Śląsk Wrocław - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Wrąbel - Jović, Celeban, Pawelec, Cotra - Srnić (74' Pich), Tarasovs - Madej, Chrapek, Mak - Piech.
Sandomierski - Wójcicki (65' Siplak), Helik, Dytiatjew, Sowah - Covilo, Drewniak (45' Hernandez) - Wdowiak (81' Lusiusz), Mihalik, Zenjov - Piątek.

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Cracovia

Śląsk Wrocław odnosi swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie, który w przekroju całego starcia okazał się lepszą drużyną.

90+4'
Ofensywa gości, podopieczni Jana Urbana nie pozwalają gościom na zbudowanie ataku pozycyjnego.

90+2'
Piłka dorzucona w pole karne gospodarzy, wrocławianie zdołali się wybronić.

90+1'
Krakowianie mają jeszcze kilka minut na odwrócenie losów spotkania.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty.

89'
Pewnie strzelona "jedenastka" przez Słowaka!

88'
Wykonawcą będzie Pich.

87'
Sędzia Marciniak udaje się na weryfikację video i zmienia decyzję - będzie rzut karny dla Śląska!

86'
żółta kartkaŻółta kartka dla piłkarza gości.

85'
Lusiusz, popełnił błąd i sfaulował Chrapka tuż przed linią pola karnego.

84'
Zgranie Maka do Cotry w pole karne padło łupem Sandomierskiego.

83'
Sowah udanie zablokował wrzutkę Chrapka.

81'
Trzecia zmiana w Cracovii: za Wdowiaka wszedł Lusiusz.

80'
Chrapek uderzył z linii pola karnego, ale został zablokowany. Po chwili otrzymał możliwość poprawienia próby, jednak jego strzał złapał golkiper.

79'
Znakomita obrona na linii w wykonaniu Sandomierskiego. Bramkarz odbił główkę Tarasovsa z bliskiej odległości.

78'
żółta kartkaŻółtka kartka dla Helika za faul w środku pola.

77'
Centra Piątka z prawego skrzydła została wybita przez Pawelca.

76'
Płaskie dogranie z rzutu wolnego, który wykonywali piłkarze z Krakowa padło łupem Maka.

75'
żółta kartkaJović ukarany "żółtkiem" przez sędziego głównego.

74'
Pierwsza korekta w składzie Śląska: Srnić opuścił boisko, jego miejsce zajął Pich.

73'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

72'
Strzał Hernandeza zza szesnastki został przyblokowany, rzut rożny dla Cracovii.

70'
Gospodarze tworzą coraz więcej sytuacji pod bramką gości, choć cały czas brakuje skuteczności.

69'
Sandomierski broniąc główkę Chrapka, odbił strzał własną twarzą.

68'
Szybka akcja gospodarzy, Cotra ograł bocznego obrońcę Cracovii, podał do Maka, który dorzucił wprost na głowę Chrapka. Uderzenie ofensywnie usposobionego pomocnika Śląska świetnie wybronił bramkarz gości.

66'
Groźny strzał Cotry ze sporej odległości z trudem odbił do boku Sandomierski.

65'
Druga roszada w zespole z Krakowa: Wójcickiego zastąpił Siplak.

64'
Dogranie ze stojącej piłki znalazło się w rękawicach golkipera Śląska Wrocław.

63'
Ofensywny wypad Wójcickiego zakończył się po nieprzepisowym ataku Chrapka. Rzut wolny dla "Pasów".

61'
Dośrodkowanie zostało wybite przez Tarasovsa.

60'
Korner dla podopiecznych Michała Probierza.

59'
Kiks Cotry na połowie gości, boczny defensor zamiast w piłkę, kopnął w murawę.

57'
Wymiana podań pod polem karnym krakowian, Piech odegrał do Maka, a ten uderzył po ziemi obok bramki.

56'
Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Mihalika zmusił Wrąbla do interwencji na raty.

55'
Przerzucona piłka z połowy Cracovii do wybiegającego na pozycję Piątka, napastnika gości udanie przypilnował jednak Pawelec.

54'
Dogranie z narożnika placu gry padło łupem Celebana.

53'
Wrzutka Zenjova zmusiła defensorów Śląska do wybicia futbolówki na rzut rożny.

51'
Pojedynek powietrzny o dojście do centry z narożnika boiska wygrali piłkarze Michała Probierza.

50'
Jović wywalczył rzut rożny.

49'
Fatalne uderzenie Madeja zza pola karnego minęło bramkę strzeżoną przez Wrąbla o kilkanaście metrów.

48'
Dokręconą centrę Chrapka przedłużył Pawelec, ale nikt nie zamknął tej akcji strzałem.

47'
Wójcicki sfaulował Maka. Rzut wolny na wysokości szesnastki Cracovii.

46'

Obie zespoły wróciły na murawę Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

Pomimo dwóch goli w pierwszej części meczu, starcie dwóch zespołów z drugiej połówki tabeli rozczarowuje, choć bramki Piecha i Wdowiaka nieco je ożywiły.

45+1'
Wdowiak wyrównuje stan meczu! Błąd popełnił Cotra w prosty sposób tracąc piłkę na swojej połowie. Centra Mihalika ze skrzydła doszła na głowę Wdowiaka, a ten pokonał Wrąbla.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

45'
Następuje wcześniej wspomniana zmiana: za kontuzjowanego Drewniaka wszedł Hernandez.

44'
Gra wznowiona, goście przez chwilę "w dziesiątkę".

43'
Pomocnik może mieć problem z powrotem na boisko. Najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona pierwsza zmiana w tym spotkaniu.

42'
Drewniak ucierpiał po wejściu Celebana, były piłkarz Lecha Poznań będzie potrzebował pomocy medycznej.

41'
Szybka wymiana podań pomiędzy kilkoma zawodnikami Cracovii, jednak gospodarze przerwali tę próbę zbudowania ataku pozycyjnego.

40'
Lekkie uderzenie Madeja zza szesnastki nie sprawiło kłopotów Sandomierskiemu.

39'
Piątek przegrał jednak pojedynek fizyczny z Celebanem i akcja gości spaliła na panewce.

38'
Błąd Cotry blisko własnej bramki, wrocławianie przejęli futbolówkę.

37'
Niespodziewany zwrot w tym meczu, być może zwiastuje do okres lepszej gry z obu stron.

36'
1:0! Piech zdobywcą gola! Filigranowy napastnik, wykorzystując bierność Helika i Dytiatjewa, wyskoczył do centry Madeja z prawego skrzydła i główką pokonał Sandomierskiego.

35'
Płasko wbita piłka w pole karne Śląska przez Zenjova została wybita przez Pawelca.

34'
Interwencja Wójcickiego zatrzymała Maka. Prawy defensor ucierpiał przy tym wejściu.

33'
Strzał Tarasovsa zza pola karnego trafił w defensora gości.

32'
Płaskie uderzenie Sowaha z daleka było niecelne.

31'
Centra Wdowiaka z lewej strony minęła całe pole karne.

30'
Po 30 minutach mecz rozczarowuje.

29'
Rajd Madeja od linii środkowej, pomocnik zagrał do Piecha, a napastnik wrocławian nie zastanawiając się długo, podjął decyzję o strzale. Próba z pola karnego została zablokowana.

28'
Zła wrzutka Zenjova z prawego skrzydła nie znalazła żadnego adresata w szesnastce.

27'
Szarża ofensywna Cotry, doświadczonego na polskich boiskach obrońcę zdołał dogonić i powstrzymać Zenjov.

26'
Brakuje dzisiaj nieco dokładności w grze obu ekip.

25'
Nieprecyzyjne podanie Piątka do Wdowiaka, futbolówkę przejął Jović.

24'
żółta kartkaWdowiak ukarany żółtą kartką za spóźnione wejście w środku pola.

23'
Dorzucona przez Mihalika piłka nie doleciała nawet do linii pola karnego.

22'
Wrzutka z prawego narożnika placu gry przechwycił w starciu powietrznym Covilo.

21'
Płaski strzał z pola karnego w wykonaniu Piecha odbił Sandomierski poza linię końcową. Korner dla piłkarzy Jana Urbana.

20'
Bombę z dystansu odpalił Zenjov, piłka przeszła minimalnie nad bramką!

19'
Świetny zwód Cotry oszukał Wójcickiego, serbski zawodnik dograł idealnie do Tarasovsa. Litwin doszedł do strzału, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

17'
Strata Pawelca w środku pola, ten jednak już po chwili czysto naprawił swój błąd.

16'
Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, zawieszoną w powietrzu piłkę uderzył głową Helik. Defensor zrobił to zbyt słabo, aby pokonać Wrąbla.

15'
Akcja w polu karnym Śląska, Wdowiak nie dał rady zamknąć podania Piątka strzałem.

14'
Chrapek chciał znaleźć podaniem Piecha, ale jego zagranie przerwał Dytiatjew.

12'
Dobra wymiana podań między kilkoma zawodnikami Śląka, Mak po otrzymaniu piłki ze skrzydła uderzył z obrębu szesnastki, jednak ta decyzja była błędna, gdyż futbolówka poszybowała kilkanaście metrów obok bramki

11'
Przewinienie Covilo na Chrapku w okolicy środka boiska.

10'
Ładnie rozegrana akcja przez gospodarzy, dośrodkowanie Cotry w kierunku Piecha przejął w powietrzu Helik. Serb zdaniem sędziego znalazł się na spalonym.

8'
Zenjov zabrał futbolówkę Pawelcowi, który popełnił błąd, Estończyk podał do Piątka a napastnik zdecydował się na strzał. Próba była niecelna.

7'
Przeciągnięte dogranie Drewniaka z narożnika boiska nie stworzyła zagrożenia pod bramką wrocławian.

6'
Ofensywny rajd Wójcickiego, wrzutka bocznego obrońcy przyblokowali zawodnicy gospodarzy. Rzut rożny.

5'
Udany odbiór Pawelca zatrzymał nieźle rozwijającą się akcję krakowian.

4'
Dorzucona futbolówka z prawego skrzydła została złapana bez większych problemów przez Wrąbla.

3'
Dośrodkowanie Cotry z narożnika pola karnego odbiło się od defensora Cracovii i od niego samego. Od bramki Sandomierski.

2'
Mak nie zdołał dobrze opanować piłki w polu karnym, stracił równowagę, co ułatwiło obrońcom gości interwencję.

1'
Zaczynamy!

*'
W dzisiejszym spotkaniu będzie wykorzystywany system VAR.

*'
Piłkarze obydwu zespołów są już na murawie.

*'
Rozjemcą nadchodzącego starcia będzie Pan Szymon Marciniak (Płock).

*'

*'
Szkoleniowiec krakowskiego klubu nie mógł dzisiaj skorzystać z usług: Sebastiana Stebleckiego, Diego Ferraresso, Adama Wilka i Damiana Dąbrowskiego.

*'
W kadrze meczowej drużyny prowadzonej przez Jana Urbana zabrakło m.in. kontuzjowanych Adama Kokoszki, Kamila Dankowskiego oraz Jakuba Koseckiego. Za kartki pauzuje Marcin Robak.

*'
Zestawienie taktyczne gości z Małopolski:

*'
Siedem zawodników oddelegowanych do zajęcia miejsca na ławce rezerwowych gospodarzy: Słowik, Augusto, Poprawa, Łyszczarz, Łuczak, Pałaszewski, Pich.

*'
Wyjściowa "jedenastka" Śląska: Wrąbel - Jović, Celeban, Pawelec, Cotra - Srnić, Tarasovs - Madej, Chrapek, Mak - Piech.

*'
W poprzedniej kolejce zespół ze stolicy województwa dolnośląskiego podzielił się "oczkami" z Jagiellonią Białystok, podobnie jak Cracovia, która zremisowała 3:3 z Górnikiem Zabrze.

*'
Obie ekipy nie najlepiej weszły w nowy sezon rozgrywek ligowych. Wrocławianie zgromadzili sześć punktów, wygrywając raz, trzy razy remisując i dwukrotnie przegrywając. Natomiast podopieczni Michała Probierza zdobyli jeden punkt mniej od swoich dzisiejszych rywali, notując o jedną porażkę więcej.

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.

*'
Dzień dobry Państwu! Siódma seria gier obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy rozpoczęła się już na dobre. Drugim spotkaniem zaplanowanym na dzisiaj będzie pojedynek Śląska Wrocław z Cracovią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online