Werder Brema - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Werder Brema
0 : 2

Pavlenka - Gebre-Salassie, Bauer, Sané, Veljković - Augustinsson - Gondorf (77' Kainz), Eggestein (77' Bargfrede), Delaney - Bartels, Kruse (84' J.Eggestein)
Neuer - Kimmich, Alaba. Süle, Hummels - Tolisso, Robben (64' Coman), Alcantara, Vidal (85' Rudy), Ribery (73' Muller) - Lewandowski

Lewandowski (72.)
Lewandowski (75.)

Eggestein (31.) żółta kartka
Vidal (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Werder Brema - Bayern Monachium

Dziękuję uprzejmie wszystkim odbiorcom tej relacji.

Robert Lewandowski show! Polski napastnik pokazał kolejny strzelecki wykład. Gol zdobyty na 0:2 jest kapitalnym popisem technicznych możliwości Polaka.

Mecz dobiegł końca!

90+3'
Tuż obok lewego słupka bramki powędrowała piłka, po przypadkowym uderzeniu autorstwa Hummelsa.

90+2'
Bayern będzie miał ostatnią szansę na zmianę wyniku. Za chwilę będzie korner.

90+1'
Kainz posłał bardzo mizerną centrę, z lewego skrzydła boiska. Jego koledzy z drużyny nie mieli żadnej sposobności na zamknięcie akcji.

90'
Arbiter techniczny wyciągnął elektroniczną tablicę. Na niej widnieje cyfra "3".

89'
Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Jestem ogromnie ciekaw tego, o ile sędzia główny zdecyduje się przedłużyć dzisiejsze widowisko.

88'
Kainz przeprosił za faul Rudego. Sędzia nakazał gościom zacząć nową akcję od rzutu wolnego.

87'
Dużą przewagę mają przyjezdni, w statystyce, która odnosi się do posiadania piłki. Zawodnicy z Monachium mogą się pochwalić 69%.

85'
Rudy za Vidala. Tym sposobem obaj szkoleniowcy wyczerpali limity zmian w tym meczu.

84'
U gości zmiana. J.Eggestein zastąpił Bartelsa.

83'

81'
Mats Hummels dzisiaj jest bezbłędny. Każda interwencja jest światowej klasy.

80'
Przy linii bocznej jest opatrywany gracz Werderu.

78'
Werder Brema stracił entuzjazm w rozgrywaniu piłki. Gospodarze liczyli na to, że uda się zachować czyste konto w tyłach.

77'
Dwie roszady w składzie Werderu. Na murawę wkroczyli: Bargfrede oraz Kainz.

75'
0:2! Drugi gol Roberta Lewandowskiego! Polski zawodnik minął trzech przeciwników, a potem w genialnym położeniu, posłał płaskie uderzenie na bramkę.

74'
Interwencja na refleks Pavlenki! Niesygnalizowany strzał z powietrza oddał świeżo wprowadzony Thomas Muller. Pachniało podwyższeniem rezultatu.

73'
Thomas Muller został wprowadzony na plac gry, za Ribery'ego.

72'
GOL! Bayern prowadzi! Efektowną piętką wynik meczu zmienił Robert Lewandowski. Coman wystąpił jako asystent. Sane przegrał rywalizację z Polakiem.

71'
Robert Lewandowski ambitnie walczył w powietrzu z Sane. Środkowy obrońca Werderu pokazał mistrzowską obronę.

70'

68'
Ribery koszmarnie skiksował, w sytuacji, gdzie powinien oddać dobry strzał, z kilkunastu metrów. Futbolówka pofrunęła w kierunku najwyższych trybun.

67'
Robert Lewandowski sprytnie nadbiegł na futbolówkę, zagraną z lewego skrzydła boiska. W genialnym momencie zainterweniował wychodzący Pavlenka.

66'
Eggstein zmarnował idealną szansę na strzelenie gola. Młody pomocnik wykazał się katastrofalnym podaniem do Kruse. Eggstein był zobowiązany przez swoich kibiców do wykonania dużo lepszego passu.

65'
Mats Hummels popisał się wybitnym wślizgiem, w swoim polu karnym. Na czystą okazję bramkową próbował wyjść Bartels.

64'
Coman został pierwszym wprowadzonym graczem z ławki rezerwowej. Arjen Robben nie zanotował dzisiaj genialnego występu.

63'
Manuel Neuer zebrał brawa od publiczności. Bramkarz umiejętnie uratował futbolówkę w placu gry. Było ryzyko rzutu rożnego dla Werderu.

61'
Robert Lewandowski nie może narzekać na podania od kolegów. Jednak wciąż może narzekać na to, że jego rywale w porę interweniują, w kluczowych momentach.

60'
żółta kartka Na żółtą kartkę zasłużył Vidal. Groźny atak, wślizg, na nogi przeciwnika.

59'
Cała jedenastka gospodarzy skupiona na bronieniu korzystnego wyniku.

57'
Gondorf, będąc pod polem karnym rywala, zbyt sygnalizowanie uderzył piłkę. Udany wślizg defensora Bayernu przerwał zagrożenie.

56'
Manuel Neuer pewnie zgarnął futbolówkę, po zbyt głębokiej centrze. Był to jeden z nielicznych jego kontaktów z piłką.

54'
Pavlenka wyłapał piłkę, po strzale Vidala. Bliski zmiany jej toru lot był Robert Lewandowski. Polskiemu napastnikowi zabrakło wyraźnie timingu, podczas rzutu rożnego.

53'
Ekipa Carlo Ancelottiego szuka gola.

51'
Gospodarze liczą na błąd Bayernu w rozegraniu futbolówki. Ciężko Werderowi będzie zaskoczyć przeciwnika atakując pozycyjnie.

50'
Hummels niesportowo zatrzymał rywala. Niemiec przeprosił swojego przeciwnika. Sędzia nie wyciągnął żółtej kartki.

49'
Pavlenka bardzo efektownie przeciął dośrodkowanie z rzutu wolnego. Wielce udana interwencja na przedpolu.

48'
Ribery został zahaczony. Faul miał miejsce w pobliżu szesnastki Werderu Brema.

48'
Z dalszej odległości kropnął Alaba. Piłka nie przedarła się przez blok ustawionych przeciwników.

47'
Żaden ze szkoleniowców nie podjął się realizacji zmian w składach, w czasie przerwy.

46'
Wróciliśmy już do gry!

Arbiter główny dał komunikat. Koniec pierwszej połowy meczu.

45+1'
Joshua Kimmich niedokładnie kopnął z dystansu. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki Pavlenki.

45'
1 minuta dorzucona przez sędziego.

44'
Zanosi się na to, że nie będzie goli, w pierwszej odsłonie meczu. Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu.

43'
Kruse konkretnie się przyłożył do strzału zza pola karnego. Silne uderzenie zostało jednak kapitalnie zblokowane przez jednego z defensorów mistrza Niemiec.

42'
Interweniujący Pavlenka przypadkowo uderzył w głowę Lewandowskiego. Polak, jednak, już może grać.

41'
Robert Lewandowski oraz Mats Hummels ucierpieli, podczas powietrznego starcia.

40'
Pavlenka stanął na wysokości zadania! Goalkeeper Werderu nogami zatrzymał podanie do wbiegającego Lewandowskiego. Gdyby polski napastnik dostał piłkę, to już Bayern prowadziłby.

39'

37'
Arjen Robben złapał się za głowę! Holenderski pomocnik efektownie strącił piłkę głową! Futbolówka, po jego próbie, powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

36'
Brakuje większej dokładności Werderowi, podczas ataków na bramkę Neuera.

34'
Robert Lewandowski jest nieobecny na placu gry. Para stoperów Werderu bardzo dobrze eliminuje Polaka.

33'
Jest reakcja sędziego. Vidal zbyt agresywnie zachował się w pobliżu szesnastki przeciwników. Obyło się bez żółtej kartki.

31'
żółta kartka Nie miał innego wyjścia Eggestein. Jego rywal już mu prawie uciekł. Arbiter musiał docenić przewinienie.

30'

29'
Gracze gospodarzy sygnalizowali zagranie piłki ręką przez Hummelsa. Sędzia główny nie zdecydował się na skorzystanie z usług VAR-u.

28'
Chaos w polu karnym Bayernu! To mogło być 1:0! Sule wybił piłkę z niemal linii bramkowej!

27'
Faul. Alaba dał się uprzedzić rywalowi. Obrońca z Austrii musiał się ratować przewinieniem, blisko swojego pola karnego.

26'
Pretensje do kolegów miał Arjen Robben. Holender skarżył się na wątpliwej jakości podanie.

25'
Pavlenka nie pomylił się, gdy musiał zbić silny strzał, zza pola karnego. Futbolówka, po kąśliwym zagraniu Vidala, leciała w lewy sektor bramki.

24'
Zdecydowany atak jednego z zawodników Bayernu Monachium. Od rzutu wolnego zacznie zespół Werderu.

23'
Manuel Neuer jest bezrobotny. Piłkarze z Bremy nie zdołali jeszcze w jakimś stopniu zagrozić jego bramce.

21'
Małe zamieszanie. Ribery nie chciał wybić piłki, po faulu na graczu Werderu.

20'
Faul taktyczny. W środku pola przewinił Tolisso.

19'
Werder próbuje odpowiadać Bayernowi. Największym problemem na ten moment jest brak dokładności na wysokości pola karnego Nuera.

17'
Ekipa gospodarzy bardzo mocno cofnęła się do defensywy. Jeden błąd może ją kosztować wiele.

16'
Słaba wrzutka piłki w wykonaniu Alaby. Austriak błysnął beznadziejnym, płaskim podaniem. Futbolówkę przejął Bauer.

15'
Uderzenie zza pola karnego Werderu zanotował Ribery. Francuski skrzydłowy nieskutecznie nakrył futbolówkę. Ta pofrunęła bardzo daleko od światła bramki.

14'
Delaney chciał efektownie przedrzeć się pod bramkę Neuera. Kimmich wytrzymał ciśnienie i pewnie zatrzymał futbolówkę.

12'

11'
Sane był tam, gdzie powinien. Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyczyniło się do tego, że Pavlenka mógł czuć jakikolwiek stres.

10'
Sędzia główny przerwał grę. Gondorf solidnie łokciem potraktował skaczącego Vidala.

9'
Cały skład Werderu skupiony na grze w bloku defensywnym.

8'
Gol dla Bayernu wydaje się być tylko kwestią czasu. Takie wrażenie można odczuć po tym, jak wygląda początek meczu.

6'
To była okazja! Alaba, będąc na siódmym metrze od bramki, trafił w poprzeczkę! Ogromny błąd przy wyjściu do dośrodkowania popełnił Pavlenka.

5'
Soczysty strzał z głębi pola karnego oddał Arjen Robben. Pavlenka musiał się nieźle wygimnastykować, aby wyciągnąć uderzenie skierowane w lewe okno bramki.

4'
Zgodnie z oczekiwaniami Bayern stara się narzucić tempo gry.

2'
Mats Hummels sprytnie dopadł do centry z rzutu rożnego. Piłka, po efektownym strzale głową, powędrowała nieznacznie nad poprzeczką bramki Pavlenki.

1'
Długa piłka powędrowała w kierunku Alcantary. Pomocnik Bayernu nie miał szans na dotarcie do futbolówki.

*'
Mecz rozpoczęty!

*'
Na stadionie w Bremie odegrano hymn Werderu.

*'
Werder Brema zaliczył falstart, przegrywając 0:1 na wyjeździe z Hoffenheim.

*'
W pierwszej serii gier Bayern Monachium wygrał 3:1 z Bayerem Leverkusen.

*'
Na kibiców niemieckiej elity piłkarskiej czeka dzisiaj taka oferta.

*'
37-letni Bastian Dankert będzie dzisiaj odpowiedzialny za kontrolowanie wydarzeń na placu gry.

*'
Do bramki Bayernu Monachium po dłuższej przerwie, spowodowaną kontuzją, wraca Manuel Neuer.

*'
Witamy, Państwa! Przed nami sobotnie mecze 2.kolejki niemieckiej Bundesligi! Werder Brema zagra dziś z aktualnym mistrzem Niemiec, Bayernem Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Werder Brema - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online