvili znajduje się w tej chwili wśród rezerwowych.

59'
To już pogrom! Trzecią swoją bramkę zdobył Angulo! Bardzo nieudolne wyjście z własnej bramki pokazał Seweryn Kiełpin. Goalkeeper umożliwił Hiszpanowi możliwość do zaprezentowania efektownego lobu.

58'

57'
Bardzo groźny strzał zza szesnastki oddał Merebashvili. Uderzenie skierowane w sam środek bramki, wyłapał Tomasz Loska.

55'
żółta kartka Za wysoce niesportowe zachowanie - zagranie piłki ręką, Kante został ukarany żółtą kartką.

54'
Jose Kante zdobył gola. Bramka nie mogła zostać jednak uznana, ponieważ Hiszpan, w momencie umieszczania piłki do siatki, pomagał sobie ręką.

52'
GOL! Już jest 3:0! Mateusz Wieteska idealnie wyszedł w powietrze, do zagrania z prawego skrzydła boiska. Kiełpin był bez najmniejszych szans, przy uderzeniu z bliskiej odległości.

51'
Dobrym wślizgiem akcję rywala przerwał Stępiński. Rzut rożny dla ekipy Jana Żurka.

50'
Łukasz Wolsztyński znalazł się przed wyborną okazję na zmianę wyniku! Będąc w pobliżu bramki Wisły, ten kopnął piłkę tuż obok lewego słupka.

49'
Dobrze wyglądają centry z rzutów wolnych, których autorem jest Dominik Furman. Były gracz Legii ma nieźle ustawioną nogę.

48'
Tomasz Loska bardzo pewnie zatrzymał kąśliwy strzał głową! Byrtek sprytnie głową próbował przelobować bramkarza Górnika Zabrze, kończąc centrę z rzutu wolnego.

47'
Suarez, zbyt agresywny, w starciu o górną piłkę.

46'
Jerzy Brzęczek, opiekun gości, podjął pierwszą decyzję personalną. Damiana Rasaka zmienił Damian Szymański.

46'
Czas na drugą połowę spotkania!

Sędzia główny zakończył I połowę meczu w Zabrzu!

44'
Drugą asystę w tym spotkaniu zaliczył Rafał Kurzawa.

43'
Kolejny gol! Górnik podwyższył wynik! Igor Angulo popisał się bardzo efektownym strzałem z pierwszej piłki. Ta wylądowała w prawym sektorze bramki.

42'
Tomasz Loska nie ma dzisiaj wiele pracy. Jedynym zadaniem, jak na razie, są dośrodkowania. Goalkeeper świetnie sobie z nimi radzi.

40'
Przewaga gospodarzy na boisku rośnie.

39'
Dla Igora Angulo było to 8.trafienie w aktualnych rozgrywkach ligowych.

38'
GOL! 1:0! Angulo! Hiszpański snajper wykazał się idealnym strzałem głową! Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego zaprezentował Kurzawa.

36'
Jeśli chodzi o ofensywę, to dużo lepsze wrażenie sprawa ekipa, którą dzisiaj awaryjnie prowadzi trener Żurek.

35'

34'
Niecelny strzał głową zaprezentował Suarez. Pozycja do uderzenia była dosyć trudna. Na jego głowę dokładnie dograł Rafał Kurzawa.

32'
Jose Kante został umiejętnie uprzedzony. Hiszpański napastnik skakał do dośrodkowania z rzutu rożnego.

31'
Przyjezdni próbują jakoś odpowiedzieć.

30'
Faul. Pod bramką Kiełpina odepchnięty został gracz Wisły Płock.

29'
Instynktownie silny strzał z dystansu zatrzymał Kiełpin. Zza pola karnego ponownie próbował Żurkowski. Futbolówka leciała w centralną część bramki.

28'
Michał Koj słynie z długich wyrzutów piłki z autu. Przed momentem byliśmy świadkami centry na pole karne.

27'
Seweryn Kiełpin musiał piąstkować futbolówkę! Na jego bramkę powędrowało solidne uderzenie autorstwa Żurkowskiego.

25'
Przewinienie w pobliżu linii bocznej wykonał Merebashvili. Matuszek wyraźnie ucierpiał.

24'
Dominik Furman posłał zawiesinę, na szesnastkę przeciwnika. Tomasz Loska udanie zagarnął piłkę.

23'
Faul. Wślizg na nogi przeciwnika popełnił Kądzior.

22'
Seweryn Kiełpin dobrze wyszedł do piłki, którą od autu wyrzucił Koj. Udana interwencja na przedpolu.

21'
Środkowy obrońca Górnika Zabrze wstał o swoich siłach z boiska.

20'
Dani Suarez leży na boisku. Być może będzie potrzebna pomoc ze strony medycznej.

19'
Pierwszy celny strzał na bramkę Kiełpina. Refleks bramkarza przyjezdnych, z dystansu, przećwiczył Kądzior. Kiełpin skutecznie wyłapał piłkę.

18'
Mateusz Piątkowski uchwycony na pozycji spalonej. Zawodnik nawet nie próbował się odwoływać do werdyktu sędziowskiego.

17'
Rasak bardzo ostro zagrał wślizgiem. Pomocnik Wisły Płock odebrał chyba już ostatnie ostrzeżenie od sędziego.

16'
Igor Angulo nie wrócił w porę, z pozycji spalonej. Dobra sygnalizacja arbitra liniowego.

14'
Faul. Mateusz Wieteska bardzo zdecydowanie atakował interweniującego Seweryna Kiełpina. Obaj walczyli o centrę z rzutu rożnego.

13'
Gra zatrzymana przez sędziego Musiała. Któryś z piłkarzy Górnika Zabrze zbyt bardzo się rozpychał, podczas rywalizacji o dośrodkowanie z rzutu rożnego.

12'
Damian Kądzior był na naprawdę wyraźnym ofsajdzie. Sędzia liniowy podjął bardzo dobrą decyzję, o przerwaniu zawodów.

11'
Igor Łasicki posłał futbolówkę pod bramkę Loski. Piłkę pewnie przechwycił goalkeeper gospodarzy.

10'
Szybko piłka przechodzi od jednego pola karnego do drugiego.

9'
Nieudanie wyprowadzony kontratak przez Górnika Zabrze. Kądzior zdecydowanie za lekko podawał do Angulo.

9'

7'
Nie było precyzji, przy strzale z dystansu, jaki oddał Rasak. Futbolówka poleciała na trybuny zabrzańskiego stadionu.

6'
Ryzykowna interwencja w wykonaniu Wieteski. Stoper Górnika był bliski zdobycia samobójczego gola, po zdecydowanym przecięciu centry z kornera. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

4'
W polu karnym gospodarzy zrobiło się większe zamieszanie. Centra z rzutu rożnego została jednak skutecznie udaremniona.

3'
Zatrzymana centra. Z prawego skrzydła boiska próbował dośrodkować Stefańczyk.

2'
Jose Kante, w czasie walki powietrznej, odepchnął przeciwnika. Sędzia przerwał akcję.

1'
Na rajd zdecydował się Łukasz Wolsztyński. Był bliski oddania strzału, ale w ostatniej chwili zareagował jeden z obrońców Górnika.

*'

*'
Zawody zostaną poprzedzone minutą ciszy.

*'
Zawodnicy weszli na płytę boiska.

*'
Piłkarzy Górnika Zabrze dzisiaj z perspektywy ławki szkoleniowej poprowadzi Jan Żurek.

*'
Na ławce trenerskiej gospodarzy zabraknie dziś Marcina Brosza. Szkoleniowiec otrzymał karę na jeden mecz, za nadmierną dyskusję z arbitrem głównym, podczas ostatniego spotkania ligowego z Cracovią (3:3).

*'
Ostatni raz obie ekipy mierzyły się bezpośrednio ze sobą 28 sierpnia 2010 roku, w ramach Pucharu Polski. Zwycięsko z tego boju wyszli piłkarze Górnika (3:1).

*'
Ekipa prowadzona przez Marcina Brosza, Górnik Zabrze, ostatnią ligową porażkę odniósł 23 lipca 2017 roku, kiedy to rywalem była Jagiellonia Białystok (2:1).

*'
Spotkanie w Zabrzu poprowadzi Pan Tomasz Musiał (Kraków).

*'
7.seria gier rozpocznie się o godz. 18:00.

*'
Witam, Państwa! Zapraszam na relację z inauguracyjnego starcia 7.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Górnik Zabrze zmierzy się z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online